Opinie o Unibau w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Unibau. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unibau o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unibau w Bielsko-Biała

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Wiecie, czy Unibau udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Anna Nowy wpis

Czy firma UNIBAU jeszcze istnieje ? potrzebuję aktualny nr tel lub namiary na archiwum

Natalia Nowy wpis
@Anna

Jeśli w krs mają status aktywny tzn., że raczej działają. A skąd to zwątpienie u Ciebie tak właściwie?

Anna Nowy wpis
@Natalia

Mam dwa nr tel i nie mogę się dodzwonić od miesiąca

Edyta

@Waxxxxxx Na jakiej podstawie określasz firmę Unibau takim epitetem? I co rozumiesz przez stwierdzenie, że się "rozpada"? Nie podałeś, niestety, w swojej wypowiedzi żadnych konkretów, dlatego Twoja opinia nie jest bardzo rzetelna. Prosiłabym Cię o więcej informacji. @zzz Na stronie firmy Unibau są informacje, jednak są one z roku 2009. Zachęcam do skorzystania z zakładki kontakt w tej sprawie. Tutaj podaję link - http://www.unibau.pl/page12/index.html

Waxxx
@Edyta

15 lat pracy u nich i ani jednej podwyżki przychodzą nowi i nie doświadczeni i zarabiają więcej tyle mojego

zzz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Unibau? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Waxxxxxx

Dobrze że się to dziadostwo i (usunięte przez administratora) rozpada

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Jak sie pracuje?

franek

firma ok ale jeden majster to nie nadaje sie nawet do tarcia chrzanu

Waxxx
@franek

Donald

Edyta

Na stronie internetowej firmy można znaleźć oferty pracy. Nie wiem jednak czy są one aktualne. Jednak według nich unibau poszukuje Montera Fasad, Montera Izolacji oraz Blacharza Przemysłowego. W treści wszystkich ofert wymagane jest doświadczenie co najmniej 2 letnie na podobnym stanowisku. Czy jednak firma jest też otwarta na zatrudnianie osób, które zawodu chcą się dopiero nauczyć? Ktoś z Was właśnie u tego pracodawcy rozpoczął swoją karierę zawodową?

Edyta

@franekpiszesz, że firma jest ok. Chętnie dowiemy się czemu tak uważasz. Jakie są plusy pracy właśnie w unibau? Takie dodatkowe konkretne informacje będą cenne dla osób, które na ten wątek trafiły szukając opinii o potencjalnym pracodawcy.

ery

Świetnie, że zapewniona jest umowa o pracę. Przecież taka praca powiązana jest jeszcze z odpowiednimi socjalami. W takim razie spróbuję się do nich załapać, ale jakie zarobki posiada specjalista ds. strategii rozwoju? Dzięki

monter

czy orientujecie sie moze czy sa jakies przyjecia w firmie

Niewolnik

Unibau jest Okay!

jacek

a sa teraz jakies przyjecia??

radek

ma nadzieje, że jednak będzie można u nich konkretnie działać jeśli chodzi o zatrudnienie? nie wiem czy wychodzi to tak jak miałoby faktycznie wyglądać, że można już tutaj działać normlanie w branży? mam diświadczenie, ale tez nie takie duże, a jak będę musiał od razu na głęboką wode iśc to też nie za dobrze.

szukam

Każda firma ma swoje plusy i minusy więc już nie skupiajmy się może aż tak na tych problemach. Ja tam myślę pozytywnie i z takim nastawieniem mam nadzieję, że dostanę sie tam do Was do pracy :-) jest aktualnie może jakaś robota?Móglbym wyjechać nawet jutro. A ogólnie to ile tam mozna zarobić- tak mniej więcej? i jak pójdę na rozmowę to pod jakim względem będą mnie oceniać?

dinamo

@huszti co do Twojego pytania to przecież każda firma poszukuje takich zdolnych ludzi do pracy... A w tym przypadku mamy do czynienia jeszcze z firmą która obecnie rozwija się na rynku Europy Środkowej a i tak jest już znana w takich krajach jak Holandia, Austria czy też Szwajcaria. młodzi zdolni jak najbardziej są tu mile widziani

XXXxx

janusz gdzie robiłeś na warsztacie ? bole ? IG ?bochum ? czy gdzie ?

Janusz

WITAM. Zdecydowalem się wpisać i wyrazić swoja opinię ponieważ sam staram się dowiedzieć jak najwięcej o firmie z którą chce nawiazać współpracę. Przepracowałem w firmie UNIBAU 18 miesięcy(praca w niemczech na warsztacie)i nie mogę się zgodzić z opiniami że to zła firma.Przed wyjazdem też miałem pewne obawy,ale zupelnie niepotrzebnie.W Unibale nikt CI nie mydli oczu ,podpisujesz umowę w kraju więc wiesz za jaką stawkę będziesz pracował.Firma zapewnia zakwaterowanie i dowóz do miejsca pracy a wypłata jest zawsze na czas.Poznałem tam wielu bardzo fajnych ludzi(FACHOWCÓW z wieloletnim doświadczeniem),którzy zawsze chętnie pomagali. Dzisiaj dowiedziałem się że póki co nie ma dla mnie pracy ,ale nawet jednego złego słowa nie mogę powiedzieć,cóż trzeba poszukać innej firmy i być dobrej myśli. Pozdrawiam.

XXXxx

a jakich pupilków ? ktoś że komuś załatwił prace to normalne wszędzie i na całym świecie,lepiej brać rodzinę,znajomego(bo ręczysz za tą osobę) a nie pijaka co potem wylatuje ;)

stary

praca na wysokościach nawet ok ale szefowie mają swoich pupilków(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Unibau - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Unibau?

Zobacz opinie na temat firmy Unibau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Unibau
2.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • St.mielnickiego 15
    43-382 Bielsko-Biała