Opinie o Mires sp. z o.o spółka komandytowa w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mires sp. z o.o spółka komandytowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mires sp. z o.o spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mires sp. z o.o spółka komandytowa w Toruń

Jakie są mocne strony pracodawcy Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Optymista

Wszystko zależy od indywidualnej oceny, wymagań, oczekiwań, priorytetów. Dla mnie odpowiedź jest banalnie prosta, wręcz oczywista, najmocniejszą stroną jest DOROTKA

Załamany

Ciężka praca za minimalną, sobota w pracy, niedziela w pracy tylko żeby przeżyć a kiedy mam zarobić na ten cholerny pierścionek, tydzień nie ma ósmego dnia. Trzeba mieć silną motywację, ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy, jaszcze 386 dni. Szkoda tylko że kwiatki za chwile będą wyższe od iglaka i zasłonić jedyny widok który motywuje mnie do zapierdzielania za minimalną

@Załamany

Niebyłoby lepiej zmienić pracę i szybciej zarobić na ten pierścionek, bo za 380 dni to może mieć już od innego!!!

@Załamany

Gdzie w firmie mamy iglaka?

Sherlock
@Załamany

Jeżeli po, zaledwie, 300 dniach weźmie pierścionek od innego to znaczy że nie warto dla takiej się starać, już jedna gwiazdeczka biurowa znudziła się mężem z produkcji. Po drugie kto zajumał IGLAKA? Jak go znajdziemy to będzie wiadomo kto ma dostać ten pierścionek.

Dr Watson
@Załamany

Jeżeli to ta Pani o której myślę to faktycznie NIE WARTO, żaden z niej cud a od pewnego czasu sodówka uderzyła, dedukcja mi mówi że to musi skończyć się złamanym sercem. Chyba że to chodzi o kogoś innego.

Szczepan
@Sherlock

Może i gwiazdeczka w porównaniu z tym co teraz ma za gwiazdę pogrzebową w domu Pielgrzym ???? A ty koleżko zmień pracę.

kumpel
@Szczepan

Co ty wyciągasz w nos? Nie ta gwiazdeczka, nie to piętro. Ona by nie spojrzała na tego pielgrzyma

Szczepan
@kumpel

Odniosłem się do gwiazdeczki , która miała męża na produkcji... Czytaj ze zrozumieniem

@Załamany

Ciężka to dosyć subiektywna pojęcie, co dokładnie się tam robi? Napisz, czemu jest tak ciężko niby, dzięki.

@Wiktoria

Wykonuje się elementy wentylacji, często dużych rozmiarów, większość ręcznie bo poziom automatyzacji jest znikomy a podejście pracodawcy prymitywne, im gorszy park maszynowy tym praca cięższa i powinna być lepiej wynagradzana, a tutaj minimalna jak ktoś kto zbiera papierki z ulicy po podstawówce

Jarosław
@Załamany

Odpowiedź jest prosta. Zmień pracę jeżeli ta Tobie nie odpowiada.

@Jarosław

Tak to jest rozwiązanie ale problem jest głębszy, jeżeli mamy dogonić cywilizowany świat to trzeba walczyć o swoje, szanować swoją pracę, domagać się godnego wynagrodzenia i chodzić z podniesioną głową a nie wiecznie uciekać, nasi pseudo biznesmeni dalej mentalnie są nowobogackimi złamasami

@Załamany

Ojej to pewnie masa dźwigania? Czyli jako praca dla kobiet odpada??

@Wiktoria

Zdecydowanie nie jest to praca dla kobiet

wierny kibic

Nasza najlepsza, firmowa biegaczka nie stawiła się na starcie RunToruń, a ja czekałem i czekałem jak wierny pies.

Kibic
@wierny kibic

Moja ulubiona biegaczka zrechabilitowała się całkowicie, super pobiegła w nocnej dyszsce, tylko te tęczowe wstawki, na rowerku też tęczowa koszulka, mam nadzieję że to tylko moda a nie jakaś głębsza przemiana

Realista
@Kibic

Nie stać cię na Dorotke

To jakaś farsa, kolesie po zawoduwie siedzą parę godzin na krzeselkach, prezes firmy boi się odezwać, płaci im po 7 tysięcy na rękę a te prymitywy chcą podwyżkę i jaszcze oczekują od pracowników zarabiajacych minimalną krajową że zrobią za nich robotę, a ja wam mówię palanty, pocalujcie mnie w (usunięte przez administratora)

Przyjaciel

Mam już parę złotych, zbieram drugą noc, dałbym Tobie kwiatów nawet cały kosz i tak kochalabys i pogłaskałabyś, potem z głodu łokcie będę gryźć, bo z przyjacielem za lipiec nie zapłaciłaś mi

zdziwiony

Jeżeli tak ciężko pracujecie to dlaczego te budowy przynoszą straty? A może czas rozliczać oddzielnie produkcję, budowy, serwis. Moja stawka w lipcu to 11,70 za godzinę a pana prezesa i przyjaciółki wiceprezes? Jeżeli firmy nie stać na uczciwe wynagrodzenie to skąd pieniądze na nowiutkią, salonową toyotke dla pani wiceprezes? A może z tego że z produkcji wyjeżdzaly dwa tir-y dziennie, i my nie pracujemy?

Jaki jest styl zarządzania w Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

A jakie są style zarządzania?

Ktoś

Jest kilka podstawowych, Demokratyczny, Afiliacyjny, Wizjonerski, Coachingowy, Nakazowy, Procesowy. Każdy ma swoje wady i zalety, wszystko zależy od rodzaju firmy i ludzi, tutaj dominują te dwa ostatnie style. Ja raczej zapytam gdzie jest zarząd, za chwilę na produkcji zostanie 5 osób i zero reakcji.

Maria

Cześć, czy polecacie aplikować o pracę do Miresu jako kierownik robót sanitarnych? Widziałam na stronie internetowej ofertę pracy i się zastanawiam czego można się spodziewać :) Jak wygląda to atrakcyjne wynagrodzenie, o którym jest wzmianka? Czy doświadczenie przekłada się na wysokość początkowej stawki?

@Maria

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu i postaramy się udzielimy wszelkich potrzebnych informacji. Pozdrawiamy Zespół Mires.

Richard Feynmann

"Nigdy nie pomyl wykształcenia z inteligencją. Możesz mieć dyplom i wciąż być idiotą"

Optymista
@Richard Feynmann

Znajduj większe upodobanie w inteligentnym sporze niż w biernej zgodzie, jeśli bowiem cenisz inteligencję, tak jak należy, spór może przynieść głębsze porozumienie niż bierne przytakiwanie.

@Optymista

Mądra opinia ale mało realna w tej firmie, do inteligentnego sporu konieczny jest inteligentny adwersarz a nie zarozumialy, egocentryczny cwaniaczek, właśnie odeszli wszyscy Ukraińcy z produkcji i zamiast wyciągnąć z tego wnioski słyszymy groźby, jestem zbyt dobrze wychowany i inteligentny żeby komentować takie zachowanie

Czy Mires sp. z o.o spółka komandytowa organizuje staże dla studentów?

Mires sp. z o.o. sp. kom.

Wszystko zależy od kierunku studiów. Zachęcamy do kontaktu z sekretariatem w celu uzyskania większej ilości informacji.

Jaki jest wkład kierownictwa Mires sp. z o.o spółka komandytowa w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ktoś

Żaden, ale niedługo wiosna i ruszam ze Szprychami na rowerowe wycieczki

Moja Opinia

Wszyscy narzekają, marudzą , wylewają pomyje, ale każdy pracował. Nigdy się nie pali mostów, bo nigdy nie wiecie czy się kiedyś nie spotkacie, chociażby na spacerze, w innej pracy czy kawiarni i co wtedy, dalej będziecie wylewać na siebie gorzkie żale. Pracowaliście, już nie pracujecie, macie nowe stanowiska w nowych firmach i niech to się dla Was liczy. Miresowi nie ślubowaliście przed ołtarzem. Zmieniliście pracę to zajmijcie się nową , a nie tylko oczerniacie byłego pracodawcę i robicie pod górkę. Wam nie pasowało to zmieniliście, innym pasuje bądź będzie pasowało i tyle w temacie. Dorośli ludzie , a zachowujecie się jak dzieciaki z podstawówki. Dla wszystkich zainteresowanych - jeśli czytacie opinie na temat pracodawcy to może zamiast szukać informacji u byłych pracowników to podpytajcie się ludzi, którzy nadal tam pracują jak jest w firmie. Powodzenia :)

