Opinie o Colquimica Polska w Plewiska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Colquimica Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Colquimica Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colquimica Polska w Plewiska

Pinokio

Pracowałem tam jest prawie 3 lata wiec tak zarobisz ponad 3 tysiace jak masz operatora w zaleznosci od maszyny ciezka jedna jest kleje wysokiej temperatury 6 dni 2 dni wolnego bus darmowy zupa tez byla nie wiem jakxteraz co do podejscia racja umiesz duzo wiecej nie dostaniesz znasz angielski to zostaniesz team liderem albo zastepca lub posiedzisz sobie z rudym albo dominikiem w biurze a i iza dyskryminacja bo nie znasz jezyka nie pojdziesz wyzej platforma najgorzej opary z reaktorow oj kiedys ludzie to odczujecie i te mycie rozpuszczalnikami oj odczujecie

Roman
@Pinokio

Dziękuję za relację, ale jest trochę niespójna i odrobinę niezrozumiała. Pozwól mi podsumować. Na stanowisku operatora zarobisz ponad 3 tysiące zł, tak? Znajomość języka angielskiego umożliwia awans, dobrze rozumiem? O jakiej dyskryminacji mówisz? Chciałem też zapytać na jaki rodzaj zatrudnienia można liczyć i czy są jakiegoś rodzaju dodatki do wynagrodzenia. Będę wdzięczny za relację.

Nomi
@Roman

ZAROBKI/AWNS\JĘZYK/CZAS/LEADER/TRANSPORT\HR!!!\ODZIEŻ /RASIZM\BENEFITY\POMIESZCZENIA SOCJALNE\PAPIEROSY / KLIMATYZATORY I WENTYLACJA/OPINIA 1.ZAROBKI 3200brutto?? Ok...Na rękę dostaniesz...ja dostalem 2000. Po pierwszym miesiącu, ponieważ nie wiadomo dlaczego, ale nowemu za frekfencję się nie należy i tyle!! Obiecują po pierwszym miesiącu dostaniesz... -AWNS- wszystko owiane mocą slowa,kontaktów,niejasność i magiiii. Szkoda mówić!! każdy podpisuje poufność w tej kwestii więc rozowa z tkzw starym pracownikiem jest okryta kocem strachu i niepewności. Oficjalnie natomiast wiadomo,że pracownicy z Portugalii,ktorzy zajmuja stanowiska dowodzące... Dostają wypłate jak, na Portugalską firme przystało, czyli oczywiście w euro. Do 10 dnia,każdego miesiąca - fakt tutaj ok. Zawsze na czas była. CZAS: Praca 6dni w tyg i 2 dni wolnego. 3zmiany standard 6-14\14-22\22-6. 30min przerwy. JĘZYK - ½tkzw team leaderów nie mówi w j. Polskim!!!! Tylko po Portugalsku i Angielsku! Jeżeli, Nie znasz któregoś z poprzednio wymenionych..? Twoje pierwsze dni będą dla Ciebie niezłym wyzwaniem LEADER -brak dokłanego, określenia zakresu działań.(chyba ze, kolega tórego Ci przypiszą jako hmmm ... Stróża?opiekuna, akurat nie zapomni, co ma przekazać \wszystko usłyszysz)Dodam jeszcze że owy"opiekun" nie jest niczym motywowany. Zwyczajnie, jesteś jego dodatkowym utrapieniem, po za coodziennymi obowiązkami!) BENEFITY multisport, luxmed, ubezpieczenie na zycie. TRANSPORT Darmowy -niedopracowany, na wszystkie zmiany ten sam czas. Odjazdu...zeby na rano byc 20-30nin na TERENIE PRACY!!!!! HR przyjmuje tylko w wyznaczonym,czasie - wywieszka znajduje się w kuchni, co dla pani w biurze jest bardzo istotną kwestia ...???????? ODZIEZ Wszyscy na produkcji maja jednakowe strasznie nie wygodne,bez wentylacji buty ..w których po kilku pierwszych dniach robią się straszne odciski, i zaczynaja śmierdzieć!!!!! Jeden z kolegów polecil mi na to specjalny srodek, który niemal kazdy stosuje =/ aaa i trzeba pamiętać o plastrach, na odciskki...których regularnie w apteczce zwyczajnie niema. Zwykly,pracownik produkcji otrzyma t-shirt z dodatkiem tworzyw sztucznych, koloru szarego????‍♂️co wzmaga dyskomfort przy pracy fizcznej. W szegolości na tkzw.”platformie" Spodnie długie czarne i grube. RASIZM Na wszystkich zmianach panuje wielo kulturowość- warto wiedzieć jeżeli ktoś ma z tym problem. POMIESZCZENIA SOCJALNE Nowe toalety,szatnie i prysznice. Automat z batonami.Zmiana popołodniowa i nocka otrzyma rowniez bułke po jednej na głoweI napojami. Szfki zabezpieczone kłódką szyfrowa, UWAGA NA WŁAMANIA do których niestety dochodzi..... PAPIEROSY Niema większych problemów. Po za przerwa-w wyznaczonej strefie. KLIMATYZATORY I WENNTTYLACJA Klimatyzacja w biurach natomiast na hali slaba wentylacja w szególności na tkzw. Platformie gdzie ręcznie wrzuca sie składniki kleju....wymaga wiele do zyczenia. BEZPIECZEŃSTWO I L4 Na terenie hali jest jak na lodowisku trzeba uważać żeby przypadkiem sobie czegoś nie zrobić, zdarzaja sie poparzenia, okresowo trzeba również czyscic hale toksycznym rozpuszczalnikiem Co mają wykonywać p.p. o w A o zdrowie trzeba dbać! Gdyz jeżeli jesteś na okresie próbnym i coś się stanie prawdopodobnie nie masz do czego wracać???? OPINIA Generalnie nie polecam! Monotonia, brak perspektyw, i porozuminia za przeciętna kase. Dziesiątki absurdów, Sam dyrektor nie ma na tyle mocy sprawczej, zeby "szarakowi" jakoś ten czas umilić. Radio jest barierą której nie da się przełamać Nie znajomość angielskiego moze znacznie wplynac na twoje zaaklimatyzowanie i umiejętności. Brak respektowania własnych regulaminów. A dla respektujących zero korzyśći to po co się starać? "Jest jak jest i nic nie zrobisz" mówia doświadczeni pracownicy. Wszystkie te aspekty ,maja wplyw na brak harmonii i generalny JUBEL????????

