Opinie o RSW System Sp. z o.o. w Wojkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RSW System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RSW System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RSW System Sp. z o.o. w Wojkowice

Pan Agata jest odpowiedzialna za przydzielanie kursów i szkoleń? Ta Pani zwykle zgadza się na propozycje rozwoju, które wychodzą od pracownika? Czy w ciągu roku budżet szkoleniowy jest jakoś ograniczony?

Jack Nowy wpis

Specjalista ds.logistyki transportu - jakie wynagrodzenie i warunki są w tej firmie w w/w dziale? Ktoś się może orientuje?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w RSW System Sp. z o.o.?

O

Czy praca w tej firmie jest na zmiany

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RSW System Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Olga

Wiecie może kiedy będzie jakaś nowa rekrutacja na operatora maszyn produkcyjnych? Bo tylko starą ofertę znalazłam. Podano tam widełki 5 600–8 500 zł i się zastanawiam czy aktualne one są? W ogóle ktoś tu narzekał na niewypłacanie nadgodzin, ciekawa jestem czy coś się z tym poprawiło?

Iwona

Nieuczciwy pracodawca, nie wypłaca nadgodzin. Zawsze coś się nie zgadza na pasku płacowym razem ze złym obliczaniem dodatku nocnego. Niewykwalifikowana kadra, gdy pojawia się problem nikt nic niewie, przełożony udaje głupiego, a księgowej wiecznie niema w pracy....Odradzam.

W Wojkowice RSW System Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Operator. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Tomi

Administrator podał byś e-maila gdzie można im podesłać CV

Jak teraz jest w firmie RSW System Sp. z o.o. w miejscowości Wojkowice z zatrudnieniem, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

kasia

potrzebują ludzi

kasia

fajna atmosfera kasa na czas i fajne szefostwo polecam

Łucja

Może ktoś wie, jakie proponują tutaj zarobki i umowę dla nowych pracowników produkcyjnych? Jestem ciekawa również atmosfery w zakładzie i stosunku przełożonych do pracowników niższego szczebla. Jeśli ktoś z Was coś wie, to będę wdzięczna za odpowiedzi i konkretne informacje.

Mirosław

Jak tutaj jest z ubraniami roboczymi, zapewnia pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o RSW System Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w RSW System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RSW System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RSW System Sp. z o.o.?

RSW System Sp. z o.o.
  • Drzymały 14