Mały
@Moja Opinia

Dokładnie, nikt nikomu nie przyrzekał, a jak ktoś miał inną i dla niego lepszą opcję to miał prawo zmienić pracę. Każdy potrafi kozaczyć na necie, a jakby miał wypowiedzieć się prosto w oczy to byłaby opuszczona głowa, milczenie, albo wielkie podlizywanie. Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie, bo jak będzie potrzeba i przyciśnie Was do muru to może się tak zdarzyć, że pójdziecie poprosić o pomoc, a przez takie wypisywanie zostanie Wam odmówiona. Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii, ale co raz wpadnie w neta tam zostaje i niesmak również. Nie chcesz to tak nie pracuj ,ale też nie zasyfiaj innym opinii swoimi wpisami.. Pozdro dla Wszystkich , którzy zaraz zhejtują mój wpis ;)

były
@Mały

Każdy ma prawo wyrazić opinię, również negatywną. Problemem w Polsce jest prymitywne podejście do relacji firma-pracownik. Nie podoba się to wypad. A to nie tak powinno wyglądać w cywilizowanym kraju. Pracownik chce pracować ale w ramach Prawa pracy i nie byłoby problemu. Jeżeli obiecuje się akord a później pseudo kierownik wymyśla głupoty żeby nie zapłacić to nic dziwnego że ludzie są wnerwieni, ostatnio odeszło trzech pracowników. Ile można słuchać że duże elementy się nie opłacają, później małe się nie opłacają, potem mało godzin, a za miesiąc za dużo godzin i znowu 2000 na rękę KPINA. A absurd polega na tym że kilku cwaniaków w tym samym czasie kiedy nic się nie opłaca potrafi odbierać po 6000-7000. Płaca nadgodzinowo-cwaniacka, czyli papierosek, kawka, piwko i siedzimy, czekamy na sobotę i super 300 godzin w miesiąc a że klient czeka, budowa czeka...... Taki kierownik powinien wylecieć dyscyplinarnie ze swoimi cwaniakami ale przecież to mała firma i wszyscy to wiedzą. Przestańcie biurowe trolle zachwalać coś co jest patologią bo wam dobrze.

Mały
@były

Ja akurat biurowy to nie byłem i nie będę. Co do kierownika produkcji, to muszę się zgodzić z każdym słowem. Sorry Panie Goebbels, ale faktycznie (usunięte przez administratora) cynizm, bumelanctwo, fałsz, zakłamanie i jeszcze klika innych wyrażeń by się na Pana znalazło. Jak to mówią, wykształcenie to nie wszystko...

Biurowy
@były

To niesprawiedliwe obwiniac pracowników biurowych, my i koledzy z magazynu też mamy problem z tym chorym układem, ksiezniczki z produkcji, zawsze te same, siedza jak na wakacjach i godzinki lecą... a patologia to picie w pracy, nawet po biurze chodzicie nawaleni, np. do ksiegowej, tak to mala firma i wszystko wiemy, macie kilku alkoholików i trzeba im pomóc a nie udawać ze nie ma problemu

Frodo
@Biurowy

Jak ktoś ma problem to niech się leczy, każdy jest dorosły i odpowiada sam za siebie. Co do niektórych pracowników biurowych..to..hmmm...godzinki lecą...wakacje..ploteczki..kawusia...no tak to chyba wiadomo gdzie najwięcej tego widać...praca w przeszklonym akwarium...więc zanim rzucicie kamieniem, spójrzcie na siebie, swoją pracę i oceńcie czy wszyscy jesteście tacy oddani swoim zajęciom, za które macie płacone...

Maria
@Moja Opinia

Zgodzę się z Toba tylko w pewnym stopniu. Forum pracownicze właśnie do tego służy - aby dodawać swoje opinie o danym miejscu pracy bez względu na to czy jest ona pozytywna czy negatywna. Pomaga to wtedy przyszłym kandydatom zdobyć informacje o firmie i wiedzą czego mogą się spodziewać. Ale. Powinno się takie opinie pisać na chłodno. Bez wskazywania konkretnych osób, obrażania firmy czy pracowników. Powinny być to po prostu merytoryczne wpisy polegające na tym czy się poleca czy nie i dlaczego.

