Gimplast

Sosnowiec

Opinie o Gimplast

Rafałek, Ten nowy :P 2010-11-25 19:57:59
Ja to pracuję tam dopiero kilka dni, więc nie mam zamiaru się wypowiadać na temat tego, czy ktoś jest kompetentny na swoim stanowisku, czy też nie. Nie mniej jednak pracuję na zmianie C, na montażu. Nie narzekam. Znaczy na pracę. Bo na stawkę owszem. Ale robić coś trzeba i taka prawda. Co nie zmienia faktu, że dostałem wypowiedzenie, aczkolwiek z mojej winy. Jutro się okaże, czy zostanie anulowane :P Ludzie na mojej zmianie są mili i można z nimi porozmawiać. Czy ktoś donosi? Nie wiem i zwisa mi to. Co się tyczy samego zakładu pracy, faktem jest, że maszyny są stare i ogólnie panuje tam nieporządek. W porównaniu do Ficomirrors, gdzie prawcowałem jakiś czas temu, to dno. Ale jakby nie było, dobrze, że ta praca jest :)
Pozdrawiam wszystkich:)
pracownik 2010-11-25 20:04:49
Niezla dupeczka czarna robi na nowym montazu,na bata by siadla idealnie.
Rafałek, Ten nowy :P 2010-11-25 20:12:24
pracownik - 2010-11-25 20:04:49

Niezla dupeczka czarna robi na nowym montazu,na bata by siadla idealnie.

Na jakiej zmianie?? Bo nie kojarzę :P
pracownik 2010-11-25 20:26:33
To nie wazne,wazne ze jest niezla
Rafałek, Ten nowy :P 2010-11-25 20:28:11
Można i tak:P Hehe
aaaa 2010-11-25 23:22:45
za co dostales wypowiedzenie???
Ewcia 2010-11-25 23:58:14
Panie Kierowniku, w bibliotece pracują wykształceni ludzie:P
były pracownik 2010-11-26 07:06:56
nie wiem po co ktoś tak broni [usunięte przez moderatora] ale prawda jest taka że po samej jej minie nie chce się do niej podejść strasznie nie miła kobieta aż normalnie się nie chce z nią dyskutować ani do niej podchodzić taka niestety jest prawda 90%zmiany jej nie lubi..nie pomaga nikomu oprócz jednej takiej koleżance..chodzi tylko i zdaje relacje kierownikowi o wszystkim a co do kierownika to dobrze ze musi mieć kontrole nad wszystkim ze musi trzymać jakiś rygor ale nie powinien śmiać się z ludzi jak nie dają na czymś rady i swoje chandry nie przelewać na pracowników
anonim 2010-11-26 09:16:24
Czuje won kalu...
kierownik 2010-11-26 09:41:02
Ewcia - 2010-11-25 23:58:14

Panie Kierowniku, w bibliotece pracują wykształceni ludzie:P

w GIMPLU też :)
Piotruś 2010-11-26 10:22:08
praca pracą ale za to laski jakie tam pracują przynajmniej na kogo popatrzeć i jest z kim pogadać;) sam pracuje od niedawna i na razie jest ok
pracownik 2010-11-26 10:42:00
co z tego ze niezla jak pustak z niej 100procentowy.. (facetem jestem)
pracownik1 2010-11-26 13:04:18
dobrze że ty jesteś tak uwielbianym pracownikiem przez wszystkich chodzący ideał zamiast oceniać kogoś spójrz na siebie jak to dobrze kogoś oczerniać
anonim 2010-11-26 13:12:52
były pracownik - 2010-11-26 07:06:56

chciałbym cie poznać czy ty jesteś tak miły lub miła odwagi podpisz się a nie oczerniaj kogoś dla twojego widzi misie ta kobieta ma być uśmiechnięta non stop współczuje jej że musi pracować z takimi ludzmi to zazdrość przemawia przez was
pracownik1 2010-11-26 13:42:11
były pracownik - 2010-11-26 07:06:56

a jak się patrzy na twoją minę to człowiek ma wielką ochotę do pracy kolego robisz wszystko z wielkiej łaski jako operator też pracowałeś za karę wiecznie niezadowolony domyślam się kto ty jesteś te konflikty zaczęły się gdy ty pojawiłeś się na tej zm więc zajmij się swoją pracą a nie oczerniaj ludzi [usunięte przez moderatora]
byly pracownik 2010-11-26 15:32:42
"""""a jak się patrzy na twoją minę to człowiek ma wielką ochotę do pracy kolego
robisz wszystko z wielkiej łaski jako operator

