Opinie o Drogeria Pigment w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drogeria Pigment. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drogeria Pigment o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogeria Pigment w Kraków

K.

a ja tam lubie te prace, zazwyczaj narzekaja ci ktorym srednio chce sie pracowac

Lena
@K.

Ooo to fajnie, że benefity jednak jakieś się znajdą, to spory plus. 3300 netto jako sprzedawca podstawy ale nie powiedziałaś nic na temat tych premii? Wpada czasem jakiś dodatek pieniężny?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Drogeria Pigment? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

@Inga

Ingo, aby ktoś został przekierowany do innego działu muszą być ku temu odpowiednie przesłanki - np. zapotrzebowanie w tym dziale, rekrutacja wewnętrzna - sporo osób podnosi swoje kwalifikacje, co pozwala na awans poziomy lub pionowy. Przeniesienie do innego działu nie jest degradacją. Jeśli zaś chodzi o trudne sytuacje typu rozstanie ze współpracownikiem jest to zawsze powiązane z rozmową z poszanowaniem dla obydwu stron.

Marta Nowy wpis

Znajdę tu kogoś, kto pracował tu jako konsultant sprzedawca? Super, że dają możliwość udziału w różnorodnych szkoleniach, ale jednak mam głównie pytanie o kasę. Są tam widełki płacowe 4300 - 4800 zł brutto. Czy to tylko pensja? Bo nie napisali nic o premii. Czy są tu premie lub prowizje jakieś?

Kasia Nowy wpis
@Marta

Ja pracowalam, ale teraz jestem na macierzyńskim. Z tego co mi wiadomo to teraz nie ma ofert pracy - tak mi mowila koleżanka z firmy. Gdzie znalazlas takie informacje? generalnie teraz raczej jest kwota bazowa, chociaz jest szansa zrobienia premii

@Kasia

Jest ogłoszenie aktualne ponieważ sama zamierzam tam wysłać CV właśnie na stanowisko Konsultant – Sprzedawca. Czyli dodatkowe premie są możliwe. Możesz powiedzieć jakie to kwoty i czy często zdarza się je wyrabiać?

Łukasz S. Nowy wpis

Pracowałem w e-commerce niecały rok. Ogólnie polecam: szczególnie dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w marketingu/e-commerce. Bardzo przyjazna i pozytywna atmosfera w dziale. Będę mile wspominał.

Cześć. Jak w praktyce wyglądają te ich wymogi co do obsługi gości? Wiem z doświadczenia, że to w różnych firmach różnie z tymi standardami wygląda. W niektórych są te wszystkie wymuszone formułki itp, a tutaj? Przyznam, że ciężko sobie radzę z czymś takim a tu w ogłoszeniu nie napisali dokładnie i nie wiem, na czym stoję.

MAŁY

Zatrudnilem sie w tym roku jako magazynier. Jestem zadowolony z pracy, z atmosfery, z wyplaty na czas. Zespól i kierownictwo jest w porzadku. W poprzednim miejscu bylo o 180 stopni inaczej. Teraz czlowiek widzi roznice.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Aga

Witam W jakich godzinach pracuje się jako. Konsultant/ Sprzedawca ?

@Aga

Witaj, w przeważającym stopniu są to zmiany w godzinach 11:00-19:00 lub 12:00-20:00, czasami poranne. Natomiast w soboty z racji tego, iż sklepy funkcjonują krócej to praca jest maksymalnie do 16:00.

Konsultant – Sprzedawca ma teraz do zarobienia 4 300–4 800 zł brutto. Ale trzeba umieć wykonywać makijaż lub z wykształcenia być kosmetologiem, ponadto mieć doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży kosmetyków, no i potrafić skutecznie zamykać proces sprzedaży. Czy te umiejętności sprzedażowe lub z wykonywania makijażu są weryfikowane w trakcie rekrutacji? I jak w praktyce wygląda wdrożenie?

FIRMA

Witaj, proces rekrutacji ma na celu poznanie kandydata zarówno pod kątem wartości jakie są dla Niego ważne, czym się kieruje we współpracy jak również weryfikację umiejętności, które są wymagane i zaznaczone w ogłoszeniu. Jeśli chodzi o wdrożenie, to dla nowej osoby jest dedykowana osoba (opiekun), który wdraża w procesy, firmę i dział. Samo wdrożenie jest podzielone i odbywa się według wcześniej rozplanowanych punktów, zagadnień.

W firmie Drogeria Pigment właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Sprzedawca. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 6000 PLN?

@K.

To może powiesz coś o warunkach bo właśnie jakichś konkretów szukam a nie narzekań innych :) Dobre stawki proponują na start? I czy umowa o prace na czas nieokreślony jest tu możliwa?

@Ilona

Stawki z tego co mi wiaodmo są inne w zalezności od działu i zakresu odpowiedzialności. Ja na sklepie stacjonarnym mam pensje, ktora dla mnie jest ok. miałam dużo mniejszą w Hebe i w Naturze a i podejscie jest zupełnie inne... Mam umowe na czas określony, wiec nie wiem po jakim czasie jest umowa na czas nieokreslony , ale dla mnie to srednio wazne - kredytu nie zamierzam brac a jesli nawet to pewnie mozna sie dogadac odnośnie umowy.

jakies 14 miesiecy, kasa 3300 netto sprzedawwca

Martysia
@K.

To stawka podstawowa czy wliczasz w to też jakieś premie? W ogóle są tu jakieś jasne zasady premiowania? Albo benefity pozapłacowe jakieś?

@Martysia

to stala kwota, są konkursy, rabat pracowniczy, upominki na urodziny, prywatna opieka,

Lena

FIRMA

Dzień dobry, sytuacje są różne - czasem bywa, iż ktoś odchodzi gdyż przeprowadza się do innego miasta lub kraju bądź czasem zmienia branżę. Bywa niestety również tak, iż to my decydujemy się na zaprzestanie kontynuowania współpracy - jeśli dana osoba nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i mimo wsparcia takiej osoby, rozmów, ponownego szkolenia, pomocy itd. sytuacja nie ulega zmianie w perspektywie czasu to wówczas decydujemy się na rozstanie.

Natalia
@FIRMA

Na jakich stanowiskach najczęściej zwalniani są pracownicy i czy to wynika wtedy z nadmiaru obowiązków, skoro ktoś się nie wywiązuje? Ile prób pomocy otrzymuje pracownik zanim zostanie zwolniony tzn ile ma ostrzeżeń, wtedy jest dyscyplinarka?

@Natalia

Jeśli dochodzi do rozwiązania współpracy to po naszej stronie jest to ostateczność. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby każdy miał możliwość skorygować swoje zachowanie jeśli jego postawa jest nieodpowiednia lub jeśli ktoś nie przykłada starań do wykonywania obowiązków, które zostały mu powierzone i których był świadom od początku. Zawsze jest to poprzedzone rozmową, ofertą pomocy, wspólnie wypracowanymi zasadami co dalej. Po jakimś czasie robimy sobie podsumowanie, co już uległo poprawie, a gdzie jeszcze należy się skupić i w czym lider i w jaki sposób może pomóc. Jeśli z obydwu stron są chęci, to nie ma absolutnie mowy o podjęciu decyzji o zwolnieniu. Natomiast w sytuacji gdy ze strony współpracownika nic nie ulega poprawie, to szukamy jeszcze innych możliwości - przeniesienia do innego działu ect. Jeśli inne próby również zawodzą, to niestety mimo iż to bardzo trudna decyzja dla nas, może dojść do rozstania albowiem negatywna postawa danego współpracownika do pracy i zespołu źle wpływa na pozostałą część ekipy i na morale teamu.

Inga
@FIRMA

Jakie czynności trzeba wykonać, żeby zostać przeniesionym na inny dział, to swego rodzaju degradacja? Kandydat, który będzie zwolniony zostaje wcześniej o tym uprzedzony? Pytam, bo w razie co chciałabym mieć czas na znalezienie innej pracy. Rozwiązywanie współpracy mimo wszystko przebiega w pozytywnej atmosferze?

@Inga

Hania

@pytanie Jaki firma udostępnia sprzęt pracownikowi?

Wiktoria

dziękuje, że są takie drogerie jak wasza, z takim asortymentem i doświadczonymi pracownikami zawsze milymi

Gabriela

A, czyli nie ma oddzielnej szatni, tak? A jest jakieś oddzielnie pomieszczenie na te przerwę? W sensie jakaś stołówka czy inny pokój socjalny, gdzie można zjeść?

FIRMA

Dziękujemy za przedstawioną opinię dotyczącą działalności Pigment s.c. Przykro nam, że praca u Nas była dla Pani/Pana tak trudnym doświadczeniem. Nie będziemy negować takich odczuć, natomiast odniesiemy się faktów: Szatnie Miejsca przechowywania odzieży są wspólne. Toalety są osobne. Są też miejsca, w których można się przebrać, za zachowaniem intymności. Poprawimy ich oznaczenie. Przerwa Według zapisu w art. 134, Pracownik ma prawo do przerwy 15-minutowej, jeśli pracuje więcej niż 6 godzin. Przepis ten obowiązywał (do 26.04.23) Pracowników, którzy pracują zarówno 8 jak i 12 godzin dziennie. ZMIANIA przepisów i wprowadzenie dodatkowej przerwy nastąpiła w tym tygodniu, 26.04.2023. Natomiast w Pigmencie, od początku działalności, stosujemy zasadę 20 minutowej przerwy dla zmian 8 godzinnych i dodatkowej 10 minutowej przerwy dla zmian 12 godzinnych (takie zmiany też mamy, ale stosujemy je sporadycznie). Grafiki układamy zgodnie z przepisami KP dotyczącymi czasu pracy, nie planujemy nadgodzin, a jeżeli wystąpią to w pierwszej kolejności oddajemy za nie czas wolny. Podczas zmiany Współpracownicy wykonują różne zadania, rotując pomiędzy stanowiskami, aby uniknąć rutyny i znużenia, więc nie ma możliwości pracy przez całą zmianę w jednym miejscu (np. na stanowisku paragonowania). Odpoczynek Przerwy można spędzić w kąciku wypoczynkowym, urządzonym wedle sugestii Pracowników, z wygodnymi sofami, stołem bilardowym i dartem. W osobnej kuchni jest miejsce z dużym stołem do spokojnego spożywania posiłków, dla kilku osób równocześnie, jest też podwieszany fotel, na którym można wygodnie odpocząć. Wynagrodzenia Stawki, które oferujemy, są uzależnione od stanowiska i podawane w ogłoszeniach. Na etapie rekrutacji, staramy się jasno komunikować różnicę między kwotą brutto i netto. Mamy też dodatkowe benefity, jak rabat pracowniczy lub pakiet prywatnej opieki zdrowotnej. Wiemy, że nie zawsze spełniamy oczekiwania finansowe kandydatów. Psy Jesteśmy otwarci na pracę ze zwierzętami i kilka osób przychodzi ze swoimi psami do firmy. Wprowadziliśmy zasady przyprowadzania zwierząt, tak aby ich obecność nie była uciążliwa dla tych, którzy sobie tego nie życzą. Sprzątanie O czystość dbamy wszyscy, pracownicy magazynu, pracownicy biurowi, włącznie z właścicielami. Każdy powinien sprzątać po sobie, dwa razy w tygodniu wspiera nas zewnętrzna firma sprzątająca, ale mamy dyżury, podczas których sprzątamy łazienki, czyścimy ekspres do kawy, mikrofalówkę, zmywarkę, wycieramy stoły, wynosimy śmieci… Zwyczajnie, dbamy o nasze wspólne miejsce pracy

@Gabriela

Dzień dobry, Przerwy można spędzić w kąciku wypoczynkowym, urządzonym wedle sugestii Pracowników, z wygodnymi sofami, stołem bilardowym i dartem. W osobnej kuchni jest miejsce z dużym stołem do spokojnego spożywania posiłków, dla kilku osób równocześnie. Jest też podwieszany fotel, na którym można wygodnie odpocząć.

eliot
@Gabriela

Nie ma oddzielnej szatni , przerwę też spędzasz razem zkimś jeżeli ktoś wpiszę się na ta godzinę co ty na przerwę

były

Pod przykrywką przyjaznej i rodzinnej atmosfery - toxic vibe. Niby słodko, wszyscy się kochamy, pieski w pracy, najważniejsze są wartości, a jak w grę wchodzi kasa i kaprys szefa, to żadne wartości nie mają znaczenia. Wczoraj dobre było A, jutro będzie B bo szef wstał lewą nogą. I tak w kółko. Co pół roku ogłaszają wielkie zmiany, idzie nowe - czyli kolejny kierownik poszedł do wymiany. Dostanie trzy miesiące na rewolucje, zawsze po tym czasie zaczynają się schody, bo oni jednak liczyli na coś innego, i tak po 6 miesiącach taka osoba sama odchodzi albo jest zwalniana.

@były

A jak to było w Twoim przypadku, zwolnili czy sam odszedłeś i z jakiego powodu? Chcę tu aplikować na starszego specjalistę ds. marketingu, bo dali niedawno ogłoszenie. Piszą, że można zarobić 6850 - 9800 zł brutto. Da się osiągnąć górną granicę tego zakresu płac? I jak byś opisał relacje między pracownikami oraz możliwość zakotwiczenia na dłużej i spokojnej pracy?

@były

Szanowny „Były pracowniku”, pozwól, że odniosę się do Twojej wypowiedzi…. „Wczoraj dobre było A, jutro będzie B” – tak to prawda. Działamy w bardzo dynamicznych czasach i niestabilnym otoczeniu biznesowym. Musimy szybko reagować na wiele czynników poczynając od cen energii, zmian legislacyjnych, zmian zachowań i preferencji konsumenckich. Tak, zmieniamy się, nie ze względu na kaprys szefa, a dlatego, że wymaga tego rynek. Nie chcemy wlec się w ogonie i ledwo wiązać koniec z końcem. Chcemy wypracować zysk, bo zyskiem możemy się dzielić. „…najważniejsze są wartości…” – dla Nas tak. Podkreślamy, że naszą misją jest tworzenie przyjaznego miejsca pracy, gdzie dzięki pasji i zaangażowaniu generujemy zysk, który daje nam możliwość rozwoju, pomagania innym i sobie nawzajem. Czy wszystko u Nas działa idealnie? Oczywiście, że nie, ale staramy się i wierzymy, że jesteśmy na właściwej drodze. Najważniejsze; w drodze po zysk, szanujemy wartości. Czy trafiamy na schody? Każdego dnia! Raz mniejsze, raz większe. Pokonujemy je razem, dlatego tak często się spotykamy, rozmawiamy i szukamy optymalnych rozwiązań.

@Marcin

Szanowny Marcinie, Zachęcam do aplikowania na stanowisko starszego specjalisty ds. marketingu. Jeżeli jesteś otwarty na pracę w Firmie o dużej dynamice, co więcej, jesteś gotowy na wprowadzanie zmian, a nawet rewolucji, to napisz do Nas. Odpowiem też na Twoje pytanie „Da się osiągnąć górną granicę tego zakresu płac?” – tak da się. Wynagrodzenie uzależnione jest od kompetencji, zaangażowania i jakości pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby relacje między Współpracownikami były jak najlepsze. Liczymy na to, że dziki temu „zakotwiczą się” u Nas na dłużej. Gwarantujemy ciekawą, rozwojową i pełną wyzwań pracę, do której określenie „spokojna” raczej nie pasuje. Sprawdź Nas, zapraszamy.

Natalia
@były

A jaką kasę miałeś w tej drogerii ? Z tą kasą to o co chodzi? Nie wypłacali kiedy szef nie miał humoru? Spore Ci kierownicy mają obowiązki, że jest taka rotacja ? A jest szansa awansu na kierownika, a nie wdrażanie nowej osoby?

Ilona

Kurczę, spóźniłam się na rekrutację do działu marketingu. Widziałam w necie, że kogoś szukali na specjalistę. Ktoś wie może czy będą jeszcze jakieś oferty do tego działu? Jaka jest tam atmosfera i czy zarobki na dobrym poziomie?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Drogeria Pigment?

Z tego co sie dowiedzialam, to tak. Słyszałam od osoby, która tam pracuje, że dba się o pracownika, samopoczucie i atmosfere.

