Opinie o Drogeria Pigment w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drogeria Pigment. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drogeria Pigment o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogeria Pigment w Kraków

Omnibus

Siema troche tam pracowałem - ekipa git, kierownicy podchodzą z szacunkiem mimo to są mocno wymagający. Nie pracuje, bo zająłem się nauka i nie pogodziłem.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Drogeria Pigment?

Dostać w tej drogerii umowę na stałe to jakiś cud. Szczególnie gdy jest się pretendentką do bycia matką. Wtedy możesz stać na głowie, a i tak skończysz finalnie bez pracy, gdy zajdziesz w ciążę. Sztuczne przedłużanie okresu kolejnych umów bardzo im w tym pomaga...

@Anonim

Witaj, umowy nie są sztucznie przedłużane. Jeśli chodzi o czas trwania umów na czas określony to zawsze jest to w zgodzie z przepisami Kodeksu Pracy - zawsze dajemy maksymalnie dwie (gdzie łączny czas nie przekracza 33 miesięcy), następna jest na czas nieokreślony. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn.

FIRMA

Witaj, najpierw podpisujemy dwie umowy na czas określony, następna jest na czas nieokreślony. Dobrego dnia.

Ciekawa
@FIRMA

Dobrze zrozumiałam, że zanim dostanie się umowę na czas nieokreślony trzeba pracować przez 2 lata i 9 miesięcy? Tyle czasu potrzeba na sprawdzenie pracownika?

@Ciekawa

Umowa na czas określony nie jest po to, aby sprawdzać współpracownika. Jest formą umowy najbardziej powszechną i najczęściej zawieraną przez pracodawców i współpracowników. W praktyce jest tak samo wartościowa jak umowa na czas nieokreślony przy czym jednocześnie dba o każdą ze stron – zarówno pracodawcę jak i współpracownika. Współpracownikowi gwarantuje ochronę wynagrodzenia, daje prawo do urlopu wypoczynkowego i wynagrodzenia za czas usprawiedliwionej nieobecności w pracy. Pracodawcy pozwala dostosować strukturę zatrudnienia w firmie do warunków panujących na rynku i możliwości pracodawcy w danym momencie.

Ciekawa
@FIRMA

„… w danym momencie. „ - szkoda tylko, że ten moment trwa prawie 3 lata :-) I szczerze nie wiem jak można opisywać to w kategoriach dbania o pracownika.

@Ciekawa

Wiesz każdy medal ma dwie strony. Jestem menagerem od kilkunastu lat i przeszłam różne branże (aktualnie sklep obuwniczy). Nieraz pracownik wywinął niejeden nieetyczny numer. Nic dziwnego, że nie zawsze daje się szybko umowy na czas nieokreślony. Sama doceniam stabilizację i to, że mam umowę na czas nieokreślony i dla mnie to bardzo ważne, ale miałam pracowników "cwaniaków" co potem jak tylko dostali taką umowę to cały czas nagminnie byli na chorobowym i co? I musiałam sama iść i otwierać sklep...

Katarzyna
@Anonim

A te umowy co są to o pracę ? Tylko po prostu na określony czas ?

FRIMA
@Katarzyna

Jest dokładnie tak jak napisałaś - to są umowy o pracę na czas określony.

Łucja
@FIRMA

A na jaki okres czasu podpisywane są te dwie umowy na czas określony? :) 12 miesiecy?

@Łucja

Witaj, umowy na czas określony zazwyczaj są na dwanaście i dwadzieścia miesięcy. Miłego dnia.

Aldona

Pomocny personel. W środku czysto, schludnie. Miło tam wejść.

Justyna

@Kamil a jakie to dokładnie są wymagania ,aby dostać premię? Z góry dziękuję za odpowiedź

Kamil
@Justyna

Odpowiem, kiedy jej nie dostaniesz: - jeżeli masz zwolnienie lekarskie powyżej 4 dni - jeżeli podpadłeś - jeżeli masz nieporządek na wyznaczonym dziale - jeżeli sklepy nie wyrobią założonej sumy obrotów - jeżeli sytuacja firmy będzie kiepska

Tadzik
@Kamil

Po to są jakies zasady, nikt nie dostaje premii na piękne oczy.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Moja dziewczyna wiecznie chodzi do tego sklepu - uwielbia go. Ponoć ekspedientki miłe i z wiedzą.

Bardzo przyjemna atmosfera!

@Michał

Fajnie, że masz taki dobry kontakt ze wszystkimi, ale mnie bardziej interesuje kwestia wypłat. Też jesteś zadowolony? Podnieśli po nowym roku trochę pensje, czy cały czas stoi w miejscu?

orange

Nic nie podnieśli

kamila
@orange

nie do końca to prawda

Bardzo slabo płacą. Żadnych podwyżek inflacyjnych. O dwie stówki więcej trzeba się wykłócać bo wiecznie ,, nie ma pieniędzy będziecie więcej przynosi obrotu to będzie na podwyżki ,, i tak caly czas. Szefostwo klamie, kazdy słyszy cos innego.

@Anonim

No ale pracownicy nie podnoszą obrotu, firma nie ma zysków? Bo faktycznie te dwie stówy nie warte są nerwów. A jaki jest socjal? Są jakieś benefity, czy też nic nie ma?

coffe
@Wojciech

Z tego co wiem to dają pakiet medyczny ale w okrojonym zakresie.

@coffe

Czyli tylko podstawowe badania i lekarz pierwszego kontaktu? Jak się dopłaci to można dobrać rodzinę do pakietu? Na święta też nie będzie żadnych bonów ani paczek?

coffe
@Wojciech

Jak się dopłaci to wszytko mozna ale sie nie opłaca.

Elżbieta
@coffe

Mega słabo... A mi się zawsze wydawało że to taka fajna firma, nawet dosyć popularna. Cieszę się że nie złożyłam cv.

@Wojciech

Jest opieka medyczna, jest duzo specjalistow poza dentysta to chyba wszystko. Akurat na to nie mozna narzekac. Nic sie nie doplaca. Mozna za oplatą wciagnac rodzine.

Elżbieta
@@Anonim

No to chociaż dobre i to. Zawsze to jakiś plus, a jednak tak obszerna opieka medyczna jest teraz mega ważna i dobrze mieć taki pakiet. Ktoś wcześniej pytał o paczki na święta, dostaniecie coś? :)

Basia
@Anonim

a skąd masz takie informacje?

Kamil
@Wojciech

Pracownicy podnoszą obrót poprzez np. sprzedaż na sklepach!!

Krystian
@Anonim

Bo oczernia osoby, które nie mogą się wypowiedzieć. W oczy już tak śmiało nie powie pracownik... ehh szkoda gadać.

@Kamil

No dobra, to przecież wiadomo. Ale czy jak sprzedaż jest wyższa to pracownicy coś z tego mają? Dostają premie albo roczną nagrodę z zysków?

Limoncello
@Wojciech

Mają - gorące podziękowania podczas Wigilii firmowej ;)

orange

nic nie mają.

@orange

Wojciech skoro nie pracujesz to skąd wiesz ze nie dostają?

Jessie

Szczerze nie polecam przerost formy nad treścią. Z perspektywy klienta drogeria jest super a z pracownika już nie. Wymuszają nahalność w stosunku do klienta aż kipi fałszywością od współpracowników jedyna miła kobieta z firmy Pani R. z sklepu na ul. Karmelickiej. Przerwę pilnują co do minutki irracjonalne trzepanie przed wyjściem. Hmm jak miałam uphać cokolwiek w torebce niedużo większej od koperty ???? Po 8h kręgosłup myślałam że mi odpadnie tragedia poprostu a usiąść chociaz na 5min (z wyłączeniem przerwy) przy pustym sklepie nie można. Zarobki akurat na plus byłam pozytywnie zaskoczona jak najbardziej adekwatne do wykonywanej pracy jednak nie do atmosfery.

Wanilia

To była moja pierwsza praca i bardzo dobrze mnie tam przyjęto i traktowano. Zawsze z troską podchodzono. Personel bardzo przyjazny. Właściciele też ok.

WERA

Można :)

Tafla

Możesz.

Balonik

Mnie akurat dobrze pracowało się w tej firmie. Oczywiście oczekiwania niemałe,ale jeśli komuś chce się pracować i rozwijać to jest w stanie je spełnić. Dobrze wspominam też takie gesty jak upominek na urodziny, kwiaty w ramach gratulacji jak wyjdziesz za mąż. Fajna kuchnia, dostęp do dobrej kawki. Gdybym nie zdecydowała się wracać do rodzinnych stron, to pracowałabym tam nadal.

Jakie godziny pracy obowiązują w Drogeria Pigment?

Lolo

Wszystkie oprócz nocnych. Zmiany są przeróżne, czasami kilka razy w tygodniu przychodzi się raz na rano a następnego dnia na popołudnie. Bardzo ciężko jest wynegocjować wolny dzień. Zmiany od 6 do 12 godzin.

Emilia
@Lolo

A czy można podawać swoją dyspozycyjność co do zmian? Ile sobót pracujących przypada na jednego pracownika?

Świetne miejsce dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i mieć realny wpływ na organizacje. Fantastyczna atmosfera i brak podziałów góra-dół. Firma o mocnym kręgosłupie moralnym i szacunku do WOLNOŚCI w każdym wydaniu. Polecam ambitnym i utalentowanym osobom.

Vegs
@Ewa

HAHAHAHAH legitny komentarz pracownika xdddd

PRZEROST FORMY NAD TREŚIĄ

Kiedyś tam składałam CV. Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, na której były dwie panie. Generalnie przerost treści nad formą- ponad godzinna rozmowa, przemaglowanie na każdy możliwy temat, tak, że wyszłam po rozmowie wyczerpana ( na co ? na stanowisko doradcy klienta...?)Rozmowa wyglądała niczym przesłuchanie. Oczywiście nie obyło się bez kretyńskiego zagrania scenki pod tytułem ,, jakby mi pani sprzedała ten produkt" ? Szczerze? Niczemu takie scenki nie służą i można sobie je po prostu podarować i odpuścić...Nie rozumiem też dziwnego ironicznego uśmieszku i zaśmiania się podczas prowadzenia tej scenki....Niby wielki profesjonalizm a panie były ewidentnie chyba zazdrosne o moją aparycję i ogólne rozgarnięcie, konkretne odpowiedzi i zdecydowanie w tym czego chcę ( niby kandydatka idealna a jednak coś tutaj kogoś kole w oczy...). Czekałam łaskawie na odpowiedź z 10 dni, po czym zadzwoniono do mnie i jakby nic się nie stało powiedziano że niestety ale muszą mi podziękować za rozmowę rekrutacyjną ale mają już inną kandydatkę....Zero uargumentowania, zero podania żadnych powodów, nic, kompletnie nic jakby nie było tematu...Powiedziałam ok w porządku i rozłączyłam się, bo inaczej wdałabym się w pyskówkę albo powiedziałabym po prostu kilka mocnych słów...w sumie żałuję tylko tego, bo mogłam to zrobić. Nie żebym płakała po nocach z tego tytułu bo nie będę się zabijać o pracę za 2000 zł netto bo to żadne pieniądze w dzisiejszych czasach, a atmosfera, wymogi i Bóg wie co jeszcze co najmniej jakbym aplikowała na stanowisko do pracy biurowej a nie na doradcę klienta (swoją drogą, tak się szczycicie tym, że macie obsługę na super profesjonalnym i wysokim poziomie, a część z pań, szczególnie tych o większych gabarytach jest leniwa, nie specjalnie widać po nich żeby chciało im się nawet podejść do klientki, obsługują na odwal się i generalnie są tam za karę i dłuższą chwilę musiały się zastanowić zanim w końcu odpowiedziały mi jaka jest różnica miedzy produktem x i y, bez specjalnego ,,błyśnięcia" wiedzą....- zresztą jedyne za co lubię to asortyment- bo na pewno nie obsługa i atmosfera). Jednym słowem jest tam jak w ulu, panie pracujące są sfrustrowane, zmęczone, zniechęcone i widać że próbujecie tworzyć ,,fajną" atmosferę na siłę. Nie jesteście fajni. Jesteście śmieszni. Nie pozdrawiam.

Tw
@PRZEROST FORMY NAD TREŚIĄ

jakie były pytania na rozmowie ?

Potwierdzam
@Tw

Pytania były z kosmosu!! Zahaczały nawet o relacje z rodzicami i wyprowadzkę z domu!! Miałam wrażenie, ze za niedługo zapytają ile razy dziennie sram :/ ja nie polecam tej firmy, no chyba, ze chcesz nabawić się nerwobóli i arytmii to jak najbadziej Ci to zagwarantują :)

Bezefektu
@PRZEROST FORMY NAD TREŚIĄ

Też byłam na rozmowie ale czytam to i brzmi jak inna firma. Rozmowa miła i na luzie, bez osobistych wycieczek czy wyśmiewania. Nie dostałam pracy, tez mi brakuje info czemu. Ale jestem klientką od dawna, dziewczyny mają mega wiedzę, a Twoje wycieczki do kogoś gabarytów są poniżej krytyki.

Emilia
@Bezefektu

Hej, a czy spełniałaś wszystkie wymagania? Zastanawiam się właśnie co decyduje o tym, że dany kandydat zostanie przyjęty do Pigmentu lub nie..

vegs
@Emilia

Może trzeba mieć odpowiednie gabaryty XD

niezadwolona

Witam, nie polecam pracy w firmie PIGMENT. Mają ogromne oczekiwania i wszystko by było okej, gdyby płaca była względna do oczekiwań. Oferują najniższa krajowa, a poźniej oczekują zebyś wiedziała wszystko o ich kosmetykach. Nadęte kierowniczki, które uważają sie za KOGOŚ, traktują Cię z góry. Pierwszy dzień pracy a nawet nikt nie potrafił się normalnie przywitać tylko od pierwszej minuty same rozkazy. Nie pozdrawiam.

Leszek

Drogeria Pigment jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży kosmetycznej. Wyróżnia ich nie tylko wyjątkowy asortyment i przyjazna atmosfera, ale przede wszystkim jakość, którą chcą przekazać na każdym etapie relacji z klientem i pracownikiem. Na stronie https://drogeriapigment.pl/ prowadzą sklep internetowy. Aktualnie poszukują pracownika na stanowisko magazyniera. Oferują pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracowniczy rabat na produkty firmy, bogaty pakiet socjalny oraz premie. Jeżeli ktoś z osób odwiedzających ten wątek zdecyduje się na rozmowę kwalifikacyjną, proszę o informacje na temat jej przebiegu.

Dorota
@Leszek

Panie Leszku, Asortyment Drogerii Pigment jest porównywalny z tym, który znajdziemy w innych drogeriach czy nawet marketach. Co więcej sklep internetowy prowadzi obecnie większość firm i nie jest to żadna rewelacja.

Asia
@Dorota

@Dorota Pigment ma zdecydowanie unikatowy i bogatszy asortyment porównując do konkurencyjnych drogerii. Nie bez powodu słynne są już kolejki w Pigmencie i notoryczne wyprzedanie całego nakładu danego kosmetyku w kilka chwil po premierach. Pozdrawiam :)

@Asia

Kolejki się skończy wraz z pojawieniem się waszych produktów w sklepach sieciowych typu Auchan czy Biedronka. Większość z nich dostępnych jest przez internet w cenie podobnej lub niższej. Notoryczne wyprzedanie asortymentu to coś, co interesuje właściciela firmy, nie klienta

@Ania

w życiu jeszcze nie widziałam tego samego asortymentu w Biedronce. Czasem znajdę coś w Kosmyku, ale Pigment ma najbogatszy wybór dobrych kosmetyków. Właśnie na tym polega jego popularność, gdzie indziej tych rzeczy nie ma.

A

Nie polecam pracy w firmie pigment. Zarobki w stosunku do nakładu pracy bardzo słabe. Atmosfera z początku wydaje się dobra, później zaczynasz dostrzegać życzliwe koleżanki, które najpierw śmieją się do Ciebie, a pod koniec dnia donoszą na Ciebie o byle co. Szefostwo na początku miłe i stara Ci się pokazać, że każdego traktują równo ale na prawdę tak nie jest. Firma ma oczywiście swoich wewnętrznych donosicieli, którzy myślą że przez to zrobią jakąś karierę. Ci, którzy są od początku albo prawie bardzo się panoszą i traktują Cię z góry. Premia do koperty jeśli zasłużysz. Podobno w każdej dostawie przerabiają testery na normalne produkty i idą na sklep jako pełnowartościowy produkt, co klienci już zauważyli, pytanie czy kontrahenci też? Myślę, że jeszcze nie. Grzebanie bez Twojej wiedzy w Twoich rzeczach też się może zdarzyć! Pozytywne opinie często są pisane przez samych pracowników i sami się poklepują po plecach na swoich co miesięcznych spotkaniach, na których siedzisz jak pies na podłodze. Firma ma za zadanie jak najwięcej wyciągnąć z pracownika, dając od siebie bardzo niewiele. Mam nadzieję, że wpis komuś pomoże.

Wzorownik
@A

Potwierdzam. Praca w tej firmie to jedna wielka trauma. Chyba, że wiesz komu się przypodobać. Awans gwarantowany !

Jakie wartości są cenione w Drogeria Pigment?

Limonka

oczywiście. Jak nie poruszasz tematu pieniędzy - Podwyżki, premii. Pamiętaj jedno: rozwijasz się dzięki firmie, bo daje Ci pieniądze (no, w końcu musi, bo to wynagrodzenie) i to jedna wielka "rodzina". A z rodziną. Najlepiej na zdjęciu. :)

Bobi

Zaskakujące opinie tutaj widzę, jak na tak mała firmę. Szkoda tylko ze osoby nie piszą o jakich działach mowa - bo zasadniczo bywa ze w jednym jest lepiej a w innym gorzej. Konkret byłby lepszy...

Mona Lisa

Można coś więcej na temat pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Drogeria Pigment - Kraków

• Jak się pracuje w Drogeria Pigment?

Zobacz opinie na temat firmy Drogeria Pigment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogeria Pigment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogeria Pigment?

Kandydaci do pracy w Drogeria Pigment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogeria Pigment
3.9/5 Na podstawie 52 ocen.

Drogeria Pigment