Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

petent...petent

Witam warto złożyć papiery do tej firmy i czy na obecna chwilę są jakiekolwiek przyjęcia, oraz ile można na początku zarobić?

jo żech je kiery żech je

ccc - 2013-06-12 16:07:36 lars - 2013-06-12 12:31:29 nie do konca zrozumiałem o co ci chodzi chce powiedzieć ze wy na gorze gowno robicie aby bylo lepiej bo nie macie pojecia o tym jak praca wyglada i powinna wygladac przede wszystkim nie potraficie zrozumiec slow szefa bo jestescie skupieni na tym by przezyc kolejny dzien zero wlasnej incjatywy na kazdym froncie obserwuje to juz kawal czasu i jest coraz gorzej niekompetencja to za malo moze powinniscie jesc szczaw i mirabelki one dobrze wplywaja na umysł powodzenia w dzungli abys kolejny dzien mogl odkreslic na kalendarzu gdybyśmy nie mieli pojęcia jak praca wygląda nie było by nas na górze tyle gadasz a jakoś Cię nie widać, żebyś coś zmieniał czy robił aby było lepiej, a przecież tak długo to już obserwujesz- mam nadzieję ,że nie należysz do tych co się po kątach ukrywają i czekają na tsunami!!! proponuję żebyś dołączył do góry i przełożył nam jakie są oczekiwania szefa wobec nas i naszej pracy- może to coś zmieni- wreszcie właściwa osoba na właściwym miejscu!!! z tym szczawiem to ostrożnie bo już się go trochę przejadłeś a mirabelki to Ci się chyba po nocach śnią a efektu nie widać - nie polecaj jak sprawdziłeś na sobie i nie działakoleżanko Lars ! jak już skończysz jak kuna podgryzać gardła tych, którzy zbudowali firmę GPP, usiądź przed lustrem, zjedz mirabelkę, tylko ostrożnie bo jak cie papa dorwie to możesz wyrwać drzwi z kibla !. pomyśl zanim coś napiszesz. Widzę że powinieneś kupić grubsze szkła, bo nie dostrzegasz chyba jak ta firma naprawdę działa- mimo, że jesteś takim ekspertem. Grubo się mylisz twierdząc, iż ci na górze nie wiedzą co to praca na hali, właśnie ci z góry skakali jak żabka po głowach takich jak ty frajerów wchodząc na sam szczyt !

ccc

lars

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
ccc

lars - 2013-06-09 11:26:21 wielki szacunek dla takich jak [usunięte przez administratora] którzy mają poszanowanie dla siebie i innych powiedzieli dość i idą dalej swoją drogą ci pozostali co zostają po prostu wiedzą że nie mają żadnych szans gdzie indziej gdzie konkurencja wyglada troche inaczej jak w gpp tu spuszczasz glowe jak chcesz pracowac ale to nie jest praca wiekszość z was patrzy tylko na kase a to was zgubi nie da sie wiecznie jezdzić na kimś innym i ukrywać po kontach w koncu nadejdzie tsunami chyba jesteś ideologiem- amatorem- i do pracy chodzisz dla ideii, z nudów - jeśli pracujesz to za prace dostajesz pieniądze- to chyba logiczne!!! obrażasz tych co zostali bo szanse ma każdy wystarczy tylko w odpowiednim momencie wyciągnąć rękę...- jedni już tak zobili i nie żałują punkt widzenia zależy od punktu siedzenia- więc ukrywać po kątach możesz się na hali a i tak "ręka sprawdliwości" Cię dosięgnie, Ci co wyżej mają tsunami codziennie - chyba,że dopiero zaczynają -to dopiero jak ochronka minie teraz to nowi mają nadzieje, że zrobią wielkie kariery- kierowniczki-zobaczymy nie tacy próbowali- zajmijcie się panie swoimi obowiązkami bo to tylko fikcja,że wasze zdanie ma znaczenie!!!