Weronika
@Nomi

Super, że zechciałeś w sposób tak obszerny napisać o warunkach, jakie oferuje Colquimica. Na pewno wielu osobom (w tym mnie) posłużą te informacje. A powiedz mi jeszcze, czy firma zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Kamil

Wysokość wynagrodzenia zawsze była sporna ale może trzeba bardziej starać się?

doKamil
@Kamil

hahaha tylko Ci, którzy się starają nie są bardziej doceniani...

Tymon

Wysokość wynagrodzenia zawsze będzie punktem spornym. mam nadzieję, że jak zaczyna brakować rąk do pracy może coś dołożą?

Jimmy
@Tymon

Niestety szefostwo mysli innymi kategoriami. Chcesz podwyżkę? Nie ma opcji. Wypowiedzenie Ci zaproponują bo mają gdzieś. Na twoje miejsce przyjdzie inny. Tylko kto? Ktos glupszy i bardziej naiwny.

Fuck colqumica

Opinia gościa qwerty proszę pana bez ściemy tylko jakie nadgodziny płatne sto procent IDZIESZ do pracy w święto fabryka zamknięta a oni każą pokrywać płatnym urlopem czemu firma jest nastawiona na długą współpracę? Bo k...a nikt nie chce tu robić naprawdę ludziska zastanówcie się 100 razy za nim tu przyjedziecie praca 6 dni soboty niedziele święta wszystko jak leci

qpik
@Fuck colqumica

ile tam robisz? ktoś mi polecał i q....a nie wiem czy brać. co tam robisz ?

Jimmy
@qpik

Nie znamy się ale z czystej ludzkiej życzliwości porada gratis: "Uciekaj jak najdalej!" Nic dobrego tu Cie nie spotka.

Colquimica Polska prowadziła rekrutację na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Teresa

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Colquimica Polska? Na forum pojawiały się głosy, jak ten użytkownika @Pfff, o niewielkich zarobkach oferowanych przez pracodawcę - czy aktualnie może ta kwestia uległa zmianie? Zachęcam do wypowiadania się osoby zatrudnione w Colquimica Polska.

Teresa

Zdarzały się na forum głosy, jak ten użytkownika @Pfff, że w firmie Colquimica Polska ciężko jest uzyskać podwyżkę. Czy coś się może zaczęło zmieniać w tej kwestii? Może warto w jakiś bardziej "rozległy" sposób podejmować tę kwestię z pracodawcą. Dajcie znać, czy próbowaliście!

