Opinie o Novil w Miszewko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Novil. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Novil na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novil w Miszewko

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Novil? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Agnieszka

Powiem tak gwarancja na jej przedłużenie była robiłam wszystko ponad plan i grafik pracy był ułożony dla mnie . Ale Paweł wolał mnie oczernić po co ???? nie wiem do dziś . Myślę że kiedyś za to Przeproszą

Czy kwota 2900 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku Monter w firmie Novil?

———

Tyle ile dni wypracujesz tyle będziesz miał zarobionych pieniędzy. Zdarza się nawet więcej niż 2900 ( ale tylko i wyłącznie jak idziesz co druga sobotę do pracy jak masz zmianę na rano) - chodzi tu o wydział montażu maszynowego. Nowi jak i starzy pracownicy maja taka sama wypłatę. Nic nie wzrasta ze stażem pracy.

A możesz wprost napisać za co należy podziwiać aktualnych pracowników w zakładzie? Co jak co trzeba przyznać, że zbyt wielu aktualnych opinii nie ma z tego roku. dodatkowo ktoś jeszcze parę miesięcy temu sugerował brak rotacji, faktycznie ich nie ma?

Osa

Lepiej tam nie zaczynać pracy bo w ostatni dzień umowy wylecisz nie wiadomo za co podejdzie Paweł i powie nie przedłużamy umowy choć się pracowało aż za dużo

Nojo

Dzień jest wolny

Kcin
@Osa

Przecież to nie jego decyzja. Decyzyjny zapewne bał się podejść.

Teresa
@Kcin

Możliwe. Ale jak tak mogą w ogóle powiedzieć w ostatnim dniu umowy. To nie macie okresu wypowiedzenia?

@Kcin

Jak nie jego decyzja jak sekretarki się wygadały ze Paweł przyszedł nagadał takich głupot ze one same były zdziwione ze tak można człowieka potraktować a nie miał żadnych podstaw do tego

@Osa

A jakie podstawy uznajesz w tym momencie za słuszne? Jeśli chodzi o tę umowę to nie było tutaj żadnej gwarancji na jej przedłużenie?

Osa Nowy wpis
@Agnieszka

Interesuje mnie praca przy lutowaniu. Wie ktoś czy aktualnie poszukują nowych pracowników? Niestety nie znalazłem ofert. Ktoś tutaj niedawno napisał, że wszyscy pracownicy na jednakowym stanowisku mają taką samą stawkę. Czy jako osoba bez doświadczenia dostanę tyle samo co doświadczony pracownik? Czy jednak w tym przypadku zarobię mniej?

Czy kwota 2900 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku Monter w firmie Novil?

Mira

Jakie są zarobki na początek? Czy osoba z doświadczeniem ma szansę na większe wynagrodzenie ?

@Mira

To chyba trzeba indywidualnie pogadać o tym na rozmowie. Będziesz tam aplikować?

@Ewa

Zastanawiam się nad tym aby aplikować do tej firmy

@Mira

Ale stanowisko montera Cię interesuje? Mogą na nim być tu normalnie kobiety?

Interesuje mnie lutowanie

———

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Novil? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Katarzyna

Nie polecam pracy w firmie Novil Sp. z o.o. To typowy (usunięte przez administratora), w ogóle nie szanują pracowników. Wyzysk człowieka przez człowieka. Kierownicy i brygadziści uważają się za niewiadomo kogo, jakby byli jakąś arystokracją. A prawda jest taka, że nawet większość z nich nie ma nawet wykształcenie wyższego. Zarozumiali kierownicy, którzy tylko w trybie rozkazującym potrafią odnosić się do pracowników. Pracownik to nie jest (usunięte przez administratora) którego ciągle się pogania, żeby pracować szybciej i szybciej. Pracownik nie jest maszyną, której codziennie sprawdza się wydajność. Firma się kompromituję traktując pracowników jak tanią i głupią siłę roboczą. Karma wraca. Sprawiedliwości i ich dopadnie.

Agnieszka

Hej, tak orientując się po opiniach przyszło mi do głowy pytanie czy są tutaj obecnie oferowane stanowiska, na które nie przyjmują kobiet? Bo w niektórych firmach zdarzają się miejsca predysponowane jedynie dla mężczyzn i ciekawa jestem czy tutaj również podobne zasady obowiązują?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Novil?

Podpinam się do pytania

EMILIA

Witam,w jakich godzinach praca?W soboty też pracują i w jakich godzinach

@EMILIA

Pracują od 6.30 a jeżeli chodzi o sobotę to prawie w każda i nie ma ze nie chcesz musisz

Alicja
@Osa

Od 6:30, do której? Czy praca za soboty jest jakoś inaczej liczona? Jest wyższa stawka za ten dzień czy płatna tak jak każdy inny? Praca jest w takim razie 6 dni w tygodniu czy może za pracującą sobotę jest wolny jakiś inny dzień?

RxB
@Alicja

Ja tam przedwczoraj przyjechałem w sprawie pracy, ale na magazynie. Z tego co usłyszałem, to praca w soboty jest bardzo rzadko, a jak już jest to jest płatna 150%. Tak odnośnie magazynu. Nie wiem jak z produkcją.

@Alicja

Do 14.30

Jak jest z pakietem medycznym w Novil? Można dołączyć rodzinę?

Nie ma żadnych pakietów tylko robota i nic więcej aaa i 15 nim przerwy

RxB

Jak wygląda tam praca magazynierów? Czy jest to trudna praca i jaka tam panuje atmosfera? Po ile godzin pracują i czy w soboty również?

Bartosz

@Osa Żadna dobra firma nie pozbywa się dobrego pracownika !!

@Bartosz

Bardzo dobrego chciałeś napisać Bartosz

Ile jest zmian w Novil?

daria

3,2 lub jedna

Beata

Strasznie mało informacji o tym pracodawcy.. ktoś coś ?

Staszek

Jeśli ktoś zaczyna pracę to niestety mało się zarabia. Wystarczy pokazać swoje zaangażowanie a będzie dobrze, polecam!

Gabriela
@Staszek

Staszek, czyli początkowa pensja jest można powiedzieć podstawowa i rośnie wraz z biegiem czasu, doświadczenia i zaangażowania danego pracownika. Po jakim czasie od rozpoczęcia pracy można ubiegać się o podwyżkę?

kiti
@Staszek

czy pan Andrzej jest słownym człowiekiem i tak jak mówi tak jest?

Czy firma oferuje jakiś socjal typu wszasy pod gruszą, bony na Święta?

Praca wymagająca kwalifikacji za najniższą krajową to żart, nic się tam nie zmienia, nie polecam, kierownicy traktują podwładnych jak niewolników. Praca w soboty za grosze, a szef i biuro udają że są najlepszą firmą po słońcem, żal.

monia

Praca w miłej atmosferze .Pieniądze najniższa krajowa ale można sobie dorobić to zależy też od działu.

notatek

@ja Firma ma bardzo dobrą opinię w internecie, jest dobrym pracodawcą więc chyba trzeba zweryfikować swoją postawę.

Ta firma to jakaś (usunięte przez administratora) PIP powinien się nimi zainteresować. Nowoczesne niewolnictwo. Pieniądze są tylko na luksusowe samochody szefa.

Beata

@Anita a możesz powiedzieć, czy wraz ze stażem pracy ta gwarantowana wysokość wynagrodzenia w Novil wzrasta? To często stanowi sporą motywację do pozostawania w firmie dłużej. Czy wysokość wynagrodzenia na start jest taka sama na każdym stanowisku w firmie? To raczej dość nietypowa polityka płacowa. Może ktoś opowiedzieć dokładniej, jak to funkcjonuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Novil - Miszewko

• Jak się pracuje w Novil?

Zobacz opinie na temat firmy Novil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novil?

Novil