Złotniki S.A. Zakłady Chemiczne

Wrocław

Opinie o Złotniki S.A. Zakłady Chemiczne

Mg

To nie jest praca to rzeźnia ponad 15 lat w tym syfie bród smród kwasów tlenków kwasu azotowego i siarkowego, nieszczelne rurociagi kwasowe źle wykonana instalacja zagrazajaca życiu gdzie bys nie pracował smród kwasów jak nie z instalacji to z kominow.Kierownik G.P.Kretyn który na niczym sie nie zna co nie tylko ja tak twierdze obserwóje przez kamery stoi nad toba zebys tylko pracowal jak najwiecej i nie pokapował sie ze to trucizne wdychasz ,praca na godziny .Cały syf i smród ktory wydobywa sie z kominów widoczny jest z daleka i rozciaga sie do koła (Lesnica Stablowice Złotniki .Ludzie któży pracuja lub pracowali krótko zyja bo ich ten zakład trół umieraja na raka płuc lub innego .Zarobki moze i dobre ale nie rekompensuja zdrowia i pieniedzy które musisz wydac na lekarzy .Nie Pracujcie Dla Tych Oprawców .TEN ZAKLAD PRZYPOMINA RACZEJ CZYSCIEC NIŻ PRACE Z ŻYCIA CIĘ WYCZYSCI

Opowiedz o firmie Złotniki S.A. Zakłady Chemiczne na naszym forum. Wiele karier jest w Twoich rękach.

Zostaw opinię o Złotniki S.A. Zakłady Chemiczne - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złotniki S.A. Zakłady Chemiczne