Fedde Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Karol Fedde

Reda

Opinie o Fedde Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Karol Fedde

zen 2013-01-11 14:00:17
Pracowałem w tej firmie troche i nic specialnego. Szef tej firmy miał wszystko w dupie a najbardziej pracowników i klijentów. Pracownicy dostają pieniądze na raty a mało tego słyszałem że teraz nie dostają pensji już od dwóch miesięcy to skandal.A klijenci płacą jak za zboże a dostają materiał pożal się bożę. Dlatego kto może niech unika tej firmy a najbardziej ludzie którzy chcą się tam zatrudnić.
3
DOMKI 2013-04-24 11:45:55
kto może niech unika tej firmy NIE POLECAM!!!!!!
2
Spec 2014-05-14 12:44:07
A to ciekawe bo ja pracuję w tej firmie od lat i szef nie ma nas w (usunięte przez administratora) ani klientów.Raz jest lepiej raz gorzej ale płaci i da sie z nim dogadać.(usunięte przez administratora)
1
Lolo 2014-07-13 11:27:19
Jestem klientem tego pana, nierzetelne firma, partacze i złodzieje, a przy tym cwaniaki. Wygrałem sprawę w sądzie i kasa i tak nie do odzyskania. Mam tylko nadzieje, ze ktoś w końcu dobierze się mu do dupska.
2
Madzior 2016-02-02 19:42:09
Byłem niestety klientem tego pana dom postawiony niezgodnie z projektem a to to okna inne wentylacja nie taka a to tynk w innym kolorze . Dom to zlepek najniższej jakości materiałów . Umowa obejmuje full opcje niestety daleko tej umowie do tego co ta firma postawiła.
Teraz wiem że z oferty tego pana nie warto korzystać choćby nie wiem co obiecywał i tak postawi na swoim bo liczy się kasa nie jakość wykonania.
3
Kaz 2016-04-23 16:29:10
Firma stawiała mi dom kilka miesięcy,pod klucz.Jestem bardzo zadowolony i zdziwiony opinią wcześniej?Być może to pisze konkurencja.mam dom otynkowany,ocipelony,pokryty dachówką z instalacjmai,postawiony w 4 miesiące.Bardzo jestem zadowolony i w przeciwieństwie do wczesniejszego zdania,mam supoer materiały przy dobrej choć nie najtańszej cenie,certyfikaty i dom odebrany przez keirownika budowy.Kontakt z właścicielem i montażystami bez problemu.W razie czego służę zdjęciami domu,na dowód,że piszę prawdę.
4
Zawiedzeni!!!!!! 2016-07-03 08:32:34
UNIKAĆ UNIKAĆ UNIKAĆ !!!! Pan Karol przemiły człowiek , dostępny , oddzwania na każdy telefon........ Do czasu az nie zapłacicie pierwszej raty ........ Kontakt sie rozluźnia ..... Ekipę natomiast ma wspaniała i przykro mi ze chłopaki musza pracowAc dla takiego człowieka. ( mam nadzieje ze już niepracują..) dom skonczyl 2014 przez pół roku walczyliśmy i poprawne dokończenie domu ale Pan Karol zapadł sie pod ziemie absolutnie ZERO kontaktu!!!!!!!!!!!! Wiec teraz walczę ze zle wystawionymi oknami , sufitem albsolutnie zle położonym i innymi mniejszymi lub większymi błędami !!!!! Także unikajcie jak możecie !!!!!! Pan Karol FEDDE jest absolutnie nie honorowym nie profesjonalnym i nie ludzkim człowiekiem.
5
Czarek 2016-11-21 09:36:53
Witam Panie KAZ czy mógłbym prosić o zdjęcia na maila? trashkwas@wp.pl
Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Fedde Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Karol Fedde - Reda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fedde Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Karol Fedde