Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

""

To chory człowiek utrzymywany na finansowej smyczy przez swego włoskiego pana. Zagryzie cię za parę złotych.

Były

a nie szukała kogoś przypadkiem do zakopywania odpadów za zakładem? :p

Praca w ukropie. Zgraja cwaniaków i przydupasow. Praca za marne grosze. Omjac z daleka ten przybytek.

Praca za marne grosze. Zgraja cwaniaków i przydupasow. Totalny (usunięte przez administratora) Omjac ten przybytek z daleka.

Totane (usunięte przez administratora) Omjac z daleka. Ten przybytek to pomyłka. Omjac z daleka.

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
#$%#$%^

Firma idzie ku upadkowi i likwidacji przez obecnego dyrektora, warunki pracy się popsuły i będą jeszcze gorsze... Dyro nie ma pojęcia o zarządzaniu i wydawaniu poleceń. Covid zrobił swoje ale tak źle jeszcze nigdy nie było. Premie lub nowe umowy dostają tylko jego ulubieńcy lub ktoś kto zrobił sobie u niego plecy... (usunięte przez administratora)

Harry
@#$%#$%^

Zgadzam się z tobą same (usunięte przez administratora) tam pracują

Italia
@#$%#$%^

(usunięte przez administratora) Co jeszcze musi się wydarzyć żeby szefowie Gimplastu zobaczyli że ten "dyrektor" niszczy firmę, prowadzi ją do upadku, brata się z Radomskiem, taktuje ją jako prywatną własność... Czy Oni naprawdę są tak głupi albo nie chcą tego widzieć?! W tej firmie nie ma odpowiedniego człowieka na tym stanowisku. Dotyczy to dyrektora jak i "dyrektorki"...

Krzysztof
@Italia

Dlaczego Twoim zdaniem dyrektor firmy Gimplast w Twojej ocenie ją niszczy? Co takiego wprowadził w ostatnim czasie, co w Twojej ocenie było błędną decyzją? Próbuję w jakiś sposób zrozumieć motyw oraz to co piszesz w tym zakresie. Potrzebuję się tego dowiedzieć, dlatego liczę, że fajnie mi to wszystko opiszesz i odpowiesz. Jesteś gotów na merytoryczną dyskusję?

!@$#
@Krzysztof

proszę wysłać kontakt to na pewno ktoś się z Wami skontaktuje.

@#$%#$%^

Moi drodzy, obarczacie winą ludzi, którzy najmniej mają wpływu na funkcjonowanie Firmy , a najwięcej są obarczani winą . Nowy Dyrektor to następna ofiara szalonego właściciela , który tym razem dobrał sobie do pomocy sztab ludzi głupszych od niego samego. To ci ludzie wpływają na to jak działa Dyrektorka ds Kadr. Ona po prostu dostaje przez Skypa polecenie co ma robić i jak , nawet jeśli to polecenie jest niezgodne z prawem lub głupie. Ma to wliczone w koszty. Nieprawdą jest , że Pan Dyrektor przeszedł obok strajkujących w deszczu pracowników bez słowa. Pan Dyrektor przeszedł bez słowa, ponieważ nie napłynęły z góry instrukcje co ma robić lub - inaczej- co mu pozwolono zrobić. Ten człowiek skończy tak jak jego poprzednicy. Z butem właściciela w (usunięte przez administratora) z obarczeniem go winą za cały ten bajzel i poczuciem , że wreszcie się ta katorga zakończyła i jest wolny.

@#$$^%&
@Niunia

Zgadza się - jest w tym prawda. Jednak sam dyrektor powinien przejąć jakąkolwiek inicjatywę. A tej mu brakuje... Jedyne co prezentował to szukanie winnych za własne winy i brak umiejętności zarządzania. Dlatego nikogo nie powinno dziwić dlaczego sobie zapracował na opinię...

@@#$$^%&

niestety nie bardzo może, ponieważ istnieje święte prawo własności. To właściciele decydują co robić ze swoim majątkiem i jak nim zarządzać. Po drugie to nie dyrektor ma ostatnie słowo tylko Zarząd i on odpowiada przed Zarządem, a Zarząd to Właściciele Załodze biurowej wydaje się się ,że pracują w demokratyczno -socjalistycznym grajdole , w którym ma panować równość a populi będzie rządzić. Niestety na początku trzeba zrozumieć i przyjąć , że żadna firma nie przetrwa ani w socjalizmie a tym bardziej w demokracji, ponieważ Zarząd nie może być wybierany głosami pracowników za pomocą obietnic i kiełbasy wyborczej. W każdej firmie jedynym funkcjonalnym ustrojem jest monarchia, czyli władza właścicieli . ...i tu wracamy do dyrektora. Jakąkolwiek inicjatywę przejmie musi być ona zgodna z wolą zarządu i właścicieli

$%#$^#$^
@Niunia

Wniosek nasuwa się sam. Dyrektor w tym zakładzie nie jest potrzebny.... Wystarczy że właściciel czy zarząd będą się kontaktować z HR i pracownikami. Jedyne czym zajmuje się dyro to zamawianie jedzenia z swoją "dyrektorką".

