Opinie o Mires sp. z o.o spółka komandytowa w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mires sp. z o.o spółka komandytowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mires sp. z o.o spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mires sp. z o.o spółka komandytowa w Toruń

Alutka Nowy wpis

Hejka, chłopak jest magazynierem i pracy będzie szukał. Na necie widziałam jakieś stare oferty od firmy na to stanowisko ale właśnie nie było niczego nowego. To ja tylko tej zmienności nazwy chyba nie rozumiem. Cały czas wszyscy pracują w tym samym zakładzie?

generalnie to pisaliście kiedyś o tym, że firmy nie ma ale w sumie, że nazwa zmieniona a mentalność ta sama, to jak jest teraz, całkiem już nie istnieje? Co z samymi pracownikami przede wszystkim mogło się stać? Ile ludzi tu jeszcze w ostatnim czasie było skoro ktoś w ogóle o ich traktowanie się pytał?

były pracownik Nowy wpis

ta firma istnieje pod inną nazwą pociągający za sznurki ci sami.Nie polecam tam pracy .Ci ludzie nie mają pojęcia o zarządzaniu firmą, patrzą tylko o swoich kontach.

Jak szefostwo w Mires sp. z o.o spółka komandytowa traktuje ludzi?

Pracownik Nowy wpis

Tej firmy już nie ma, trudno zrozumieć?

Tej firmy już nie ma, zmieniła nazwę ale mentalność ta sama, wynagrodzenie minimalne bo nie ma pieniędzy, nadgodziny i soboty żeby związać koniec z końcem a pani prezes bawi się w najlepsze

Klient

Witam, Czytając opinie, nie mogę się zgodzić. Odebrane elementy wykonane z największą starannością dzięki czemu nie było problemu z montażem. Panowie z magazynu i produkcji bardzo sympatyczni, a atmosfera pracy w biurze jak i na hali wyglądała na bardzo pozytywną.

Natalia

Która część tej wypowiedzi na Twoje oko to pozory? Chodzi o dobrze wykonane elementy czy atmosferę na magazynie czy też w biurze? O tym ostatnim obszarze jest dość mało informacji. Jaka jest rotacja?

Czy zdarzają się nadgodziny w Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Mires sp. z o.o. sp. kom.

Wszystko zależy od kierownika produkcji. Jeśli jest taka potrzeba pracownicy produkcji robią nadgodziny.

odpowiedź

robimy nadgodziny cały czas bo inaczej nie da się opłacić rachunków, ale to jest absurd, zamiast zapłacić uczciwie za efektywną prace wolą płacić za nadgodziny, które są udawane. Totalny absurd, tyle że jesteśmy wymęczeni na początku roku, ile można wstawać o 4 rano i pracować we wszystkie soboty?

@odpowiedź

Nawiązałeś przy tym do efektywnej pracy. Tu w firmie na czym konkretnie opiera się jej definicja? Jak badają wyniki i jak ewentualnie pracownicy są oceniani?

Witam, mam pytanko apropo pracy na produkcji, jakie są godziny pracy i ewentualne zmiany, i weekandy?

@Nowy

Zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 56 655 57 67. Udzielimy wszelkich odpowiedzi na Państwa pytania.

@Nowy

Masz odpowiedź, najlepiej pracować 24 na dobę, kierownicy i biurowi na majówce a "robole" w pracy, przy wypłacie odwrotnie

@Pracownicy

Czyli za tę majówkę nie dostaniecie lepszych pieniędzy?

@Pracownicy

To kto zarządza pracą w majówkę skoro kierownicy są poza firmą? Ktoś tego dogląda?

Nikt

@Kamila

Pani Kamilo, Pracownicy produkcji pracowali w dniu 02.05.2022 który ustawowo jest normalnym dniem pracującym. Całą pracę w tym dniu nadzorował zastępca kierownika produkcji. Pozdrawiamy, Zespół Mires

Łucja
@Pracownicy

Serio? :D Średnio to widzę, bo jak funkcjonowałaby firma? :)

@Łucja

Funkcjonuje bo zostało kilku wieloletnich pracowników którym zależy na pracy i nie potrzebujemy cwaniaka do nadzoru tylko sumiennego, kompetentnego człowieka, który zadba o materiały, narzędzia, naprawę maszyn itp. To jest rolą prezesa zarządu, zatrudniać odpowiedzialnych kierowników

Bartosz
@Pracownicy

To masz jakieś obiekcje co do kierownika? Nie dogadujesz się? Czy konkretnie chodziło o to że majówka zajęta i pracownicy się burzyli? Cała produkcja robi jak wypadają takie długie weekendy?

