Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

ziorkie

[student, Wietze] Pracodawca jak najbardziej na plus, sama praca też niczego sobie. Czyste, higieniczne warunki, terminowa wypłata, wszystkie koszta i wynagrodzenie na papierze. Po 6 tygodniach pracy po odjęciu podatku i kosztów zakwaterowania otrzymałem wypłatę ~8000zł. Polecam jak najbardziej.

@ziorkie

Pracując cały miesiąc jako student mogę powiedzieć ze to nieprawda. Praca okropna, nie ma czasu nawet żeby kichnąć bo maszyny są ustawione na maxa. Zarobki rozczarowujące, praktycznie takie same jak zwykły pracownik. Rowery są w stanie tragicznym, ledwo co jadą. Tempo pracy co najmniej jak na akord. Już lepiej jechać na truskawki

AD

Polecam firmę Concept Plus. Gwarantują pracę razem z mieszkaniem i samochodem. Maja z Patrykiem zawsze starają się tak ułożyć grafik aby odpowiadał dla pracowników. Zawsze można na nich liczyć! Byłam już dwa razy i przyjadę ponownie za rok!

Max27
@AD

Co ty za brednie gadasz?Chyba nieźle ci placą za taka opinie. wczoraj dzwoniłem istawka poniżej najniższej w Niemczech 12,43 , a oni 12,10 do tego 30eu za miejsce w 2 osobowym pokoju. Całkiem ich pogieło

Pracownik concept plus

Nie polecam ani pracy przy kurczakach ani samej agencji za cały miesiąc pracy moje wynagrodzenie wyniosło tylko 1300 euro strata czasu na ten zakład

Zofia
@Pracownik concept plus

Masz racje, mnie tez by nie zadowoliło takie wynagrodzenie. PEwnie przy takiej pracy to już kompletnie wydaje się niewiele? Nie rozumiem tylko jednego :/ Firma na początku, przed zaczęciem pracy nie ustaliła z Tobą, ile zarobisz? Czy doszły do tego jakieś ukryte koszta, naliczone przez agencje?

@Zofia

Obiecywali 13 euro na godzinę a cała wypłata wyniosła 1300 euro śmieszne pieniądze mając niby 13 euro na godzinę

Z czego wynika ta różnica między tym, co obiecywali a tym, co otrzymałeś? Dziwna sprawa. Po jakimś czasie podwyżka wiesz, czy możliwa, czy też to nie jest z góry pewne? Ja nad pierwszą swoją pracą przez agencję myślę i tak się zastanawiam.

@Paweł

Pewnie że możliwe podwyżki. Zaczynałem od 12,50€ mam teraz ponad 18€.

Lila

a to ile lat już tutaj pracujesz? zastanawiam się, po jakim upływie czasu można liczyć na takie wynagrodzenie... mąż myśli nad aplikacją w to miejsce i chce wiedzieć, czego ma się spodziewać... samemu trzeba prosić o podwyżkę?

AAA Nowy wpis

A te podwyżki to dlatego, że dobre wyniki w robocie masz i norma spełniona, czy odgórnie je przyznają dla każdego z firmy?

Maja

Witam 7.04 wyjeżdżam do pracy na kurczaki niedaleko kassel , czy ktoś tu pracuje tam lub pracował i może powiedzieć coś więcej? Póki co jestem w niemczcech i załatwiam pracę stąd pani koordynatorka bardzo miła i pomocna

zuzu123 Nowy wpis
@Maja

Cześć pracowałam tam parę miesięcy musiałam zrezygnować z powodów osobistych mi się dobrze pracowało, wypłata na czas mieszkania spoko.

AA Nowy wpis
@Maja

Kolo Kassel? Chodzi o Wietze czy Harren?

Nowy wpis

@AA

Dzień dobry! Pani Maja pyta o zupełnie inną ofertę - koło Kassel, która nie ma zwiąku z podanymi lokalizcjami. Nie prowadzimy już aktualnie rekrutacji na Haren i Wietze. Pozdrawiamy!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy ktoś jedzie albo był na kurczakach w Gudensberg – w okolicy Kassel i może coś więcej napisać jak to tam wygląda na miejscu?

Uwaga na tą firmę wysyła ludzi do harowania na magazynach a kwatery to nory z gryzoniami w materacach pluskwy kolegę tak pogryzły że potrzebował pomocy lekarza niby miał ubezpieczenie niemieckie a tak naprawdę musiał zapłacić z własnej kieszeni a jeśli chodzi o kasę to masakra za tą tak zwaną kwaterę policzyli nas jak za 5 gwiazdek szczeże nie polecam a te pozytywne posty piszą pracownicy z biura

Katy
@119

piszesz o harowaniu na magazynach... aż tak ciężka jest ta praca? jesteś w stanie wymienić obowiązki, które trzeba tutaj wykonywać? napisz proszę, bo myślę o pracy w tym miejscu. poza tym, można kwaterę załatwić sobie samemu?

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

Na produkcję to biorą ludzi jeszcze? Ofert nowych nie widzę, tu mi się tylko z 2019 pokazuje, ale weszłam w ten wątek i ogólnie piszecie tak jakby ta praca była, to już nie wiem. A jak coś to kobiety przyjmują w ogóle?

Julek

Mają teraz pracę dla operatora maszyn-wycinarka laserowa w Niemczech. Stawka 17 eur. Tylko czy to realne? W komentarzach ludzie piszą że miało być 13 euro a wyszło sporo mniej. I trochę się zaniepokoiłem. Ktoś ostatnio wyjeżdżał do takiej pracy i może napisać jak jest?

@Julek

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki uzależnione od czasu pracy. Czasem robisz cały czas po 5h dziennie. Na nadgodziny nie ma co liczyć. Przeważnie wszystko robi się w biegu żeby wyrobić się przed 22 (po 22 jest dodatek), w soboty tak samo praca max 5h bo potem dodatek. Wynagrodzenie rozczarowujące jak za taka prace

Zoja
@Student

Jak często i jak długo pracuje się tylko po te 5h? Bo przecież to o wiele mniejsze pieniądze niż za (usunięte przez administratora) :/ i jak tu się utrzymać?

@Student

A w umowie nie ma nic zapisane żeby móc pracować więcej niż te 5h? Jaka jest zatem stawka godzinowa?

Czy ktoś pracuję w konnern i może się wypowiedzieć jak tam praca wygląda? Poleca ktoś?

Jak

Odradzam współpracę wyniosłe panie traktują cię z wyższością umawiają się potem zero kontaktu lekceważąc innego człowiek (usunięte przez administratora) nie polecam oby nikt przez ta agencje nie był zatrudniany

Irek
@Jak

A sam nie próbowałeś się skontaktować? Składałeś CV na wyjazd do pracy i nie przedstawili żadnej oferty czy już jakaś była tylko wzięli kogoś innego? Panie nie przedstawiły ci żadnych warunków?

Dzasssta

Hej czy mozna prosic wiecej informacji na temat pracy przy pakowaniu miesa, zjazdy mozliwe co 2 tygodnie jak to mniej wiecej wyglada i czy oni te zjazdy organizuja , ile mozna zarobic z takimi zjazdami regularnymi do polski co dwa tygodnie ?

ziorkie

Pracowałem to wiem
@ziorkie

Ale kłamstwo nikt nie zarobi tu 2 tyś euro netto na miesiąc jeszcze po odjęciu kosztów . Ludzie tu po odjęciu kosztów mają 900e na rękę

Ciekawy
@ziorkie

Skoro jesteś srudentem to jaki podatek Ci odtrącili ?

@Ciekawy

Dzień dobry! Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne (ubezpieczenie zdrowotne, pielęgnacyjne, ubezp. na wypadek bezrobocia, składki emerytalne), ale nie są zwolnieni z podatku dochodowego! Ten jest jak najbardziej zgodnie z przepisami potrącany od wynagrodzenia przysługującego studentowi. Studenci, tak jak i pozostali Pracownicy, mogą rozliczyć się z podatku zapłaconego na terenie Niemiec. W tym celu należy udać się z "pitem" (Lohnsteuerbescheinigung) do jednego z polskich biur rachunkowych, które rozlicza podatek dochodowy uzyskany za granicą. W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem: kontakt@cp-personal.com

ghghghgh
@ziorkie

Mieszkania w których nas kwaterują są w fatalnych warunkach ponad 20 km od miejsca pracy. Zarobki comiesięczne 700 euro + 300 euro zaliczki za pracę po 10 godzin dziennie od poniedziałku do soboty. Może studenta to satysfakcjonuje ale nie ludzi, którzy szukają czegoś na dłuższą metę. Potwierdzam to co się dzieje na Verpackingu z Panem Igorem - pracowałam tam przez jeden dzień ponieważ na moim dziale było za dużo ludzi i masakra ciesze się że byłam tam tylko jeden dzień. Nie wiem jak polacy znoszą te wyzywanie straszenie i ośmieszanie.

ZENEK
@ziorkie

HAHAHA,,, DOBRE JAK TY TO POLICZYŁEŚ SKORO MASZ STAWKĘ 9.96 BRUTTO ??? A W MIESIĄCU NIE MOŻESZ PRZEKROCZYĆ 141 GODZ. BO RESZTA IDZIE NA ZEIKONTO NOO CHYBA ŻE JESTEŚ KOORDYNATOREM TO OWSZEM (usunięte przez administratora))

Rojek
@Pracowałem to wiem

Dokładnie. Kroją za wszystko. Auto mieszkanie. Olać ta robotę ciekawe czy dostanę 900e za miesiąc. Tyle to miałem w pl

Nie....
@ziorkie

Pracowałam miała 13.91brutto poszłam na ina strefa mało 15brutto nie otrzylam za na kuraczakch przez 16 dni czarnej strefie nie polecam tej firmy wizten (usunięte przez administratora) i kremiasc

Student

Nie polecam, rowery które się dostaje są w tragicznym stanie. Na pomoc koordynatora nie ma co liczyć. Zarobki studenta są prawie równe co zwykłego pracownika. W pracy rzucają cię na różne stanowiska, nawet nie wyjaśniając co trzeba robić. Praca bardzo ciezka jak za takie pieniądze to nieopłacalne. Zielone czepki traktują cię jak popychadło a sami nic nie robią.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Concept Sp. z o.o.?

Ggg

Hej! Pracował ktoś z was może przy pakowaniu ciastek w Meppen? Proszę o opinie:)

Anka23
@Ggg

Ja pracuje na ciastkach Praca spoko, szybko trzeba się przyzwyczaić.. Co do osób zależy na kogo się trafi, są fajne osoby ale też takie którym lepiej w drogę nie wchodzić Co do wypłaty no to jak dostaniesz 1200 euro na msc po odciągnięciu za mieszkanie to max. Concept zabiera wszystkie premie, wszystko co może, nawet 10 minut przerwy zabiera XDD

Amy
@Anka23

Hmm...a praca jest stała, czy raczej sezonowa i później trzeba zjechać do Polski? W ogóle też co do zjazdów to co ile można przyjechać do ojczyzny zobaczyć rodzinkę? Oni jakoś zbiorowo organizują takie powroty, czy raczej to już we własnym zakresie?

Dominik

Odradzam Przyjęcie Się Poprzez Concept Plus Brak Pomocy Koordynatora strata Pieniędzy Oraz Czasu Tylko i Wyłącznie

Ignaś
@Dominik

W czym potrzebowałeś pomocy? Nie znałeś języka że nie mogłeś sobie poradzić sam? Jak dzwoniłeś do agencji to nie chcieli pomóc mimo że w umowie miałeś zagwarantowaną opiekę koordynatora?

Maćko37_

AD

ghghghgh

Maciek
@AD

Ty (usunięte przez administratora) jesteś robiłem tam 2 tygodnie dno i nic więcej

justyna_p
@AD

To chyba jakiś niesmieszny zart. Maja w ogole nawet nie jest z conceptu, a Patryk jest miły tylko jak ma na to ochotę. Trzeba się upominać o wszystko 100 razy. Nie ma co liczyć na pomoc z ich strony. Wyplata za tak ciężką pracę to kolejny niesmieszny zart. Ludzie szukajcie pracy wszędzie tylko nie w concepcie. Jedyne co było u nich okej to mieszkanie, ale to by było na tyle.

Max27

Halina

Cześć, potrzebuje trochę więcej informacji o pracy na produkcji bez języka, najlepiej pilnie, bo widziałam ogłoszenie. Jakie zarobki i rodzaj umowy, czy ktoś tutaj jest dobrze zaznajomiony z zasadami, na jakich przyjmują? Pozdrawiam.

@Halina

Własnie też zaaplikowaliśmy i zadzwonili do nas przesłali oferty wybraliśmy ofertę teraz jesteśmy w trakcie składania papierów Pani z biura ci wszystko powie jak i co wypytaj się pozdrawiam

@202

Siema i co wybraliście ofertę i już pracujecie? Na rękę na początek, ile Wam zaoferowali? Ja nigdzie nie pracowałem jeszcze i nie mam doświadczenia. Też by mnie wzięli, czy bez szans?

Niki
@Halina

Hej czy Ty pracujesz już z tą agencja jeżeli tak to proszę powiedz mi ogólnie o agencji czy jest w porządku chodzi mi o to czy są wypłacalni jakie warunki mieszkalne czy zakwaterowanie odpłatne i najważniejsze godziny pracy czy są non stop czy są jakieś przestoje i czy jest zeitkonto proszę o odpowiedź jak najszczerszą dziękuję

Czy ktoś pracował na parówkach kiełbaskach w Könnern i może coś na temat tego się wypowiedzieć

Aneta

Hej pracuje ktoś z was w Niemczech , Könnern przy pakowaniu ?

Maja
@Aneta

Ja nie. A ty planujesz tam się zatrudniać? Jeśli tak, to dasz znać jak tam jest z zarobkami i atmosferą? Sama myślę o pracy w tym miejscu.

Irenka

Cześć. Wybiera się ktoś może do Haren w najbliższym czasie. Jadę już drugi raz i szukam kompanki. Najlepiej ok 26 lat ????

@Irenka

Ja się wybieram pod koniec czerwca priv?

Bonzo
@Irenka

Część ja z takim pytaniem jak tam jest czytałem dużo negatywnych opini i już sam nie wiem czy zaryzykować wyjazd mam na początku maja

@Bonzo

Polecam. Jestem drugi raz na sezon i nie narzekam. Oczywiście zależy nanjaki dział trafisz, ale jak jesteś względem biura w porządku to nie będzie problemów ze zmianą ????

@Karolina

Odezwij się na e-maila. aleson95@wp.pl

@Irenka

Ja się wybieram, polecacie prace w Haren?

Ewelina
@Irenka

Skoro już u nich pracowałaś to opowiesz jak wyglądają zmiany i czy praca bardzo obciąża fizycznie i psychicznie?

justyna_p
@Ewelina

Praca tam jest ciężka fizycznie, a psychicznie jest jeszcze gorzej...

Małgorzata
@justyna_p

Ojej a dlaczego tak uważasz? Co takiego się tam dzieje że jest psychicznie ciężko?

Radosław Witkowski
@Irenka

11,01,22jade do pracy doWitze pracuje tam ktoś jak jeśli ogul IE z kosą iieszkaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.