Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

ek

Pracodawca na plus, praca też bardzo fajna. Pozdrawiam;)

Kinga

Wszystko od samego początku przebiegało bardzo dobrze. Warunki zamieszkania jak najbardziej na plus. Koordynatorzy bardzo w porządku. Każdy problem był rozwiazywany od razu. Wypłata wypłacana w terminie i całą rozpiskę dostaliśmy na papierze. Razem ze znajomymi polecamy ta agencje i sami planujemy tu wrócić :)

ek

Pracodawca na plus , praca też bardzo fajna. Pozdrawiam:)

AKM

Praca wspaniała, Pan koordynator Arystoteles najlepszy na jakiego można trafić,pomocny I wyrozumiały ???? dzięki niemu firma reprezentuje wysoki poziom I zachęca do ponownego powrotu!

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

Bolo

Interesuje mnie oferta pracy w Lehrte okolice Hanoweru jako operator wózka wysokiego składu. Może ktoś odpowiedzieć jakie warunki mieszkaniowe i sama pracy. Ile można zarobić? Z góry dziękuję.

przyszły pracownik

Witam,własnie mi przełożyli termin wyjazdu czy to się często zdarza?Mam nadzieje ze pierwszy i ostatni raz.

gift

wita, cześć rzeczy tu napisanych jest prawdą, praca typowo fizyczna , nie należy do lekkich - ale da się wyrobić ze wszystkim, kasa po miesiącu okolo 1100 na konto , tyle dostłem w maju . pokoje w ludzkim standardzie , czysto . Koordynatorzy pomocni.

Dorota

Pracuję tam od miesiąca i na razie jest okej. Dużo ludzi tu pisze bzdury i odstrasza ale to większość bzdury. Praca jest w szybkim tempie ale nie jakoś bardzo trudna. Domek mam 15 km od pracy, mieszkamy w 5 osób a warunki na domku są całkiem przyzwoite

gabi_riella

Polecam tą firmę pracowałam jakiś czas temu, jest wypłata na czas. Sama praca nie jest mega ciężka, da się przyzwyczaić się, trzeba mieć szybkie tempo i chęć do pracy. Praca jako bez zadanych wymagań jest okej. Po odciągnięciu wszystkich opłat zostało mi około 1100. Warunki mieszkania dość w wysokim standardzie, a atmosfera na domku zależny z jakimi ludźmi pracuje się na zakładzie.

Dzień dobry! Zaniepokoił nas Państwa wpis o zakwaterowaniach. Absolutnie nie mamy ani jednego zakwaterowania, które byłoby pozbawione dostępu do bieżącej wody!!! Dbamy o standardy wynajmowanych mieszkań i przeprowadzamy ich częste kontrole. Najwyraźniej próbują Państwo nas oczernić nie przedstawiając faktów. Prosimy o zgłoszenie na maila: kontakt@cp-personal.com, w których to mieszkaniach niby nie ma bieżącej wody, z chęcią przedstawimy dowody, że tak nie jest. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to proszę dokładnie się przyjrzeć swojemu rozliczeniu, bo na pewno przy pozycji Netto-Verdienst nie stoi 700 euro, jeżeli przepracowało się pełen miesiąc. To, że nie wliczają Państwo otrzymanych zaliczek i opłaty za zakwaterowanie wprowadza inne osoby w błąd! Wynagrodzenie netto to suma zarobiona przed ewentualnymi potrąceniami. Czy pracując w Polsce nie muszą Państwo płacić za mieszkanie? (pytanie retoryczne). W Polsce otrzymywali Państwo wynagrodzenie i musieli Państwo samodzielnie zrobić przelew, a u nas my robimy to niejako za Państwa, ale w dalszym ciągu jest to część składowa wynagrodzenia. Pozdrawiamy!

Witam, czy moze ktoś się wypowiedzieć na temat Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych itd. w Bautzen?

laki

czy przy wejściu do fabryki sprawdzają ćpunów którzy pod wpływem narkotyków idą do pracy ?

Darek

Szkoda gadać. Podważają decyzję lekarzy jak człowiek jest chory to zabraniają być na l4 grożąc zwolnieniem. Właśnie mnie przez to wyzucili bez pieniędzy bez zaliczki na ulicę. A jak po prosiłem o 50 e zaliczki żeby dostać się do innej firmy do pracy bo tam czekają na mnie to mi odmówili i zostawili bez pieniędzy. 4 km chodziłem na nogach do pracy a jak byłem w szpitalu to zero zainteresowania ze strony biura. Teraz muszę kończyć bo muszę wyjść z domku firmowego i nie wiem co mam ze sobą zrobić bez pieniędzy ani bez niczego a ich to nie obchodzi zero zainteresowania z ich strony. Nie polecam tej firmy dużo ludzi się zwalnia ????

