Concept Plus

Opinie o Concept Plus

Maja Nowy wpis

Polecam bardzo pani Dominika (usunięte przez administratora) zasługuje na podwyżkę. Najlepsza obsługa jaką miałam dotychczas, pani bardzo pomocna i miła

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie wartości są cenione w Concept Plus?

Byly pracownik

Witam ja pracowałem w Wietze, mieszkanie mialem super w Winsen, praca ciężka, dojazdy zapewni firma ale trzeba samemu z ludźmi zrzucać się na paliwo. Na lokacjach nie toleruje się chlania i bumelowania przyjeżdża koordynator z alkomatem i do widzenia co jest bardzo dobre według mnie :) Zarobki nie zwalają z nóg koło 1000 euro netto miesięcznie. Można brać zaliczki 50 euro jeśli ktoś potrzebuje.

Aa
@Byly pracownik

1000€ to musiałeś mieć mało godzin bardzo, pewnie „celerung” lub „wajta”. Ja na Verpackung 1800€ wyciągam.

Wanda

W ile godzin?

aby było jasne
@Byly pracownik

ty gościu na poważnie w Niemczech za 1000 euro robiłeś ? To ja w Polsce tyle zarabiam

Ilona
@Byly pracownik

A ta zrzutka na paliwo miesiecznie ile wychodzi?

Rys1

1000euro za ile godzin?

Wanda
@Rys1

Nie wiem ile jemu dni to zajęło ale tu raczej zatrudniają standardowo jeśli chodzi o godziny miesięcznie czy właśnie są tak spore rozbieżności w tym, że pytasz? Myślisz, że nadgodziny robił?

Radek
@Rys1

Jadę 11,01,23 napisz jak było coś wiecej

Łucja
@Aa

te 1800E to sama podstawa czy wlasnie z dodatkami stawka?

Była pracownica Nowy wpis
@Aa

1800€ owszem ale z dodatkiem urlopowym. Nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!

Misa Nowy wpis

Pracowałem w Wietze na kurczakach. Około 4 miesięcy, praca zależy od działu: Zellerung/wajta - tempo, mało godzin i straszni ludzie. Atmosfera bardzo nie przyjemna. Jak już złożyłem wypowiedzenie trafiłem na dwa tygodnie na Verpackung. Tam bym mógł zostać. Atmosfera na linkach bardzo fajna (bynajmniej trafiłem na fajnego maszynistę Polaka pozdrawiam Schwarzeneggera xD. ) Pracuje się długo na Verpackung, ale zadania nie ciężkie, albo pilnujesz linek z kartonami, albo linek z taśmami z pudełkami z mięsem, czasami wyłożysz palety z mięsem. Ogólnie bardzo fajny dział. Planuje w czerwcu wyjechać znów ale zaznaczając że tylko i wyłącznie na Verpack. Mieszkania bardzo ładne, 20 km od pracy. Dojazd miałem własny ale można od firmy wypożyczyć auto. Wypłata zgodna z ustaleniami. Ogólnie myślę że nie jest to najgorsza praca.

Pracownik Produkcji

concept plus

wyjazd od zaraz

Daw

Pracuje ktoś w wietze ? Może ktoś opisać jak wyglada tam praca ?

Szczecin

Czy pracodawca zapewnia wyjazd do Niemiec do pracy? .Nikt nie pisze o tym czy trzeba mieć swój własny transport czy nie

Jaki jest wkład kierownictwa Concept Plus w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca w konnern?

Praca haren

Witam 13.02 jade do pracy w kuraczkach wie ktos jak wygląda tam sytuacja teraz ?

@Praca haren

Również, zaczynam tam pracę 14.02.

Praca Haren
@Fabian

Ja tez , ale widząc tyle negatywnych opinii chciałabym się dowiedzieć jak wygląda tam praca teraz i czy naprawdę jest 13€ na godzinę

@Praca Haren

Tak jest 13€ na godzinę, z tego co wiem praca do najlżejszych nie należy, ale wypłaty są na czas wszytsko jest ok, zostaw jakiś kontakt do siebie.

@Praca Haren

Praca jest w porządku, wynagrodzenie również wszystko na czas, zostaw kontakt do siebie , można się zgadać na temat wyjazdu.

magic23
@Praca Haren

Witam , mam zaczac prace w Haren 14.03 , na komisjonowaniu , jak to wyglad a? da sie pracowac ? prosze o jakies opinie ...

kow.123@wp.pl
@Fabian

Witam mamy jechać Do Harem na kurczaki 24,05,2023 czy mógł byś napisać odnośnie warunków,kwater i średnich tygodniowych zarobków? Wstępnie jedziemy za 13 euro na godzinę brutto

S...

EB

Witam nie będę owijać w bawełne byłam w nie jednym kraju przez agęcję .I ztwierdzam ze najbardziej wykorzystująca ludzi agencją jest CONCEPT PLUS w Niemczech ludzie nie dajcie się zbałamucić .

