Agencja Interaktywna WMC

Katowice

Opinie o Agencja Interaktywna WMC

BP 2014-08-03 22:01:53 [użytkownik zarejestrowany]
Firmę polecam każdemu, kto szuka prawdziwej szkoły życia. Projekty są wymagające a ilość czasu na ich realizację nie rozpieszcza. Można się naprawdę wiele nauczyć i wyrobić w sobie siłę przebicia w dalszej karierze. Duża część pracy to naprawdę fajne projekty, którymi można pochwalić się później. Zdarzają się realizacje dla dużych i znanych marek. WMC jak większość małych agencji składa się z wyjadaczy, którzy pracują tam “od zawsze” oraz z reszty pracowników, którzy dość często się zmieniają. Klimat jest luźny a atmosfera pozytywna. Chyba że terminy gonią. Szef firmy jest stanowczy i trzymający wszystko mocną ręką. Dobrze zna swój biznes prowadząc go nie zawsze w sposób zrozumiały dla reszty pracowników, ale dający wpływy do kasy. Czasami może denerwować jego wulgarność. Dla pracowników jest miły. Należy jednak uważać, bo dobro jednostki stawiane jest tu dość nisko. W razie problemów nie ma co liczyć na wyrozumiałość lub pomoc. Zasada jest prosta: każdego pracownika można zastąpić skończoną liczbą studentów/praktykantów. Największym minusem są zarobki, a dokładniej nie ich wielkość (bo ta jest całkiem niezła) ale systematyczność. Każdy na umowie o dzieło oraz współpracę (własna działalność) musi liczyć się z tym że rzadko otrzyma wypłatę na czas. Trzeba sporo nachodzić się do szefa prosząc o to co się nam należy. Polecam więc od razu starać się o umowę o pracę, ponieważ w jej przypadku nie ma opóźnień. Reasumując: firmę polecam. Ale nie na dłużej niż rok - dwa.
2
pracwnik 2015-02-23 11:24:07
Z punktu widzenia pracownika - Agencja WMC to totalna porażka . Szef zalega z wypłatami, nie opłaca podstawowych świadczeń wynikających z umowy. Jest gburem nastawionym na zysk. Sprzęt na którym pracują pracownicy rozlatuje się w rękach nie wspominając o wolnym działaniu. Do tego project manager, który nie zna się na swojej pracy o programowaniu nie wspominając. Termin wykonania zlecenia jest niejednokrotnie "na 3 miesiące temu". Specyfikacji BRAK! Jeśli jesteś szaleńcem albo lubisz wyzwania, polecam tą firmę jako szkołę życia! Szybkość rotowania pracowników mówi sama za siebie. Zaleta jest jedna, jeśli chcesz zacząć programować i nie masz pojęcia jak zacząć Agencja WMC to idealne rozwiązanie Twojego problemu. PS. Nie licz na wypłatę w terminie (uważaj bo szef często kłamie w kwestii przelewów wypłat do tego stopnia, że jeśli idą do niego dwie osoby jedna po drugiej to kłamie w różny - przeczący sobie - sposób).
13
Zostaw swoją opinię o Agencja Interaktywna WMC - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Interaktywna WMC