Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Ochroniarz

Praca w tej firmie to pomyłka (Grodzisk mazowiecki chlebnia). Na umowie 11.83zl brutto plus na umowie 7zl brutto dodatek obiektowy i płacą na start 14.5 zł netto co pół roku podwyżka o 1zl gdzie nawet nie dostaje się aneksu do umowy wszystko na "gębę" a na odcinku płacowym ta podwyżka jest jako nagroda uznaniowa ???? na umowie o pracę jest tylko 11.83zl brutto i 7 zł brutto jakiś żart . Zmienia się spółka to nawet aneksu nie dają a potem nawet nie wiadomo w jakiej się jest spółce porażka . Jeśli pójdzie się na zwolnienie płacą z umowy 11.83zl brutto to jest dopiero maskara czyli 9zl netto(oczywiście bez nagrody uznaniowej ) . Idziesz na urlop płacą już 14.5zl netto ???? a jeśli pójdzie się w miesiącu na tydzień zwolnienia to już przez cały miesiąc ma się płacone po 14.5 zł netto ???? . Praca w chlebni po 12h cały dzień na nogach dosłownie nie kiedy nawet 4dni pod żad . Kadry to porażka nic nie wiedzą. Przychodzi co do wypłaty a tam kasa się nie zgadza bo koordynator policzył ci miesiąc po złej stawce ???? masakra albo w kadrach coś źle policzyli brak słów a żeby wyrównać to dopiero przy następnej wypłacie ????. Przychodzi wyrównanie a tam jeszcze więcej się nie zgadza nie dość że ci nie oddali kasy za poprzedni to jeszcze w obecnym się nie zgadza miesiącu masakra po prostu . Przekręty są robione na każdym kroku. Jeśli się poklocisz z koordynatorem to powie ci że pracujesz w tym miesiącu za 14.5zl i nic im nie zrobisz bo na umowie nie masz tych ich śmiesznych podwyżek ani aneksu nie dostajesz więc robią co chcą po prostu . Jeśli ktoś szuka pracy w ochronie to napewno nie w tej firmie omijać szerokim łukiem dosłownie .

Spławik
@Ochroniarz

Ochroniarz to jak taki kozak jesteś, to napisz kim jesteś-Troche jak cię czytam to troche wodę lejesz ile czasu tam popracowałeś? Co mają kadry do twojego wynagrodzenia od tego jest przełożony: koordynator? tam chyba jest Januszek a jak on nie pomrze to chyba jest wyżej Kierownik, próbowałeś wyjaśnić sprawę? Co do tych stawek to masz racje troche lipa jak huuu ale już idzie aneks od 01.03.2022 na 3010zł bo dostałem tylko tez podzielony na 2 stawki huu wie o co chodzi i czy to jest zgodne z prawem. Co do twojego wynagrodzenia za l4 lub urlop to już ja bym na twoim miejscu wystąpił do kadr o pasek wynagrodzeń i pedałujesz do jakiegoś Radcy prawnego i niech się wypowie czy firma (usunięte przez administratora) jeśli czujesz się (usunięte przez administratora) to na co czekasz? Ja bym nie czekał

Kamil
@Spławik

Można sobie wybrać obiekt do ochrony? I co to za kombinacje z różnymi stawkami i nieuwzględnianiem wszystkiego w umowie? Czemu to ma służyć?

Sliwka
@Spławik

Pracowalam troche w tej firmie w chlebni. Bez uwag.

Konsee
@Ochroniarz

bzdury piszesz, pewnie sie chodzic nie chcialo, jesli ktos chce pracowac to firma ok i dobrze placi, a jak obiekt nie pasuje mozna sie przeniesc

Emilia
@Konsee

Skoro dobrze płaci to może powiesz ile?? Stawki opisane wyżej są zatem nieprawdziwe??

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hunters - Firma ochroniarska?

Nigdy, ponieważ druga umowa, jest umową z terminem do końca kontraktu w danej placówce.

