Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

pik

rl, to raczej nie nastąpi, ponieważ drastycznie zysk firmy by się zmniejszył

NickT

6 zł na godzine z hakiem do ręki, to dla nikogo nie będzie "dużo" o którym piszesz. Potwierdzam: pracując na produkcji jest monotonia a jak już dostaniesz do obsługi np. 3 lub 4 maszyny naraz, to ta monotonia zamienia się w pogoń za detalem i szeroko pojęty zapierdol. 8 godzin na nogach i 15 minut przerwa z zegarkiem w ręku. O przerwie nie decydujesz samemu. Zdarza się niestety, że czasem przerwe masz na dwie godziny przed końcem dniówki. Przerwa wygląda tak, że jak już się odbijesz, to chciałbyś iść po żarcie które masz w swojej szafce ale wtedy uświadamiasz sobie, że przecież nie masz szafki jak kilkadziesiąt innych osób a Twoje rzeczy walają się po tym syfie gdzie popadnie. Nikogo to nie interesuje, przecież jesteś tylko małym trybikiem. Docierasz na "stołówkę". Tam spoglądasz na zagrzybiony zmywak ze zwichrowanym kranem, zakamieniony stary czajnik, zwisające jak po huraganie drzwiczki od meblościanki i zniszczone krzesełka. Teraz zamiast jeść, chce Ci się rzygać. To nawet dobrze, bo nie ma tam miejsca, żeby klapnąć i w spokoju zjeść, ponieważ jest tylko 6/8 krzesełek a wszystkie zajęte bo zakład spory. Idziesz, czy tego chcesz czy nie, na palarnie i tam siedząc na podłodze jak żul, wsuwasz w pośpiechu chmurę dymu i kromke chleba z masłem bo na tyle Cie teraz stać. KONIEC PRZERWY! Książkowym przykładem pracy "jak robot" jest praca na tzw. OBLO. Tu o tempie pracy decydują Twoje rączki, rączki innych pracowników, to czy zadbano by było NA CZYM w ogóle pracować, czy detal jest (?!)(-co nie jest sprawą oczywistą) no i czy masz CZYM pracować - nikt sie za bardzo nie przejmuje, że są braki w tak podstawowych narzędziach jak "paleciak"/"wkrętarka"/"młotek"/"lampka"/"nożyk". Jeśli już takowego sprzętu korzystasz to widać, że powinien on zostać wywalony na śmietnik już dawno temu. Przypominam że nie muszą to być rzeczy drogie, stanowią klucz do efektywnej pracy a mimo to pracuje się tam narzędziami starymi, popsutymi, zardzewiałymi, połamanymi i wcale nie przesadzam. Na śmietniku znajdzie się pewnie lepsze a mowa przecież o dużym zakładzie. Atmosfera nie może być dobra jak płacą jałumużę / w pracy najlepiej nie gadać tylko skupić się na jeszcze szybszej robocie / rotacja na zakładzie jest ogromna więc ludzie się często zupełnie nie znają a część z tych co pracują to niezła patola. Odciski, rany, zmęczenie i depresja - tutaj to znajdziesz. Pracowałem tam pół roku. Pracę polecam dla niezorientowanych na godziwą płacę desperatów i frajerów z dobrą kondycją fizyczną, niską samooceną i dużą ilością wolnego czasu bo ten wykorzystasz na szukanie miejsca parkingowego przed zakładem. Sugeruję tam być już na 45 min. przed rozpoczęciem pracy, bo wtedy jeszcze coś znajdziesz. Z parkingiem w Gimplaście jak ze wspomnianą wyżej stołówką...

Były zawodnik

Zatrudnią każdego, który chce tam robić. A od Ciebie tylko zależy jak to długo będzie.

tadam

9,50 brutto, czyli na ręke nawet nie 7zł..nocki/soboty odrobinę więcej. Jak lubisz pracować jak robot i żywisz się powietrzem -idealna praca.

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
tadam

Dokładnie, sama szybko zwątpiłam. Kasa marna, stanie 8h (15 minut przerwy), i mimo wyrobienia ponad norme problemy,bo sprzątało się stanowisko pół h wcześniej,a nie robiło dalej.

New

tu jest umowa zlecenie?mozna w razie koniecznosci zrezygnowac z pracy z dnia na dzien?

Bożena D

Wystarczy że będziesz trzeźwy, a pracę masz pewną

ggjgjgjgg
@Bożena D

Aż tak to nie. Aby dostać pracę należy: mieć poniżej 1,5 promila, mieć ręce (mogą być dwie lewe), nogi. Co do ubioru to najlepiej od razu przyjść w roboczym.

beetle

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gimplast? I jak nalezy się ubrać?( głownie kwestia obuwia, słyszałam,że w niektórych firmach tego typu robią odrazu testy "sprawnościowe")

nowy

Oferta na kierownika działu jakości nadal jest dostępna na stronach internetowych dla poszukujących pracę. Aż tak u Was źle? Warto aplikować?

Witam, jest obecnie rekrutacja, na kierownika działu jakości, może mi ktoś powiedzieć coś o tym dziale, ile osób pracuje i co z poprzednim kierownikiem?

factor

Przyjęcia są jedynie przez Sotera na umowę zlecenie.

marian-o

zapraszamy potrzeba nam więcej niezawodnych

wujek

Gdziekolwiek wejdziesz na jakieś inne forum opinie są tylko złe i plotkarskie. Zostanie pod budka z piwem bo i tak wszędzie będzie wam zle

żywy marian

To, czego się spodziewasz a co zastaniesz to dwie różne rzeczy >:) RAZEM DO UPADKU ;-) tylko patrzeć jak gimshitplast podzieli los dawnego Segu...

loka

uciekłam stamtąd bardzo szybko... tu pracują tylko desperaci życiowi i patologia... po takiej pracy , ludziach warunkach idzie nabawić sie depresji :| Współczuje wam naprawdę

żywy marian
@loka

Ludzi nie obrażaj, chyba że mierzysz innych według siebie. Skoro jesteś patolem to nie znaczy że każdy nim jest. Kilka wiosen tam się bywało. Z wieloma Dobrymi Ludźmi kontakt pozostał. Spójrz w lustro i powiedz, czy napewno jesteś lepszy. Nie sądzę...

sgsgsg

Płace są na takim poziomie jakim były, czyli nędznym. Najniższa krajowa, plus parę osób ma wyższe stawki ale i tak niewiele więcej od najniższej. Piszę oczywiście o operatorach.

była pracownica

Pozdrawiam wszystkich pracowników i podziwiam was za to, że tam pracujecie, ja się cieszę że już się tam nie męczę i że nikt mnie już nie [usunięte przez admina]. Niestety nawet dyrektor który uważa się za pana i władcę naszego losu nie nadaje się na swoje stanowisko. Wszystkim chętnym którzy chcą się tam zatrudnić odradzam. Stawka nędzna, pracy od groma, kierownictwo i przełożeni uważający się za panów wszechświata oraz [usunięte przez admina] pracowników nie mówiąc już o żadnych premiach i dodatkach.Nie jeden pracownik uciekł już z płaczem. Jednym słowem (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy. Zero perspektyw na przyszłość.

robol

Takiego bałaganu jak jest teraz to Gimplast chyba jeszcze ne widział, dramat.

zwykly

Bardzo fajna firma

pracownik roku

ciepły, inny niż wszyscy... nie ma już takich mężczyzn... niestety...

malla
@pracownik roku

Ktory taki superowy?

pracownik roku

Jest tylko jeden powód, dla którego warto wstawać rano i tam iść... Dobry,kochany, emanujący spokojem... Która zna, to wie

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast