Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o hearing polska s.a

Pracowałeś w firmie hearing polska s.a i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
operator - 2009-12-28 22:18:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
super zakład psychiatryczny chyba;) same szczesańce tam pracuja prawie wszyscy
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-11 09:23:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
atmosfera pracy tragiczna, omijac z daleka, pomiatanie czlowiekiem bez wzgledu na wiek, stanowisko i doswiadczenie!! aby pracowac ludzie biora srodki uspokajajace.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-11-29 21:45:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chyba nie pracowales w Sierancie tam dopiero pomiataja czlowiekiem
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-12-16 10:49:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To prawda w Sierancie oprócz pomiatania jeszcze rewizja osobista
zdjecie uzytkownika
dorcia - 2012-08-02 14:39:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to prawda sierant to firma gdzie ludzi ma się za nic
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-27 10:42:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim co masz dokładnie na myśli pisząc o tych rewizjach osobistych? Bardzo proszę o pomoc bo mam rozmowę w sprawie pracy w hearing polska piotrków trybunalski i bardzo mnie zastanowiło to co napisałeś
zdjecie uzytkownika
ja - 2013-06-12 22:02:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
codziennie po skonczonej zmianie ochrona sprawdza plecaki kilku wybranych osob czy czegos sie nie wynosi.Jednisprawdzaja inni tylko zapisuja
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-12 23:09:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Mają aż tak mało zaufania do swoich pracowników? A na jakim poziomie są teraz tam zarobki miesieczne?
zdjecie uzytkownika
łorker - 2014-09-14 00:58:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zarobki na start dla zwykłego pracownika na maszynie (tzw. pomocnik operatora wielomaszynowego, który w rzeczywistości jest operatorem) dostaje 11zł brutto przez pierwsze trzy m-ce. Po tym okresie, jeśli kierownik ma ochotę Cię przyjąć, daje około 12- 12,50 zł brutto na godzinę.
Po studiach inżynierskich ma się 14zł brutto ponoć.
zdjecie uzytkownika
łorker 2 - 2014-09-14 01:02:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
atmosfera jest do kitu, wszyscy na wszystkich o wszystko kablują.
Kierownictwo obrosło w piórka i traktują resztę jak zło konieczne, bez odrobiny szacunku. Wyjazdy do Niemiec, to bandytyzm w biały dzień- jedzie się na ubezpieczenie turystyczne, na polskiej umowie o pracę, a to co obiecują, na miejscu okazuje się fikcją. Jesteśmy tam białymi murzynami. Do tego jak już się tam trafi, to ciężko się stamtąd wyrwać...
zdjecie uzytkownika
wenflon - 2014-09-14 13:59:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [łorker - 2014-09-14 00:58:48]:
moim zdaniem jeżeli chodzi o wynagrodzenie na stanowisku operatora wielomaszynowego to jest ono sprawiedliwie dozowane. Rzeczywiście ludzie po studiach inżynierskich mają nieco wyższe stawki od ludzi na normalnej umowie, ale jest to chyba zrozumiałe ze względu na wykształcenie. Takimi pracownikami firma może się chwalić
zdjecie uzytkownika
łorker - 2014-09-15 12:02:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [wenflon - 2014-09-14 13:59:50]:
Na moim dziale jest może faktycznie trzech/ czterech pracowników, którzy na umowie mają wpisane "operator". Cała reszta zasuwa, robią to samo za niższą stawkę, bo na umowie mają wpisane "pomocnik operatora"...
Wykorzystywanie ludzi, ale Polski naród głupi jest i zamiast trzymać się razem, lepiej zawsze kogoś podpieprzyć i lizać rowy kierownictwu...
zdjecie uzytkownika
Czitos - 2014-09-27 10:32:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ale to byłeś w tych Niemczech?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hearing polska s.a

Twoj email:
Wiadomość: