Opinie o Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. w Łódź

#EgurrolaDance

Jeśli nie masz pomysłu na życie to ta praca jest idealna dla Ciebie, utrata zdrowia to najlepsze co może tam spotkać człowieka, białaczka murowana przy tych rozpuszczalnikach których używa się przy produkcji

Bobi
@#EgurrolaDance

A możesz więcej powiedzieć o tej firmie? Kolega mnie bardzo namawia,ale czytając opinie na zna się z lekka przerazić.

nikt

pracownicy z długim stażem np. 15-30 lat gnoją nowych żółtodziobów co ledwo przyjdą do pracy. Między sobą mówią że trzeba im pokazać gdzie ich miejsce. Pracownicy tacy wieloletni chwalą się na starcie ze mają wielką wiedze i mogli by być kierownikami, technologami itd. a są pracownikami produkcji. Przepraszam bardzo gdzie my jesteśmy że dorośli ludzie wieloletni pracownicy gnoją nowych pracowników. Czasy szkoły średniej gdzie się koci nowych są za nami. Ludzie trochę kultury. Nowi nie chcą wam zabrać pracy. Nowi też chcą pracować i zarabiać na chleb.

@nikt

Niestety jest właśnie tak jak piszesz. Nowi szybko uciekają, nie tylko młodzi ale i starsi odchodzą po krótkim czasie.

Ktoś o Aleksandrowską pyta? Ja i tak z Polesia jestem i właśnie myślałem nad stażem u nich. Praktyki w dziale Prepess i Farb są możliwe. Był ktoś na nich? Warto pójść? Wymagania spełniam

Kandydat Nowy wpis

Po jakim czasie od złożenia cv na produkcję się odzywają do kandydata? I jak najłatwiej dostać się do pracy w amcorze na aleksandrowskiej?

Co do tego wspomnianego ostatnio BHP to czy jest tu w ogóle zatrudniany jakiś instruktor od niego? W aktualnych ofertach nie widzę takiego stanowiska i po prostu się zastanawiam. Jest za to poszukiwany spec ds. gospodarki magazynowej oraz transportu wewnętrznego, a ktoś wspomniał właśnie o jakichś przedłużających się załadunkach, czy faktycznie tak jest? traci się na tym z jakiejś premii?

ocena Nowy wpis

nie przestrzegają żadnych zasad bhp, zasad rekrutacji nowych pracowników, logistyka w zakładzie porażka, rozładunki i załadunki trwają w nieskończoność !!!!!!!!!!!!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praktykant w dziale Gospodarki Magazynowej.

Witam, obecnie jest ogłoszenie do Kontroli Jakości. Czy coś zmieniło się na plus czy dalej rotacja i szukanie winnych. Proszę o informacje czy warto aplikować.

@Piotr

Daj spokój. W całym amcorze jak i w jakości traktują ludzi jak (usunięte przez administratora). Zwalniają ludzi za l4 i za dni na żądanie. Robią tak i na produkcji jak i w jakości.

@6

Serio, za l4? Jak to im sie opłaca w ogóle, nowego pracownika przez trzeba wdrożyć, a no wiadomo, że l4 czy nż kiedyś weźmie. No nic, pracowac gdzieś trzeba, gdybyś miał celować albo na produkcje albo do kontroli jakości to gdzie już jest lepiej?

Justa

Szukam tu info o pracy jako Specjalista ds. technologii. Zainteresowało mnie to, że firma oferuje bonus roczny związany z realizacją celów. Ale nie napisali, ile tego bonusa jest. Wiecie jaka to kasa? Albo wiecie jak taki bonus jest naliczany i czy jest jakaś maksymalna kwota tego bonusu??

#EgurrolaDance

Bobi
@#EgurrolaDance

Jak wygląda rozmowa w Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. na stanowisko Praktykant? Z iloma osobami się rozmawia? 4 sierpnia pojawiło się ogłoszenie.

Ad

Zero jakiejkolwiek informacji o przebiegu rekrutacji, gdy próbujesz się z nimi kontaktować to nie odbierają. Zero szacunku, szkoda Waszego czasu.

Kryśka
@Ad

Kiepsko, a powiesz jak ta rekrutacja wyglądało, dużo czasu poświęciłeś? Chodzi mi o to ile jest etapów i czy są jakieś wymagające. Poznałeś stawkę jaką proponują aktualnie w trakcie rozmów?

nikt

@nikt

Artus321

Z opinii wynika, że nie warto trącić czasu i zdrowia... Rekrutacje nadal, co świadczy o dużej rotacji - spowodowanej czym? Atmosfera w pracy - fatalna (z opinii tak wynika) Ciągły brak obsady skutkuje wymuszaniem pozostawania na nadgodziny... (z tego co rozumiem obecny system pracy to 12h/24h) Kierownictwo (przełożeni) z "łapanki" co skutkuje ich brakiem kompetencji w podejmowaniu decyzji oraz kierowania zespołem. Tak się zastanawiam, co robi kierownictwo wyższe? Czy wie co się dzieje w zarządzanej przez nich firmie? Może wypowie się tu ktoś merytorycznie z firmy?

Vic

Dramat! Polecam omijać szerokim łukiem! Pracownicy porażka. Pozerka i granie cwaniaka!

Tom

Przyjechałem z towarem do tej firmy nie ma miejsca parkingowego wiec czekasz na ulicy nie wiadomo kiedy rozładują generalnie nic nie wiadomo potrzeby fizjologiczne musze załatwiać na ulicy bo nie wpuszczą na zakład do WC dramat i wstyd

@Tom

Z jakich przyczyn nie wpuszczają? Jakieś pozostałości po covidzie jeszcze? Jak praca tutaj wtedy wyglądała i czy są z tego jakieś wnioski do dziś?

nevertheless

Kierownik mojej byłej brygady elegancki facet, wyrozumiały aż szkoda że musiałem mu odmówić dalszej współpracy. Ale no cóż współpracownicy to porażka, (usunięte przez administratora) zarabiający 4 cyfrową liczbę myślą że są bóg wie kim a są nikim.... Dodam iż że produkcja jest zbiorowiskiem takich kurw'#ów ale aż tak? :D

Pani z HR obiecywała ok 4000 netto na miesiąc na produkcji bez żadnych kwalfikacji. Ktoś sie może wypowiedzieć na ten temat??

@Nowy

I to każdy tak na start tu ma czy Tobie jakoś fajnie się trafiło? To ile by było po roku stażu pracy? Tu podwyżki co roku są dla każdego równe? Ile mogłyby wynieść?

Mandaryn
@Nowy

4050zl dokladnie ;) Tak, ma rację, pracowałem tam 5 lat i mam kontakt z tymi ludźmi tam ;)

@Mandaryn

A co to za podwyżka o 5 stówek? firma miała jakiś nagły przypływ gotówki? z czego to wynika? jakie stawki były wcześniej?

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji prowadzona przez firmę Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Omijaj ten zakład szerokim łukiem !!! Brak dyrektora, firma dowodzi szefowa HR, a menadżerowie zostali złapani na owocowe czwartki !! Ten statek idzie na dno!!

Irena

złapani na owocowe czwartki? to ile oni mogą wydawać na te owoce na głowę? na premię nie byłoby łatwiej kogoś złapać? jakie wszystkie rodzaje mogłyby tu przysługiwać i za co?

były kandydat

Jakiś czas temu byłam tam na rozmowie rekrutacyjnej (stanowisko biurowe w oddziale przy ul. Aleksandrowskiej). Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze- tutaj na plus. Konkretne pytania. Zarobki- nie spełniały moich oczekiwań finansowych. Co na pewno razi już na pierwszy rzut oka- Panie Recepcjonistki, które siedzą na samym wejściu do firmy. Nie chce nikogo urazić ale to jakaś pomyłka. Na moje "dzień dobry" podniosły tylko głowy znad biurka spojrzały się jakby były tam za kare i nic nie odpowiedziały. Z tego co wiem od koleżanki, która była tam na rozmowie kilka dni wcześniej miała taką samą sytuacje. Na pewno nie wprowadziły miłej atmosfery i sprawiły, że pierwsze wrażenie o firmie miałam negatywne. Na szczęście Pani z HR to wrażenie poprawiła :) Finalnie zdecydowałam się na inną propozycję. Jest tam możliwość rozwoju, także jeśli ktoś tego oczekuje, (nie koniecznie za wysoką stawkę) to polecam.

Emilia
@były kandydat

Możesz mi powiedzieć, jak przebiegła ta rozmowa rekrutacyjna? O co były te konkretne pytania, o których piszesz? Co z zarobkami, które ponoć nie są zadowalające? Dobrze byłoby wiedzieć, jakiej mniej więcej kwoty można się spodziewać na start na stanowisku biurowym?

MicZ

Robota jak robota ludzie (usunięte przez administratora), coraz więcej kierowników menadżerów i coraz większy (usunięte przez administratora). Tragedia nie polecam.

ZciM
@MicZ

znowu kłamstwo! gdzie na flexo widzisz nowych kierowników ?? z tego co wiem są Ci sami co byli.

@ZciM

to ciekawe czemu tak pisze. a ci co byli to jacy są, w jaki sposób oceniasz? i tak w sumie to jak długo już są tu na swoich stanowiskach?

Jak wygląda kwestia awansu w Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Produkcji?

MicZ

Nie ma szans , swierzak ma 300 zł mniej niż gościu co pracuję 10 lat

ZciM
@MicZ

no nie, nie kłam. Skąd wiesz ?? pracujesz tam ile ?? skoroś taki bohater napisz coś więcej :D

Lidka

Czy u was naprawdę pracują na produkcji sami faceci ? Zero kobiet ?

@Lidka

Praca mocno fizyczna momentami, także tak, tylko faceci. Kobiety tylko w labo jeśli chodzi o działy produkcyjne,

Zostaw merytoryczną opinię o Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.