Opinie o Polifolia w Poniatowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polifolia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polifolia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polifolia w Poniatowa

Iwona

@Zenek jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany? Szukasz pierwszej pracy czy może masz już doświadczenie zawodowe w obszarze usług, które świadczy Polifolia i chciałbyś tu rozwinąć swoje umiejętności? Jeśli zdecydowałbyś się złożyć dokumenty aplikacyjne do Polifolia daj znać, jak wygląda tu proces rekrutacyjny. Myślę, że wielu użytkowników forum, zainteresowanych pracą tu, poszukują właśnie takiego rodzaju informacji.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Tomek32
@Zenek

Tak, ogłoszenia są w UP i na olx.

Iwona

@zadlugo nie staram się o pracę w Polifolia. Jestem redaktorem serwisu gowork.pl i chciałabym od Was dowiedzieć się jak wygląda praca w firmie, tak aby pomóc osobom szukającym opinii o firmie jako pracodawcy.

Ok
@Iwona

Nie ma sensu składanie cv Pan kierownik rozmawia tylko z kimś przyprowadzonym za rączkę tzw z polecenia jeśli naprawdę chcesz tam pracować to tylko cv przyniesione przez pracownika bezpośrednio do kierownika innych nie bierze pod uwagę. Wiem bo znajomy zostawiał cv na bramie, bo dalej Cię nie puszczą i stróż mówił że to 3 tego dnia a nam się mówi że nie ma chętnych , i to ogłoszenie to nie wiem po co nie ma żadnej rekrutacji rozmową z osobą po tzw znajomości na schodach przed szatnią

Iwona

@aldona a Ty zostałaś również zatrudniona do firmy Polifolia bez rozmowy rekrutacyjnej? Bo jeżeli nie to nie wszyscy pracownicy są w ten sposób, który opisałaś zatrudniani. Ale co konkretnie słyszycie o bhp? Co się już kiedyś w firmie stało?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polifolia na stanowisko PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Anka

Witam serdecznie pracuję tam dopiero 15 dni, ale nic nie wolno. Zjeść mogę o wyznaczonej godzinie, brak telefonu, wyjście do toalety raz na 4 godziny wszędzie kamery itp. Nie polecam.

zmiana B
@Anka

hehe było nie pisać ile pracujesz.... bo zaraz na całej Polifolii będą wiedzieć kim jesteś.... praca w tym miejscu do lekkich nie należy... trzeba być robolem i mieć wszystko w czterech literach żeby tam pracować i funkcjonować.... NIC NIE WOLNO TERAZ I WYDAJE MI SIĘ ŻE ZA CHWILĘ BĘDZIE JESZCZE GORZEJ. ja szukam innej roboty i TOBIE radzę też:)

Kupek
@Anka

A kupę wolno? Czy szybko?

Kghkgh

Najniższa krajowa, Świątek piątek i niedziela

Iwona

@Anka pracujesz krótko i to Twoje pierwsze wrażenia odnośnie pracy w firmie Polifolia. Czy na rekrutacji byłaś poinformowana, że w firmie panują takie reguły? A czy jedzenie o wyznaczonej godzinie nie jest spowodowane tym, żeby nie było, że wszyscy pójdą na przerwę w tym samym czasie?

aldona
@Iwona

weź ...kto w tej firmie ma rozmowy kwalifikacyjne... rączka rączkę myje, same rodziny. jakby prezes skończył z tym zatrudnianiu po rodzinie pracowników to podejrzewam że byłoby lepiej.... bhp> fiu fiu nie wiesz o czym mówisz... jak się coś stanie to słyszymy o bhp... tak było jest i będzie od 20 lat

Iwona

Aktualnie w firmie Polifolia poszukują osób na stanowisko: Pracownik magazynu (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/poniatowa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5523625). Czy ktoś obecnie pracuje, na którymś ze stanowisk i może się wypowiedzieć na temat pracy/ warunków zatrudnienia? Warto aplikować? Firma oferuje umowę o pracę? Czy od razu jest ona podpisywana czy po jakimś okresie próbnym? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.

Byly
@Iwona

Praca jest ok, ale placa nie adekwatna do wykonywanej tam pracy byly pracownik

Byly
@Byly

Mówię o magazynie

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Pracownik magazynu. Co możecie podpowiedzieć osobom rozważającym aplikacje?

zadlugo
@Iwona

haha powodzenia co chwile ktoś przychodzi i odchodzi ale może akurat sie spełnisz ;)

antywasylołysek

co przyszedł łysy...?niedługo przyjdzie jeszcze jeden milusiński świniaczek wasyl...gęba nie gorsza od tego sobka dobry ziomal łysego i to też jest wyjątkowa (usunięte przez administratora) od lutego zawita

er

Idealnie jest szansa u nich na odpowiednie szkolenia @ilo, bo przecież ważne jest to, że są w stanie zadbać o stabilne zatrudnienie, bo umowa jest respektowana.