@$%#$^#$^

ale to już było .... po panu Czerwonym . W związku z odległością trudno było Zarządowi rządzić , kiedy z tępej załogi biurowej wynurzały bezmózgie meduzy różnorakie , którym wydawało się ,że potrafią zarządzać firmą i na wszystko mają remedium , a w ogóle to wszystko jest proste. Narobili takiego bałaganu , że w rezultacie odstrzelono członka zarządu , bo innej ofiary na linii strzału już nie było, a na jego miejsce dobrano dwóch półgłówków , którzy współdziałając razem tworzą jeden organ myślący jak ci dwaj milicjanci co w jednej czapce chodzili i mamy to co mamy. Najlepsze dla tej firmy to położenie tego i sprzedanie rozumniejszemu inwestorowi za 1/10 ceny.

@$%#$^#$^

a kto to jest "jego dyrektorka"?

@Niunia

Ta z którą spaceruje wokół zakładu. Zapytaj pracowników na każdej zmianie - pokażą Ci :p

?
@Niunia

Dyrektor C. nie przeszedł obok strajkujących na deszczu pracowników a chamsko i zbrodniczo w nich wjechał a oni go żywo obtrąbili zanim otworzył się szlaban. Chłop, mam nadzieję,(usunięte przez administratora) się ze strachu.

@?

a to mamy rocznicę tych pamiętnych wydarzeń. Znam strajkujących tam, którzy znaleźli sobie inną pracę i lepiej zarabiają

Mm

Ja jestem ciekaw jak się skończy ten strajk który od rana jest ludzie stoją a jak Pan prezes ciekaw jestem czy z nimi w ogóle porozmawia

@Mm

Pan C i rozmowy?! On nie jest od tego. On jest tylko rezydentem żeby złożyć podpis pod wypłatami... Z(usunięte przez administratora)

Firma marnoplast

Firma marno Plast Baczyńskiego 25b poszukuje naiwnych zmarnowanych życiem do pracy na stanowisko do hartowania wchodzenie przełożonym w (usunięte przez administratora) za miskę ryżu panie dyrektorze niech pan przestanie kraść i odejdzie z tego zakładu razem z panią Agnieszką

@Firma marnoplast

Kupił sobie mieszkanie samochód to po co będzie odchodził w jakim kraju (usunięte przez administratora)w świetle prawa i nikt ci nic nie zrobi a to Polska właśnie a ty weźmiesz bułkę bo jesteś głodna i zostaniesz skazana za (usunięte przez administratora)

@Firma marnoplast

To Pan C. jest tam nadal dyrektorem?

@Firma marnoplast

Pani Agnieszka została zatrudniona przez Górę - czyli trzech takich co w jednej czapce chodzą , dlatego ona wykonuje nie polecenia Dyrektora , ale odgórne . Nie można jej ruszyć

Tak samo jak "dyrektorkę" od C. :p

Ziutek

Biorąc pod uwagę ilość nowych komentarzy muszę przyznać, że dla całej nowej świty należą się gratulacje :)) Mistrzowie świata w zarządzaniu ludźmi oraz produkcją. Jak widać po latach - "wszystko się udało" :D :D Szkoda potencjału - bo ten zawsze był. Ale to nic, rynek wchłonie to co zostanie po Grande Picolo Dżimplaście :)

Ziutek

A kto jest dyrektorem obcenie???

@Ziutek

Nie ma i chyba nie będzie.

@Ziutek

Niestety nadal ten sam

@Zuczek

Serio? Myślałem że Pan C. odszedł bez pożegnania.

@Tucznik

z dokumentacji rocznych sprawozdań finansowych wynika ,że brat rozpędził rodzeństwo i włada teraz sam niepodzielnie z p. SC jako prokurentem. Nie wiem jak tam pozostałe tęgie głowy Osmapu, jeszcze są , czy już zrezygnowały. Widać dobitnie , że firma idzie ku bankructwu. Podnieśli o 30 % sprzedaż w zeszłym roku , ale tym samym dwukrotnie wzrosła strata. Bank wypowiedział im kredyt, więc sytuacja finansowa musi być nie do pozazdroszczenia. Wszystko to w oficjalnych raportach finansowych na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Sam Audytor napisał, że istnieje zagrożenie kontynuowania działalności. Masakra.