Teresa

@Piotr, nie jestem pewna, czy tego typu komentarze powinny znajdować się na forum. Chciałabym zapytać, jak wygląda sytuacja pracowników w Colquimica Polska? Gdyby ktoś chciał napisać swoją ocenę tego pracodawcy, na pewno bardzo pomógłby osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu.

Witaj. Jestem dziennikarzem i zbieram informacje ( zgodne z prawem ) na temat portugalskiego pracodawcy u którego pracowałeś. Chciałbym się z tobą spotkać przy kawie i porozmawiać. Proszę skontaktuj się ze mną. Pani Tereso - administratorze proszę nie kasować tej wiadomości.

Teresa

@Marian Koniuszko, dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na forum. Mam nadzieję, że te kwestie, o których wspominasz, ulegną zmianie w firmie! @anonymous, rozumiem, że pracujesz w Colquimica Polska. Możesz napisać coś więcej na temat tego pracodawcy? Czy wypłaty są terminowe, a forma umowy elastyczna?

Marian Koniuszko

Z racji wykonywanej pracy jestem częstym gościem w tej firmie. Warto coś wspomnieć o warunkach socjalnych które zauważam tam od dość dawna. Kantyna monitorowana - mimo ze nie jest miejscem wykonywania pracy to troche dziwny zwyczaj. Temperatura w kantynie sięgającą ok 30ºC jeśli nie więcej jest dla mnie nie lada szokiem. Widziałem pracowników jedzach posilki na zewnątrz i to w dokuczliwym upale. Pisuary w toaletach wręcz przepełnione urunami i tak jest dzień w dzień. Najwyraźniej ktokolwiek jest za to odpowiedzialny zupełnie się tym nie przejmuje. Te kilka przykładów chyba wystarczająco obrazują podejście do szeregowego pracownika.

Teresa

Upominam osoby wypowiadające się na forum, że obowiązują tu pewne zasady! Komentarze pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie nie będą tolerowane. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem obowiązującym nas tu wszystkich na forum: https://www.gowork.pl/regulamin . Jeśli ktoś chciałby dodać rzeczową i merytoryczną opinię na temat pracy w Colquimica Polska - zachęcam.

Teresa

@klickklick, rozumiem, że pracujesz w Colquimica Polska. Długo już jesteś związany z tą firmą? Czy to, o czym piszesz, było poruszane na zebraniach z przedstawicielami pracodawcy? Myślę, że zawsze warto spróbować. @szpieg z krainy deszczowców, a czy Ty jesteś obecnym lub byłym pracownikiem Colquimica Polska? Możesz podzielić się z nami swoją rzeczową opinią na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam!

klickklick

Niedocenienie pracowników jest w tej firmie jak najbardziej na miejscu i nikt nie widzi w tym problemu. Wykonując swoje nigdy w tej firmie nie zostaniesz doceniony jak trzeba.

szpieg z krainy deszczowców
@klickklick

dziwisz się że cię niedoceniają jak zapewne marnujesz czas na pisanie na gowork, zamiast pracować! O 5.16 powinienieś być nastanowisku pracy a nie obsługiwać smartfona.

Teresa

@TheGoldComesFirst, czy gdzieś zgłaszałeś takie zachowanie przełożonych, podejmowałeś działania, które mogłyby zatrzymać to zjawisko? Może obecnie w firmie takie sytuacje nie mają już miejsca? Wspominasz, że pakiet benefitów różni się dla poszczególnych osób, z czego to wynika? Czy to kwestia zajmowanego stanowiska, stażu pracy?

Teresa

@ThegoGoldComesFirst, co dla Ciebie oznacza "lekki mobbing?" Wyjaśnij proszę, co masz na myśli. Piszesz, że praca jest zmianowa, czy grafik jest ustalany z góry, czy można go dopasować? Czy przysługuje wyższe wynagrodzenie za pracę w weekendy? Czy pracownicy mogą skorzystać z benefitów pozapłacowych?

TheGoldComesFirst
@Teresa

Nie dotyka to każdego. Nie każdy/każda mobbuje. Sa jednak osoby które robią lub robiły to systematycznie ( jest to dla nich dość charakterystyczne co jest powszechna opinia ). Przeważnie jest to mobbing ukosny tj. przełożony-podwładny. Trochę można tu wymieniać. Nieuzasadniona krytyka, zakaz robienia przerw lub zmuszanie do zostawanie po godzinach taktyka pomniejszenia kompetencji lub utrudniania wykonywania pracy. Zdarzały sie przypadki przyjmujace forme psychicznego dreczenia co skutkowało zwolnieniami pracowników którzy padało ofiarom tego typu zachowań. Kolejnym aspektem jest poniżanie, ośmieszanie lub zaniżanie samooceny niektórych pracowników. Grafik jest ustalany z góry. Nie przysługuje wyższe wynagrodzenie za pracę w weekendy. Tak sa benefity pozaplacowe z których można korzystać jednak nie są jednakowe dla każdego. Nie każdy może z nich korzystać w takim samym zakresie lub w ogóle.