Margot

Usunąć moje dane bo dla was nie pracuje

Tadek

Nie polecam tam pracy wypłata najniższa krajowa plus odpowiedzialność materialna a kierownik jakieś machlojki robił.

@Tadek

Panie Tadeuszu bardzo nam przykro z powodu tak niesprawiedliwej opinii na temat naszej firmy. Chcielibyśmy zauważyć, że żaden pracownik nie zarabia najniższej krajowej, ponad to żaden pracownik nie brał odpowiedzialności materialnej za swoją pracę.

Misiek
@Mires sp. z o.o. sp. kom.

Jak to nie było odpowiedzialności materialnej jak była. Oczywiscie na mag a pieniadze moze i faktycznie nie najnizsza krajowa ale bardzo blisko niej i przy tym bardzo wysokie wymagania. Proszę nie kłamać ze takiej odpowiedzialności nie było. Tadek pisze prawdę

Misiek
@Misiek

Mimo to w miarę ok mi się w tej firmie pracowało. A trochę czasu tam spędziłem. Ale teraz wiem ile faktycznie można zarobić w Toruniu i to co dostawałem w miresie nie było satysfakcjonujące. Pozdrawiam Zarząd

@Mires sp. z o.o. sp. kom.

Jak chcecie to zrobię zdjęcie waszej odpowiedzialności materialnej jaka dalusccie mi do podpisania. I to są aż trzy kartki.

@Mires sp. z o.o. sp. kom.

Miałem najniższa na dowód mam umowę chciałem 200 zł podwyzki to nie dostałem straciliście w tym czasie 2 magazynierów. A trzeci odszedł miesiąc po nas obnizyliscie mu pensje do najniższej chciasz miał kredyty na plecach a zmusiliscie go do podpisania mówiąc że go zwolnice. Jak dalej nie chcecie wieżyc zdjęcia umowy i odpowiedzialności mogę wam na stronę wstawić. 3 osoby straciliście jednym rzutem. Praca tam była dobra ale wasze podejście do pracownika trochę gorzej. I płacony na produkcji współczynnik za wykonaną robotę też obliczany różnie a płacony pod stolem. Teraz wszystko mogę napisać dzięki temu jak mnie potraktowaliscie. I nawet podaje prawdziwe imię może pamiętacie.

@Tadek

Jak wygląda i czego dotyczy odpowiedzialność materialna ,o której piszesz?

@Piotr

Dalsza dyskusja, w tym wątku, nie ma większego sensu ponieważ dotyczy jakiejś bardzo odległej historii i nie ma odniesienia do obecnej sytuacji w firmie. Kto to jest Tadek?

@Piotr

Odpowiedzialność materialna na magazynie na 75 procent wartości stanu magazynowego. Magazynu zamkniętego i otwartego jak robisz inwentaryzację robisz to praca idzie cały czas liczysz i wydajesz towar na produkcję i na budowy. Jak coś mam te papiery. Najlepsze jest to być kierowca i jechać po towar i jadąc dowiadujesz się jakie machlojki robili i ilu wydymali na kasę.

Piskorski, twój poziom intelektualny oscyluje między ziemniakiem a burakiem i to nie cukrowym tylko pastewnym.

Zenek

Trzeba odzywać się będąc pracownikiem, a nie wylewać żale kilka lat po odejściu z firmy. Teraz to nikomu nie pomoże.

Ktos
@Zenek

Byłem pracownikiem i atrakcje nikt nic nie napiszę bo każdy szanuje pracę . Powtórzę praca była dobra ale zarząd jeszcze lepszy. Zenek a jak cos nie pasuje to nie wchodzi tu boli prawda. To już będzie szło za plecami tego nie wymarze.

@Zenek

Przeczytaj kto może tu się odzywać. Byłem pracownikiem i będę pisał. A tego waszego kierowcę już widziałem nie raz w plandece i w śmiesznym candy. Co komornik zabrał stare iveca.

zainteresowany
@Tadek

Napisz coś o swojej obecnej firmie może szukają pracowników

Skrzat
@Tadek

Hej to prawda firma dziwna i podejrzana . A napiszesz który kierownik bo miałem styczność z panem Jarosławem. Pięknie caryca potem wały takie że zalamka

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Mires sp. z o.o. sp. kom.

