Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. w Piaseczno

Natalia

Bardzo niepokojąco i tajemniczo piszecie. Interesuje mnie praca może dowiem się coś?

Ala

Niestety tego nie wiem, natomiast wiem, że były płatne i dobrowolne bo akurat to chwaliła sobie mama, że nigdy nie była zmuszona do nadgodzin jeśli nie chciała (co uważam, że jest rzadkością w dzisiejszych czasach). Co do maksymalnej liczby nadgodzin to na UoP reguluje to Kodeks Pracy, a na innych umowach pewnie sky is the limit. Może na te pytania odpowie jakiś pracownik.

Damian Nowy wpis

Myślę o pracy na produkcji. Chciałby wiedzieć czy jak praca zmianowa to jest też dodatkowa płatna przerwa chociaż z 15 min żeby odpocząć i coś zjeść. No i oczywiście zależałoby mi też na dostępie do pomieszczenia socjalnego gdzie można zrobić kawę, herbatę, tu jest takie miejsce?

Natalia

K
@Natalia

Pracuję tu od kilku lat i moim zdaniem (a pracowałem w kilku firmach wcześniej - też w „korpo”) to fajne miejsce pracy. Oczywiście są plusy i minusy, ale ogólnie atmosfera lepsza niż w moich wcześniejszych miejscach pracy. Calkiem porządny socjal. Miła atmosfera, ciekawi ludzie, można na sobie polegać. Minusem jest odleglosc od Warszawy, ale za to na miejscu jest „kantyna” z codziennie innym menu. Zawsze do wyboru jest też danie wege i świeżo wyciskane soki:)

Droga Natalio vel Kamilo
@K

Jak ładnie dział HR „zadał pytanie” i „odpowiedział” dział HR... Za wszelką cenę należy przykryć fakty... Plusem zawsze bufecik- (o wzdęciach, po tym, dofinansowanym jedzeniu się zapomniało ) i „socjal”, jednak mocno przestarzały (najtańszy pakiet opieki medycznej to już nie „super”). O nienormalnych ilościach nadgodzin (do których pracodawca, oczywiście, się nie przyznaje), braku diet i delegacji, spotkaniach o niczym, braku rozwoju, braku konstruktywnych projektów, działach sterowanych cyklem dyrektorek (jak już tu kiedyś napisano i skasowano- niezrównoważonych) należy zapomnieć, a nawet przykryć natychmiast i zlikwidować. Generalnie ludzi ma się tutaj za nic, ktoś poniżej odważył się już o tym napisać i potwierdzić- nareszcie!

Ala Nowy wpis
@Droga Natalio vel Kamilo

Moja mama pracowała w Dr Irena Eris i chwaliła sobie pracę. W porównaniu z innymi pracodawcami to jest to bardzo dobry pracodawca. Nadgodziny były (są?) zawsze dobrowolne i płatne, bufet na plus, warunki socjalne bardzo dobre, benefity. Może to drobnostka ale parking jest darmowy dla pracowników - niewiele firm to oferuje, a jak znajdzie się miejsce to jest płatne.

@Ala

A kiedy trzeba się zdeklarować jak ktoś jest chętny na te nadgodziny? Ile płacili za każdą dodatkową godzinę, 100% więcej? Ile maksymalnie można wyrobić nadgodzin w miesiącu?

Ala Nowy wpis

Na stronie internetowej firmy udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko elektromechanika. W wymaganiach wspomniano o pracy zmianowej. W jakich godzinach odbywają się te zmiany? Da się dogadać, aby pracować tylko na dwie? Nocka dla mnie odpada. :( Widzę, że firma ma szeroki zakres benefitów. W jakiej części dofinansowane zostają zajęcia sportowe? Chodzi tutaj o kartę MultiSport? Myślę nad złożeniem CV, więc chętnie poznam odpowiedzi na moje pytania...

Bogna

W firmie która zatrudnia bardzo dużo osób zawsze znajdzie się parę niezadowolonych i tak już niestety jest. Dla mnie to świetne miejsce do pracy i niezłe zarobki.

Taaaaak
@Bogna

Firma dba o wizerunek i płaci za usuwanie opinii nieprzychylnych i prawdziwych. Unikajcie, to miejsce, w którym Kodeks Pracy nie jest przestrzegany a wyroki sądów są prawomocne w tym temacie.

ona
@Taaaaak

Firma dawno temu juz temu miła pracę pod presja czasu i niezyczliwe kierownictwo

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
kolargol

Zawsze możną zmienić firmę jeśli praca w bardzo dobrej firmie komuś nie odpowiada!

Żal
@kolargol

A to typowa odpowoedź: „nie podoba się? Nadgodziny? Jakie nadgodziny? Czas dojazdu to nie czas pracy, Ty lubisz poświęcać tak czas prywatny zamiast z rodziną przecież!” I jak Ci się nie podoba to sobie zmień!

Hehe
@kolargol

Już kilka osób tak zrobiło i żadna nie jest rozczarowana zmiana ;) Więc nie ma co się tam męczyć

Obywatel rp
@kolargol

Bardzo olewcza odpowiedź widać że w tej firmie pracują same (usunięte przez administratora)z pewnością odpisała to osoba pracująca na stanowisku kierowniczym , widać że nie są tam szanowani pracownicy i nawet w takiej firmie trafiają się buraki nie znający się na pracy a siedzą tam po znajomości, krótko mówiąc biraczsna firma powywalał bym na zbitą mordę takich i zatrudnił profesjonalistę a nie trzymał hama psującego wizerunek firmy

Czy aplikując na stanowisko Sales Manager dostanę auto służbowe i kartę paliwową? Nie ma informacji w ofercie jest za to wzmianka o darmowym parkingu.

Dominika
@Kandydat

No darmowy parking to co innego niż obietnica auta służbowego, w innych firmach miałeś? Plus z tego co widziałam w ofercie na niższe stanowisko to było napisane po prostu, że jest parking dla pracowników, nie że za darmo. A ciekawe, czy dowożą do pracy?

@Dominika

Nie było informacji ale Manager Sprzedaży który praktycznie całymi dniami jest w delegacjach powinien mieć auto słuzbowe. Tak w obecnej firmie mam plus karta paliwowa.

Xxx

Fajna firna

Przykre wspomnienie

Atmosfera w kontroli jakości dramatyczna, zdecydowanie nieprzyjazna, nietrudno tu o depresję, Kierowniczka o bardzo dziwnym usposobieniu, bardzo podejrzliwa, utrudnia i komplikuje pracę zamiast nią właściwie pokierować. Pracownicy są wystraszeni i mobbingowani na każdym kroku. Zarobki poniżej wszelkiej krytyki, wymagań mnóstwo. Do tego ilość pracy i obowiązków taka, że mogliby obsadzić jeszcze kilka etatów. Zero perspektyw na awans czy jakikolwiek rozwój, ZERO prestiżu, który kreowany jest na zewnątrz. Ja na szczęście mam to przykre doświadczenie za sobą. Zdecydowanie odradzam to miejsce osobom skuszonym pracą "u pani doktor" i zniżką na kremy- za takie pieniądze i ze zniżką nie będzie Cie na nie stać!!

Maria
@Przykre wspomnienie

Nie da się tej złej atmosfery zgłosić gdzieś jeszcze wyżej? Może wystarczy rozmowa? Można zarobić więcej niż najniższa krajowa?

Po za organizacją
@Maria

Czasami złe zachowanie było sygnalizowane wyżej (kadry), jednak skutkowało to tylko chwilową zmianą zachwania kierowniczki. Robiła się wtedy sztucznie przemiła do pożygu. Kobieta chyba ma trochę nierówno pod sufitem, a swoich podwładnych traktuje jak dzieci w przedszkolu i jak są niegrzeczni to, jakby mogła to stawiałaby do kąta;-), a że nie może do dołoży dodatkowych obowiązków. Co do zarobków to nie jest za wesoło, ale pracujesz tam za takie pieniądze na jakie się zgadzasz. Jak nie pasuje to odchodzisz z dodatkowym doświadczeniem - proste.

@Po za organizacją

dokładanie tych dodatkowych obowiązków to chociaż pomaga okiełznać pracowników? ciekawa metoda wychowawcza kadry kierowniczej ;)

Po za organizacją
@Monika

Wątpie, aby dawało to jakiś skutek. Z pełnego dzbana kiedyś się wkońcu uleje.

AXD
@Przykre wspomnienie

Pracowałam w tej kontroli to co tam się dzieje woła o pomstę do nieba obiecałam sobie że nigdy w życiu pod rządami takiej osoby nie będę pracowała ani jednego dnia

@AXD

W sensie? Opowiesz o tym jak Ty to wszystko widziałaś? :/

Magdalena
@Po za organizacją

A jakie narzędzia mają kadry aby właśnie wpłynąć na takie osoby? Skoro pomagała na chwilę to może zwiększenie takich nacisków dałoby poprawę na dłużej?

Qulson

Pracował ktoś jako Operator Wsparcia Procesu i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Czesc!Jakie sa zarobki na poczatek przy pakowaniu kosmetykow lub na ich produkcji?

Halina
@Adam

Ktoś Ci polecił tą firme że pytasz? :)

@Halina

Nie nikt nie polecił

@Adam

To skąd o firmie wiesz, że się interesujesz? ;p

Dobrze że już koniec...

Po dwóch tygodniach pracy na magazynie mam dość, nie polecam nikomu , praca na magazynie wygląda tak że zamiast jeździć wózkiem czy coś w tym stylu, biegasz po magazynie i zbierasz perfumy do koszyka, 8 godzin na nogach bez chwili wytchnienia, spokojnie podczas 8 godzin robi się 12 tyś kroków. Praca dla ludzi którzy lubią bardzo dużo chodzić, firma mogłaby kupić wózki ale ich zdaniem pracownicy mieli by za dobrze.