@TheGoldComesFirst

a mam pytanie jak wyglada relacja brygadzista - pracownik. Ty jesteś ze swojego zadowolony? W twojej pierwszej opinii nie jest tak źle, więc cały czas się zastanawiam. to dręczenei psychiczne mnie interesuje, czy to jest na codzień? Nie chcę cię dopytywać , ale jako kto pracujesz? chyba że możemy popisac na priv.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Colquimica Polska? Jaka jest atmosfera?

ThegoGoldComesFirst

Co dokładnie Cię interesuje? Produkcja? Praca 4 zmianowa po 6 dni w tygodniu. Święta/weekendy itd. Dostajesz dodatek za nocki i za wyrobione nadgodziny ponad określony miesięczny czas pracy. W razie czego dopytuj o szczegóły zapewne wiele rzeczy na rozmowie kwalifikacyjnej będzie przemulczanych! Czasem się przytrafić ze zostaniesz zmuszony do pokrycia wolnego urlopem. Zarobki mniej więcej takie jak wszędzie-cwszędzie-czasem wyjdzie lepszy czasem gorszy miesiąc. W zależności od godzin i np. nocek. Klimat raczej ok ale to też założysz na jakiego leadera trafisz (zasada jest taka że Ci najwięcej gadający najwięcej sie opieprzaja). Lekki mobbing też nie powinien Cię zaskoczyć.

Fuck colqumica

Nie polecamy nikomu tej firmy ludzi na produkcji traktują jak robaki a to tak naprawdę dzięki tym ludziach firma działa głupie baby z biura nie mają pojęcia wogole o pracy jedna pani od wydawania noży druga od butów trzecia od h.j wiem czego opinia ze firma się rozwija i takie tam to jedna wielka ściema ludzie omijanie firmę z daleka nie warto przez ostatni rok może 2 osoby dołączyły reszta jak widzi co się dzieje robi 2-3 śni maks i uciekają

Tralalla

Ludzie którzy pracują myślą tylko o zwolnieniu i zmianie jak najszybciej pracy. Produkcję traktują jak najgorszy sort ludzie tam pracujący są niżej niż sprzątaczka, a inteligentny z biura co dnia nieprzerobily fizycznie maja ich za patologie.. Zarobki marne jak na 3 zmianowya 4 brygadowke i jeszcze robiąc po 6 dni. Raz do roku inflacyjna dostaniesz i się ciesz. Każą sprzątać rozposzczalnikami czasami co dzień przez tydzień a w umowie masz napisane że raz w miesiącu będziesz to robił. Jak chcesz się wkurzac i denerwować to spoko ale o milionach na koncie zapombij

Qwerty

Z roku na rok firma bardzo sie rozwija. Wynagrodzenie tez systematycznie idzie w gore. Dobre miejsce pracy patrzac w perspektywie kilku lat do przodu kiedy to skoncza sie wszystkie inwestycje. Plusy: - konkurencyjne wynagrodzenie - benefity (multisport, darmowy transport do pracy, luxmed, ubezpieczenie na zycie) - firma nastawiona na dluga wspolprace - umowa o prace - wszystkie nadgodziny na produkcji platne 100% - dobre miejsce aby nauczyc sie j. Ang - w porownaniu do innych firm produkcyjnych ludzkie warunki pracy (30 minut przerwy, mozna bez problemu isc na dwojke albo na papierosa) Minusy: - 4 brygadowka - latem na hali strasznie goraco (niby klimatyzacja ma byc?) - zima bywa zimno na hali - wiecznie zapchane kible :o

Prezes

Więc tak na ten czas umowa pierwsza 2500 po miesiącu 2700 roczna 2900 a dalej się zobaczy oczywiście brutto z dodatkami na czasto wychodzi minimum 2750 netto na rękę rzekomo idą podwyżki zobaczymy

Zostaw merytoryczną opinię o Colquimica Polska - Plewiska

• Jak się pracuje w Colquimica Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Colquimica Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colquimica Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Colquimica Polska