Timac Agro Polska

Poznań

Opinie o Timac Agro Polska

zwolniona 2014-01-28 02:03:11
Nie pracuję w Timacu już od roku i powiem tak: trzeba być kompetentnym i mieć wyniki. Jak wszędzie. Atmosfera dobra, socjal genialny, wyposażenie pracownika bardzo dobre. Zarobki wysokie, jeśli osiąga się wymagane (niezbyt wygórowane) normy. Dyrekorzy Regionalni rzeczowi i raczej pomocni, choć pod presją GÓRY.
Wsparcie zespołu Doradców fantastyczne.
Wady? Okropny i wszechobecny controlling (do tej pory boję się dźwięku dzwonka z nokii C5, który mialam ustawiony na Dyrektora...)
Brak GPS w autach. Firma z góry ufa ludziom. Wspominam dobrze, nie dałam rady, zbyt trudny teren.
pytajnik 2014-11-13 23:02:27
Witam, czy może ktoś napisać nieco więcej informacji na ten temat? Przyznam że martwi mnie fakt, iż ogłoszenia o pracę w kujawsko-pomorskim pojawiają się co jakiś czas od długiego czasu i tu pytaie, czy nie mogą nikogo znaleźć, czy może zwalniają ludzi co chwilę?
lizak 2014-12-15 19:12:42
a na jakim terenie pracowałaś?
Czy może ktoś coś napisać na temat stanowiska KAM ds. Zootechniki? Czy koniecznie trzeba mieć wykształcenie zootechniczne?
Gall 2015-04-23 18:50:27
od roku 2014 - masakra ciśnienie z góry, stale presja - która jest wszędzie odczuwalna nieważne czy rozmawia się z dyrektorem czy pracownikami biura... spięcie ciśnienie to normalka a szanowna Pani zarządzająca to już stale uprawia mobbing na czele z dyr. handlowymi. Pieniądze małe i nie warte nerwów i zachodu.
bomb 2015-07-10 21:40:22
Więc o jakich pieniądzach rozmawiamy. Myslę o przejściu do Timaca z dużej dystrybucji. Też tu ciśnienia i kontrollingu nie brak, a pracuje się dla pieniędzy.
Proszę o rzeczowe info czego można się spodziewać. Każdy teren jest trudny.
efenberg 2015-07-20 22:12:19
3500 - 5000 brutto plus premie.nie zrobisz rentowności w ciągu 3 mies. lecisz z roboty.towar bardzo drogi,przynajmniej 2x droższy niż konkurencji.sprzedajesz "wodę święconą".dobra szkołą dla chcących się poduczyć i iśc do dystrybucji.
Jaro 2015-11-09 22:17:12
to od razu idź do dystrybucji jak chcesz być sprzedawcą a nie doradcą,czarów nie sprzedajesz tylko wprowadzasz zaawansowaną biotechnologie w produkcję upraw.
mizior 72 2015-11-15 02:30:58
Pracowałem w Timacu kilka lat - nie narzekałem, spróbowałem jednak pracy u konkurencji - w polskiej firmie. Niestety Timac daje lepsze bez porównania warunki pracy i płacy - nie śledzą cię GPSem, wystarczy uczciwie popracować 4 dni w tygodniu, żeby zrobić te 4000- 5000 zł na rękę. Wpisy o kontrolingu ...nie wiem, u mnie tego nie było, ale są różne regiony i różni dyrektorzy...firmę tworzą przecież ludzi. Pozdrawiam.
mizior 72 2015-11-15 02:34:51
Firma ok - dobry socjal, samochód bez gpsa, niezłe zarobki - trudny do sprzedaży produkt..ale coś za coś, można sprzedawać szajs i mieć niską prowizję albo dobry towar i zarabiać.
marcin 2016-03-19 21:57:29
jakie warunkin oferuje firma. i jakimi autami jeżdżą handlowcy. W poprzedniej firmie jeździłem toyotą i same problemy z tym miałem.
cvbj 2016-05-05 22:44:57
@kadik łaski nikt nie robi. Musisz dostać podstawę pensji. Ja nie widziałam firmy gdzie nie daliby podstawy...
Zostaw swoją opinię o Timac Agro Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timac Agro Polska