Opinie o Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. w Łódź

Iwona

Na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji oferują UoP. A wiecie na jaki czas jest podpisywana ta pierwsza umowa?

Nie polecam. W części tak zwanej flex jest mistrz zmianowy Michał R. Stosuje on otwarty mobbing, groźby, wyzwiska, tlamszenie. Nikt z tym nic nie robi. Więc jeśli chcesz być niszczony psychicznie i poniżany Amocr flexo zaprasza

Pracownik2

Jeśli zarzut mobbingu jest nieprawdziwy, a może on poniżyć pracodawcę w opinii publicznej, lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, pracodawca może wnieść prywatny środek oskarżenia przeciwko pracownikowi, który taki zarzut postawił – art. 212 k.k. Wówczas, pracownikowi może grozić kara grzywny, ograniczenia wolności, a jeśli zarzut został postawiony przy pomocy środków masowego komunikowania, nawet kary pozbawienia wolności do roku. Zapraszam :)

Ciekawy
@Pracownik2

A jeśli zarzut mobingu okaże się prawdziwy jaki to będzie artykuł? Wszyscy się podszkolimy z przepisów. Pozdrawiam.

Śmiesznie

Byłam ciekawa, ile oferuje pracodawca, który pisze w ogłoszeniu o "atrakcyjnym wynagrodzeniu". Stanowisko biurowe, bodajże recepcja czy jakaś tam sekretarka. Zadzwonili. Wiecie, ile? Najniższą :) Ten poziom podejścia do potencjalnego pracownika jest chyba gorszy niż firm, które w benefitach piszą o terminowym wynagrodzeniu. Pracodawcy, dziękujemy, że dajecie nam atrakcyjne wynagrodzenie w postaci najniższej krajowej i łaskawie przestrzegacie Kodeksu Pracy. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, PAMIĘTAJCIE :)

Elżbieta
@Śmiesznie

Może poza podstawą są jeszcze jakieś premie?

Śmiesznie
@Elżbieta

Nie sądzę. Zapraszając na rozmowę i proponując najniższą, chyba by powiedzieli o premiach, żeby jakkolwiek zachęcić kandydata. Najniższa na zleceniówce.

Małgorzata
@Śmiesznie

serio umowa zlecenie? i jeszcze bez premii ? potwierdzi ktos jeszcze te informacje ? moze zalezy to od stanowiska i nie wszyscy tak maja?

Riczi
@Małgorzata

Na produkcji przy Aleksandrowskiej 55 dają na początku podstawę 3600 brutto plus premie za chodzenie do pracy plus premią za wyniki grupy plus premią za system dwunastogodzinny co daje 4700-4900 brutto. Pierwsza umowa z zakładem Amcor na trzy miesiące, później na rok. Prosto i bez ściemy.

Irena
@Riczi

Wow, spoko że te premie są, bo to bardzo motywuje. Czyli z tego co zostało już zsumowane to ile max można z frekwencję i ile się traci np.., za jeden dzień nieobecności? Ile dni można nie być, żeby na premię się załapać?

Coraz gorzej

Jeszcze jakieś 4 lata temu wszystko było ok. Były dwa zakłady obok siebie oddzielne zarządy. Jeden czarny koń na całą Europę non stop to 3, drugi ledwo co zarabiał na siebie. Ktoś wpadł na magiczny pomysł aby połączyć oba zakłady. I wtedy się zaczęło. Pieniądze pompowane non stop w gorszy, administracja rozrośnięta do horrendalnych rozmiarów, Ucinanie wszystkiego po kolei jeśli chodzi o pracowników produkcji. Kolesiostwo- brak realnych szans na awans chyba, że jesteś kolegą kierownika. Coraz większy nacisk z biura ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia co się dzieje i jak wygląda proces.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praktykant w dziale Gospodarki Magazynowej.

Dlaczego cały czas poszukują kierownika zmiany? Ciężko się utrzymać? Duże ciśnienie czy zarobki małe....

Było minęło
@Nowy

Mówią jedno, robią drugie. Ot taka firma. Więcej ludzi w biurze niż na drukarkach. Obszarowi to tylko potrafią mieć spotkanie za spotkanie na jeden i ten sam temat czy przestawić coś o metr czy nie....tak mija cały dzień. A obszarowy A.Koź...? To dopiero AS...to tak po krótce skąd jest cały czas ogłoszenie

Sztegienka aurelia
@Nowy

3100 brutto zakład jeszcze 4 lata temu to ścisła czołówka jeśli chodzi o prace i płacę. Dziś (usunięte przez administratora) !!

dsa4335

Proszę o informacje na temat rekrutacji na stanowisko Inżyniera koloru albo młodszego technologa? Na jakie zarobki można liczyć? Jaka panuje atmosfera ?

Spolen

Cześć.Chce aplikować na stanowisko magazyniera. Podpowie mi ktoś jak wygląda praca na magazynie i na jakie warunki finansowe mogę liczyć??

Magazynier
@Spolen

3tys na początek, starsi po paru latach mają 4,5tys

Grzegorz
@Magazynier

Nie jest źle! Jakieś premie świąteczne itp do tego dochodzą w ciągu roku?

@Magazynier

Ciekawe kto ma 4.5 tys .Chyba z nadgodzinami .

AFR prisoner

Odnoszę się do wpisu Nutrii. Pracowałem długo w KJ w zakładzie B i całkowicie się zgadzam że stwierdzeniem że pracownicy są zastraszani. Przykładem może być zmuszanie pracowników do pracy w nadgodzinach, i tekst jaki usłyszałem jak powiedziałem że nie przyjdę że zostaną wyciągnięte konsekwencje i straszenie. Kierowniczka to karierowiczka która dba tylko o siebie, powinien to wiedzieć każdy kto tam przychodzi. Zanim się pojawiła była tam inna osoba z którą szło się dogadać i nie było problemów, wszystko było ogarnięte i atmosfera dobra. Niestety teraz to tylko wspomnienia.

NUTRIA

Chcę dodać opinię o dziale kontroli jakości. Dokładniej o braku kompetencji pani kierowniczki - menadżerki. Jest to osoba niepotrafiąca zarządzać ludźmi. Ciągłe zastraszanie zabieraniem premii, szukaniem dziury z całym byle zastraszyć pracownika. Na dziale jest bardzo duża rotacja ludzi, którzy się zwalniają bądź uciekają z tego miejsca. W większości wypadków zatrudniane są prawie same kobiety. Podwyżki typu 100zł brutto i tłumaczenie że "Niektórzy w ogóle nic nie dostali" są śmiechu warte. Wszystko jest takie prawidłowe i perfekcyjne a pani kierownik rozdaje paski z wypłatami obcym osobą żeby przekazali, kiedyś otrzymałem otwarty pasek , gdzie informacja o mojej wypłacie należy tylko do mnie. Następna sprawa to że na terenie zakładu jest zakaz wnoszenia telefonów , wszyscy wnoszą oczywiście telefony , a pani kierownik ma tego świadomość. Pracownik podpisuje tyle szkoleń że sam nie wie po tygodniu co podpisał, ale wszyscy inni są kryci, w razie wątpliwości pracownik wszystko bierze na siebie. W razie reklamacji których jest multum następuje polowanie na kontrolera. Wielu ludzi nawet nie ma pojęcia o tym co robią i wpisują wynik byle na odwal ponieważ pracuje się w pośpiechu Tyle o perfekcyjności. Podsumowując - szkoda nerwów i życia żeby się użerać w takiej atmosferze. Nikomu nie polecam pracy w kontroli jakości , ja niedługo się ewakuuje i stwierdzam że i tak za długo spędziłem w tym miejscu.

Fanatyx

Cześć.Aplikuje na stanowisko pracownik produkcji/operator maszyn ....może ktoś napisze czego mogę się spodziewać, jaka stawka początkowa?Dzięki i pozdrawiam.

Iza
@Fanatyx

Cześć. Mnie się udało dowiedzieć, że w Amcor Flexibles Reflex operatorom maszyn oferują atrakcyjny system wynagradzania- wynagrodzenie stałe oraz premie i nagrody. No a oprócz tego: platformę MyBenefit, możliwość dofinansowania nauki języka obcego i umowę o pracę. Dostałeś już może zaproszenie na rozmowę?

Fanatyx
@Iza

Cześć.Jestem już po rozmowie .Ogólnie spotkanie rekrutacyjne odbyło się z pania z HR i Kierownikiem.Po 2 dniach dostałem odpowiedź pozytywną.Jednak warunki finansowe jakie zostały mi przedstawione wywołały u mnie ....niechęć i dezaprobatę.Ogolnie rozumiem mój brak doświadczenia jak również że każdy by chciał mieć operatora produkcji na już.Lecz 3200 zł brutto jak na podstawie początkowa to jednak uważam że za mało.Premie niby też są lecz pytanie ...czy one zawsze są?? Więc podziękowałem , na ten moment w mojej firmie z której chce odejść te zarobki są lepsze.Idac jednak do nowej firmy chciałbym mieć możliwość na początku zarabiać podobnie.

Nobody
@Iza

Iza. Tobie się udało dowiedzieć o tak dużych plusach tej firmy na stanowisku operatora maszyn. Ciekawe. Jak to możliwe? Skoro na produkcji - jako operatorzy są zatrudnieni tylko mężczyźni a Twój nick sugeruje ze jesteś kobietą. I przedstawiasz tylko plusy co dodatkowo sugeruje ze pracujesz już w amcorze, jestem pewien że w HR. Opowiedz o reszcie rzeczy takich jak praca że szkodliwymi rozpuszczalnikami i farbami, presji - słupkach z normą. Odpowiedzialności zbiorowej - czyli ktoś ma wypadek nawet jak Cie nie ma w pracy i nie masz premii. Pieniądze na początek też nie są rewelacyjne. Korpo jak każde inne. Wykorzystają, wycisną i out

Bieno
@Fanatyx

Cześć, pracuje od 3 tygodni, stawka na początek to 3200 + premie podobno premii tyle, ze brutto = netto, jeśli chodzi o prace pracownik produkcji ma 2 zadania takie główne, pakować sadzki na paletę, albo robić narządy= przezbrajac maszyny na nowe produkcje, praca fizyczna, ale nie jakaś ciężka, teraz jest taki okres ze możesz robić dużo nadgodzin, bo brakuje ludzi, warto spróbować

Bieno
@Fanatyx

Nie przeczytałem odpowiedzi, premia 15% jest zawsze za system 4 brygadowy i do 15% za wyniki maszyn w skrócie, w praktyce to wyglada ponoć tak ze razem jest około 20-21% premii

X

Bardzo proszę o informację czy warto aplikować do pracy biurowej Jakie są warunki,jaka atmosfera, jakiego mniej więcej wynagrodzenie na rękę można się spodziewać? Z jakimi językami ma się do czynienia na stanowisku właśnie pracy biurowej rozmowa kwalifikacyjna Jak przebiega w ilu etapach i czy jest w języku polskim Czy w języku angielskim Bardzo proszę o opinie

Dominika
@X

Witaj, swój wpis dodałeś/aś już dość dawno temu i niestety nikt Ci nie odpowiedział na Twoje pytania. Czy byłeś/aś może już na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie i dopytałeś/aś o wszystkie interesujące Cię szczegóły lub po prostu dowiedziałeś/aś się czegoś więcej z innego źródła? Daj znać.

Sąsiad z Teofilowa

Chcę zapytać czy Amcor to ta firma, która koło godziny 16 - 17 włącza "syreny okrętowe" uniemożliwiając normalną egzystencję mieszkańcom bloków po drugiej stronie ul. Aleksandrowskiej. ? Swoją drogą ciekawi mnie jak dopuszczono coś takiego do eksploatacji. Normy hałasu są generalnie dość niskie. Czy ktoś w urzędzie miasta ma jakieś pojęcie co się tutaj dzieje w kwestii hałasu?

wordlord
@Sąsiad z Teofilowa

Nie to nie ta firma. testy alarmowe są w piątek o 12 i są to syreny wewnętrzne. Nie możliwe by były słyszalne tak daleko.

Tomek.

Pracuje tam nadal ale szukam czegoś innego. Praca po 12 godzin w systemie. Gdy się zatrudniałem były obiecane szkolenia po pierwszej 3 miesięcznej umowie i na obietnicach się skończyło. Premie często zabierane a pracy coraz więcej. Z tego co wiem unikać działu myjka - cylindry. chlopaki tam mają cieżko a kierownika prawie na dziale nie ma. Duże opary po rozpuszczalniku a niby wszystko w normie.

Tonik

@nick A ja mam wrażenie, że niektórzy potrafią jedynie narzekać zamiast docenić dobrą firmę.

nick

Pakiet socjalny ubogi grusza z 200zł chyba, że dzieci są, i na święta z 300 stówki, 30zł co miesiąc na zakupy w automacie na stołówce, kawa herbata gratis, ubezpieczenie podstawowe chyba ze wykupisz pzu, opieka zdrowotna w Medicover, podatki chyba tylko oplacasz za te rzeczy, Premie są lecz nie zawsze nie ma co się przyzwyczajać. Nadgodzin BRAK lub bardzo rzadko generalnie nie dadzą zarobić więcej. Odpowoedź jest na tę chwilę wiadomo, że z czasem może sie zmienić na gorsze lub lepsze jak wszędzie, obibokow wywalają no trzeba pracować, atmosfera to zależy gdzie trafisz zawsze sie znajdzie (usunięte przez administratora) ale są i osoby miłe i życzliwe. Pozdrawiam

wyzwolony

Nowy na rynku pracy,śmiało aplikuj, czekają tam na takich,będziesz pracował nie 10h ,a 12h i soboty i niedziele i święta, niestety Boże Narodzenie, Nowy Rok i Wielkanoc mają chyba wolne ale nie załamuj się w Wigilię jest szansa na myjni popracować, docenią, podziękują,poklepią,pochwalą, a potem kopa dostaniesz...

Nowy na rynku pracy

Czy pracując w tej firmie, będę mógł brać nadgodziny? Chodzi mi o pracowanie np. 10 godzin dziennie + soboty/ niedziele.

Witek

@maciek Jeśli ktoś idzie do pracy z założeniem, że będzie sie obijać to niestety tego nawet najlepsza firma jak ta nie będzie tolerować!

maciek

Ta firma nie daje żadnych perspektyw na dalszy rozwój, dotyczy działu cylindrów i myjni. Pan kier.blokuje przeniesienia na inne działy bo nie ma rąk do pracy a sam spija śmietankę. Nieoficjalnie wiem że firma produkująca papierosy za zrobienie szybkiej roboty dała nagrody dla pracowników, a kierownicy nagrodę tą podzielili dla siebie. Były wyjazdy do meksyku i inne. Wracając do mag.cylindrów i myjni, szczerze odradzam tam pracę,wydoją cię na maxa , wykorzystują pracownika jak tylko się da, kierownik to człowiek który boi się o swoją (usunięte przez administratora) , administratorzy (4 osoby) jeszcze takich nygusów nie widziałem i jeszcze do tego donoszą. Generalnie jak chcecie popsuć sobie zdrowie to nie pracujcie tam.Czasami dochodzi do dyskryminacji przez przełożonych.

Chętny

Witam. Dlaczego cały czas widnieje oferta na mistrza zmiany? Czyżby ciężko utrzymać się na tym stanowisku? Jest mało opłacalne?

Zostaw merytoryczną opinię o Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.