Grzegorz
@Łucja

Nie pracuje u nas żadna Łucja więc........ żegnam

@Nowy

Ludzie kochani trzymajcie sie jak najdalej od tych złodziei (usunięte przez administratora) i krętacze Nigdy więcej nic wspolnego z ta pseudo firma

Kolega Natalki

Niestety nikt z kierownictwa nie dba o dobrą atmosferę, wręcz przeciwnie, a później zdziwieni i obrażeni mówią że robi się im pod górę!!!

@Kolega Natalki

wręcz przeciwnie? ale jej nie pogarszają w razie czego? ogólnie to prócz tej atmosfery miałbyś coś jeszcze do zarzucenia czy jednak pracować można jeśli człowiek psychicznie odporny by był na takie relacje? po ile lat średnio tu pracują i czy staż coś w ogóle daje?

Pracownicy produkcji

Prosimy o kontakt z prezesem zarządu, kierownik produkcji złożył wypowiedzenie, brygadzista na produkcji odchodzi a my mamy (usunięte przez administratora) W środku zimy firma padnie i zostaniemy na lodzie? Albo zarząd firmy podejmie konkretne zobowiązania albo pocałujcie nas (usunięte przez administratora) nos

produkcja
@Pracownicy produkcji

Jak za chwilę nie będzie decyzji co dalej z firmą to nikt nie będzie się starał, podamy i tyle, kto zarobi na firmę? Gwiazdy z biura?

@produkcja

Czemu od razu gwiazdy? :( To jakbym potencjalnie chciała się zatrudnić mam się szykować na to, że nikt z produkcji mnie nie polubi?

@Pracownicy produkcji

Widzę, że nieciekawie się dzieje... Czyli to co mówią na mieście jest jednak prawdą. Szkoda,firma z wieloletnim doświadczeniem i potencjałem.

Produkcja
@Natalia

Śmiało przychodź do pracy, przez nas będziesz lubiana Natalko. To raczej my nie jesteśmy przez niektórych traktowani jak koledzy z pracy, a określenie gwiazdy jest bardzo delikatne. Nie oceniam nikogo za to gdzie pracuje i ile zarabia tylko jakim jest człowiekiem, a jeżeli ktoś wstydzi się mówić do mnie po imieniu, powiedzieć cześć itp to jak komentować takie zachowanie, nie ma sensu ciągnąć tego tematu

@Produkcja

Aaa czyli to w takim kontekście, rozumiem. A to nie ma tu żadnego przełożonego, który miałby być odpowiedzialny za atmosferę w zespole? Nie powinno dojść do jakiejś integracji po prostu, żeby atmosferę tu polepszyć?

Znowu przejaw arogancji i prymitywnego chamstwa, w biurze długi, majowy weekend a produkcja do pracy, albo cała firma wolne albo normalnie pracujemy

Kamila

no to może urlopy sobie wzięli na majówkę, na produkcji nie można wziąć wolnego/urlopu w takie dni jak majówka?

@Kamila

Można bo to nie jest praca w systemie ciągłym, wszystko zależy od kierownictwa, efektywność pracy na poziomie 10% i to efekt, część i tak wzięła nż

zmiany

szkodz że nikt nie rozmawia z pracownikami produkcji, a nam też zależy na dobrej organizacji i atmosferze pracy. Te zmiany to fikcja, podstawą akordu są normy czasowe na umowie i warunki do ich wykonania. wyposażone stanowisko pracy, jasny zakres obowiązków i przeszkolony, doświadczony pracownik może zrobić dużo i dobrze no i wszyscy zarobią z firmą na czele, a nie taki chaos idź tam, zostaw to, rób tamto i to w międzyczasie. co to jest międzyczas i jak ma być rozliczany? no i nadgodziny, których miało nie być bo podobno naciągaliśmy firmę, a jednak częśc nabija dzień w dzień i co wszyscy stracą akord czy tylko ci którzy robią nadgodziny?

zmiany2
@zmiany

no i to dzielenie tego akordu to już (usunięte przez administratora) naliczanie procentowe w zależności od stawki zasadniczej powoduje że wszyscy mamy pracować szybko ale zarabiać już tylko nieliczni. większe doświadczenie jest odzwierciedlone w wyższym wynagrodzeniu zasadniczym a wypracowany akord powinien być do równego podziału dla całej załogi, a tak ktoś z wysoką stawką może być 2 tygodnie na urlopie i tak dostanie z tego współczynnika więcej niż ktoś kto pracował cały miesiąc, za takie zmiany to dziękuję. Najlepszą zmianą dla produkcji byłaby zmiana kierownika produkcji i brygadzisty. Mogą być dobrymi pracownikami ale do pełnienia tych konkretnych funkcji to się nie nadają

odpowiedź
@zmiany

Problemem jest kilku pracowników którzy nie chcą zmian bo od 10 lat, paradoksalnie, im mniej jasnych zasad tym dla nich lepiej. Mają przyzwoite wynagrodzenie, sami piszą sobie listy obecności, niektórzy mają nawet służbowe samochody, do pracy przychodzą kiedy się obudzą więc po co zmiany. Każdy myśli o sobie, takie brutalne życie. No i co ma zrobić szeregowy pracownik? Odejść, dostosować się albo zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z dnia 07.08.2000 może otwarcie krytykować i wypowiadać się w sprawach dotyczących organizacji pracy i tyle. A jeżeli zarząd firmy ma gdzieś krytykę to nic się nie zmieni, przecież firma nie istnieje od wczoraj i widocznie tak ma być.

@odpowiedź

Witam, moglibyście napisać jak wygląda czas pracy na dziale produkcyjnym? Bo o zarobki to nie wypada, ale chociaż czy są zmiany i jak wygląda praca w weekandy, z góry dziękuję za ewentualne info i pozdrawiam :)

akord

Miał być akord a co jest, chaos i farsa, część robi po 8godzin a kilka osób nabija sztuczne nadgodziny oczywiście za zgodą kierownika. Widać że kierownictwo nie ma koncepcji i pomysłu na organizację pracy i płacy. Więc trzeba przejść na nadgodziny bo rachunki same się nie zapłacą

Akord2
@akord

Bo żeby był akord to muszą być normy czasowe uwzględniając ilość, jakość maszyn, organizację pracy i zlecenia jakie się wykonuje a nie jakieś godziny z kapelusza. I musi być umowa a nie macie robić a później się zobaczy, to nie jest akord

Antyszczepionkowiec

Przez covidowych szaleńców nie mogłem być na mistrzostwach i dopingować naszej złotej medalistki, jesteś Dorcia najlepsza

Zostawmy na boku firmowe romanse i miłości, mam poważne pytanie. Jak to możliwe że Ukraińcy bez doświadczenia zarabiają kilkanaście złotych więcej, na godzinę. To podłe w stosunku do wieloletnich, doświadczonych pracowników, ale gdzie tu jest logika? A to że po paru dniach dostali firmowy samochód to zwyczajna głupota, samochód rozbili a kierowca zwiał na Ukrainę, gratuluję naszym inteligentnym kierownikom

Grzegorz

Kiedy będą jakieś podwyżki, trudno wyżyć z tekstów grzegorz przeproś dorotke, może więcej pracy a mniej wycieczek rowerowych z Dorotą bo to pracownica a nie koleżanka

Pracownik Roku

Niech na Boże Narodzenie spadnie z nieba oświecenie, niechaj się firma prężnie rozwija, niech wstrętny kryzys szefa omija. Oczywiście że nie zapomniałem, ciesz się Dorciu z mej pamięci i niech mają Cię w opiece Wszyscy Święci

W związku ze zbliżającymi się urodzinami, życzę Ci Tygrysiu spełnienia najskrytszych marzeń, niestety nie będę mógł złożyć Ci tych życzeń osobiście, ale myślami będę przy Tobie

Mikołaj

Czy mój ukochany Reniferek pobiegnie, w tym roku, z Mikołajami?

Q

Wkrętarka wróciła, jak teraz wróci szacunek to będzie dobrze

Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani, czy ta Pani tego Pana chce? Bóg całować karze i prowadzi przed ołtarze lecz naprawdę nie wiesz jak to jest.

Bóg swoje a Kobieta swoje, jak od czasów Adama i Ewy, a Ta Kobieta wprowadziła zakaz kochania do odwołania, a żeby nie było za łatwo to zakaz przepraszania i wiele innych zakazów, tak żebym cierpiał, no to grzecznie cierpię.

Wiadomo kto

Rzuć między nas najszerszą z rzek, najgłębszy rów, najdalszy brzeg, rzuć między nas to co w nas złe a ja i tak odnajdę Cię

Zostaw merytoryczną opinię o Mires sp. z o.o spółka komandytowa - Toruń

• Jak się pracuje w Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Mires sp. z o.o spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Mires sp. z o.o spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mires sp. z o.o spółka komandytowa
3.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Aleksandrowska 5
    87-100 Toruń