Pocałuj ,mnie w [usunięte przez moderatora].ciesze sie ze nie pracuje juz w tej firmie i nie musze patrzec na te wredne pyski
byly pracownik 2010-11-26 15:38:44
i fajnie masz pod deklem ja jestem kobieta [usunięte przez moderatora] jeszcze mi nie urósł....wiec myśl dalej bo twój strzał to nie wypał...nigdy w tej pracy nikt nie przyszedł mi z pomocą oprócz takiej pani z jakości w okularach nie pamiętam imienia i pani [usunięte przez moderatora]
anonim 2010-11-26 15:52:13
byly pracownik - 2010-11-26 15:38:44

i fajnie masz pod deklem ja jestem kobieta jeszcze mi nie urósł....wiec myśl dalej bo twój strzał to nie wypał...nigdy w tej pracy nikt nie przyszedł mi z pomocą oprócz takiej pani z jakości w okularach nie pamiętam imienia i pani [usunięte przez moderatora]

jak jesteś taka odważna to się podpisz tchórzu
anonim 2010-11-26 16:13:57
byly pracownik - 2010-11-26 15:32:42

jak na kobietę masz bardzo wysoką kulturę osobistą jak z rynsztoka
byly pracownik 2010-11-26 19:50:14
ciekawa jestem czemu ty się nie podpisujesz a co do mojej kultury jest wysoka w porównaniu do ciebie ...żegnam cie wieśniaro może ty coś czujesz do tej całej [usunięte przez moderatora] hahahahaha
anonim 2010-11-26 21:02:19
byly pracownik - 2010-11-26 19:50:14

no [usunięte przez moderatora] jak byś mniej się [usunięte przez moderatora] to byś tu dalej pracowała w nowej pracy też miejsca nie zagrzejesz powodzenia
Ewa 2010-11-26 23:04:54
i ile nowych fajnych wpisów :) widzę że dalej tylko wyzwiska i żale a apropo żali to [usunięte przez moderatora] masz w łeb a ty tam wiesz dobrze za co :) oj ludziska spójrzcie na siebie a potem dopiero czepiajcie się innych sa ludzie których lubimy i ci których tylko tolerujemy ze względu na prace ale w każdej pracy tak jest,każdy człowiek jest lepszy w czymś innym i każdy ma swoje plusy i minusy,pozdrowienia dla wszystkich wytrwałych Gimplastu
anonim 2010-11-27 00:03:35
byly pracownik - 2010-11-26 15:38:44

