Concept Plus

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Concept Plus

Pol12

Widziałem wiele negatywnych opinii ale moje doświadczenia są zupełnie inne niż wielu z komentujących. Dostałem normalne mieszkanie w bloku do którego nie miałem żadnych zastrzeżeń, koordynatorzy zawsze byli pod telefonem w razie problemów, pracy nie brakowało. Podsumowując nie miałem się do czego przyczepić.

@Pol12

Praca za pośrednictwem firmy Concept Plus była pierwszą pracą, w której pracowałeś za pośrednictwem agencji pracy? Czy wszystkie warunki ustalone z pracodawcą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości? Możesz szczegółowo opisać, jak to wyglądało?

Kris Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w Concept Plus?

Poważna Nowy wpis

Dzień dobry mam pytanie dostałam ofertę pracy do miasta burgwedel czy ktoś mi odpisze czy mam na nią odpowiedzieć,czy raczej dać sobie spokój bardzo proszę o odpowiedź

Anna Rust

Zlodzieje ,wyzyskiwacze nie polecam .Kłamią jeśli chodzi o zarobki .Pracuje sie za 800 EUR0

Kulka
@Anna Rust

Ludzie nie piszcie głupot , jestem tu widzę jak jest i śmieszą mnie wasze opinie na temat wyjazdu. widocznie życie nie nauczyło was pracy , jeśli piszesz (usunięte przez administratora) to uzasadnij swój wpis . Jak dla mnie lepszych warunków do pracy nie spotkałam pozdrawiam

Roxi Nowy wpis
@Anna Rust

Dokładnie tak. Zwykli (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam tej pracy. Piszą że ponad 10 euro na godzinę a się okazuje że mniej bo kradną zlodzieje! I godziny się nie zgadzają. Pisali że ubrania za darmo a skasowali sobie 60 euro. Mieszkanie posprzątane na błysk a za sprzątaczkę też odciągnęli

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Concept Plus? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

NIE polecam tej firmy. W poprzednim tygodniu mieliśmy wyjechać na komisjonowanie w okolicach Berlina. Wyjazd został przeniesiony z rzekomego powodu braku pralki w mieszkaniach. Zgodziliśmy się na wyjazd w tym tygodniu, ponieważ mieli znaleźć inne zakwaterowania i wszystko miało przebiec bez problemu. Dziś dostaliśmy telefon z informacją, że wyjazd jest całkowicie odwołany. Dodatkowo śmieszne jest to, że Pani zaproponowała od razu pracę przy drobiu. Dodam również, że kompetencje Pani, która rekrutuje ludzi pozostawiają wiele do życzenia. Niezależnie o co się pytaliśmy ona nic nie wiedziała na temat wyjazdu. Wydaje mi się,że połowa rzeczy, które usłyszeliśmy nie była zgodna z prawdą, a tym bardziej nikt nie szukał żadnego nowego zakwaterowania. Podsumowując: agencja pracy stanowczo na NIE. Agencja jest niepoważna odwołując ludziom wyjazd kilka dni przed!!!! Ostrzegam każdego i przed wyjazdem niech zastanowi się dwa razy, czy na pewno chce zaufać Concept Plus :)

Danuta

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja i nie udało się wyjechać. Ja natomiast skupiłam się na tym, że napisałeś, że praca miała być w okolicach Berlina. Czy to znaczy, że osoby chętne do pracy tam muszą znać w jakimś stopniu język niemiecki? Zastanawiam się czy angielski też jest wymagany oraz w jakim stopniu.

Staszek

Podpowiedzcie czy teraz nie ma problemów z wyjazdem do pracy za granicę w związku z pandemią?

Patryk

Nie polecam mam zdjęcia mieszkania w którym mieszkaliśmy ile osób tam mieszkało i każdy z nas płacił po 250euro za mieszkanie jeśli to można tak nazwać a na temat koordynatorów nawet się nie wypowiadam

@Patryk

Dzień dobry! Zaniepokoił nas Pana wpis, ponieważ przykładamy dużą wagę do naszych zakwaterowań i zawsze są one pozytywnie oceniane przez naszych pracowników. Jeżeli jednak doszło do niedopatrzenia z naszej strony, to prosimy o jak najszybsze zgłoszenie sprawy na adres mailowy kontakt@cp-personal.com

Kuba
@Patryk

Powiem tak kolego było zgłosic do biura ! Polecam !!

Danzapała

Możesz tutaj pokazać?

Pat

Ostrzegam wszystkich omijajcie z daleka klamcy i (usunięte przez administratora) do tego myślą że zawsze będzie im się udawać wykorzystywać i naciągnąć ludzi na pracę bez zapłaty w bardzo ciężkich warunkach.

Pat

Czy ktoś wytacza im pozew zbiorowy? chętnie się przyłącze. W (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Bartek

@Htr Czy możesz dodać coś do swojej opinii? Chciałbym zacząć z nimi pracę.

Htr

(usunięte przez administratora)ostrzegam ludzi przed nimi!!!!

Pol12

@Pol12

Adrian

@Pomorze, Twoja wypowiedź na chwilę obecną jest mało pomocna użytkownikom, którzy przeglądają wątek opinii o pracy w firmie Concept Plus. Jeżeli możesz, to uzupełnij swoją wypowiedź i opisz, dlaczego tak uważasz. Wyraź swoje zdanie w sposób bardziej złożony i merytoryczny.

Pomorze

Nie warto i nie polecam. Moje sugestie dla Concept Plus: Nic

Adrian

@Kurak, dziękuję za odpowiedź. Ciekawi mnie jeszcze, jak wyglądały warunki mieszkalne, które oferuje firma Concept Plus pracownikom, którzy zdecydowali się na zatrudnienie za ich pośrednictwem? Były odliczane od wynagrodzenia, które przedstawiłeś kwoty na wynajem tego mieszkania? Napisz, proszę, jak to wyglądało.

Adrian

@Kurak, jesteś w stanie przedstawić dokładnie, jak wyglądało wynagrodzenie za pośrednictwem firmy Concept Plus? Czy w trakcie Twojego wyjazdu do pracy były sytuacje, które wymagały pomocy osób z biura firmy Concept Plus? Mogłeś zawsze liczyć na odpowiednie wsparcie?

Kurak
@Adrian

Moje wynagrodzenie 194 h ok 1850 euro brutto plus dodatki byly ale nie pamietam ile Potrzebowalem kilka razy drobnej pomocy.Zawsze pomogla mi dwojka koordynatorow pan i pani.Zawsze odbierali telefony.Praca moze nie jest lekka ale problemow nie bylo.Wszystko wspominam dobrze.

Kurak

Polecam wyjazd do Wietze.Koordynatorzy OK,praca ciezka ale dalo sie zarobic

Adrian

@artur, nie wiem, dlaczego uważasz, że jestem związany z firmą Concept Plus, tym bardziej, że sugerujesz moją pracę biurową dla tej firmy. Oświadczam, że nie jestem pracownikiem tej firmy, a osobą, która prowadzi dyskusję, aby uzyskać, jak najwięcej merytorycznych informacji, które mogą być pomocne dla osób poszukujących zatrudnienia.

Pati

Rozpoczyna ktoś prace Haren od 8 sierpnia?

@Pati

To najgorsza praca jaka miałam, kurczaki... Nigdy więcej wytrzymałam dwa miesiące. Ręce zamarzaja dużo Polaków którzy tylko podpie... ze nie wyrabiasz tylko stoją nad tobą i szybciej szybciej. Szaszłyki, szpice najgorsze co może być. Wiadomo nikt nie jedzie na wczasy ale tam jest porażka ciężko, nerwowo, zimno za co? Za 600e miesięcznie NIGDY WIĘCEJ!!! i to jeszcze 250e za mieszkanie 50e za dojazd do pracy i kierowcy liczą dodatkowo kilometry za jazde np do sklepu także zastanów się dobrze są lepsze oferty

Adrian

@Artur, dziękuję za odpowiedź. Wspomniałeś, że praca na tym stanowisku jest ciężka i wymaga poświęcenia. Czy mimo to wynagrodzenie za tą ciężką pracę jest odpowiednie i satysfakcjonujące? Na jaką stawkę na tym stanowisku można liczyć pracując za pośrednictwem firmy Concept Plus? Opisz, proszę, jak to wygląda.

artur
@Adrian

jako pracownik albo naganiacz doskonale soe pewnie orientujesz jaka jest stawka i w jakich warunkach odbywa sie praca.... chyba ze bie ma juz zasady za kazdy pracownik biurowy musi zaliczyc tydzien w EFG na produkcji......

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Rzeszów

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Concept Plus