Wojciech
@Ewa

Czyli atmosfera dobra. A wiesz może czy mają jakieś formy integracji żeby się bardziej zgrać? Np. imprezy firmowe albo wyjazdy?

@Wojciech

Raczej sporadyczne, ale sami sie tez organizuja i chodza na piwko.

@Ewa

to w jaki inny sposób firma się przyczynia / dokłada do tego lepszego samopoczucia ludzi tutaj? benefitów i dodatków trochę jest?

E.
@Paulina

Benefity to nie wszystko... chyba, że ktoś mysli inaczej. Lepsze samopoczucie bo licza się z opinią, pytają co mozna poprawic aby pracowalo sie lepiej, szkolą. I inne kwestie.

Nikita

Jestem zadowolona z odbytej jakiś czas temu rozmowy o pracę. Widać, że starają się dobrać fajną ekipę. Stawiają na ludzi, którzy mają pasję. Dostałam ofertę pracy. Jednak moje plany osobiste uległy diametralnej zmianie i nie mogłam skorzystać. W przyszłości spróbuję raz jeszcze. Nie zraziły mnie opinie, które tutaj krążą - wiadomo - ludzie dają upust emocjom.

Volvo
@Nikita

Bo mam podobne doświadczenie.

@Nikita

A jakie pytania były na rozmowie? Luźna rozmowa czy jakieś pytania o umiejętności? I to był tylko jeden etap czy kilka?

@Ilona

Pytania były różne przykładowo o doświadczenie, czego nauczyłam się w danym miejscu pracy, czym chciałabym się docelowo zajmować itd. Też pytali o umiejętności. Były dwa etapy.

@Nikita

A jak to wyglądało w podziale na etapy i odstępy czasowe? I nie zadają rozumiem jakiś niewygodnych pytań typu plany na zakładanie rodziny?

@Paulina

Hej Paulina, odstęp między jednym a drugim etapem to o ile dobrze pamiętam jakieś 1,5 tyg. Nie pytali o rodzinę, ale mam rodzinę i sama o tym mówiłam, że jest ona dla mnie ważna, a zwłaszcza mój syn.

@Nikita

Rozumiem, to dobrze, że powiedziałaś, dla nich to pewnie ważne informacje. Mnie też bardziej szczegółowo jednak interesuje sprawa warunków jeśli chodzi o ścieżkę tutaj w momencie gdy po dłuższym stażu pracy zaszłoby się w ciążę. Dużo takich kobiet tu było?

Lipka
@Paulina

Sporo i żadna nie pracuje

@Lipka

Ciekawe, bo ja mam dziecko i pracuje. Moje koleżanki też. Szkoda, że podajesz nieprawdziwe informacje i wprowadzasz innych w błąd. Lepiej być pewnym tego co się pisze.

@K.

dzięki za naprostowanie. Czyli jeśli chodzi o urlop macierzyński i powrót do pracy dzieje się to bezproblemowo? chciałam jeszcze dopytać o jakieś ewentualne nagłe wolne, co z grafikiem wtedy?

@Paulina

Najpierw jesteś na nowo wdrażania bo po takiej nieobecnosci wiele się zmienia. Nagle wolne - jesli jest taka potrzeba to zglasza się u/z lub wcześniej dogaduje. Są sugestie do grafiku i czesto są spełniane.

Barbara

Fajna organizacja. Fajni ludzie wewnątrz.

A.

Pracowałam tam rok czasu, ale zrezygnowałam ze względu na studia dzienne. Czułam się zaopiekowana i ciepło traktowana od samego początku.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Drogeria Pigment? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Są dwa lub trzy etapy w zależności od stanowiska. Odpowiedź jest zazwyczaj w ciągu 1-2 tygodni.

Lucyna

Podoba mi się róznorodność pracowników - są i starsze osoby i bardzo młode, Atmosfera i obsluga na sklepach też przyjemna - chętnie wracam.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogeria Pigment - Kraków

• Jak się pracuje w Drogeria Pigment?

Zobacz opinie na temat firmy Drogeria Pigment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogeria Pigment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogeria Pigment?

Kandydaci do pracy w Drogeria Pigment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogeria Pigment
3.9/5 Na podstawie 52 ocen.

Drogeria Pigment