EX IT Crowd

ccc - 2013-06-07 09:31:45 [usunięte przez administratora]!!!- wielki szacun- teraz to nie będą mogli powiedzieć,że nie masz ajerów!!! kierownik z audi jest ale nie na swoim stanowisku( a szkoda bo jeszcze on to trzymał za morde) jest nowy- O....k - tylko żeby Ci władza i sodówka nie uderzyły do głowy bo władza jest tylko jedna, aTy i tak skończysz jak poprzednik, Was i Nas się nie docenia a propos przyszedł jakiś babsztyl na kierownika logistyki i rządzi się jak szara gęś a Wązkiemu do pięt nie dorasta, na jego plecach będzie kariere robić!!![usunięte przez administratora]?? a kto to jest [usunięte przez administratora]... ja jestem Neo z Matrixa...... ale z innej wersji niż obowiązywała w firmie.........

admin

EX IT Crowd - 2013-06-06 12:25:50 Nie, system erp był (jest) niemieckiej firmy gewatec, oczywiście tu u nas nieznanej nikomu, dodam że w mogę obstawić, że zna go od strony administracji na południową polskę dwie osoby, ja i mój kolega który poddał się pół roku wcześniej.No to rzeczywiście chyba ta zabawa nie ma sensu. Sam podobnie jak ty zrezygnowałem z podobnej pracy. Nie miałem tyle narad, ale nowa ekipa rozwalała całe wdrożenie, szczególnie w obszarze produkcji. Bardzo dziękuję.

EX IT Crowd

admin

Może pan krótko opisać dlaczego zrezygnował pan z pracy w tej firmie? Właśnie poszukują informatyka-wdrożeniowca.

hanys

Chłopaki macie rację Nie kupujcie samochodów tej marki Ta kierowniczka kontroli to nic nie umie Nadrabia tylko językiem angielskim a poza tym brak praktyki Tylko dyskutuje pali papierosy i przy tym [usunięte przez admin]

jaki

[usunięte przez admin] dzisiaj 10 a wypłaty brak pasowało by przez weekend ich olać jak oni nas

_____

Magazynierzy są fajni :)

roberto

tata kiedyś , wyrywkowo po hali pytał się pracowników CELE POLITYKI JAKOŚCI FIRMY , pracownik odpowiadał , miał tych praw przestrzegać, ale jest jedno ale sztuka jest sztukom od swoich przełożonych , zawsze pracownik jest winien ....

g0

STARY ,wielki człowiek w podeszłym wieku , duże poważanie dla niego , zawsze tych BOLKÓW na górze tępił hehe ,taki szef powinien być w każdej firmie ....

stary wyga

Ciekawe kiedy(usunięte przez administratora)nas wszystkich wymieni na TeamPrevent albo ASR. Oni są tańsi a my tylko narzekamy na brak podwyżek. Ich już jest więcej niż nas.

lars

kiedyś ta spółka tych osób się rozpadnie od górek do blekotów aż do szogunów , przydały się nowe twarze , zawsze można wymienić ,szogun jest okej ma swoje słabości , kiedyś był zmianowym , to na czworak wprowadzał korekcjie ,tacy fachowcy [usunięte przez moderatora] i przekupstwo , następny 07 przemycał , chcesz kimś być w firmie to popatrz na nich , słoma wystaje hehe , wreście troche prawdy ktoś odsłonił tej firmy ....

edek

hehe tylko synku kto zakłada , lub montował te kamery , właściel tej firmy lamie prawa pracownicze , kodeksu pracy plus kadra , kierownik twierdzi że w firmie nie ma praw , ja ustalam zasady gry , jesteś mały !!!!!!

solid

lars te kamery mogą być przydatne jezeli bedzie trzeba udowodnic np jakies lamanie prac pracowniczych lub [usunięte przez moderatora] w miejscu pracy to tak na marginesie

mija

lol - 2013-03-07 21:07:32 chyba pomyliłeś osoby ja nie pisałem nic ze słowem ,,bochater" ;) 1 raz weszłam na forum wczorajzabolało Cię?

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.