Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

Klaudia

Hej chciałby ktoś się zabrać do Wietze na 17.03.2021r chętnie mogę zabrać po drodze :D możesz napisać emaila (usunięte przez administratora)

_asiaaa*_

Część wszystkim, jak dla mnie wszystko w porządku. Wypłata jest na czas, godzin w pracy nie brakuje, koordynatorzy pomocne. Jestem zadowolona z mieszkania, adekwatna cena. Porównując koszt wynajmu zakwaterowanie w Holandii a Niemczech różnice ok. 50 euro tygodniowo. Płaciłam w Holandii 110 euro za tydzień, a ty płacisz się 59. Po przejściu kwarantanny zaczęłam pracę i jestem zadowolona plus do tego do kwietnia stawka wzrasta więc zarobki będą jeszcze większe.

Klaudia

Czy jedzie ktoś do Haren 10.03?

Nie wiem skąd tych negatywnych opinii, sporo dużo ludzi tam pracuje i są zadowoleni. Osobiscie pracuje tam od padziernika, praca jak praca, trzeba robić swoją robotę i jest ok. Ludzie, którzy jadą by zarobić miliony i nic nie robić przy tym niestety się zdziwią. Koordynatorzy są w porządku, da się z nimi dogadać. Mieszkania są nawet niezłe, a z wypłata wszystko się co miesiąc zgadza.

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

leosia

jezu agencja jak agencja , bylam w gorszych np. w holandiii, spanie w barakach , wiec w concept pracowalam okolo 8 miesiecy - i warunki mieszkalne sa ok, praca na chlodni do zniesienia , zarobki spoko

Kulka
@leosia

No i gitarka , tyle chciałam wiedzieć , dziękuję leosia ????a jak mają się sprawy z Internetem? Jest tam , żeby kontaktować się z rodziną? Pozdrawiam ????

Leosia
@Kulka

No pewnie, internet jest także luzik

Ktosiek

A ja uważam, że nie było tak źle jak wszyscy piszą :v pracowałam w wakacje 2020 jako student w Burgwedel i hmm... Sam concept był w porządku. Jedyne nieporozumienia wynikały ze złego przepływu informacji, np. informacja o tygodniowych przestoju, którą dostaliśmy w piątek po południu, a wiadomo za mieszkanie się płaciło-oczywiście problem został rozwiązany na korzyść pracowników. Co do firmy, no cóż, concept ma na to niewielki wpływ, bo leader nie był przyjemną osobą. Nie było też sytuacji takiej, że dostawaliśmy kary za nie trzymanie porządku, jedynie ostrzeżenia. A opiekun był bardzo uprzejmy i pomocny, chociaż czasem nie ogarniał :v Mieszkanka bardzo schludne i przytulne, po 2 osoby. Jak przyjachałam, to były świeżo po remoncie. Kurczę, jak bym mogła, to jeszcze raz pojechałabym do pracy właśnie z conceptu.

Wietze

Absolutnie nie mam nic do narzucenia tej agencji pracowałem 6 mies i tylko odszedlem z względów osobistych. Chętnie bym dalej kontynuował swoją pracę u Nich. Przychylni uczciwi i chetni do wyjaśnienia problemów.Jak dla mnie duży pozytyw. Pozdrawiam

Kamberello

Witam serdecznie. Wysłałem aplikację na stanowisko pracownika na taśmach przy kurczaku z warzywami w Haren lub Wietze. Czy doradzi ktoś jak tam faktycznie jest? Prośba, bo zastanawiam się nad wyborem tej pracy. Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam.

Stary wyjadacz

Ja pracuję przy tych kurczakach już ponad 5 lat, piszcie śmiało pytania, tyle co wiem to odpowiem.

dorota
@Stary wyjadacz

witaj mogę prosić o jakie kolwiek informacje mam zamiar podjąć pracę z mężem przy kurczakach w haren czy zapewniaja zakwaterowanie

Magda
@Stary wyjadacz

Witam mam pytanie o prace na kurczakach bo mam jechac :)jakie są warunki w mieszkaniu?

TOM

Komisjonowanie pod Berlinem. Jest to nowy projekt Concept Plus. Praca lekka co prawda stojąca, dużo Polaków pracuje , dobrze znać parę słów niemieckich - kultura,żeby się chociaż przywitać itd. Trzeba mieć chęci do pracy a nie na wakacje jechać. Stawka godzinowa jest podana.Przerwy nie są płatne, jest stołówka. Zarobki można przed wyjazdem sobie samemu sprawdzić w Internecie przeliczajac stawkę godzinowa x ilość godzin wstawiając w kalkulator brutto-netto. Koordynatorzy starają się pomagać a nie szkodzić. Pamiętać należy, że jest okres pandemii i nie tylko w Niemczech są obostrzenia, kwarantanny itd. Też podjąłem pracę w styczniu. Nikt nie karze nam pracować w Niemczech możemy podjąć pracę w Polsce lub każdym innym kraju UE. Wybór do nas należy.

Jerry
@TOM

Cześć! Możesz podać nazwę magazynu na którym pracujesz?

Chcemy wyjechać na kurczaki w parze już mamy termin i te umowy wstępne, ale jak czytam te komentarze to się zastanawiam nad tym. Ile netto wychodzi miesięcznie i czy są godziny czy siedzi się na pokoju bez pracy? Może się wypowiedzieć ktoś kto jest już dłużej na miejscu.

Pol

Myślę że ta agencja wogóle nie ma racji bytu lepiej jeździć przez sprawdzone agencje które mówią wprost kiedy dokładnie wyjazd i nie mydla ludzia oczu. Przez ta agencje można się dorobić tylko długów i zostać bez pracy a napewno nie zarobić !!!

Pol

Witam, agencja jak najbardziej na NIE odwoływanie wyjazdu w ostatniej chwili, szukają mieszkań na ostatnia chwilę, których nie znajdują. Kazda agencja zapewniająca zakwaterowanie ma o wiele wcześniej załatwione stancje. Pani która rekrutuje nie ma zielonego pojęcia o niczym i o wszystko musi dzwonić i pytać się kordynatorow z Niemiec. Ludzie rezygnuj z prac nastawiają się że wyjadą a tu Lipa w ostatniej chwili. Najgorsza agencja z jaką miałam do czynienia

@Pol

Cześć! Możesz powiedzieć przy jakim projekcie wyszło takie zamieszanie? Pzdr

Nick Przy komisjonowaniu pod Berlinem

Berlin komisjonowanie

@Pol

Dzięki za informację, bo się zastanawiałem nad tą ofertą.

NIE polecam tej firmy. W poprzednim tygodniu mieliśmy wyjechać na komisjonowanie w okolicach Berlina. Wyjazd został przeniesiony z rzekomego powodu braku pralki w mieszkaniach. Zgodziliśmy się na wyjazd w tym tygodniu, ponieważ mieli znaleźć inne zakwaterowania i wszystko miało przebiec bez problemu. Dziś dostaliśmy telefon z informacją, że wyjazd jest całkowicie odwołany. Dodatkowo śmieszne jest to, że Pani zaproponowała od razu pracę przy drobiu. Dodam również, że kompetencje Pani, która rekrutuje ludzi pozostawiają wiele do życzenia. Niezależnie o co się pytaliśmy ona nic nie wiedziała na temat wyjazdu. Wydaje mi się,że połowa rzeczy, które usłyszeliśmy nie była zgodna z prawdą, a tym bardziej nikt nie szukał żadnego nowego zakwaterowania. Podsumowując: agencja pracy stanowczo na NIE. Agencja jest niepoważna odwołując ludziom wyjazd kilka dni przed!!!! Ostrzegam każdego i przed wyjazdem niech zastanowi się dwa razy, czy na pewno chce zaufać Concept Plus :)

prawda boli

Zostałam postawiona dokładnie w tej samej sytuacji, agencja jest jednym wielkim żartem. Jeżeli nie chcecie sobie psuć nerwów omijajcie ją szerokim łukiem. Czytając inne komentarze stwierdzam ze odwoływanie wyjazdów to nic nowego dla tej agencji a ludzie którzy tam pracują chyba nie maja pojęcia o rekrutacji pracowników. Stanowczo odradzam współpracę z Concept Plus! ps. mogli od razu poinformować że wyjazd będzie odwołany a nie zwodzić ludzi jeszcze przez tydzień.

Lola

Potwierdzam komentarz powyżej. Ja osobiście czuje się (usunięte przez administratora). Pracowałam w bardzo dobrej firmie na świetnych warunkach i zdecydowałam się poszukać pracy w Niemczech żeby wyjechać na czysty zarobek. Dwa tygodnie przed końcem umowy trafiłam na ogłoszenie o komisjonowaniu i zgłosiłam sie. Po paru dniach dostałam telefon, że zostałam "przyjęta". Początkowy termin wyjazdu zaproponowano mi na 10.01. ale niestety ja pracowałam jeszcze w poprzedniej firmie i nie mogłam jechać w tym terminie, więc zostałam poinformowana że jestem na liście na 17.01. Pomyślałam "ok,super" i oznajmiłam w pracy, że nie przedłużam umowy bo wyjeżdżam trochę zarobić. Dzień później dostałam telefon, że w sumie to byłam na liście rezerwowej ale nie wyszło i 24.01. wyjade na 99%... kolejny raz pomyślałam że ok posiedze pare dni w domu i odpocznę. W między czasie dostałam telefon że mogę wyjechać już 17 ale dalej, odpowiedziałam że nie mogę bo ustaliłam sobie jakiś limit kilometrów i zapytałam czy 24 już nieaktualny. Pani całkiem zapomniała chyba że niemalże obiecała wyjazd 24 i powiedziała "nigdy nic nie wiadomo" i że mam sie przypominać. Po paru dniach okazało się, że niby był problem ze znalezieniem kogoś do pary dla mnie ale już załatwione i wyjeżdżam. Adres miałam dostać na kolejny dzień. I w czwartek zostałam poinformowana, że mam jeden dzień na załatwienie zaświadczenia o niekaralności. Ok dałam radę. W międzyczasie okazało się że znaleźli dla nas jakieś domki bez pralki ale ogarną wszystko i będzie ok. Piątek rano dostaje telefon (2 dni do wyjazdu, walizka spakowana) że jednak nie wyjeżdżam bo warunki mieszkalne fatalne ale znajdą coś i za tydzień pojedziemy... no cóż niech będzie. Wczoraj dostałam telefon "wszystko odwolane". Straszne mydlenie oczu, zrezygnowałam z pracy na dobrym stanowisku za dobre pieniądze dla agencji, która obiecywała dobre warunki, a niestety jest warta MNIEJ NIŻ ZERO.

Pol

Dokładnie ta samą sytuację tylko sama się dowiadywałam w środę

Cześć, Wszystkim! Czy mógłby się ktoś podzielić swoimi opiniami na temat pracy przy komisjonowaniu w okoliach Berlina? Pozdrawiam

@Kandydat

Takiej pracy to raczej nie ma w tej agencji, a nawet jakby była to lepiej uważaj bo lubią (usunięte przez administratora).

Jacek

Mam pytanie o warunki mieszkaniowe w pracy w Wietze, czy są to bloki, domki, ile w pokoju mieszka ludzi. A druga sprawa to chciałem zapytać o te stołówki przyzakladowe, czy dobre żarcie jest i ile średnio kosztuje obiad?

Jacek

Mam pytanie odnośnie tych stołówek przyzakładowych, jakie żarcie i jakie ceny są? Wietze itp.

Witam, od następnego tygodnia mam jechać do Berlina na komisjonowanie ubrań. Pracuje tam ktoś z Was i może się wypowiedzieć jak wyglada praca oraz warunki mieszkalne? z góry dziękuje za odpowiedz :)

Majk

Cześć! Od kiedy dokładnie zaczynasz pracę? Od 25.01? Pozdrawiam

@Majk

Cześć! Przełożyli nam wyjazd bo ogarnęli jakieś domki nad jeziorem bez pralek..... Ludzie się oburzyli i podobno teraz maja zaproponować inne zakwaterowanie. Mam nadzieje ze w następnym tygodniu wyjadę.

Majk

Cześć! A mogę się jeszcze Ciebie podpytać jak została Ci opisana sprawa wyjazdu? Mam na myśli wykonanie testu na COVID i kwestię kwarantanny.

oleg

no to spoko , gorzej gdyby dopuscili do wyjazdu a tak to tylko dobrze o nich swiadczy ,ze dbaja o warunki mieszkalne, tez bylem nastawiony na ten wyjazd, czekam na kolejny termin

Paula

W maju osoby zatrudnione bezpośrednio przez firmę podostawali po 300 euro (podobno za pracę podczas pandemii) natomiast żadna agencja nie wypłaciła swoim pracownikom. Ktoś wie o co chodzi?

@Paula

Słyszałam o tym, prawda to, nikomu nic nie mówią, bo każda premie należna pracownikowi, który jej nie otrzymuje (bo o niej nie informują) trafia do kieszeni tych złodziei, Concept plus to (usunięte przez administratora)

Verano
@Paula

Masz chyba złe wiadomości, jestem pracownikiem od kilku miesięcy i niestety na moje konto nie trafiło 300 euro. Z tego co wiem, znajomi też nie dostali

Stary wyjadacz
@Verano

Ja dostałem 300 euro premii, więc jest to jak najbardziej prawda.

kwiat

siema czy ktos pracuje przy komisjonowaniu odziezy obok berlina i moze powiedziec jak praca i zakwaterowanie?

Pete
@kwiat

Cześć! Właśnie zastanawiam się nad tą ofertą pracy. Jestem w stanie się zdecydować i wyjechać w najbliższym czasie. Jak chcesz to możemy popisać na PRIV. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.