Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

Komisjonowanie burgwedel nie polecam szukajcie innej pracy zwalniaja w pracy po 3 h dojazd 80 km z miejsca zakwaterwania to skandal!!! zwolnili bo pracownicy wrócili z urlopu

PawelB
@ja

przeciez to nie prawda co piszesz, Concept nie ma mieszkan dalej niz 25 km od miejsca pracy(usunięte przez administratora)

abc123

Witam. Nie wiem dlaczego moje wpisy są usuwane ale chcę żebyście wiedzieli że będą komentarze dodawane cały czas i nie tylko tu ale i na innych stronach również. Jestem bardzo zdeterminowany. Praca jest bardzo ciężka i mało płatna. Kierownictwo krzyczy i wyzywa na ludzi. Normy pracy są bardzo zawyżone i bardzo często jest tak że jedna osoba wykonuje pracę za dwie. W dziale zatrudnienia w firmie jest Pan o imieniu Thomas K. z Hankensbuttel, który jest bardzo nieuczciwy i (usunięte przez administratora) ludzi, jest kłamca, uważajcie na niego jest mały niski i może dlatego jego wredna natura się tak objawia. Co do firmy Concept Plus niestety bardzo słabo płacą. Warunki mieszkaniowe są uzależnione od tego gdzie się trafi. Raz jest gorzej a raz lepiej ale podstawowy standard jest zachowany.

Max
@abc123

nie wyobrażam sobie że praca tzw.ciężka,to co ,za co maja płacić?To nie wiecie placzki że produkcja to nie wakacje u babci na paczkach? Druga rzecz jak by jakiś buerak na mnie krzyknął to by dostał jedno ostrzeżenie,a wiecej nie był by nigdy na nikogo krzyknać.

Max

Nie znam firmy.ale troche już poruszałem sie po Europie.Zastanawiam sie jak sie możecie pakować w takie (usunięte przez administratora) Czytajcie umowy dokladnie,rozmawiajcie z odpowiedzialnymi za wyjazd i warunki na miejscu.Zrozumcie że to wy rozdajecie karty ,wy na nich pracujecie.jakis wybryk z ich strony,to wystarczy że powiecie dosyć i ini maja nóż na gardle.Przeprowadzić w Polsce kampanie niegatywna nt.tzw,agencji i ludzi tam zatrudnionych.Nie obawiajcie sie niczego.Za 700 eu,to mógł bym pracować góra 4 godziny dziennie z darmowa kwater a dojazdem itp. Pozdrawiam Max

Nela

Pracowałam przez firmę concept plus na komisjonowaniu w Burgwedel przez dłuższy czas. Rotacja straszna, szef chodzi za Tobą z telefonem w którym ma aplikacje i mierzy Ci czas, patrzą co chwilę kogo by tu wyrzucić. Co chwilę gadka o normach, zebrania, powtarzają to samo, a i tak nikt sobie z tego nic nie robi, bo większość nie zna języka i co chwilę są to nowi ludzie którzy nie ogarniaja niczego. Sama praca okej, jednak dużo chodzenia na komisjonowaniu i wiadomo tempo. Mnóstwo ludzi śmierdzi więc trzeba być przygotowanym na wachanie smrodu przez 8,9h, połowa to turasy. Co do agencji pracy to warunki mieszkaniowe jedne z lepszych, kwatery na poziomie, aczkolwiek jeśli chodzi o wynagrodzenie szału nie ma zawsze dostajesz 1-go zaliczkę w wysokości 350euro i 15-go cześć wypłaty 400 euro i to jest cała wypłata w wysokości 750 euro, 800 Maks za naprawdę zapieprzanie. Kroja na wszystkim co się da, za samochód 50 euro OD OSOBY plus tankujesz sam, co jest nieopłacalne, bo w nowej firmie mam dodatek do paliwa. Do Pracy z kwater 30 km 25km, także nie mało. Proszą Cię bys wozil ludzi, a i tak zabierają Ci 50 euro z wypłaty, kpina. Karty ubezpieczenia nie zobaczycie na oczy, także do lekarza jeśli chcesz iść musisz prosić o faks. Urlop w fiege? Marzenie. Nie dają urlopów także o zjeździe do Polski można pomarzyć. Jeśli nie trafisz na pijakow którzy od świtu do zmierzchu dudnia muzyka i jedyne ich zajęcie to picie to Ci się udało. Jak jedziecie w parze to 1400 na dwie osoby dostaniecie Maks więc warto się zastanowić i znaleźć inne oferty.

