Opinie o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Olimp Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olimp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimp Sp. z o.o. w Lubin

gruby2000

Mi tam płacą a reszta mnie nie obchodzi!

pracujacy

Pracuje w tej firmie od tamtego roku od wrzesnia.Nie narzekam praca jest -mieli przerwe na zime.Placa lepiej niz wczesniej dostawalem w polskich firmach,wiec generalnie jestem zadowolny.Troche jest problem z brygadzista,ale jest do wytrzmania jak zrobisz jak on chce.

Michael

Ta firma to wirtualne roboty, pieniądze i biura. W centrali maski na twarzach i opowiadają o wirtualnych wspaniałych kontraktach... Odradzam poważnym ludziom, którzy nie chcą sie rozczarować. Krętacze...jak ktos wcześniej wspomniał.

gosc

Pracowałem u nich jeszcze w tamtym roku. Zjehałem z powodów prywatnych. Zarabialem 1700 miesiecznie. I już za spanie nie musialem placić. Ja jechalem tam zarobić a nie kombinować i szukać sposobu jak nie nienrobić.

Prawda
@gosc

A ty sie znasz koles ale jak gleboko wchodzic w du....pe

Prawda
@gosc

Biuro kaszanka w jakims domku a w internecie zdjecia ze niby firma bydowlana i jakie potężne budowy maja a to fikcja..zdjęcia tez mogę sobie powklejac z neta :-) nawet rzeznika szukali LUDZIE TO POSREDNICTWO PRACY ZA FREE :-)

Gew
@gosc

Andrzejuuu jak ja robilem za 13 euro ty robiles za freeeeeee dla mich.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
polok

Nie Polecam tej Firmy Uwazajcie na nich Krętacze!!!!!!!

hotel

Pracowałem u nich i po jednym dniu Musiałem wracać do Polski bo stwierdzili że się nie nadaje,Firma Oszustów!

roberto
@hotel

Fakt jest taki, że ktoś kto się zna to zawsze się utrzyma na swoim stanowisku!

---ok--ok--:)

Witam Pracowalem w Tej Firmie Olimp Sp.z.o.o ,Prawda jest taka że to nie Firma tylko Biuro Posrednictwa Pracy,wygrywają przetargi w Niemczech Ludziom mówią że praca jest na dłuższy okres a to nie oddnich zależy tylko od Pracodawcy Niemieckiego na jaki okres jest praca,niektórzy jadą z myslą ze popracują w Niemczech a już nieraz po paru dniach wracają do domu bo albo niema już pracy albo się nie nadają..Ludzi wyłapują przez internet ,wiekszosc sie niezna na pracy przez to tracą zleceniodawców z Niemiec..!!NIE PŁACĄ NA CZAS!! LUDZIE CZEKAJĄ NA PIENIĄDZE ,ZA MIESZKANIE CZEBA PŁACIC ZA DOJAZDY DO PRACY TEŻ ,OBLICZAM WAM ZAROBKI W TEJ FIRMIE PŁACĄ BRUTTO NIECAŁE 11EURO PO ODLICZENIU WYCHODZI CI JAKIES 8.5EURO JAK ZAPŁACISZ ZA HOTEL I DOJAZDY WYJDZIE CI MOZE 7 EURO ,NA SPRZĄTANIU PŁACĄ WIECEJ :)NIE PŁACĄ NA KONIEC

fachowiec moczymorda

Panowie.A co to jest 2 tyś.euro.To minimum za jakie można wyjechać.A takie gadanie o minimum Niemieckim 8,5 euro i jest ok?Fachowcy nie pracują za takie stawki.

Dominik

A mam pytanie od tych 2 tys e odciągają za kwaterę i dietę czy na rękę juz jest 2 Tys e

Od rana do wieczora 1500euro

prezes
@pracownik

A ile byś Pan chciał.Osobiście gdybym mógł,to za cały miesiąc dostałbyś Pan 700 euro.Tylko narzekacie,i psioczycie.Jak się nie podoba to won.

pracujący

Co to za głupoty! Pracuje tu kilka miesięcy i wszystko mam zapłacone. Ostatnio tylko był poślizg z wypłatą ale reszta ok!

oszukany

Firma chce się dorobić na pracownikach. Za wszystko odciągają kasę.

@oszukany

Witam, chciałem do nich aplikować jak to odciągają... może coś więcej, w sumie są od niedawna.

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Sp. z o.o. - Lubin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimp Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olimp Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimp Sp. z o.o.
  • Al. Kasztanowa 3A