Człowiek z Zasadami
@EB

Należy podzielić się prawda od początku. Fakt rekrutacja bardzo miła, warunki mieszkaniowe w Celle również przyjemne, szkolenie w miłej atmosferze i generalnie skład conceptu w Wietze Ok. Problemy zaczynają się jak odchodzisz z pracy , przy rozwiązaniu umowy w kadrze personalnej Niemcy bardzo mili i rozliczenie że strony Niemieckiego pracodawcy bardzo uczciwie, natomiast nie można tego powiedzieć o Concept , potrącenia nie zgodne ze stanem faktycznym znalazłem ludzi którym ponad 300 euro za 20 dni potrącili za mieszkanie. Mnie osobiście (usunięte przez administratora) na 55 euro , ale dla zasady nagłośnie co robią poniewaz to jest (usunięte przez administratora) z ich strony . Chętni to pozwu zbiorowego zapraszam. A generalnie jeśli chodzi o wykonywanie czynności w pracy to zależy na jaki dział trafisz. Celerung praca z nożem a nie jak w ofercie i to też jest (usunięte przez administratora) ,a także wiele innych aspektów. Jeszcze jedna istotna uwaga płacą na czas do puki pracujesz ale (usunięte przez administratora) jak się zwolnisz.

Czy zdarzają się nadgodziny w Concept Plus?

Na umówię studenckiej to ledwo 8h idzie wyrobić, były tygodnie gdzie codziennie po 5h. Na dodatki z sobót nie ma co liczyć, przeważnie wypuszczają przed 13

Bierna

Witam Czy mogłabym otrzymać więcej informacji na temat pracy w Konnern? Głównie interesują mnie przerwy, ile minut i jak wyglądają czy każdy idzie o konkretnej godzinie, czy są jakieś podmianki (tak jak było we wcześniejszych komentarzach, że trzeba czekać aż ktoś przyjdzie Cię zmienić). Czy jeżeli wyjeżdża się w parze, ma się gwarancje do wspólnej chociaż jednej przerwy na dzień? Oraz czy naprawdę wysyłają Cię od pierwszego dnia na różne stanowiska? Z góry dziękuje pięknie za komentarze

@Bierna

Od pierwszego dnia rzucają na różne stanowiska , nawet jeśli jedzie się w parze to często są dni ze nawet jednej przerwy nie ma się wspólnie i tez są dni w których pracuje się dłużej lub krócej od osoby z którą się przyjechało

Wyjazd

Cześć , ja wraz z kolegą chcemy wyjechać do Niemiec do pracy pytanko do was gdzie byście polecali żeby pojechać? I jak byście mieli możliwość dać jakieś namiary będę bardzo wdzięczny ????

Kondzio
@Wyjazd

Ja mam wyjechać 25.04. Też ciekaw jestem jak tam jest. Zarobki zakwaterowanie itd

@Kondzio

Nie polecam , ja żałuje ze wyjechałam tu do pracy ale wracam do Polski niby 13 euro na godzinę a wynagrodzenie tylko 1300 euro , tak samo (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o cenę za pokój za marzec wyszło 300 euro na osobę , inni pracownicy którzy pracują dłużej od ciebie zle traktują innych

Dimion

Witam..wraz z moją partnerką jedziemy na początku tygodnia do pracy w wietze ..wiemy że płaci się za wynajem samochodu i też za benzynę.. czy za benzynę płaci się od razu jeśli dopiero się zaczyna pracę?jakie są mniej więcej zarobki miesięczne.. dzięki za info

x

Aniaa08

Hej! Byłam 2 lata temu w Haren przy pracy w kurczakach. Byłam na tzw "taśmie" praca nie była trudna, ale trzeba być bardzo odpornym psychicznie, ja jako młoda osoba nie potrafiłam "odpyskować" starszym bardziej doświadczonym pracownicom na taśmie i niestety po miesiącu z ulgą wróciłam do Polski. Sama praca nie była trudna, zakwaterowanie na plus wszystko sprawne( pralka, suszarka, zmywarka i prysznice). Również nie miałam problemów z koorynatorami. Najważniejsze- wypłata się zgadzała i na czas. Więc praca w porządku ale polecam dla osób z dobrą sprawnością fizyczną i z mocną psychiką.

Zainteresowana ????

Witam???????? Jadę do Niemczech na Kurczaczki i inne z tej firmy. Chciała bym się dowiedzieć jak tam jest?Jakie są warunki pracy????? Jak się pracuje czy rzeczywiście jest tak ciężki i jakie są zarobki w tej firmie????? Jak z zakwaterowaniem? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi ???? Pozdrawiam ????

Ola
@Zainteresowana ????

Jest ciężko. Musisz mieć końskie zdrowie. Bo na hali jest zimno. Praca nie jest zła. Ale trzeba być bardzo szybkim. I trzeba mieć nerwy ze stali. Pojedziesz spróbujesz to zobaczysz.

Nowa

Siemka . Moja opinia niestety nie będzie pozytywna . Jestem pierwszy raz przez tą agencje na kurczakach w Witzen . Praca masakra, w pierwszy dzień dają Ci odczuć (szczególnie Polacy na wyższych stanowiskach) , że jesteś kompletnym zerem. Stoją i patrza Ci się na ręce po czym po chwili sie czepiają, że np.za wolno pracujesz itp. Mieszkanie jeżeli chodzi o warunki to spoko , ale zależy na jakich ludzi trafisz . Ja akurat trafiłam na alkoholików, gdzie było jasno powiedziane , że nie tolerują picia . Imprezki codziennie do 1-3 w nocy . Ogólne wrażenie masakra , mam nadzieję, że dam radę jeszcze te dwa tygodnie wypowiedzenia tutaj przetrwać.

Marcin PS

Witam wszystkich chcę aplikować na stanowisko pracownik produkcji w okolicach Könnern mam pytanie czy warto jechać jakie są warunki itp będę wdzięczny za informację pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Haren

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Plus?

Kandydaci do pracy w Concept Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Plus