@Darek

Dzień dobry Panie Dariuszu! Absolutnie nie zwalniamy pracowników z powodu choroby. Jednakże nie chcemy mieć nic do czynienia z osobami, które dokonują włamań i (usunięte przez administratora) przedstawicieli policji oraz lekarzy. Proszę opisać, z jakiego powodu Pan trafił do szpitala i dlaczego Pana zaraz z niego wypisano. Strojenie sobie żartów z epidemii będzie miało z pewnością dla Pana konsekwencje prawne i finansowe. Dodatkowo wspomina Pan, że musiał Pan chodzić pieszo do pracy 4 km. Mieszkał Pan rzeczywiście 4 km od zakładu, ale miał Pan do swojej dyspozycji rower, więc nie musiał Pan wcale chodzić pieszo do pracy.

Mate

Witam proszę o opinie pracownik przy drobiu?W Wietze mianowicie chodzi mi o zarobki zakwaterowaniem itd ?

Zarobek 10 € brutto Średnio po 8 godz pracy Koszt mieszkania 59,15 € tygodniowo. Koszt dojazdu firmowym autem 50 € + paliwo. ???????????? Liczymy 160 godz x 8,54 € netto = 1434,72 € podstawa pamiętaj aby odliczyć jedno razowy koszt książeczki sanepidu - 26€ miód co. Odejmujeny sobie koszta i dodajmy sobie nasze wydatki. Tzn jedzenie warto wyjechać?

Max
@Adam

Nie opłaca się. Kto nie był nigdzie jeszcze, to może wydać mu się ok. Dla mnie lipa

laki

ciekawy jestem jak walka w fabryce z koronowirusem ?

@laki

Zakład wprowadził niezbędne zmiany w funkcjonowaniu zgodnie z wytycznymi sanepidu, aby zredukować możliwość zarażenia się wirusem. Wszystkim pracownikom przed wejściem do zakładu mierzy się temperaturę i jeżeli ktoś ma stan podgorączkowy, to jest natychmiast odsyłany do domu. Na teren zakładu wpuszczane są tylko i wyłącznie osoby, które pracują na produkcji. Pracownicy personalni zostali w miarę możliwości przeniesieni do innych biur. Także nasze biuro na terenie zakładu zostało tymczasowo przeniesione do biura w Meppen. Prosimy o kontaktowanie się z koordynatorami mailowo lub telefonicznie.

@Concept Sp. z o.o.

A jak ktos ma gorączkę to na bruk? Granice zamknięte

@Concept Sp. z o.o.

A jak ktos ma gorączkę to na bruk i do domu jak granice zamknięte żadne busy nie jeżdżą

@Concept Sp. z o.o.

Tam robi cała Azja i Europa Wschodnia wirus szaleje mieszkałem na wiosce gdzie miałem 6 kilometrów do sklepu jedyna atrakcja było pójść pomodlic się do kapliczki Tam Cię nikt nie ochroni nie uciekniesz bez swojego samochodu

Co jaki okres czasu w Concept Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Firma sama daje podwyżki. Jest premia co 3 miesiące pracy

PeteY

Po opiniach na Portalu mieliśmy z patrnerką wielkie obawy co do wyjazdu do firmy concept ale jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Zakwaterwanie jest świetne, mamy Internet i mieszkanie jest świetnie wyposarzone. Kordynator przywitał nas i wszystko wytłumaczył. Młody chłopak ale sympatyczny i rzeczowo przedstawił nam warunki pobytu i pracy.Zaczynamy na komisonowaniu okolice Hanoweru . Aby tak dalej.

M
@PeteY

Siemka mozesz dać jakiś namiar na siebie? Chciałbym się coś więcej dowiedzieć?

@PeteY

To 250euro za mieszkanie jest razem z woda i pradem i czy to sie placi osobno

@Karolina

Płacisz 250e i się niczym więcej nie przejmujesz. Ale lepiej jechać z kimś bo można na nieciekawych współlokatorów trafić.

Paulina

Gdzie dokładnie jest, tak jak opisujesz? Jakie dokładnie miasto? I jaka nazwa firmy?

zenn

PawelB wydaje mi się że to ty piszesz nieprawdę ponieważ ja mieszkam w Bergen a to 56 km do zakładu -Noo to jak jest z tym twoim 25 max ? :/

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.