KLIENT

Ta firma, to żart! Na imprezy zbiera ludzi z różnych agencji i ubiera w swoje oznaczenia, sami ochroniarze nic nie winni, jeśli zarządzają nimi miernoty. Podczas imprezy na której wystawiali się nasi partnerzy, okradziono ich, mimo, że kilkukrotnie zwracaliśmy im uwagę, gdzie mają pilnować, zarządzający wiedział lepiej! Nasi partnerzy rankiem przyszli po wyjaśnienia a my dowiedzieliśmy się, że Agencja Ochrony Hunters ma podpisaną umowę z nami a nie naszymi partnerami i nie obchodzi ich, że na naszej imprezie okradli ludzi, a jak nam się nie podoba to mamy przeczytać umowę i mają nas w poważaniu. Od tego przestrzegamy wszystkich naszych partnerów odnoście czytania umów, może takich AO jest więcej. Nie polecamy, przestrzegamy i dobrze radzimy, szukacie profesjonalnych Agencji Ochrony, zapłaćcie więcej, ale nie dajcie się nabierać na takie chwyty.

Lubuskie

Dzień dobry co bym mogła zrobic żeby otrzymać zaświadczenie o dochodach pisze do pana Jacka K. Ale raczy się nie odezwac

miła
@Lubuskie

Sontaktuj się z kadrami

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
kluk

Witam czy prawdą jest że od nowego roku nie będzie dojazdówek jak i zwrot za leki i czas najwyższy szukać sobie innego pracodawcę.

Łukasz Kierownik

Zapraszam do lektury: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Roman
@Łukasz Kierownik

Mądrala , ten pan o prawie nie ma zielonego pojęcia . Te paragrafy ściągnął z internetu. Chłopie , idź do szkoły i się doucz.

@Łukasz Kierownik

tu nikt was nie pomawia.. prawda boli?

holi

witam czemu sprawę nie zgłosisz do ip lub na policję przecież to poważne oskarżenia zostaną wywaleni z pracy dyscyplinarnie. plus odsiadka murowana

JOHN
@Łukasz Kierownik

A kto tu kogo piomawia. Proponuje dogłebnie zapoznać się z przepisami , ktore Pan sam wypisuje. Jest też artykuł jeśli ktoś próbuje zastraszyć przepisami również ponosi odpowiedzialność.

Sowa z mokotowa
@Łukasz Kierownik

O taką opinie sama firma dba pracownikowi nie wolno zachorować traktowany jest jak smiec osoby ktore powinny pomuc to chamsko odnosza sie do podwładnych a same niejednokrotnie sa z grupami pensje na niektórych stanowiskach to kpina gdy 12 godzin chory czlowiek musi na nogach pracowac nie wolno mu usiasc

bhunter
@Łukasz Kierownik

Dla twojej wiedzy wymienia sie caly paragraf z podparagrafami, a nie fragment, bo w tej chwili ty mozesz zostac oskarzony o manipulacje danymi (gdyz brak jest paragrafu a to co czytasz to pewnie podparagrafy), gdyz to co mowisz moze zostac uzyte nawet przeciwko tobie, jako zastraszanie np. (tak wiec jako ponizanie), po za tym po to prawo ma tyle paragrafow i podparagrafow zeby dokladnie ustalic co i za co mozesz kogos pozwac.

Hm

Wypłata w terminie

Pracownik lubelskie

Tak czytam te wiadomości nie które, że nie polecają firmy bo coś tam bo coś tam. Nikomu nigdzie nie dogodzi się zawsze ktoś się znajdzie co jak się da palec to będzie chciał cała rękę. Polecam tą firmie świetny kontakt z kierownikiem zawsze jak jest problem to stara się rozwiązać go w jak najszybszym terminie POLECAM

Tomasz

Solid Security Sp. z o.o. NOWY TARG Firma porażka a pracownicy z działu obsługi klienta i księgowości nie znają podstaw umów cywilnoprawnych próbują naciągnąć ludzi na pieniądze i niekorzystne umowy nie mówiąc już o rozwiązaniu umowy brak jakichkolwiek zapisów w umowach o wypowiedzeniach umów a jeśli przyjdzie do rozwiązania umowy firma chce 3 miesięczne wypowiedzenie na piśmie którego w czasie pandemia covid 19 można wysłać przez @ bo nie akceptują mało tego w umowie nie ma żadnego zapisu o trzy miesięcznym wypowiedzeniu.Sprawa zgłoszona do prokuratury z art. 286 k.k. Solid Security Sp. z o.o. OMIJAĆ Z DALEKA PORAŻKA 1

Mocny

Adam Pawłowicz który Właśnie Warszawa Mokotów Hunkers ochrony robić robi

Mocny

Adam Pawłowicz firmie macie Warszawa Mokotów Hunkers ochrony pracuje przestrzegam Was przed innymi.Jest świadomy ...... Tego.......i.......Adam.......tak....

Pracownik ZUS

Dlaczego chołbicie tego dziadka w Ostrowie Wlkp.Jest wielu pracowników godnych i mlodszych przedewszystkim.Młodzi i sprawni zapomniałem dodać.

PANDA

DZIŚ ZAJRZAŁEM NA OPINIE O FIRMIE OCHRONIARSKIEJ HUNTERS ,JESTEM KANDYDATEM NA PRACĘ W KANIOWIE.ROZMOWA Z MENAGEREM FIRMY BYŁA TREŚCIWA I RZECZOWA.WSTĘPNIE UMÓWILIŚMY SIE NA KONKRETNE ROZMOWY W PONIEDZIAŁEK.POWIEM TO TAK ŻE POLAKOWI NIKT JESZCZE NIE DOGODZIŁ.JAK SŁYSZĘ O KARPIACH NA ŚWIETA CZY COŚ INNEGO TO ...LUDZIE ZEJDZĆCIE NA ZIEMIE

Beker

Pracowalem w tej firmie niezapewnili mi wody w gorace lato 35 stopni niewytrzymalem zrobilo mi się slabo oszukala mnie ta firma zrobila mi zdjęcia bez mojej zgody zato jest paragraf czekam zebyscie mi zaplacili albo nasle na was za zrobienie mi zdjęcia inspekcje nie mieliście prawa mi robić zdjęcia domagam sie odszkodowania moj adres email beker19857@wp.pl lepiej sie do mnie odezwijcie

Domi

Mój kolega pracował w tej firmie za 14 dni pracy nie otrzymał wynagrodzenia. Pracodawca nawet nie zapewnił wody do picia gdzie było 35 stopni A parę miesięcy temu kolega otrzymał pismo że ma im zapłacić za co że zemdlal bo się źle poczuł. TO TY PRACDAWCO POWINIENIES ZAPLACIC I TO Z ODSETKAMI ZA WYKONANA PRACE złamaliscie kodeks pracy (usunięte przez administratora)

Tak czytam i czytam te wasze komentarze że ludzie z kwalifikowanym są lepiej traktowani niż bez tego wpisu. A Co powiecie na tako osobę która ma np kwalifikowany, kierownik d. S bezpieczeństwa, instruktor ds samoobrony i technik interwencyjnych to taka osoba była by obgadywana że pewnie ma wogule najlepiej co o tym myślicie pytam czysto teoretycznie

Firma Hunters . Firma pracy chronionej.... nic wspólnego z ochroną. Patrole interwencyjne które są patrolami pik . Nic w tej firmie nie jest należyte. Jawnie okradani są klienci firmy .

Chętny

Mam do was pytanie a jak wygląda praca bo znalazłem ogłoszenie pracownik ochrony z własnym autem pisze do ochrony obiektu czyli pewnie siedzenie we własnym aucie co o tym myślicie

Johny

Witam. Wie ktoś jaki obiekt ma Hunters w Pasłęku (Warmińsko-Mazurskie)? Obecnie prowadzą rekrutacje

Agnieszka
@Johny

Witaj. Na jakie stanowisko prowadzą rekrutację oraz jakie warunki oferują? Wiesz może? Też się chętnie dowiem jaki to obiekt. Daj znać jak się czegoś więcej dowiesz, proszę.

Hero

Opisana historia - Phoenix Contact Wielkopolska Nowy Tomyśl.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.