Opinie o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poli-Eco Tworzywa Sztuczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne w Żary

Dewid

Nie polecam ... .... I kamieni kupa

Aneta

@Fg, a Ty pracujesz na produkcji? Mógłbyś dodać więcej informacji na temat zatrudnienia i warunków pracy? Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Można go ułożyć według swoich potrzeb? Czy pracujesz na akord? Jak wygląda sprawa z premiami? Można na nie liczyć? Podziel się swoim doświadczeniem.

Aneta

@port, masz na myśli, że do pracy są przyjmowani młodzi ludzie bez doświadczenia i szybko rezygnują? Czy ma to związek z wynagrodzeniem, czy atmosferą w pracy? Jeśli jesteś zaniepokojony przyszłością firmy powinieneś podzielić się swoimi wątpliwościami z kimś, kto ma jakaś moc decyzyjną w Poli-Eco.

Rysiek
@Aneta

Nie narzekajcie praca całkiem dobra, zarobki też mogą być. Fajni ludzie, ja jestem zadowolony

Fg
@Rysiek

To ty chyba w biurze siedzisz albo jako technolog i za darmo kasę bierzesz przyjdź na produkcję.

Aneta

@Rysiek, Ty jesteś zadowolony z pracy w firmie. Twoi poprzednicy maja inne zdanie. Czy dostałeś umowę na czas nieokreślony i dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Z atmosfery w pracy i relacji z pracownikami jesteś także zadowolony. To bardzo motywujące dla pracownika jeśli pracuje w przyjaznym otoczeniu. Czy poleciłbyś tego pracodawcę? To ważna informacja dla osób poszukujących pracy.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Aneta

@port, piszesz, że pracownicy odchodzą w firmy? Jaka jest tego przyczyna? Pracodawca nie przedłuża umów o pracę, czy pracownicy sami rezygnują? Według Ciebie przyczyna leży w złej atmosferze w pracy i relacjach z pracodawcą. Jak myślisz? Może spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby zmienić coś na lepsze? Każda informacja, którą dodasz pomoże innym użytkownikom forum w podjęciu zatrudnienia.

port
@Aneta

czy naprawde nikt nie widzi cosie dzieje? do pracy przychadza dzieci i po miesiacu czy dwoch uciekaja ukraincy to same dziadki ktorych trzeba pilnowac bo pakuja wszystko co maja na stole. tak ma ygladac przyszlosc poli eco? swoja droga ciekawe czy wlasciciel wie dokladnie co sie dzieje w jego firmie?

port

Prawda jst taka ze prezes traktuje firme jak swoja prywatna juz nawet ukraincy nie chca pracowac. tylko patrzec jak kolejne osoby sie zwlaniaja lub sa zwalniane bo prezesowi cos nie pasuje

Aneta

@ kraz, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zrób to. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

Aneta

@Axa111, nie podajesz zbyt wielu szczegółów odnośnie pracy. Możesz opisać oferowane warunki zatrudnienia? Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Co sądzisz o wysokości wynagrodzenia? Na co powinni zwrócić uwagę osoby, które chcą pracować w firmie?

Axa111

Pan D-nie powinien byc kierownikiem bo mu to szkodzi ludzie ss zle traktowani szczególnie osoby ktorych pan d nie lubi wiem cos o tym a arni to jest ktos bezszacunku i pokory ktos taki nie powinien byc mistrzem czy brygadzista

Aneta

@anonymous, czy długo jesteś zatrudniony w firmie? Na pewno przez ten czas zauważyłeś też jakieś dobre strony pracy w tym miejscu, możesz o nich opowiedzieć? Pamiętaj, że atmosferę tworzą pracownicy. Jak sądzisz, osoby bez doświadczenia zawodowego także mają szansę na zatrudnienie w tym miejscu?

zgadzam się atmosfera straszna. pseudo technolodzy, wszystko na glowie operatorow, zero wsparcia od strony kierownika tylko patrzec jak zaraz ludzie beda odchodzic ale prezes wszystkowiedzacy nie widzi problemu. zreszta poli-eco temat rzeka

Aneta

@Spoz, możesz powiedzieć więcej o atmosferze? Dlaczego Twoim zdaniem pracownicy są źle traktowani, jak to się objawia? @Siwy112, a na jakim stanowisku pracujesz? Zarobki zwykle są zależne od zajmowanej pozycji. Twierdzisz, że praca nie daje perspektyw, czy nie są prowadzone żadne szkolenia, rekrutacje wewnętrzne?

Spoz

Pan daniel nie powinien byc kierownikiem bo zle ttaktuje ludzi przeprac tam ttoche czasu i mysle ze ten zakład to dno

Siwy112
@Spoz

Siwysiwy206206@gmail.com

Siwy112
@Spoz

Zero perspektyw na przyszłość zarobki po 10 latach.najniższa krajowa

Pracowałem tam od trzech lat i jest coraz gorzej z wolnilem się dwa miesiące temu jak mi zagrozili karami finansowymi oczywiście był to kierownik D.S praca okej ludzie fajni ale zarząd to wszystko znajomości

Weryszko

Ta firma się (usunięte przez administratora) każdy próbuje ratować swoje stanowisko

Byla pracownica

Kierownik pan DChroni swoich kolegow ktorzy wysmiewaja ludzi brygadzista na zm c arni poniza i wysmiewa inne osobyinikt z tym nic nie robi przykladem byla dziewczyna z ktorj szydzyli a potem zwolnili bo poszla do prezesa zostawili dziewcZyne bez niczego poniewwz pan d uznal ze jest ona zagrozeniem firma oszukuje ludzi nie polecam

Aneta

@pol myślę, że jednak nie zaszkodzi, jeżeli napiszesz tutaj jakie zmiany masz na myśli. A skąd wiesz, że prezes Poli-Eco Tworzywa Sztuczne tak uważa? Próbowaliście już kiedyś z nim na ten temat rozmawiać?

Aneta

@pol ale generalnie na lepsze była zmiana prezesa w firmie Poli-Eco Tworzywa Sztuczne? Może jeszcze potrzeba czasu, by mógł on wprowadzać zmiany, które bardziej wpłyną na wasze zadowolenie z pracy? Możesz powiedzieć, które zmiany mogłyby być wprowadzone szybciej?

pol
@Aneta

Jeżeli chodzi o zmiany to mógłbym wymienić jakie są potrzebne na "już" ktore poprawią produkcję i jakość ale wiem że to nic nie da bo prezes wie wszystko najlepiej i nie przyjmuje do wiadomści, że ktoś może mieć rację. Zresztą zacząłbym martwić się o ludzi bo wszystko zmierza do tego że zaczną się zwalniać i mowa tu o produkcyjnych pracownikach. Jeżeli zarobki rzędu 14-15zl/h to dla zarzadzjacych firma rewelacja to gratuluje! Wkrotce zaczna sie zwalniac bo na rynku niemieckim jest coraz wiecej DOBRZE płatnej pracy to na produkcji juz nawet ukraincow nie bedzie.

pol

Pracuję kilka lat w tej firmie. Fakt po zmianie prezesa firma lepiej prosperuje lecz nadal ludzie zarabiają grosze. Rotacja jest duża oprócz kierowniczych stanowisk. Prezes ma dobre intencje ale zapomina o ludziach dzieki ktorym ma to co ma. Mówi o oszczednosciach- slusznie- tylko nie szuka ich tam gdzie powinien np. na pensji dla pracownikow produkcyjnych (serce firmy) a nie np dla osob dojezdzajacych sluzbowymi autami na koszt firmy. Wybuchy zlosci, ktore prezes kieruje np do mistrzow, operatorow bardzo zniecheca ich do pracy a przeciez relacja pomiedzy nimi powinna byc dobra. To od nich wiele zalezy a krzyczenie na nich z powodu chusteczki na ziemi na pewno nie poprawi jakosci produkcji. Odchodza madrzy ludzie, z doswiadczeniem poniewaz chca cos zmienic lecz ich skutecznie sie blokuje. Czy o to chodzi? Wiem zmiany sa rozlozone w czasie ale niektore mozna dokonac szybciej

Rekrut

Jestem zainteresowany pracą w POLI-ECO Tworzywa Sztuczne w charakterze pracownika fizycznego.Czy może mi ktoś napisać,jak w tej chwili wygląda pierwsza umowa o pracę i na jaki okres czasu jest zawierana?.

Zostaw merytoryczną opinię o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne - Żary

• Jak się pracuje w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

Zobacz opinie na temat firmy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

Kandydaci do pracy w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poli-Eco Tworzywa Sztuczne