W naszej firmie traktujemy się z szacunkiem, a relacje są pozytywne. Umożliwiamy i wspieramy rozwój naszych współpracowników. Staramy się by każdy pracownik czuł się swobodnie i miał możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Zdziwiony
@Mires sp. z o.o. sp. kom.

Tekst jak ze szkolenia HR-owcow, albo jakiegoś podręcznika do Public relations. Niewiele ma to wspólnego ze stanem faktycznym. Nie wiem kto to napisał, dlatego podaruje sobie dalszy komentarz.

@Mires sp. z o.o. sp. kom.

Jeżdżąc busem dostałem mandat za stan techniczny i zabrany dowód to kierownik powiedział że sam mam to zapłacić.

Kierowca
@Tadek

Kierowca ma obowiązek sprawdzić stan techniczny przede wyjazdem

@Kierowca

Było zgłaszane a kierownik kazał jechać. A ty nie bądź taki do przodu.

Kierowca
@Tadek

Masz problem natury psychologicznej, nie możesz uwolnić się od tej firmy, ile lat minęło od czasu kiedy tu pracowałeś? A na dodatek trzeba samemu myśleć, gdyby kierownik kazał skoczyć z dachu na łeb to byś skoczył?

Współpracownik
@Mires sp. z o.o. sp. kom.

Bardzo mnie cieszy takie podejście. Pomożecie mi?

@Współpracownik

Dołożymy wszelkich starań, lecz mimo wszystko zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Współpracownik
@Mires sp. z o.o. sp. kom.

Być może będzie okazja do zweryfikowania tych słów i to wkrótce, życie potrafi zaskakiwać pisząc własny scenariusz. Nie omieszkam skontaktować się osobiście.

Zenek

Mniej wyzwisk, więcej faktów. Wtedy wszyscy będą mogli wyciągnąć wnioski z zaistniałej sytuacji i w przyszłości zapobiec podobnym nieporozumieniom.

Bardziej interesuje mnie jak wygląda współpraca między działami?

Mires sp. z o.o. sp. kom.

Współpraca jak i atmosfera przebiega bardzo dobrze.

kolegazzespoli

szef jest byl i bedzie czlowiekiem traktujacym ludzi obcesowo. odradzam i goraco nie polecam.

Zofia

Widzę, że atmosfera w Mires nie należy do tych najbardziej przyjaznych. Oczywiście, jest to na pewno problematyczne, ale mnie z kolei interesowałyby - na ten moment - ogólne warunki pracy w tej firmie. Co powiesz odnośnie wynagrodzenia? Jest na w miarę dobrym poziomie?

Dzień dobry, na stronie internetowej firmy Mires znalazłem informację na temat wolnych wakatów. Chodzi o stanowisko Kierownika ds robót sanitarnych. W ogłoszeniu napisane jest, że firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby wypowiedzieć się na temat tego, na jakiego rzędu wynagrodzenie faktycznie można liczyć?

mietek

ta firma to jest jakiś żart.... wyzysk człowieka . zero prywatności i brak szacunku względem pracownika. będę tą opinię szerzył wszystkim znajomym z okolicy i PRZESTRZEGAM WAS LUDZIE przed pracą tam. i nie wstawiajcie odp na komentarze ludzi bo jesteście tak nieprofesjonalni ze nie macie nawet normalnego konta jak każda szanowana firma.

@mietek

Mietku, napisz więcej konkretów odnośnie w Mires sp. z o.o spółka komandytowa. Nie powiedziałeś nic o tym, na jakim stanowisku pracy pracowałeś czy pracujesz. Dlaczego uważasz, że panuje tam wyzysk?

@Wiktoria

@Wiktoria Trafna uwaga Pani Wiktorio. Podpinamy się pod pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mires sp. z o.o spółka komandytowa - Toruń

• Jak się pracuje w Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Mires sp. z o.o spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Mires sp. z o.o spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mires sp. z o.o spółka komandytowa
3.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Aleksandrowska 5
    87-100 Toruń