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

scyzor

Ludzie !!!! przestańcie narzekać!!! Taka sama praca czeka na was w Polsce, mam 42 lata wyższe wykształcenie, pracowałem w wielu zakładach produkcyjnych w Polsce na różnych stanowiskach, myślicie , że za granicą was posadzą na stołku i wam zapłacą?Nie ma tak dobrze niestety,jeśli nie znasz języka i nie masz fachu w rękach to nie spodziewaj się kokosów, stawka jaką tu płacą jest normalną stawką jaką płacą za granicą firmy pośredniczące, owszem 250 euro za mieszkanie jest to trochę dużo ale jak mam zapłacić powiedzmy 180 euro i mieszkać w chlewie to ja bardzo dziękuje.Każdy może mieć własną opinię, każdy ma swoje doświadczenia, jeśli jesteś normalną pracowitą osobą(chcesz pracować), dasz sobie rade. Ja przepracowałem tu ponad rok, nigdy nie pracowałem przy drobiu w Polsce ale wydaje mi się , że w Polsce byłoby dużo ciężej za mniejsze pieniądze. Moja rada dla wyjeżdżających za granicę: TUTAJ PRACUJE SIĘ JAK W POLSCE, tylko zależy na kogo trafisz , na jakie mieszkanie i czy masz motywację do pracy, dla tych co nie mają motywacji ani chęci to moją radą jest zostańcie w domu, tutaj po prostu trzeba pracować. Nie jestem koordynatorem ani osobą współpracującą, też nie jestem sympatykiem, to moje prywatne zdanie o pracy za granicą

Marys
@scyzor

Pracowałem 3 tygodnie po 14 godzin dostałem 600 € miałem 10 € na godzinę a zapiera. .. totalne złodziejstwo w biały dzień

Milka
@scyzor

Przepraszam Cię SCYZOR ale wydaje mi się że nie pracowałeś na produkcji przez ostatnie kilka lub kilkanaście lat. Ludzie naprawdę chcą wiedzieć jakie panują tam warunki zarówno finansowe jak i mieszkaniowe. Pozdrawiam

scyzor
@Milka

Pracowałem w tej firmie łącznie 21 miesięcy(16 miesięcy przez Concept i 5 miesięcy już pod firmą)

@scyzor

WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE I PRZERZUCASZ TACKI NA VERPAKUNG CZY INNYM DZIALE ??? BRZMI MAŁO PRZEKONUJĄCO ŻE PISZESZ PRAWDĘ KOLEGO

KatarzynaC8
@scyzor

Nigdy nie porównuj Polski do Niemiec. Pracujemy w Niemczech tylko dlatego, że dostajemy dużo więcej. Ludzie mają prawo narzekać, jak dostają ochłapy, a nie pieniądze. W moim byłym holenderskim zakładzie pracy było 2 agencje pośredniczące. Należałam do tej gorszej, dlatego miałam kiedyś stawkę 10.50 euro/brutto i gorsze zakwaterowanie /hotel robotniczy, 4 os, w pokoju./ Ludzie z drugiej firmy mieli 11.80 euro/brutto i mieszkali w domkach jednorodzinnych, po 2 os,w pokoju. Czyli widzisz, jakie istnieją rozbieżności na tych samych stanowiskach. Innym przykładam jest VHGN UG w Straelen. Robiłam tam 2 lata temu. Wynajmowali nas do pracy w polu. Gospodarze niemieccy płacili im 14 euro za godzinę naszej roboty. A teraz trochę matematyki: 14 - 9,20 = 4,80. Firma dostawała od gospodarza 4,80 za godzinę naszej pracy. 9,20 to moja stawka brutto. 7,40 to moja stawka netto /po odliczeniu podatku, składek, itp./ Ale od firmy dostawałam stawkę 6,00 euro/netto 7,40 - 6,00 = 1,40 z każdej mojej godziny "oddane na firmę." Gwarantowali darmowe mieszkanie...ha, ha, bajki dla naiwnych! Czyli firma z każdej mojej godziny pracy miała zysk: 4,80 + 1,40 = 6,20 euro Pracowałam przeciętnie 10 h, czyli zarobili na mnie 62 euro za dzień. /soboty też pracujące/ 62 euro x 24 = 1488 euro/miesiąc. Z tego nawet jak zapłacą 200 euro za moje pomieszkiwanie, to nie biednieją. Czyli ja pracowałam, a ktoś zarobił na mnie całą pensję. Firma nawet nie dba, aby nas poubezpieczać i opłacić składki emerytalne, czyli zarobili jeszcze więcej na mnie, niż ja to oszacowałam. Wyłożyłam Ci to łopatologicznie i podobnym Tobie, abyście nie pierd0lili na forach, że "nie chcemy robić." Ja nie będę tyrać za grosze i w urągających godności warunkach aby ktoś się na mnie dorabiał, a mnie rzucał ochłapy. Ale Ciebie mogę tam wysłać, oni liczą na takich "gorliwych naiwnych." Teraz już mam niemiecki na tyle opanowany, że szukam tych lepszych agencji: takich, które dają darmowe mieszkanie i wyższą stawkę. Ja nie uprawiam wolontariatu, ale pracuję za granicą po to, aby zarobić i się dorobić. Ludzie, szukajcie pracy, gdzie rzeczywiście zarobicie, a nie na Was zarobią. Powodzenia.

Kruczekk

Witam. Można by było prosić o wiecej informacji o tej pracy ? gdyż poszukujemy z dziewczyną godnej pracy ;)

KatarzynaC8
@Kruczekk

Pracuje tam moja dobra koleżanka /drób w Wietze/, więc mam wiadomość z "pierwszej ręki." Dostaje ok. 800 euro/miesiąc netto, resztę zamrażają jej na "zeit koncie." Robota znośna, ale zwalniają za byle co i zastraszają. Obrywają pensję niemal za wszystko: za ubrania robocze, za szkolenia, itp. - do czego nie mają prawa. Albo są takimi (usunięte przez administratora), że nie stać ich zapewnić pracownikowi fartucha i przeszkolenia. Odpuść sobie ten Concept, jest tyle innych firm, gdzie dają nawet darmowe mieszkanie. Jak pogadasz z "werbownikami" z Conceptu, to Ci złotych gór naobiecują, a ostatecznie wyjdziesz z 800 euro/miesiąc i "zamrożonym" zeitkontem, czyli ryzykujesz, czy Ci resztę wypłacą, czy też nie po Twojej rezygnacji z pracy. Abyś się orientował: w najbardziej (usunięte przez administratora) niemieckiej fabryce powinieneś wziąć do ręki jakie 1200 - 1400 euro netto /mam na myśli euro do ręki, już po odliczeniu podatku, mieszkania, pieniądze tylko dla Ciebie./ Masz więc porównanie.

PawelB

Polecam komisjonowanie w Burgwedel. Jestem 3ci miesiac. Mieszkanie+ Kordynator pomogl zciagnac kuzyna i mieszkamy razem. We wszystkim man pomaga. Pytajcie o greka bo ma dziwne imie ale rozmawia super po polsku. Sam sie zdziwilem

Pol
@PawelB

Ile godzin pracy? Jakie zakwaterowanie? Jaka wypłata?

Hmm

Witam, pracuje ktoś w Burgwedel na komisjonowaniu? Chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć, jak z warunkami, godzinami i jakie są +/- zarobki. Dzięki.

[studentka, Wietze] Jak najbardziej mogę polecić pracę przy drobiu w Wietze. W zeszlym roku byłam w Haren, nie ma porównania. W Wietze każdy stara się pomóc, jest dużo Polaków. Jak praca na danym stanowisku Ci nie idzie, zmienią Cię na inne, bez problemu. Do temperatury można się przyzwyczaić, są działy gdzie jest troche cieplej. Na start dostaje się kurtkę, czapkę, szalik oraz buty. Jak ktoś chce pracować to naprawdę nie ma się co przejmować i polecam wyjazd. Praca nie jest ciężka, głównie stanie przy taśmie i wybieranie/ odwracanie kawałków mięsa/ pakowanie do skrzynek, czy kartonów i rzucanie na taśmę. Co dwie godziny jest przerwa - 15 min, 30 min i 15 min. Czas naprawdę szybko leci. Pozdrawiam koordynatorów Maję, Karolinę, Patryka i Tudora, naprawdę świetni ludzie, zawsze starają się pomóc, odpisują na smsy nawet poza godzinami pracy. Koordynatorka z Haren, pani A., gdy zadzwoniłyśmy z zapytaniem o pracę od razu powiedziała nam, że jak nie mamy samochodu to ona nam nie da, dla dwóch osób i, że co my sobie myślimy. W Wietze jakoś bez problemu dostałyśmy samochód na dwie osoby. Co do zakwaterowania trafił nam się piękny domek, troche daleko od fabryki, bo 35 kilometrów, ale mając samochód to nie problem. Wszystkie zasady co do odliczania pieniędzy z wypłaty są podane na samym początku ( zakwaterowanie, auto, ubrania robocze), więc osoby które piszą, że firma (usunięte przez administratora) nie potrafią widocznie czytać. W zeszlym roku w Haren udało mi się w ciągu półtorej miesiąca zarobić trochę ponad 2 tysiące euro z nadgodzinami, także jak najbardziej warto :) Pozdrawiam również panią Mariolę z biura w Polsce, w Bydgoszczy która zrobiła wszystko, że wcisnąć nas na pełną już listę. Naprawdę lepszego wyjazdu nie mogłam sobie wyobrazić, dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie mi dane współpracować z Tą firmą :)

harbud 1969@wp.pl
@Marta

czemu takie bajki opisujesz jak tak niejest to co tam widzialem to szok ludzi traktuja jak bydlo a zarobi nedza dobra bajerantka z ciebie juz nigdy tam

@Marta

CO ZA BZDURY WYPISUJESZ KOBIETO ??? KTO PRACOWAŁ W WITZE TO WIE O CZYM MÓWIĘ

Ile jest zmian w Concept Sp. z o.o.?

syla

Pracowałam na produkcji, tam były 2 zmiany poranna i popołudniowa. Grafiki ustalają koordynatorzy na miejscu. :) Miałam okazję pracować dość długi okres czasu, niedawno zjechałam właśnie. Pracę jak najbardziej polecam. Jeszcze może wrócę, ale z chłopakiem pewnie.

ZENEK

MUWIĄ ŻE 2 A TAK NAPRAWDĘ JEST 4 6;00 - 15;30 9;00 - 18;00 15;30 - 1;30 18;00 - 2; 30 DWIE OSTATNIE ZMIANY TAK NAPRAWDE KOŃCZĄ SIĘ AŻ WYROBIĄ WSZYSTKO JA NAJPUZNIEJ WYSZEDŁEM Z ZAKŁADU O 3 ;45

Hmm

Witam dostał ktoś ma zamiar jechać ktoś na koniec stycznia na komisjonowanie? Będę się raczej wybierał a jak to mówią z kimś to zawsze raźniej ;)

Nie Polecam

ZDALA OD TEJ FIRMY! Lepiej poświęcić trochę czasu i poszukac lepszych ofert i być traktowanym jak CZŁOWIEK. Nie sposób opisać wszystkich przykrych sytuacji jakie spotkały mnie z tą firmą. Z dnia na dzień wyrzucili z pracy jak psy. Telefon: "Pan/pani już tu nie pracuje". Dodatkowo nie wypłacili mi pieniedzy!!! Nie wiem skąd się wzięli ci koordynatorzy aczkolwiek wspomnę tylko o pani (usunięte przez administratora)która nie powinna raczej pracować z ludźmi. Odzywki typu "na ch*j mi to wysyłasz to jej codzienność. Podsumowując. Najniższa krajowa za ciężką fizyczną robotę. SZUKAJCIe CZEGOŚ INNEGO!!!

Nie polecam
@Nie Polecam

Pani K. :) proszę nie usuwać zacenzurowanych imion. Niech ludzie wiedzą jaki stosunek macie do ludzi

Sasr

Nie polecam tej firmy concept+ po przepracowanych ponad 150 godzinach, wypłata to 650 euro radze omijac

1234567890_

Witajcie. Ja pracowałam w wakacje w Wietze na werpakungu i jeden młody zielony proponował mi sex w zamian za lżejszą pracę. Wiem że jedna dziewczyna była na pewno, która z oferty skorzystała i przez to rozstała się z swoim chłopakiem z którym była zaręczona, każdy kto pracował to wie o kogo chodzi. Czy któraś jeszcze koleżanka się z tym spotkała ? Dodam że byłam na zmianie u Igora, którego pozdrawiam bo jest naprawdę spoko chłopak. Proszę piszcie i nie wstydźcie się. Może coś by z tym zrobić ?

zniesmaczona
@1234567890_

Jeżeli to prawda co piszesz to powinno to się zgłosić nie tylko do dyrekcji ale i na policję żeby ten zboczeniec już nie krzywdził dziewczyn. A jeżeli ty kłamiesz to tak samo popełniasz przestępstwo pisząc takie rzeczy. Swoją drogą o którym pracowniku piszesz bo nic nie podałaś