Alibaba

Właśnie przechodzi bez echa,jak zawsze ma w du... pracowników którzy dają z siebie wszystko żeby narzekań nie było! Niedługo przekona się ze popełnia błąd,ale będzie juz za późno. Otóż panie prezesie braki będą jeszcze większe niż obecnie,bo ludzie maja dość tyrania w takich niekorzystnych warunkach! Wypadki i czynniki szkodliwe które jakże sprytnie są omijane przez "wiersze" pana Machaja! Czy wy macie nas za idiotów?! No brawo panie prezesie,znalazły się pieniądze żeby dać posadę(zbędna) żonie pana Machaja oraz jakże "potrzebna" posadkę w ciepłym foteliku dla żony pana Idzikowskiego,przecież stanowiska które dostały te baby to kpina i jakiś żart! Jest wymówka na podwyżki! Bravo ty!!!

Padlina

panie prezesie pytamy gdzie sa obiecane podwyzki,ktore slubowal pan pol roku temu ze na jesieni beda nastepne?! Pozwalniali sie ludzie,czesc sam pan zwolnil! Na termoformowaniu i produkcji folii(w szczegolnosci) sa takie braki pracownikow ze zdzieramy sobie piety i (usunięte przez administratora) zeby ta folia jakos szla! Juz nie mowiac o zniszczonej psychice i nerwach! Nogi nam niedlugo poodpadaja od biegania od linii do linii zeby nadzorowac proces produkcji a przy tym nie krecic odpadu! Nie mozemy chodzic na urlopy bo brakuje ludzi,pracownicy chodza na zwolnienia bo im stawy siadaja! Czy to wkoncu zostanie zauwazone i docenione czy kolejny raz zrobi pan z geby (usunięte przez administratora) i ominie temat jak lajno na drodze?! Chcemy to co nam sie uczciwie nalezy! Szykuja sie nastepni do zwolnienia bo juz nie daja rady w takich warunkach! Pytamy wiec gdzie sa obiecane podwyzki! Na rozbudowe hali,nowy monitoring i inne rzeczy jak widac hajs jest! Kolejny raz oklamuje pan wlasnych pracownikow pokazujac ze nie szanuje ich pan!!

jakubek883

gdzie jest lepiej pracować? na termoformowaniu czy produkcji folii ?

Rowy

Dzis wielkie swieto,,Boże ciało,, przypominam :-) :-)ze jedno z większych świąt w roku,,a my kurw.....w robocie,,, dookoła firmy maja wolne a my co ? Roboty.dziekujemy zarzadowi...

Mniam

To nie chodzi o prace, bo prace trzeba swoją wykonać.tylko o godziwą zapłate za nią! my juz przesiąkliśmy ty zakładem,ale mlodym życzę lepszych perspektyw życiowych.panie prezesie obudź się pan, my też byśmy chcieli godnie żyć I pracować.pozdrawiam.

Księżyc

Czytam i czytam i powiem Wam, że pracuję w podobnej firmie, choć daleko od Was, w Ożarowie Mazowieckim w firmie BITTNER i jest identyczne dziadostwo. Zupełnie niczym się nie różni. Ludzie zaczynają odchodzić, a właściciel niczym nie różni się od Waszego. Myśli, że ukraińców zatrudni, bo oni będą pracowali za grosze....

Hahaha

,,,jeszcze zeby sezon maliniwo-wisniowo-jablkowy dobrze sie zaczął,,cenowo,, to by bylo ok...pozdrawiam

Ziom

To żeś tym pytaniem wsadzi (usunięte przez administratora) w pokrzywy Haha jesteś oszust i (usunięte przez administratora) brygadzisci maja racje i prezes maja racje mówcie prawde w biurze a na dobre wam to wyjdzie zostaniecie finansowo wynagrodzeni prezes wam grosza nie po skąpi

Danka

Prezes ma zawsze racje a komu się nie podoba w Polifoli niech sam odejdzie jest wielu z odpowiednim wykształceniem na to miejsce poprostu biorą za dużo kasy Ci zadymiarze urwać pół pensji i skończą się głupie pomysły na strajki i kłótnie w naszym zakładzie jest za dobrze lub trzeba zwiekszyć obowiazki zeby nie mieli czasu plotkowac to sa ludzie gorszego sortu zawsze cos im sie nie podoba

Zostaw merytoryczną opinię o Polifolia - Poniatowa

• Jak się pracuje w Polifolia?

Zobacz opinie na temat firmy Polifolia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polifolia?

Polifolia