Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa Anna Borsiak

Sosnowiec

Opinie o Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa Anna Borsiak

Adam 2015-11-18 11:48:03
Nie polecam pracy w tej rodzinnej firmie. Co chwile poszukiwany jest nowy pracownik. Zwalnianie z byle powodu. Śmieszna płaca i umowabo dzieło.
Anna Borsiak 2015-12-01 17:04:49
Szanowni Państwo !
1/ Nie znam Adama, bo nie pracuję z mężczyznami w mojej Agencji, poza moimi synami i mężem mężczyźni w niej nie pomagają, więc pewnie zemsta za nieprzyjęcie do pracy.
2/ Współpracowników poszukujemy całe 32 lata - odkąd prowadzimy taką działalność
Taka specyfika branży. Nie znam innej formy znalezienia kogoś niż poprzez szukanie.
3/ W czasach wolontariatu w celu przyuczenia do zawodu dziwię się, że brak chęci do stawki godzinowej za pomoc podczas uczenia się, później prowizja z zawieranych ubezpieczeń i stawka godzinowa, której mnie Firmy nie proponują, a liczenia nawet tej minimalnej składki muszę się nauczyć, Panu się nie chciało uczyć dlatego nie mieści się to w Pańskiej głowie???????
4/ Nie polecam tego kogoś za pracownika, przygotowanie do zawodu za pieniądze uważa za śmieszne! Nie sprawdza co napisał w celu ew. poprawy. A kobiet do współpracy nadal szukam, bo praca fajna, taki zawód.
Szacunek dla tego kto wytrzymał do końca, a ja po wpisach pewnie poznam kto mnie obsmarowuje, bo swoim imieniem się nie podpisała.... Tak, tak, ONA
Zostaw swoją opinię o Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa Anna Borsiak - Sosnowiec
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa Anna Borsiak