były tępy pracowniku rozumu też nie masz raczej jesteś świnią niż kobietą wypad z tego forum
Rafałek, Ten Nowy 2010-11-27 18:31:38
[usunięte przez moderatora] A wypowiedzenie, które mi anulowano, dostałem za to, że usiadłem sobie na stole i miałem słuchawki. Ja robię na tempografii, czy coś takiego. W każdym razie nadruk robię, nic ciekawego, ale przyjemnie mija czas:P
:) 2010-11-28 00:12:57
ludzie!zamiast takie głupoty wypisywać,oczerniać się,a laski krecić dupami,wezcie sie do roboty bo braki robicie i reklamacje przychodzą...
;:) 2010-11-30 18:04:41
co to ma byc znowu jakas nowa kontrol??
Michał Pasternak były pracownik 2010-11-30 19:22:40
Nie jestem [usunięte przez moderatora] i nie będę pisać że anonim albo cholera wie kto, praca w gimplaście nie jest łatwa, ale nie jest też trudna tylko trzeba mieć ruchy i mieć czas żeby wszystko sobie ogarnąć kartony etykiety itp, a jeżeli taśma zapieprza to już wiadomo, że będziemy zasypani w [usunięte przez moderatora]. Miałem kane bazamento i koszyczek i jeszcze pewnie jakbym tam pracował to obleciałbym 30 innych maszyn. świetna pomoc ze strony [usunięte przez moderatora] która jest miłą osóbką, a kontrola jakości jest świetna super ludzie, [usunięte przez moderatora] sympatyczna i miła, [usunięte przez moderatora] spoko, [usunięte przez moderatora] też :) Gdybym nie poddawał się tak szybko to praca w tym zakładzie wcale nie jest taka zła. Pozdrowienia dla wszystkich pracujących :)
anonim 2010-12-01 21:34:39
ta firma nawet spoko tylko ze robia tam nie ktore mu??y to sie nie dziwic ze narzekacie....byscie chcieli za siedzenie dostwac kase idioci......jeden synek robi jak czysty debil z sosnowca pogoni istny narcyz podlizuje sie kierownikom jak tylko moze....masakra
anopnim 2010-12-01 21:35:59
no wlasnie tepaku narcyz
anonim 2010-12-02 14:49:14
a z ktorej zmiany ten narcyz A czy C......???
anonim 2010-12-02 18:20:14
Kim jest narcyz ?? który to ?
tutajpracuje.pl 2010-12-03 09:07:38
Witam
Wypowiedzi o Gimplast - Sosnowiec na:
[usunięte przez moderatora]
------ 2010-12-27 10:22:31
POZDROWIENIA DLA CAŁEJ ZMIAN D I DLA KIEROWNIKA
:) 2010-12-27 10:29:45
(usunięte przez moderatora)-wcale nie jest pomocna najgorszy (usunięte przez moderatora)na zmianie d za krotko pracowales zeby wiedziec czy jest pomocna ona tylko facetom lubi pomagac bo kolezanka to nawet kartonu nie doniesie polowe dniowki przechodzi z rekami w kieszeni kazdy ci to powie jaka jest koleżeńska
anonim 2010-12-27 12:24:21
Witam wszystkich mam problem nie mogę znaleść pracy od czerwca może w Gimplascie się uda tylko nie wiem czy trzeba złożyć Podanie CV czy jakieś inne papiery też są potrzebne. Proszę o pomoc mam prawie 21 lat podaje swój email 16kuba1990@interia.pl

Za wszelaką Pomoc Serdecznie Dziękuje I Pozdrawiam
Kuba ;)
::::: 2010-12-27 13:07:52
wystarczy ze przyjdziesz do kadr z cv.albo przez agencje pracy opteam z katowic
anonim 2010-12-30 18:06:26
Ja bardzo (usunięte przez moderatora) lubie, pomaga Wam tak jak jej wy pomagacie proste:) pozatym z jakiej racji ma komus pomagac? kazdy pracuje na swoje i niech kazdy sie zajmie praca a nie wyzywaniem innych.... Ona jak i inni moga robic co chca.. ich zycie... Pozdrawiam D zmiane;)
anonim 2010-12-30 19:28:47
Ty! Może się przyznasz coś Ty za jedna, albo powiesz mi to wprost co! A może się boisz, niby dlaczego mam wam pomagać, za to jak mnie obgadujecie? Ty i Twoje dwulicowe koleżaneczki możecie mnie cmoknąć w (usunięte przez moderatora)
Pozdro dla normalnych I kierownika :)
anonim 2011-01-08 14:23:00
W ty zakladzie panuje istny(usunięte przez moderatora), Wy laski jestescie wszytskie tu takie same (usunięte przez moderatora) Przykład pewnej blondyny z brygady A, poleciała na młodszego, z tego co wiem rozbiła długoletni związek i co? Przyjdzie jej coś z tego? Zal mi was, Pozdro dla kilku normalnych ludzi z tego(usunięte przez moderatora)
Zostaw swoją opinię o Gimplast - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimplast