Opinie o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

matras

uwaga !!! - 100 km od tej firmy albo i dalej - w moim przypadku koszty zaczeły przewyższać zadłużenie które mieli odzyskać

Pokrzywdzony

Jak się z Toba skontaktować?(usunięte przez administratora). Wiarygodna Firma straszyła mnie sądem za umowę której nie podpisałem. Okazało się że pfw dopisało sobie certyfikat już po tym jak otrzymali podpisaną przeze mnie umowę

Zadowolony

Ja podpisałem umowę z PFW i mam Wiarygodną Firmę i jestem zadowolony. Poprostu korzystam z ich usług na bieżąco i mam kontakt z Panią Magdą Dudą z biura. Wszystko jest dobrze. Sprawy są w Sadzie prowadzone. Zawsze czytam umowy do końca i pytam sie o wszystkie zapisy jak nie rozumiem czegoś to nie podpisuje poprostu.

Pokrzywdzony
@Zadowolony

I niby pani Duda odbiera telefony? Chyba tylko jak chce coś wcisnąć. To nie jest prawda że prowadzą rzetelnie sprawny. W ogóle ich nie prowadzą tylko biorą kasę i znikają jak kamień w wodę. A wiarygodną firmą to największy szwindel! Nie chcesz ale i tak bez twojej zgody dopiszą ci na umowie jak już im odeslesz. Mój egzemplarz nie miał podpisu a ich egzemplarz który im odesłałem miał podpisu pod tym projektem. Oczywiście sam certyfikat nic nie daje, nawet nikt nie wie że taki certyfikat posiadasz. Ale wezwanie do zapłaty na prawie 500 zł przysłali i jeszcze straszyli sądem jak nie zapłacę. Nie zapłacę a do sądu przyjdę z innymi oszukanymi przez tą firmę.

jak się z Panem skontaktować? Sytuacja taka sama

Jak się z Panem skontaktować? ta sama sytuacja.

niezadowolony klient

Witam miałem to samo ktoś zaznaczył x w polu Wiarygodna firma i wysłali mi fv nawet nie pokusił się żeby zaznaczyć takim samym długopisem.

@Pokrzywdzony

JA NAWET WIEM DOKŁADNIE JAK SIE TO ODBYWALO

Poszkodowany

Jak? Możesz napisać?

JA

JAK SIE Z TOBA SKONTAKTOWAĆ?

Poszkodowany

Napisz prosze e-mail jacekklobuk@wp.pl

@Poszkodowany

Każdą umowe podpisana przez klienta zanosiło sie do prezesa (specjalnie mała literą) a on nanosił poprawki (czytaj zakreślał WF),

@JA

A nawet zakreslal WF innym długopisem niż podpis klienta. Nawet tego prezes (specjalnie mała litera) nie potrafił dopilnować.

to przecież,ja
@Pokrzywdzony

Na własne oczy widziałam jak MP zakreślał WF

XXX

Firma PFW jak i "Wiarygodna Firma" to stara "e-kancelaria". Prezesik głosił tam upadłość i otworzył PFW i W.F. Wiarygodna Firma, a raczej żenująca firma to tzw. pic na wodę. Działa to dokładnie tak, że jeśli zapłacisz, to otrzymujesz certyfikat "Wiarygodnej Firmy " nawet jeśli jesteś najgorszą firmą w Polsce. Maja jeszcze inne tego typu projekty, np. Wiarygodna Szkoła itp. Wszystko opiera się na kasie. PFW zrobiło się na tyle bezczelne, że potrafi rekrutować nawet ludzi z Urzędu Pracy, na zasadzie odbycia stażu płatnego przez Urząd, a później niby Cię zatrudnią oferując nawet do 8tys.zł.brutto. Firma nie wypłaca wynagrodzenia, nie płaci nawet na abonament telefonów służbowych, także właśnie taka jest firma PFW:) Totalną kpiną jest to, że żonka prezesa M.P. jest zarejestrowana jako osobna firma, a prezes M.P. rozlicza dzierżawienie od niej ksera/drukarki, z którego każdą kartkę rozlicza:) M.P. twierdzi, że jak on kiedyś pracował jako specjalista ds. windykacji to bez problemu osiągał cele już w 1 tygodniu swojej pracy. Tylko umówmy się-nikt kiedyś nie prowadził takich gówien jak on dzisiaj:) Dobrze radzę każdemu - dajcie sobie spokój i omijajcie z daleka. Dodam, że kierownicy działu windykacji zmieniają się jak rękawiczki przy pandemii COVIDA:) Firma gniot. Omijać szerokim łukiem, a Pani, która dodała swoją opinię w 2020 roku - za to że wyszła i nie podpisała tych śmieci - wielki szacun. Żona M.P. prowadzi swoją kancelarię RADCÓW PRAWNYCH EWElina M.-P. Zawsze tam gdzie PFW I WIARYGODNA FIRMA, TAM I Ta kancelaria:) Wejdźcie sobie na neta i sprawdźcie jakie powiązania maję obie powyższe firmy: Lion's group, Ex-debt partners itp. Taka mała PIRA...A FINANSOWA.

Ja nie dostałam wynagrodzenia

Jak wie z PAnem skontaktować?

HR
@Ela

Proszę o kontakt z działem księgowości Biura Rachunkowego ERGOTAX

Były p.

Mnie też wiszą kasę za kilka miesięcy. Jak dla mnie - prezesina - może iść siedzieć zamiast oddawać pieniądze. Choć dla niego straż, czy inne ograniczenie wolności to nic nowego. A co z jego żoną i resztą pomagierów?

@Były p.

Ale to pracowałeś u nich bez wynagrodzenia przez kilka miesięcy i się nie upominałes czy o co chodzi? Poza tym byłeś na stażu czy normalnie na umowę?

Może tak może nie
@Małgorzata

Nie wiem jak było w przypadku kolegi, ale w moim część wynagrodzenia otrzymywałem na konto a część w kopercie. To co na konto było na ogół na czas, czasami spóźnione ale nieznacznie. To co w kopercie też przez długi czas było terminową a potem zaczęły się problemy. Podobnie z prowizją, bo prowizja była wypłacana w gotówce. Wiesz jak jest – jak ktoś Zalega ci kilka tysięcy Ale nie masz na oku innej pracy i nie masz skąd wziąć pieniędzy, to siedzisz na (usunięte przez administratora) i dajesz się (usunięte przez administratora) Aż w końcu przestajesz wierzyć że kiedykolwiek oddam ci twoje pieniądze więc się zwalniasz z myślą, że nigdy nie dostaniesz zapłatę za to co zarobiłeś

@Może tak może nie

O nie i Ty tak czekałeś? :( Udało się ostatecznie rozliczyć, bo widzę, że już nie pracujesz, więc to pozytywny dla Ciebie znak? I skąd te problemy z tymi płatnościami, bo piszesz, że z czasem się zaczęły

Jak w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Małgorzata

Tam nie ma wyższych stanowisk, firemka jest kolejna pudełkowa firma

Radca Prawny

Aktualnie rekrutuje na stanowisko radcy prawnego w dziale prawnym. Zostałem umówiony na spotkanie w siedzibie spółki. Firma ma siedzibę generalnie blisko mojego domu ale także blisko centrum miasta. Nowy budynek ładne biuro, pamięta z tego dużo listów referencyjnych na ścianach chyba kilkadziesiąt. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo cieżki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Spotkałem się z przemiłą uśmiechniętą Panią dyrektor Działy prawnego Beatą rozmowa przebiegła naprawdę fajnie. Czekam teraz na odpowiedź.

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

logo firmy Serwisant rowerowy

Dno

Cały czas ten sam poziom,przy samym dnie

T.

Omijać z daleka.

Grażyna
@T.

Dlaczego tak uważasz?

Żenująca rozmowa kwalifikacyjna

Witam, Kancelaria z Poznania zbiera dokumenty na zgłoszenie do prokuratury z art. 286 § 1 KK. Wszystkich oszukanych proszę o kontakt

Wnek Log.

Witam,proszę o kontak.

PIOTR

JAK SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ

Proszę o kontakt: tiskass@gmail.com

Poszukuję pokrzywdzonych przez Kancelarię Prawa Gospodarczego PFW (klientów oraz pracowników) w celu zgłoszenia do prokuratury z art. 286 § 1 KK. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 516 789 306

Sylwia
@Andrzej

Ten nr tel mam 10 lat. Mieszkam na Mazowszu, nie mam nic wspólnego z kancelaria prawa gospodarczego. Dzwoniąc na ten nr dzwonicie do osoby prywatnej. To jakaś pomyłka

PIOTR

OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA PODPISAŁEM Z NIMI UMOWĘ 2 LATA TEMU I DO DZIŚ PŁACĘ IM JAKIEŚ ODSETKI NIC NIE ŚCIĄGNĘLI Z MOICH DŁUŻNIKÓW A ICH UMOWY TO OSZUKAŃSTWO NIKOMU NIE POLECAM

Zastanawiam się nad złożeniem CV w tej firmie. Czy od razu dostanę um o pracę? Trochę się zastanawiam bo czytając komentarze o niewypłacaniu pensji mam obawy. Jak to teraz wygląda?

byly pracownik

pieniądze śmieszne, na rozmowach kwalifikacyjnych pani magda obiecuje gruszki na wierzbie a później jest jak jest, szkoleń sprzedażowych jakichkolwiek brak, udawanie profesjonalizmu a później przekazywanie telefonu z poleceniem odbierz i powiedz że jestem na urlopie, polecenie z góry żeby nie informować klientów o tym że jak nie odwołają usługi to płatnie zostanie im przedłużona z automatu, umowy skonstruowane w ten sposób żeby nie było żadnej możliwości zapracowania na premie sprzedażową. to już ponad rok jak mnie tam nie ma i z pełną świadomością mogę powiedzieć że ciężko znaleźć gorszą pracę.

To normalne ich metody, a jeżeli chodzi o pracownika terenowego to nie ma co się martwić, bo żadnego takiego nie mają. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Maria

Nie polecam obsługi spraw przez Panią Natalię. Nie jestem zadowolona.

Natalia
@Maria

Dzień Dobry . Szanuję Pani opinie mimo, że nie zajmuje się obsługą spraw . Proszę o doprecyzowanie z czego wynika owe niezadowolenie.

Czy coś się zmieniło rzeczywiście w KPG? Umowy, wypłaty. Czy odpowiedzi mogą udzielić aktualni pracownicy? Ogłaszają się na (usunięte przez administratora)z całkiem nie złym wynagrodzeniem i zatrudnieniem na umowę o pracę.

Jak jest w dziale prawnym?

Długoletni Pracownik

Uwaga! Pan który dzwoni i podaje się za mecenasa, komornika, adwokata czy radcę jest tak naprawdę windykatorem bez jakiegokolwiek tytułu uczelni wyższej a już z pewnością nie jest absolwentem prawa i nie posiada aplikacji i licencji do wykonywania zawodów prawniczych. To co robi pan Kacper Sz. Jest karalne, a to czy jest adwokatem itp można łatwo sprawdzić w izbie np adwokackiej. Nie dajcie się zastraszyć.

Tak mi się spodobał ten jak najbardziej prawdziwy i rzetelny opis sytuacji w PFW że skopiowalam go sobie i w razie usunięcia przez administratora będę zamieszczać go tu od czasu do czasu. Mam nadzieję że autor nie ma nic przeciwko temu. Pozdrawiam autora.

Nie ma sprawy. Błędy to mały pikuś w porównaniu z treścią. PROPSIK dla Ciebie. Ja do dziś żałuję pracy w tym gównie. Już w ostatnim komentarzu ostatnie co napisałaś to "usunięte przez administratora" także nie wiem do końca co napisałaś. Pozdrawiam

Tego nie można nazwać wypłata. To darowizna dana z łaską za każdym razem i szukanie wyjścia jak tu zaoszczędzić na tych frajerskich pracownikach

Coś mało dobrze finanse policzyli ??? Czy na pigala pojechały ??

@Piotr

Oni cały czas źle liczyli. I były różne inne oszustwa. I to rozmawiałem z wieloma osobami - byłymi pracownikami i pracownicami na ten temat i nawiazalem kontakt z pokrzywdzonymi firmami którym sfalszowano umowy na wiarygodną firmę.

Wow

Aż wierzyć się nie chce, że osoba o tak galopujących brakach w edukacji i wiedzy z zakresu zarządzania wierzytelnościami oraz zasobami ludzkimi jest kierownikiem windykacji. No ale to "typ" prezesa - osoba łatwa w manipulowaniu i niedowartościowana tak samo jak on, więc to duet do przekrętów i wałków na pracownikach i klientach doskonały.

PDW
@Wow

Cała firma pfw to jeden wielki wal poparty o "wiarygodną firmę " a prezesik jest tylko slupem, który pójdzie siedzieć za ten biznes. Dostał parę złotych i obietnice chronienia (usunięte przez administratora) w więzieniu. Sam nic nie znaczy i jest biednym sfrustrowanym frajerzyną.

PDW
@PDW

PDW prezesie PDW

Karo

Przyznam że trochę Cię nie rozumiem przecież wiedziales za jaka stawkę pracowałeś, po co pidpisywales umowę?

@Karo

W tej firmie co innego oznacza stawka na umowie a co innego prawdziwa wypłata... Prezes nie uznaje podpisanych umów.

Dokładnie tak
@Były

Przeważnie co innego masz na umowie, bo jemu tak się to opłaca - płaci mniejsze podatki i sam wymusza na pracownikach takie umowy, że masz zlecenie i oficjalnie pracujesz kilka godzin w tygodniu a resztę godzin płaci pod stołem, albo umowa o pracę na najniższą krajową a reszta pod stołem. Często tej części spod stolu nie dostajesz na czas, w całości albo i w ogóle. Jak ktoś jest zdesperowany i nie ma innej pracy na oku a do tego jest np. samotną matką to przecież nie powie że "to nie uczciwe, nie zgadzam się na to" tylko bierze co dają z pocałowanie ręki. A on jeszcze specjalnie woli zatrudnić ludzi w trudnej sytuacji (samotne matki, samodzielnych studentów, osoby utrzymujące chorych członków rodziny itd) bo z góry zakłada, że takie osoby będą łatwe do uziemienia za grosze. To wszystko jest wyrachowane.

@Dokładnie tak

Bardzo trafnie ubrane w słowa to, co się tam dzieje. Nigdy nikomu nie polecam pracy na takich warunkach. Omijać naprawdę szerokim łukiem i nawet się nie zastanawiać nad zatrudnieniem w tak podejrzanej firemce

Mi tez nie zaplacili

Potwierdzam

Krystyna

Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli i co oznacza Twój komentarz. Możesz wyjaśnić? Chciałabym się też dowiedzieć dlaczego autor wypowiedzi pytał czy już zamknęli i dlaczego używa określenia 'chlew'.

MC

Przecież Ty nie współpracujesz ani z Kancelarią, ani z moją firmą :) Jesteś tym samym hejterem, który pewnie ani w jednej, a ni w drugiej firmie nie utrzymał się dłużej niż tydzień. A o PFW będę pisał to, co uważam za słuszne, bo jestem zadowolony ze współpracy jako klient i dostawca.

MC

Nie pracowników tylko takich jednodniowych wanna-be-pracowników o hejterów jak ten baran wyżej ;) Kiedyś dawało się pracodawcy wypowiedzenie. Później mówiło się mniej grzeczne na razie. Nie dawno rzucał się pracę z dnia na dzień nic nikomu nie mówiąc. A teraz Nie dość, że odbędzie się szkolenie i zniknie bez słowa, to jeszcze pisze się przesadzone paszkwile w necie. Jak żyć?!

Była pracownica
@MC

Co za bzdury... Pracowałam tam... Długo... Jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak kłamać? Przecież w tej firmie, oprócz prezesa Mario vel. Jarzyny i Beaty z prawnego, nie ma już nikogo, kto był od początku lub prawie od początku... Sławek, Sylwia, Ola, Kaśka, Patryk, Magda, Agnieszka, Wojtek, Maciek, Dorota, Monika i tak można wymieniać i wymieniać. Każdy zwiał od wrzasków, chamstwa, braku szacunku i wypłaty na czas... Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w takich warunkach! A to, że ludzie zwalniają się tak a nie inaczej to wina tylko i wyłącznie Mariusza P... Gdyby potrafił zachować się z klasą, sam byłby z klasą traktowany. Niestety to prostak, któremu się wydaje, że kasa zrobiła z niego pana... Nic bardziej mylnego! Drogie perfumy i wielki modny zegarek z buraka elity nie uczynią... Taka prawda... Btw - ciekawe skąd w PIP-ie kilkanaście spraw przeciwko temu pracodawcy? Skąd sprawa z oskarżenia publicznego założona przez Inspektora PIP-u? MC - ogarnij się...

@Była pracownica

O, celne w punkt! Co prawda nie zwiałam od wrzasków (zawsze patrzyłam na nie z politowaniem dla ego krzykacza) ale zostałam zwolniona, ponieważ zaprotestowałam na KOLEJNE opóźnienie w zapłacie wynagrodzenia (jak się nie podoba, że ci nie zapłacę, to opuść biurobw tym momencie) Oooh... no śmieszne to. Teraz z wypiekami na policzkach obserwuję jak stateczek się buja na falach porażki - miły obraz. Oczywiście odradzam to miejsce "nowym".

Obecny
@Paula

Oj biedna ty! Nie ma już na chlebek z masełkiem, a może na psychiatrę brakuje?? Zabrałaś ze sobą, swojego kochasia? Czy posypałas główkę popiołem, oj przepraszam głowę, - i wróciłaś do męża?

@Obecny

Obecny, masz imię, czy się go wstydzisz? Zapraszam na chlebek z masełkiem, jeśli u ciebie brak.

Obecny - Kacper
@Obecny

Oj śmieszny obecny (jeszcze chwilowo) pracowniczku - firemki PFW - "kochaś" nadal pracownikiem tego podmiotu jest, niedługo wraca z L4. Niewiele, coraz to mniej osób zostało w firemce, które ważą źle się wypowiadać, negatywnie na tematy, które ich nie dotyczą, bądź były prowodyrami takowych sytuacji. Ale zostanie ustalona twoja tożsamość - "synku" - a skąd wiadomo, że to incognito pisze, któryś z chłopaczków / przydupasów: bo to oczywiste. Tym samym, poza murami firemki - zapraszam na męską rozmowę, nie zasłaniaj się internetem, nickami które nic nie znaczą - tym bardziej, że w internecie już nie jesteś anonimowy. Choć wątpię byś się odważył, ujawnił sam - wróć do mamusi, złap się jej spódnicy, może podniesie twoje morale, albo kolejna godzinna czy dwugodzinna pogadanka twojego guru o niczym, który ma xxx spraw w pipie i nie tyko :). Nie musisz kłopotać się odpisywaniem, poniżysz się jeszcze mocniej, tym bardziej, iż braknie ci odwagi do podpisania się...

Obecny
@Obecny - Kacper

Uśmiałem się przednio! Haha, Rozumiem twój ból (wiadomo czego). Mario wybrał, a wybór był oczywisty. Przecież wszyscy wiemy jak działasz i jak niski poziom reprezentujesz... Polecam dokształcenie, wskazana matura. Aaaa ty wiesz ze podszywanie w RP pod adwokatów, komorników, radców jest karalne? Podobnie jak zastraszanie ???? Pozdrawiam i życzę sukcesów i pełnej miski ryżu na bezrobociu ????

@Obecny

Wybór faktycznie był oczywisty i pewny od września, dlatego nie zaskoczył nikogo poza tobą, adam (?). (usunięte przez administratora) (lub jak go nazywasz, Mario, co swoją drogą sugeruje bliskość między wami więc może lepiej nie mów tak o nim publicznie...) zdecydowanie woli osoby konformistyczne, manipulowalne, ćwierćinteligentne i śliskie. Takie osoby, które może trzymać blisko z uwagi na ich naiwność i próżność - to takie środowisko, nic osobistego, raczej typowe i mocno przewidywalne. Pewnie jeszcze nie wiesz, ale może niebawem zostaniesz prezesem nowej społki "cypryjskich inwestorów" - łap wtedy chwilę i ciesz się zaszczytem, to będzie ostatnia chwila gdy będziesz miał jakiekolwiek pieniądze. Później pożyczę ci na miskę ryżu. Historia zatacza już kolejny krąg, a jest kalkowo identyczna z poprzednimi - los kolejnych spółeczek-firemeczek znany był z góry, kilka dobrych lat temu. Taki jest cel ich istnienia- nałapać i upaść, mówiłam ci to, ale dla ciebie słowo twojego "Mario", jak go nazywasz, jest światłem życia - nawet mi ciebie nie żal. Mam nadzieję że zamykamy już ten temat. To nie jest forum o niskim ego, tylko o tym, czy warto współpracować z PFW, a nie warto. Pracowników szkoda (wiedzą już o biedzie, czy czekacie z tą informacją?), Klientów szkoda (wiedzą o strukturach i prawdziwym celu firmy?). Nie warto. Jakbyś tu teraz nie ubliżał, nie pomawiał, nie kłamał - nie warto.

Była pracownica
@Paula

Piękne podsumowanie - nie warto. Jarzyna nigdy niczego się nie nauczy... Brnie tylko do mistrzostwa w wykorzystywaniu ludzi i cedowaniu na nich odpowiedzialności... Brakło Sławka, potrzeba więc kolejnego, który będzie karnie wykonywał polecenia, za które nie pomysłodawca będzie odpowiadał... A tym, którzy nie dostali 10-tego wynagrodzenia, proponuję zgłosić to do PIP-u. Jedna sprawa karna już się o to zakończyła, a Inspektor bardzo chętnie założy kolejną, tylko przy "recydywie" już nie skończy się na grzywnie... Nie bójcie się - kilkanaście osób już tak postąpiło i czuje dumę z walki o swoje prawa.

Mocny w gębie

Zacznij od przedstawienia się. Później spróbuj nawiązać kontakt z byłymi pracownikami na Facebooku albo w inny sposób. Tak gadać tutaj na forum każdy potrafi, ale nieliczni faktycznie poszli do sądu.

Ha.ha

Akurat wartości to ta firma nie straciła, bo od początku kierowała się tylko jedną - bezgraniczną niepraworządnością i tak jest nadal. Ich honoru nie da się obronić, bo nigdy go nie mieli. Ale skądinąd racja, że jeśli jakiś były pracownik chce iść do sądu to powinien to zrobić a nie tylko gadać tu o tym. Ja znam tylko 6 którzy poszli a pokrzywdzonych jest przynajmniej jeszcze 20.

Kajakarska

To jakaś masakra jest piszą takie wiadomości SMS tak zastraszają nie mówiąc o telefonie który wydzwania w ciągu dnia kilka set razy , mam dług na kwotę 800 zł zastraszał mnie mecenas tej firmy ze mam 60 min na wysłanie pieniędzy jeśli nie to jutro będzie u mnie policja , oprócz tego wypisywał SMS w których pisał ze do 16 oczekuje na przelew jeśli nie to wyślę pracownika terenowego którego koszty będę musiała oddać ! Kiedy odebrałam telefon i powiedziałam ze jestem chora i złe się czuje to powiedział ze nic go to nie obchodzi mówi proszę się ubrać i (usunięte przez administratora) na pocztę ! Zastraszają tak bardzo ze po nocach nie idzie spac człowiek myśli poprostu porażka ostrzegam przed ta firma Najgorsza jaka może być !!!!

Dlug
@Kajakarska

To swieta prawda trzeba coś z tym zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 438 ocen.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.