Liutek
@Dobrze że już koniec...

Dziękuję za pomoc właśnie miałem aplikować , jak widzę kolejny wspaniały pracodawca

adam
@Liutek

to samo.

@Dobrze że już koniec...

Ta firma nie produkuje perfum :D

@Paweł

XD Skoro tak, to chyba za dużo się nie nazbierała? ;p Na pewno perfum nie wprowadzili jeszcze? Bo akurat się dziwię - świetna firma, naprawdę lubię ich kremy i ogólnie pięknie się rozwijają w Polsce, to aż dziwne, że w nowy produkt nie poszli jeszcze. Myślisz, że wprowadzą?

Na szczęście już nie pracownik

Śmieszne jest jak firma kreuje swój wizerunek usuwając niepochlebne komentarze i oceny. Prawda jest taka że to gnijący od środka twór dla którego nie ma już żadnego ratunku. Awansować tu nie awansujesz chyba że jesteś ustawiony. Roboty twojej nikt nie doceni...no chyba że ustawiony jesteś... A jeżeli ktoś chce tu iść i liczy na godziwe wynagrodzenie... To nawet jak ustawiony jesteś to nic nie da. Oszczędności na każdym kroku praca pod presją a na produkcji to już dramat co się dzieje. No ale cóż pewnie ta opinia i tak zostanie usunięta bo nie pasuje do wykreowanego obrazu firmy... Szkoda że sztucznie wykreowanego bo pod ładnym opakowaniem znajduje się zepsuta zawartość ,;)

Potwierdzam sprawdziłam
@Na szczęście już nie pracownik

W sedno! Sztuczny twór, nieprawdziwy, wykreowany lata temu i tak jedzie na tym a Ty pracowniku wdzięczny bądź i pracuj po 12 godzin w tej cudownej, rodzinnej firmie...

Dominika

To laboratorium kosmetyczne to dosyć znana firma. Właściwie to trochę dziwne, że jest tutaj tak mało wpisów. Ja bym bardzo chciała się dowiedzieć, czy to dobre miejsce pracy i czy jest tam szansa na rozwój dla ambitnych pracowników. Można tam awansować?

Jak tam można zacząć pracować? Na stronie kariera jest zwykle 1,2 oferty pracy w konkretnych działach. Chciałabym pracować przy produkcji nie jako menager lub ktoś z zarządzania. Czy firma składa przez inne firmy szukające pracowników swoje zapotrzebowania ? A może nie ma produkcji kosmetyków w Piasecznie?

Jak długo trwa proces awansu w Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Karla

To bardzo indywidualna kwestia- czasem 10 lat, a czasem rok. Wszystko zależy od tego, kto Cię polubi. Awanse są uznaniowe i bynajmniej nie zależą od Twoich umiejętności.

Marian

W tej firmie rzadko zdarza się coś takiego jak awans. Prędzej zwolnienie ;)

Szczytem jest podsuwanie zwalnianym pracownikom do podpisania papier, w którym zobowiązują się do mówienia dobrze o firmie w zamian za 1 pensję- tak się teraz tworzy ten fałszywy, rodzinny obraz, cudownej, dbającej o pracowników firmę. Nie wstyd Wam? Zapłaćcie ludziom to, co dawno powinniście, przyznajcie się do nadużyć i manipulacji, przyznajcie się do nadgodzin- ogromny wstyd, że przez tyle lat był kreowany ten fałszywy wizerunek a teraz już oficjalnie chcecie ze 1 pensję kupować fałsz. Patologia.

Na jakie benefity można liczyć w Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Krzych

Na darmowe nadgodziny, które wmówią Ci, że nie są nadgodzinami ????

Cała prawda
@Krzych

Dokładnie! A i w sądzie będą się wypierać pomimo, że dowodów mnóstwo... Darmowych nadgodzin Ci tutaj pod dostatkiem a to wszystko w atmosferze „rodzinnej”

Życzliwy

Pod szerokimi usmiechami, „przyjacielskimi” gestami, „rodzinną” atmosferą (usunięte przez administratora)co zaczynają potwierdzać wyroki sądowe... A to dopiero początek, więcej szczegółów wkrótce.

Nareszcie!
@Życzliwy

NARESZCIE! Ktoś się odważył! Słodkie głosiki już tego nie przykryją!

Nataliooooo
@Życzliwy

Firma chociaż przeprosiła czy nadal idą w zaparte?

Beata

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris prowadzi aktualnie rekrutacje na różne stanowiska, są one dostępne w zakładce "Kariera" na stronie internetowej firmy, podsyłam link dla zainteresowanych: http://kariera.drirenaeris.com/ Czy mógłby ktoś przybliżyć jak wygląda praca w tej firmie? Jaka panuje atmosfera?

lala

Fajnie, że można liczyć na takie benefity @sabina, ale ciekawe czy oprócz zniżek na jedzenie można jeszcze liczyć na jakieś socjale typu ubezpieczenie. Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.
  • Armii Krajowej 12
    05-500 Piaseczno

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.