JuzDosyc!
@1234567890_

Tomeczku dałbyś sobie już spokój z wymyślaniem i wypisywaniem tych bredni. Każdy w Wietze ma tu z ciebie bekę. Nie nadajesz się do pracy i sprawiłeś problemy więc cię wyrzucili proste. Dostałeś to na co zasłużyłeś a teraz obwiniasz i oczerniasz wszystkich innych. Żałosne zachowanie. Mam nadzieję, że Concept Plus i CFG podejmą w związku z tym kroki prawne i poniesiesz karę.

tomek

Witam byłem w Haren i w Wietze praca bardzo fajna, czasami bywa ciężej ale bez przesady, Concept plus jest wporządku firmą, koordynatorzy w obydwu zakładach są pomocni nie miałem z nimi żadnego problemu, warunki mieszkaniowe oceniam jako dobre jestem zadowolony i osobiście po nowym roku wracam ponownie do pracy w Wietze a zarobki az tak złe nie sa pozdrawiam P.S. co do zielonego na verpakungu Igora to życzyłbym, żeby każdy zielony był tak pomocny i wporządku jak on i wszystkie złe rzeczy pisane na jego temat to są bzdury, miłego :)

May

Komisjonowanie różnych sprzętów w Burgwedel, możecie coś powiedzieć na ten temat? Mam możliwość wyjechać tam 18 listopada, ktoś także wybiera się może w podobnym czasie? :)

Aluka

abc kto ? krzyczy bo wyżywa nigdy nie spotkałem się z tym.jaki dział?

abc123

Witam. Nie wiem dlaczego moje wpisy są usuwane ale chcę żebyście wiedzieli że będą komentarze dodawane cały czas i nie tylko tu ale i na innych stronach również. Jestem bardzo zdeterminowany. Praca jest bardzo ciężka i mało płatna. Kierownictwo krzyczy i wyzywa na ludzi. Normy pracy są bardzo zawyżone i bardzo często jest tak że jedna osoba wykonuje pracę za dwie. W dziale zatrudnienia w firmie jest Pan o imieniu Thomas K. z Hankensbuttel, który jest bardzo nieuczciwy (usunięte przez administratora) jest kłamca, uważajcie na niego jest mały niski i może dlatego jego wredna natura się tak objawia. Co do firmy Concept Plus niestety bardzo słabo płacą. Warunki mieszkaniowe są tragiczne. Tam gdzie ja się wprowadziłem mieszkanie było bardzo zaniedbane. Pełno śmieci, zaszczane łóżka, smród, pełno butelek od piwa i po wódce, brak pościeli w kuchni robactwo i wszech obecny (usunięte przez administratora) Mam zrobione zdjęcia jeżeli ktoś chce proszę o meila to podeślę lumikow@gmail.com. Nie obawiam się konsekwencji dotyczących tej opinii ponieważ piszę prawdę i mam na to stosowne dowody.

P99
@abc123

Słyszałam że ludzie dostają nieciekawe mieszkania. Ja trafiłam w miarę ok i bardzo blisko zakładu. Praca nie jest ciężka ale ludzie bardzo niemili wręcz wredni. Nikt nie pamięta już jak przyszedł nowy i się uczył. Dopóki ktoś nie opanuje wszystkich linii jest bardzo źle traktowany dlatego tak mało ludzi decyduje się pozostać w tej pracy. Najgorzej okazują to niestety Polacy :(

@P99

To fajnie, że w Twoim przypadku mieszkanie było ok. Wiesz może, czy pracodawca daje możliwość, aby pracownik sam na własną rękę znalazł dla siebie odpowiednie mieszkanie?

P99
@Paweł

Myślę że niebyło by problemu

123ab
@abc123

Który kierownik krzyczy ? Na jakim dziale?

Takitampracownik

Dobra krótko zwięźle i na temat :D Bo jak czytam te wypociny to mnie strzyka. Praca jak każda trzeba coś zrobić żeby zarobić. PRacowałem na Concepcie przez jakiś rok i złego zdania nie powiem. No czasami cięzko z czymś się dogadać, ale to normalne przy tylu pracownikach z iloma oni muszą pracować. Produkcja jak produkcja robota jest i tyle. A tam widzę płacze na Concept i Igora to mi się śmiać chcę :D Igor pozdrawiam Cię :D I oczywiście Concept :D Pani Maja najlepsza :)

Robert

Jest katastrofa nie wiem o co chodzi pracowałem 18 miesięcy w Haren i nie widziałem tego cyrku jak tutaj to jest wyrzucenie kasy w błoto tylko przy rekrutacji jest super

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.