Opinie o Polifolia w Poniatowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polifolia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polifolia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polifolia w Poniatowa

Myślę Nowy wpis

A co powiecie na temat pracy biurowej w tej firmie? Jest ogłoszenie na olx i bardzo mnie to zainteresowalo

@Myślę

Ja to chyba error jakiś mam bo mnie się nie wyświetla. Co w nim piszą? Jakie są warunki? co jest oferowane prócz podstawy rzecz jasna? Ona sama ile wynosi?

Jak w Polifolia wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

A jakie tu macie wyższe stanowiska do objęcia bo nawet nie wiem? Kiedyś na necie pokazywały mi się od firmy oferty dla operatorów ale wtedy i tak nie miałem jak aplikować. na produkcji masz nad sobą tylko kierownika czy jeszcze jacyś liderzy są i tak dalej?

Były pracownik Nowy wpis

To jakiś dramat , ogólne można być pod wpływem (usunięte przez administratora)i te osoby dostają umowy bez problemu , jesteś pijany ? To nie problem doczekamy i sprawdzimy cię jeszcze raz aż wyjdzie zero no podejście na piątkę z plusem , zarobki to jakaś żenada co najlepsze gdy podpisujesz umowę zlecenie (bo nie licz na nic lepszego prze przynajmniej rok ) To proszą cię żebyś podpisał aneks ze nie zapłacą ci za chorobowe naprawdę piękne i szlachetne podejście a co do brygadzistów i kierowników to zwykła kpina przyjdą raz na pare tygodni żeby się poprzyczepiac o nic pan Grajper to zwykły pozer który chce być fajny ale mu nie wychodzi straszą zwolnieniami i co nie jeszcze , zabieranie premi albo nie płacenie na zleceniu bo nie wykonałeś czegoś czego nikt ci nie pokazał ,nauka w tej firmie to tez żart „stawaj do maszyny i radź sobie nauczysz się” zero szkolenia pomocy innych każdy patrzy na ciebie jak by miał cię zjeść , smutni ludzie i smutna firma nie polecam z całego serca

Po tej ostatniej opinii zastanawiam się czy miedzy wszystkim taka przyjazna atmosfera występuje? Na linku widzę ofertę dla operatora linii produkcyjnej. Za dużo nie jest napisane o samej pracy i warunkach, opiszecie wiec te cala linie? Jakie są zarobki i czy praca zdaje się być w pewnym sensie lekka?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polifolia na stanowisko PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Stary byk

Hmmm ta firma to kpina ,jeśli chcesz coś ciężką pracą i kwalifikacjami wypracować (Słowo wypracować nie ma żadnego znaczenia liczą się tylko szemrane znajomości). Chcesz coś uzyskać ,zarobić wykwalifikować się mieć pracę z której będziesz dumny, mieć z Niej radość zarobić na rodzinę czy na jakiekolwiek wakacje... Dam dobrą radę naciśnij krzyżyk w górnym prawym rogu i oszczędź sobie zmarnowanego czasu wiem ,że znajdziesz . Tysiące byłych pracowników nie może się mylić :)

znam Cię
@Stary byk

Oj Karolku,Karolku ;-)

Franciszek
@znam Cię

Zgadzasz się z nim czy wręcz przeciwnie?

znam Cię
@Franciszek

Kto chce pracować i pracuje rzetelnie, ten coś osiąga. Kto kombinuje, ten ma przechlapane ;-)

Kamyl

Jeżeli nie masz żadnych ambicji życiowych ta firma jest idealna dla ciebie . Pakowanie kubków i ten (usunięte przez administratora) system zmianowy 7dni pracy 2 wolne widać ze wymyślał jakiś baran. Co do pracy brakuje tylko kogoś z biczem nad tobą i istny (usunięte przez administratora) , jak cie ktoś zobaczy jak sprawdzasz godzinę w telefonie to tak jakbyś skrzywdził mu matkę masz (usunięte przez administratora) . Co do góry to Pan kierownik G. Szuka do czego się (usunięte przez administratora) i zabrać premie ogólnie taki judasz tylko ze trochę mniej uczciwy . A co do brygadzisty Pan S. zwany chrząszczem to istne gumowe ucho obstawiam ze gość śpi z matka w nogach na firmie nic nie umie oprócz (usunięte przez administratora) i w sumie tyle . Nie Pozdrawiam i nie polecam

Małgorzata
@Kamyl

Ktoś musi te kubki pakować chyba, nie jest tak? A czy płacą tak, że da się wyżyć spokojnie?

Konrado

Słucham i nie wierzę pracowałem tam 10 lat i było wszytko ok wiem że się wszytko zmienia ale jakoś udało mi się przepracować ten okres

Alicja
@Konrado

No widzisz, ile ludzi tyle opinii. A czemu w takim razie tam nie pracujesz skoro było okej? Oczywiście, jeśli można spytać :)

ggg

ja zarabiam te wspomniane 3 tysiące i zapewniam Cię że takich osób jest o wiele więcej. Niemal każdy z działów utrzmania ruchu jeśli pociągnie większą liczbę godzin i 4 soboty bez problemu zarobi 3 tys. Pażdziochy, wypalarka, elektrycy, niektorzy z magazynu nie mają ograniczeń w liczbie nadgodzin i zostają kiedy chcą. 3 tys wyciągną bez problemu jeśli chcą. A co robią po godzinach i w soboty każdy chyba dobrze wie.... może poza prezesami...

Stary byk
@ggg

Może i mają a tak naprawdę to tylko układy od (usunięte przez administratora)a nie za prawdziwe starania o firmę. Uwierz mi cuda widziałem jak ludzie sobie rowery za kilka tysięcy robią (mają takie bo i zarabiają) a starsze panie za minimalną krajową idą jak odrzutowce na dopalaczach ,żeby sobie normy wyrobić. Pozdro

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Polifolia? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

szefszefa

Najniższa + dodatek za nocki. Nie wierzcie ludzie w to co piszą w ogłoszeniu premia, nagroda. hahahaha Warunki na premię nie do spełnienia, a szansa na nagrodę loteryjną znikoma. Tu jest parę osób do pieniędzy, a Ty potencjalny pracowniku będziesz tylko do zapierd...... na nich. Powodzenia wszystkim.

Opinia jak najbardziej aktualna nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni!

Joanna

Mam do Ciebie pytanie. Ile jest w Polifolia tego dodatku za nocki? Chociaż w tym nocnym systemie da się jakoś zarobić?

@Joanna

Joanna dodatku jest co ok 140 zł za ok 9 nocek

Chciałem.napisac 7 nocek A nie 9

Nic się nie zmieniło, podwyżki dostali pracownicy z najniższą krajową zrownujac się z pracownikami którzy długo pracują

To wychodzi nieco ponad 15 złotych za nockę? To taniej niż tirówki biorą za jeden numerek... ceny naprawdę dumpingowe...

Stary byk prawdę napisał, szkoda czasu na tą firme

Hans

Jak byk jest stary to znaczy, że już ma emeryturę. A co maja zrobić młode byczki? Szukać trawy za miedzą? Tylko jak wszystkie uciekną to wtedy dla starego nie będzie na emeryturę...

Jest to praca skierowana wyłącznie dla mężczyzn czy kobiety również pracują w firmie?

Co wchodzi w socjal Polifolia?

Urlopówka i dofinansowanie na Święta

bielik

Na premię i wyższe zarobki trzeba sobie zapracować a niestety nie każdy umie dobrze pracować.

Kuballa
@bielik

Popieram jak ktoś dobrze pracuje jest doceniany a nie każdemu się chce tak pracować.

@bielik

Jak narazie to pracujemy na wyższe premie ale tylko dla dyrektorów

Magda

@bielik czyli rozumiem ze istnieje system premiowania w tej firmie ? Czy firma daje jakieś benefity ?

@Magda

Tak są premie w tym miesiącu 200 w tamtym 150 brutto czyli na rękę ok 100 nie ma tak słodko jak w ogłoszeniach jest napisane że 400 premii i 500 loterii

Uciekać stamtąd, pracownicy pracujący po 10 lat i więcej mają najniższą krajową ale trzeba przecież utrzymać całą rzeszę kierowników i managerów. Firma dużo ma zleceń ale to nie przekłada się na wynagrodzenie.

niuuunio

Prowadzi cały czas. Ludzi na zwalniali, Ukraińce muszą na trochę pojechac do siebie do siebie, to przyjmą każdego. A na co możesz liczyć: najniższą krajową, zapierdol na 3 zmiany (świątek, piątek i niedziela), na brak szacunku od brygadzisty, kierownika, przez innych kierowników i dyrektorów na czele. Do obsługi dwie maszyny, no czasem jedna, bo może (usunięte przez administratora) ze faktycznie jedna Ci wystarczy. Na co możesz liczyć, że zostaniesz podpier..... przez zmianowych donosicieli - tylko na to czekają. No chyba, że zrobisz to pierwszy i sam kogoś sprzedaż. Główne kryterium przyjęcia być dobrym donosicielem.

Bla bla bla
@niuuunio

Sa dwie strony medalu ci co tak najwięcej narzekają że jest źle że (usunięte przez administratora) są że słaba kasa to albo piją i nic nie robią a reszta musi za nich (usunięte przez administratora) albo niech się zwolnia pracy jest sporo wszędzie aby chcieć pracować a jak dalej są w firmie to widocznie nie jest zle

Iwona

Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna. A jak prezentuje się ona w Polifolia? Jakie kontakty panują między pracownikami? Czy sprzyjają one w tworzeniu zgranego zespołu? A może ułatwiają jego funkcjonowanie? Zachęcam pracowników firmy do aktywności na forum i dzieleniem się swoim doświadczeniem z innymi.

Platforma
@Iwona

Atmosfera w firmie niezdrowa. Najlepiej być gumowym uchem. Nie kolegować się z nikim, ale na wszystkich donosić.

Wiesiek
@Platforma

Zgadza się. Niezdrowo. Co nowy dyrektor to zmiany. I za każdego bałagan. Narobi syfu i odchodzi, a ludzie z tym zostają. Nikomu nie możesz ufać. Koleżeństwo między pracownikami nie jest mile widziane. Nazwalniali dobrych starych pracowników, a przyjeli Ukraińców. Myśleli, że Ci będą robić jeden za pięciu. Ratuj się kto może z tej firmy.

PREZES

DZIEN DOBRY OSOBY PRACUJĄCE NIEWYDAJNIE I SZKODZĄCE... MOJEJ FIRMIE ZOSTANĄ ZWOLNIONE JEŚLI KOMUŚ NIE ODPOWIADA PRACA W NASZEJ FIRMIE TO NIECH SIĘ SAM ZWOLNI NIKOGO TU NIE TRZYMAM WIEM ŻE WIELU OSOBOM NIE ODPOWIADA PENSJA WIĘC ZACZYNAM SIĘ ZASTANAWIAĆ CZY JEJ NIE Z OBNIŻYĆ DO POZIMU NAJ NIŻSZEJ KRAJOWEJ PENSI MINIMALNEJ PAŃSTWA WYPOWIEDZI GODZĄ W DOBRE IMIĘ FIRMY I DAŁY MI WIELE DO MYŚLENIA A JEŚLI CHODZI O ZWIĄZKI ZAWODOWE TO ZAWSZE JESTEM GOTÓW NA DYSKUSIE Z NIMI PROSZĘ NIE ZAMIESZCZAĆ OPINIJ KTÓRE SZKODZĄ FIRMIE NA FORUM ZAPRASZAM DO MOJEGO BIURA NA INTELIGĘTNĄ DYSKUSJE Z POWAŻANIEM PREZES ZARZĄDU

Belfer
@PREZES

Podpucha. Prezes zdecydowanie lepiej zna ortografię i składnię języka polskiego.

@Belfer

Oj tak, ortografia DNO ;)

Iwona

@Bartek niestety nie znalazłam ogłoszeń odnośnie wolnych wakatów. Może zatem skontaktuj się z Polifolia osobiście poprzez e-mail lub telefon. Jakim stanowiskiem byłbyś zainteresowany? Szukasz czegoś na początek czy masz już doświadczenie zawodowe?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o Polifolia - Poniatowa

• Jak się pracuje w Polifolia?

Zobacz opinie na temat firmy Polifolia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polifolia?

Polifolia