Czekamy na wyniki za 2020

@niunia

Pan C jak widać ładnie robił rodzinę Gimplast w (usunięte przez administratora)

Niunia

stracili dwóch magazynierów. Jednego puścili , bo im nie zależało, a drugiemu chyba coś obiecali , bo został , na krótko, też odszedł. Teraz zarabiają dużo więcej i więcej mają spokoju wewnętrznego. Kto im tam będzie ja taką kasę pracował? Tamci magazynierzy poszli do Firmy, która ma jakąś przyszłość , która coś rokuje . Upadaj Gimplaście , upadaj, zrób miejsce dla czegoś lepszego

Magazyn
@Niunia

Bardzo złe myślisz na magazynie obecni kierowcy zarabiają te same pieniądze co operator więc nie wiem skąd masz takie info błędne pozdro

Magazyn

Zapraszamy na magazyn kolega sam się przekona

Nie wali ściemy każdy myśli że Bóg wie ile zarabia magazyn lider montażu czy Ci co drukują A wcale nie zarabiają dużo . Może z 200zł więcej niż najniższa krajowa. Ale najlepiej się odzywać jak się nie wiem. Na szczęście mnie już tam nie ma i nie muszę już tego ani widzieć ani słyszeć.

Ten przybytek zgraja cwaniaków i (usunięte przez administratora)totalny bałagan. Omjac daleka.

Zdziwiony

Nigdzie nie widziałem w zakładzie tak zdesperowanych ludzi jak w gimplascie zbieranina cfaniakow jeden drugiego obgaduje a sam swojego życia nie widzi nie polecam pracy nikomu normalnemu lepiej iść do supermarketu na półki wykładać i normalnie w spokoju pracować pozdro

Mmhg
@Zdziwiony

I tu się zgadza wszystko same (usunięte przez administratora) brygadziści itd masakra i odgadywanie na porządku dziennym

walkman
@Zdziwiony

bo tam same fajki i liski pracuja, jak ten maly chopoeczek w czerwonych spodniach.

@walkman

No i jeszcze kwiatuszki sobie posadził zamiast ludzia dać podwyżki

Omjac ten przybytek z daleka. Praca za marne grosze. Totalny bałagan. Zgraja przdupasow i cwaniaków.

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Same (usunięte przez administratora) i przydopasy. Omijać z daleka ten przybytek.

Totalny bałagan i zgraja przdupasow. Omijać z daleka.

Operator

No wybacz a w jakim zakładzie jest respektowane nie robienie norm? Mnie wkurza coś takiego że normę wykonuję codziennie a inny pracownik się obija i jej nie robi, i to powinni zmienić w tym zakładzie pracy. Kierownicy powinni się wziąść za tych (usunięte przez administratora) Praca nie jest zła, owszem zarobki nie są wysokich lotów. A Pan (usunięte przez administratora)może ma szacunek bo nie rozlicza swoich ludzi z ich obowiązków, kontrola jakości w tym zakładzie to jest jakby jej nie było, szczególnie na dziale produkcji, tam każdy robi co chce a w zasadzie nic, tylko kawa na okrągło. Panie (usunięte przez administratora)zrobisz Pan coś z tym wkońcu??

@Operator

Skoro zarobki nie są wysokich lotów wszystko inne też nie powinno. Zwłaszcza normy. Mylę się?

@Operator

Operatorzy na produkcji nie mają czasu na kawę chyba że mówisz o kierownikach to owszem zgadza się a co do robienia norm to popacz na montaż tam wiecznie czegoś nie ma a to panela a to schedy a to kabli jak więc mają mieć jakąś normę a wymagania z kosmosu i nie rób z nich leni bo nawet gdyby chcieli to się nie da

Ocb

No i standartowo firma wywaliła pracowników na wypłatach mimo premi wakacyjnej ludzie dostali mniej niż się spodziewali a robią za pięciu nie wiem jak oni to liczą nie dość że mają małe premie miesięczne to jeszcze rąbią wszystkich ( nie mówię o kierownikach) na tych dwóch premiach rocznych gimplast jak wam nie wstyd ci ludzie to tryby napędzające ta maszynę hańba wam

Zuk
@Ocb

Kto tam robi ,,za pięciu"?

Negatywny
@Ocb

Kierownicy to popilkii (usunięte przez administratora)oni mają zapewne dobre stawki a tak jak mówisz ludzie robią za pięciu .póki zdrowie mają codziennie wymyślają bzdurne pomysły byle dołożyć jeszcze więcej roboty dobra rada zaryzykować uciekać tam gdzie lepiej pozdro

@Negatywny

Widzę że wiesz o czym mówię i masz to samo zdanie na ten temat nie rozumiem tylko dlaczego żuk tak się oburzył czyżby należał do kadry wybrańców

Olaf

Nadal tam jest no i dama blad

Zakład bez perspektyw . Totalny (usunięte przez administratora) .Omiac ten zakład z daleka.

@Anonim

Anonim tak bardzo narzekasz a pewnie kierownikom w (usunięte przez administratora) włazisz

Ten przybytek to zgraja cwaniaków i przydupasow. Omijać z daleka.

@Anonim

Po raz kolejny ten sam wpis napisz coś nowego bo wszyscy wiemy że ta firma kompletna klapa (usunięte przez administratora)

Zafascynowana

Artur kierwonik zmiany aleeee ciachoooo

@Zafascynowana

Głupek jak ich mało.

Ten przybytek to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Praca za marne grosze. Omijać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast