Opinie o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Długoletni pracownik

Uwaga! Pan który dzwoni i podaje się za mecenasa, komornika, adwokata czy radcę jest tak naprawdę windykatorem bez jakiegokolwiek tytułu uczelni wyższej a już z pewnością nie jest absolwentem prawa i nie posiada aplikacji i licencji do wykonywania zawodów prawniczych. To co robi pan Kacper Sz. Jest karalne, a to czy jest adwokatem itp można łatwo sprawdzić w izbie np adwokackiej. Nie dajcie się zastraszyć.

Ojoj, chyba okręt zaczął tonąć. Ciekawe kiedy Jarzyna ze swą przydupaską Beatką zawiną się jak te szczury. Bo wypłaty już widzę wstrzymane. Tylko ludzi żal.

Tim pim pim
@.

Kto jest zaskoczony - palec pod budkę!

Byly

Ktoś dostał może PIT z PFW lub mirth?

Byla
@Byly

Ja nie dostałam i czekam...

Ha
@Byly

Oczywiście ze nie, odpowiedzcie zgloszenie pójdzie do US

@Ha

Mistrzu, papierowe pity wysyla sie do 28.02... Ciekawe czy gdybys mial do doplacenia a nie zwrotu to tez bys sie chcial tak biegusiem rozliczać. A teraz... BANG!!! Od tego roku zwroty z pit będą realizowane do 31.10.

@Ha

Jak juz Ci odpowiedza z tego us to daj znac.

H
@MC

Ciśnij grubasie, lepiej się zabierz za wysyłanie tych pitow bo jak ci karę dosolą to zaś będziesz skamlał

Ja2

Krętactwo i (usunięte przez administratora) w PFW, racja, omijać. Chyba że chcecie pracować za darmo w ramach akcji charytatywnej dla prezesika

Radca Prawny

Aktualnie rekrutuje na stanowisko radcy prawnego w dziale prawnym. Zostałem umówiony na spotkanie w siedzibie spółki. Firma ma siedzibę generalnie blisko mojego domu ale także blisko centrum miasta. Nowy budynek ładne biuro, pamięta z tego dużo listów referencyjnych na ścianach chyba kilkadziesiąt. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo cieżki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Spotkałem się z przemiłą uśmiechniętą Panią dyrektor Działy prawnego Beatą rozmowa przebiegła naprawdę fajnie. Czekam teraz na odpowiedź.

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Omijać z daleka. Umowa zlecenia a po wykonaniu zlecenia brak zapłaty. Pomimo prośby dogadania się zero reakcji. Prezes potrafi krzyczeć na całe biuro aby przywołać pracownika a później go publicznie "zlinczować". Nie polecam słowo prawna tylko w nazwie firemki.

Tak
@Anna

prezesik jest strasznie pazerny. Musi odrobić straty prywatne po kaucji która zapłacił żeby go wypuścili

Jak wygląda ścieżka awansu w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Prosto

Im jesteś głupszy tym łatwiej. Pr e zes uwielbia otaczać się ludźmi ograniczonymi intelektualnie - tylko wśród takich wzbudza podziw. Wystarczy zgadzać się we wszystkim co on mówi, śmiać się z jego żartów i udawać, że interesują cie jego opowieści o nim samym. Im więcej zachwytu mu okażesz tym łatwiej o dodatkowe funkcje. Kompetencje, doświadczenie, wykształcenie i kursy nie są żadnym atutem. Tylko zachwyt.

Ha

Nie ma czegoś takiego jak ścieżka awansu w tej firmie xD

Kiedy Jaszczurzyca się zorientuje, że tam nikt nie chce pracować. Jeśli będę chciał zatrudnię się w Amazonie a nie w waszym obozie. Ciągle rekrutację i ogłoszenia do windykacji. Nie polecam nikomu tam pracy ani jednego dnia. Chcecie sami się przekonacie. Firemka do porażka!

No
@Gość

Dokładnie, najgorsza firma do jakiej można trafić. A ta cała kierowniczka żanetka to już bardziej wejść w cztery litery prezesikowi nie może niż już jest.

Czy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Była pracownica

Oczywiście, że nie. W tej firemce nie ma żadnych benefitów pozapłacowych, a o płacy trudno też powiedzieć, że jest godna.

Zgadzam sie

Oczywiście. Z reguły ze wszystkim były problemy jak tam pracowałem. Widać przez ten czas nic się nie zmieniło.

Xmx

Nie

Paula

Wpadłam jedynie poczytać komentarze i nie zawiodłam się. Widzę, że "kancelaria" trzyma stały poziom – tuż przy samym dnie. Opinie kolejnych byłych pracowników w ogóle nie dziwią, za to bawią mnie próby wygładzania wizerunku przez podstawione osoby na stronie w googlach. Fantazja pana mariusza nie przestaje mnie zadziwiać i rozczulać. Pozdrawiam!

BMW

Czy aby p. prezes nie został ponownie osadzony w zakładzie karnym na podstawie postawionych mu uprzednio zarzutów?

Hmmm
@BMW

Tych, albo innych - z nim to wszystko jest możliwe. Ale raczej nie. Na stronie prokuratury nie ma jeszcze żadnych nowych informacji na jego temat.

BMW
@Hmmm

patrząc ile ludzi (usunięte przez administratora)to aż dziw że jeszcze nie bije klapy. Pandemia jest na jego korzyść bo starają się nie stosowac aresztu jako środka zabezpieczającego. Jak nie ma obawy matactwa to nawet wypuszczają, a ten to jeszcze miał kaucję pół bańki to mu zapłacił ten dla którego on prowadzi ta kancelaryjke.

Była pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie. To jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie wypłacana pensji na czas. A gdy chcesz się zwolnić nie wypłacana ostatniej pensji.

Byla
@Była pracownica

To prawda

Również była
@Była pracownica

Cała prawda, święta prawda i każda inna prawda!!!

PITERSON

JA DZIŚ PODPISAŁEM UMOWĘ NAPISZĘ ZA KILKA DNI CO SIĘ STAŁO

Przy okazji
@PITERSON

Jak już się zwolnisz lub zwolnią ciebie to napisz czy dostałeś ostatnią wypłatę, bo mają w zwyczaju jej nie wypłacać.

Ludzie omijajcie z daleka ta pseudo kancelarie jako pracodawcę i jako partnera do współpracy. Jeżeli zastanawiasz się nad zatrudnieniem u nich - ODRADZAM. Nie bez przyczyny ciągle mają ogłoszenie na windykacje bo ludzie uciekają.

Daro

Osoby które tak pracują są niekompetentne. Studenci lub osoby po była jakich studiach. Oszukają ludzi, Prezesik tez jest dobry. Kiedy upominasz się o swoje to nikt o niczym nie wiem.

wawa83

(usunięte przez administratora) Wysyłają mi smsy informujące o rzekomym długu wobec firmy Avon z numerem konta i żądaniem zapłaty. Nie mam takiego długu i nigdy nic od tej firmy nie kupowałam. SMSy nie są imienne.

Kszksz
@wawa83

Może to jakaś forma naciągania. Pre zes tej firmy obecnie siedzi w areszcie za grube przekręty na miliony, skojarzenia nasuwają się same. Lepiej zgłoś te smsy na policję

Krystyna
@Kszksz

Aby na pewno piszesz o PFW z Wrocławia? Jeśli tak, to co z firmą i pracownikami? Bo widziałam, że teraz rekrutują.

Kszksz
@Krystyna

Tak, piszę o kancelarii prawa gospodarczego Pfw z Wrocławia. Oczywiście że szukają, bo nikt tam nie chce pracować. Pfw powstało na upadku e-kancelarii, która upadła z wielkim hukiem a ówczesna głowa tej firmy obecnie siedzi w areszcie. Poszukaj informacji na oficjalnej stronie Prokuratury. To samo z Wiarygodną Firmą, bo wszystkie te 3 twory to jedno i to samo - firmy jednej osoby. Pfw póki co jeszcze działa ale też ma wiele spraw pozakladanych przez oszukanych klientów i byłych pracowników. Wszystkie sprawy przegrywa. Kasa musi się kręcić więc szukają nowych jeleni do pracy za grosze w tragicznych warunkach.

Nati
@Kszksz

Potwierdzam,(usunięte przez administratora)wynagrodzenie to żenada. Dodatkowo większości pracowników dostaje polowe wynagrodzenie pod stołem.

Możesz rozwinąć temat?

PFE to nie jest uczciwa forma. Prowadzi ją nieuczciwy człowiek. "Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu w Wydziale II ds. Przestępczości Gospodarczej nadzoruje śledztwo dotyczące doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mienią szeregu osób (...) Na chwilę obecną ustalono ponad 250 osób pokrzywdzonych na łączną kwotę prawie 14.000.000 złotych. W ramach tego śledztwa w dniu 27 stycznia 2020 roku została zatrzymana jedna osoba, której przedstawiono zarzuty popełnienia przestępstw z art. 286 §1 kk w zw. z art. 294 § 1 kk, art. 90 ust. 1 ustawy z dnia 15 stycznia 2015 roku"

Może i trafiła, ale na krótko.(usunięte przez administratora) Pewnie czas w areszcie szybko mu mija. Póki co tylko w E-Kancelarii prokuratura się do niego dobrała, ale zostały jeszcze Wiarygodna Firma i Kancelaria PFW i tutaj będzie trzeba jeszcze poczekać na sprawiedliwość.

dzasta

Kancelaria bardzo mi pomogła. Jestem bardzo zadowolona z ich usług prawnych. Polecam

S.G.
@dzasta

Masakra, pracownicy wrzucają tutaj kłamliwy komentarz za komentarzem, wymyślając imiona, nicki i sytuacje. Ktoś tam myśli, że jak ocena na profilu wzrośnie, to wzrośnie zaufanie do pfw. Zależy im na zaufaniu, bo tracą klientów i szukają nowych, których łatwo oszukać. Najlepiej zwindykowac pieniądze na konto pfw a klientowi wmawiać, że dłużnik wciąż nie zapłacił. Najlepiej wziąć sprawę na windykację międzynarodową, skasować kilka tysięcy zaliczki a sprawy nawet nie ruszyć palcem. Typowe pfw

Antoni
@S.G.

Miałeś sytuację, gdzie nie byłeś zadowolony z obsługi Twojej sprawy przez Kancelaria Prawa Gospodarczego? Napisz, proszę, jak w Twoim przypadku wyglądała cała sytuacja. Chętnie ją poznam, aby zrozumieć Twoje zdanie na temat tej kancelarii.

@dzasta

Bardzo proszę, o opis, w czym Pani ta firma pomogła, błagam. Bo praktyka taka, umowa na kolanie, zaliczka, a po roku faktura za Wiarygodną Firmę, o której nikt wcześniej nie wspomniał i kasa znowu. Wykonanie usługi 0

1-2-3

dokładnie jest jak piszesz

1-2-3
@S.G.

Dokładnie tak jest (było) jak powyżej jako były pracownik potwierdzam.

ggg
@S.G.

należności z windykacji nie wpływają na konto kancelarii tylko wierzyciela. Pozdrawiam

Beata
@ggg

To prawda

Beata

Odzyskałam pieniądze, jestem zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 438 ocen.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.