Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

lipa

ta niby firma nie jest taka zła ludzie są mili i pomocnii nie dotyczy to niestety kierowników w szczegulności mam na myśli grzeska. nic szczegulnego nie można mu zarzucic prucz tego że jest totalnie c (usunięte przez administratora) skim gościem, ale to świadczy wyłącznie o nim. zar4obki żenada totalna

xxx

Pracowalam troche na zm a bo juz na poczatku dostawalam po tylku nowa osoba powinna byc traktowana lzej duzo razy kierownik na mnie darl sie nie pozwolil nikomu mi pomagac czulam sie podle takie ponizanie i ta dziewczyna niewiem chyba ewa tez nie jest mila tez jest podla jej zachowanie to sie nazywa [usunięte przez administratora] pozdrawiam te osoby ktore sa ok bo ta dwojka to szkoda gadac jak inni to wytrzymuja

jaaa

podobno sa przyjecia do gimplast slyszalem ze potrzebuja pracownikow produkcji , kontrolera jakosci i wozkowego bardzo prosze o info w tej sprawie bo chcialbym zlozyc cv i prosze o info czy wogole warto sie starac w tej firmie o prace pozdrawiam i z gory dziekuje

fuckplast

Ta firma to totalne dno! I nic się nie zmieni, jak sie wszyscy nie weźmiemy w kupę. No, ale są tacy, którzy myślą, że to praca marzeń i się boją. Do wszystkich którzy się nie boją, robimy z tym coś? sam człowiek nic nie działa, a przekrętów jest sporo. Niektóre sprawy nasz cu (usunięte przez administratora) y szefu omija, dając koperty. Ale łamie prawo w wielu kwestiach. I poniża nas. Wyzywa, obraża od najgorszych, wiem, bo sama tego wysłuchiwałam.

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
kjb

A ja dzisiaj ide na rozmowe wstępną do "gimplast", z opisu to widać że kanał, wcześniej robiłem w Tychach na Fiacie, tam sie też kanał zrobił, ale przynajmniej szło zarobic jak soboty były. Włosi zarabiają w identycznych fabrykach u siebie 4x więcej i robią 2x mniej. Wniosek - jesteśmy białymi murzynami którzy dają się ruchac z każdej strony! I zawsze tak będzie, nawet włoch nami będzie pomiatał, bo na to pozwalają PiS i PO. Mają swoje koryto a nas w 4 literach. Pośredniaki suxxxxxxx!!!

ja:.

Proponuję włoski strajk i ubrać się ciepło skoro oszczędza na ogrzewaniu i na waszych pensjach głodowych zacznijcie czegoś wymagać, a nie tylko od was wymagają i [usunięte przez administratora] jak niewolników. Związki i tak nic nie zrobią za was jak wy sami nie zrobicie. Dzięki bogu już tam nie pracuje. Pozdrawiam wszystkich normalnych tam pracujących.

ja.

Chyba zaczełaś od soboty prace albo nie zauważyłaś że od środy nie ma ogrzewania :) a biuro ma to w nosie czy tam grzeje bo oni mają zawsze ciepło nawet w weekend!

macie jakieś nowości???

kaska

dla calej zmiany b i poniektorych tych fajnych z innych zmian wesolych swiat oraz szczesliwego nowego roku

;;;;;;

znajdą się gorsze osoby od niej na tej zmianie chocby ta ich kursorka co wiecznie ma focha na twarzy i tylko lubi innym dogadywac i wszystkich dookola obgadac to dopiero jest falszywa osoba wiem bo pracowałem na tej zmianie

zw

ludzie ogarnijcie się na tej zmianie,na miejscu waszego kierownika zostawiłbym sobie tylko tych którym naprawdę zależy na robocie a całą resztę wywaliłbym za brame

on

to teraz tez bonow nie dostaniemy ;/;/

jaki dodatek w Polsce(czytaj.Gimplast) nie ma systemu czterobrygadowego to jest system pracy zmiennej jest tylko dodatek za prace w godzinach nocnych okolo 10 zl za nocke

Jam

Ile płacą za dodatek za czterobrygadówkę?

aiama

Zawsze sie da cos zrobic miedzy innymi po to sa zwiazki

ehhhh

ajamsia to przyjdź i coś zrób jak ci tak zależy - chyba oczywiste jest ze jakby się dało coś zrobić to już dawno było by zrobione bo zakład nie istnieje od dziś. Pytaliście o warunki to je przedstawiono - nie wiem na co jeszcze liczycie

ajamsia

I nic z tym się nie da zrobić?

Fundusz socjnalny hehe u nas nikt nie wie jak to wyglada porazka ciekawe czy te obiecane paczki dla dzieciaków na mikolaja będą bo póki [usunięte przez moderatora]

axy

Jak to? Taki duży zakład jak może nie mieć funduszu? To nie prawne, bo to obowiązek, nawet jeśli jest kryzys max zawieszony może być do 6m-cy

xxl

pachnie Socjalizmem a mamy podobno Kapitalizm w gospodarce ale ustrój demokratyczny

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast