Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

dark

moze ktos opisac dokładnie co sie robi w zakładzie drobiarskim na tasmie ?

Bayer

(usunięte przez administratora)250 za pokój ale nie mieszkasz sam. 50 za auto i nie płaci ten kto auto bierze tylko każdy kto do niego wsiada ma potrącone 50 nawet w czteroosobowym jedzie pięć osób. Ustalają grafik jak im pasuje a nie jak Tobie. Po wszystkich potrąceniach Przeleją na konto ponad 800euro mimo że pracujesz np od 16:00 a kończysz 2:00, 3:00 a nawet 4:00 rano. Nie polecam. Co do Patryka mam swoje zdanie????

@Bayer

Dzień dobry! Już na samym początku rekrutacji biura rekrutacyjne informują o zasadach zatrudnienia: opłata za zakwaterwanie 250 € od osoby za miesiac, pokoje są dwuosobowe, 50 € od osoby za pełny miesiąc korzystania z samochodu służbowego, niezależnie czy jest się kierowcą czy pasażerem. Kwoty te są potrącane z wypłaty. Nawet jeżeli kandydat zapomni, co mówił rekruter, to i tak jest zobowiązany do podpisania umowy wstępnej przed wyjazdem, gdzie wszystkie zasady oraz warunki pracy są jeszcze raz opisane. Staramy się, by kandydaci mogli zapoznać się na spokojnie z zasadami i nie jechali "w ciemno". Jeżeli mają pytania, mogą dopytać rekrutera. Jak Pan widzi, zasady są przejrzyste. Kolejną, poruszoną przez Pana kwestią jest planowanie 5 pracowników do czteroosobowego samochodu. Z pewnością nie ma to u nas miejsca! Mamy dostatecznie dużą flotę samochodową, by wszystkim pracownikom zapewnić komfortowy dojazd do pracy. Jeżeli był Pan jednak świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji, to prosimy o przesłanie dokładnego opisu sytuacji na maila: kontakt@cp-personal.com w celu weryfikacji. Jeśli chodzi o godziny pracy, to standardowo jest to 8 godzin dziennie. Specyfika produkcji żywności wymaga czasem wydłużenia godzin, ale wówczas nie przekraczają one 10 godzin pracy. Proszę również pamiętać, że przez pierwsze miesiące nadgodziny są gromadzone na tzw. Zeitkoncie. Nie przepadają, ale nie są bezpośrednio wypłacane. W póżniejszych miesiącach można z nich skorzystać np. żeby zjechać na dłużej do Polski mimo niewystarczającej liczby dni urlopu.

Tm
@Concept Sp. z o.o.

To znaczy, że np. od kwietnia proponujecie stawkę 9,79 e brutto/h mnożymy przez 8 h dziennie = 78,32 e brutto/dzień tę kwotę mnożymy np. w miesiącu maju powiedzmy 23 dni pracujące (wliczam 2 soboty) = 1801,36 euro brutto/miesiąc. Czy z pensji brutto odciągacie za zakwaterowanie? Jeśli tak, to - 250 = 1551,36 (posiłkuję się kalkulatorem wynagrodzeń na stronie dojczland.info) przy 1 klasie podatkowej, podatku kościelnym 9% pensja netto za miesiąc maj wyniesie: 1149,59 euro! Jeśli natomiast odciągacie od pensji netto, to wtedy z 1801,36 netto będzie: 1281,91 euro. Więc nie rozumiem, jak ktoś może otrzymać 950, 900 euro netto??

Pracowałem to wiem
@Tm

Kolego nie dostaniesz 1 klasy podatkowej przynajmniej nie od razu bo musisz sobie wyrobić ID steuer nr takie coś jak Polski nip ,a koordynatorzy obiecają się wszelką pomoc do momentu jak podpiszesz umowę . Później nawet sam chodzisz się meldować w urzędzie na zakwaterowaniu i nikogo nie obchodzi ,że np nie znasz języka ,a bez meldunku masz fatalny podatek . O odpowiednią klasę podatkową też będziesz się musiał dopominać aż w końcu Ci się uda np niektórzy karty ubezpieczeniowe dostają po kilku miesiącach ,a czasem po roku . Godziny pracy zabierają na tak zwane zeitconto np 20 godzin w miesiącu masz nie wypłacone tylko zamrożone . Pamiętaj ,że w Niemczech nie masz płacone za przerwy . Za przerwy płacone jest tylko w Polsce . Pracując w Niemczech w Chłodni licz się z tym ,że tych przerw masz np 3 . 2x 15min i raz 30 min czyli godzina jest nie płacona . Później widnieje Ci na pasku np około 1150-1200 euro netto z czego masz minus 250 e netto za zakwaterowanie zostaje 900-950e jeśli wynajmujesz samochód to minus 50 e . Często się zdarza ,że na pasku są dodatkowe potrącenia promocyjne czyli np przez 2-3 miesiące możesz mieć potrącane za książeczkę sanepid. ,za odzież lub co tam da się potrącić . Godzin trzeba pilnować i czy np zostanie Ci potrącone za szkody na zakwaterowaniu za poprzedników którzy już zjechali i dostali wypłatę ,a szkoda została zauważona później to płaci obecny mieszkający .

@Pracowałem to wiem

Dzień dobry! Odpowiednia klasa podatkowa jest przydzielana przez Urząd Skarbowy na podstawie danych, które do niego wpłynęły. Owszem, trzeba być zameldowanym, aby uzyskać 1 klasę podatkową, ale otrzymuje się ją od początku zatrudnienia. Jeżeli Steuer ID nie wpłynie na czas do pracodawcy, to dopiero wówczas jest się rozliczanym z 6. klasy podatkowej ze skutkiem wstecznym. Takie przypadki zdarzają się nam sporadycznie i nie ze względu na brakujące Steuer ID, a raczej ze względu na brak lub błędne wymeldowanie przez poprzedniego pracodawcę. Steuer ID przychodzi pocztą z reguły w przeciągu pierwszego miesiąca, więc nie trzeba długo na to czekać, a w razie jeżeli nie przyjdzie/zaginie, można zawsze od ręki otrzymać bezpłatnie Steuer ID w Urzędzie Skarbowym po okazaniu dowodu tożsamości. Karty ubezpieczeniowe mogą przyjść z pewnym, ale na pewno nie rocznym!, opóźnieniem. Jeżeli jednak Pracownik musi pójść do lekarza, a nie ma jeszcze karty, wówczas przesyłamy przychodni faksem potwierdzenie zgłoszenia do kasy chorych i może bez problemu korzystać z opieki medycznej. Prawo niemieckie reguluje zasady funkcjonowania konta czasu pracy tzw. Arbeitszeitkonto (AZK) i słusznie Pan zauważył, że przez pierwsze miesiące pracy nadgodziny nie są bezpośrednio wypłacane, lecz "zamrażane". Do momentu aż Pracownik zgromadzi 80 godzin, wówczas kolejne nadgodziny są wypłacane bezpośrednio z wypłatą. W odróżnieniu od polskich warunków zatrudnienia w Niemczech przerwy są bezpłatne. Jest to także uregulowane odpowiednimi zapisami prawnymi. Nieprawda jest, że na pasku pojawiają się potrącenia za książeczkę lub odzież przez kilka miesięcy! Są to jednorazowe opłaty - opłata za książeczkę jest potrącana od pierwszej wypłaty, ale jeżeli pracownik przepracuje 3 miesiące, wówczas jest mu zwracana. Opłata za odzież roboczą jest potrącana tylko jeżeli Pracownik przepracował krócej niż miesiąc lub samowolnie pobrał w kolejnym miesiącu buty/odzież roboczą kolejny raz. Godziny są bardzo dokładnie rejestrowane przez system przy pomocy kart, którymi Pracownicy odbijają się rozpoczynając, kończąc pracę lub schodząc na przerwę, więc o ile pracownik nie zapomni/zgubi karty, to czas rzeczywisty z czasem zarejestrowanym się w pełni pokrywają. Godziny te są przekazywane do naszego systemu. Szkody zastane na zakwaterowaniu należy natychmiast zgłaszać po wprowadzeniu się, wówczas nie zostanie się pociągniętym do odpowiedzialności.

anna
@Concept Sp. z o.o.

W końcu mogę przeczytać cały wątek który jest rzetelny pomocny, to co jest związane z Firmą w niem. Głównie chyba jedną. Auto"służbowe"tu płatne jak i badanie "polski odpowiednik sanep."(świadectwo zdrowia niem. jest mi znane, fajna forma/cykl wyrabiania przed pracą w de kiedyś, 25euro opłata, badanie kal, brak to była kara, kopię miała firma, czy jeszcze inne gdzieś ważne i nie powinny być zaskakujące a pro po potencjalnemu pracownikowi z tego bałagan) zwrot jest później tej wniesionej opłaty to, co jak trzeba to trzeba ja się nie spinam. Napewno widziane było w ofercie co przedstawiała Agencja Concept plus ( ujmując w ten sposób cząstkę "motywacja") zwrot za przejazd dla studentów (mają ciężką dalszą naukę i jeszcze chęć do pracy) i taką możliwość zatrudnienia. Wynagrodzenie tak jak minimalne, potrącenia, całkiem ważne poruszane są te sprawy jak i inne, i niepozostawiane same sobie czy z głupią odpowiedzią od strony agencji w Polsce, duży plus. Chętnie tu zaglądam a żeby się coś dowiedzieć, w sensie coś przydatnego :) w czasie teraźniejszym:)

Przemyslaw
@Concept Sp. z o.o.

No dobrze rozumiem 8h standardowo i pracujemy po 10h to te 2 pozostale h ida na Zeitkonto A co wtedy jak ktos nie bierze urlopu tylko przyjechal na 3 miesiace to po tym okresie czasu sa one wyplacane? A czy praca jest od pon do pt plus soboty czy ide do racy na 2 3 dni a reszte siedze w pokoju...?

@Przemyslaw

Dzień dobry! Na koncie czasu pracy tzw. Zeitkoncie zbierane są nadgodziny. Maksymalnie może zostać zgromadzonych 20 nadgodzin na miesiąc, a podczas całego trwania umowy 80 nadgodzin. Oznacza to, że przez pierwsze miesiące trzeba liczyć się z tym, że mimo wypracownia dużej liczby nadgodzin nie wpłynie to na wypłatę. Jeżeli jednak uzbieramy już 80 nadgodzin na Zeitkoncie, wówczas kolejne wyrobione nadgodziny będą bezpośrednio wypłacane i wynagrodzenie wzrośnie. WSZYSTKIE nadgodziny są wypłacane przy zakończeniu umowy, więc jeżeli osoba przyjechała na 3 miesiące, to po przepracowaniu 3 miesięcy i zakończeniu umowy otrzyma ostatnią wypłatę zwiększoną o wypracowane nadgodziny. Jeżeli nie zrezygnuje z pracy po 3 miesiącach i dalej będzie pracować, wówczas w dalszym ciągu będziemy przechowywać wyrobione nadgodziny na Zeitkoncie. Nadgodziny są wykorzystywane przez Pracowników w przypadku braku dostatecznej liczby dni urlopu, aby zjechać do Polski, ale także w przypadku przestoju na produkcji. W takiej sytuacji Pracownik pozostaje na zakwaterowaniu, ale otrzyma wynagrodzenie za ten dzień, ponieważ w to miejsce "wskoczą" nadgodziny i uzupełnią brakujące gdodziny pracy. Praca jest od poniedziałku do piątku na popołudniowej zmianie oraz od poniedziałku do soboty na porannej zmianie. Zmiany występują naprzemiennie - jeden tydzień zmiana poranna, kolejny tydzień zmiana popołudniowa. Wspomniane wyżej przestoje w produkcji mogą się zdarzyć, ale raczej sporadycznie i są to z reguły pojedyncze dni. Staramy się jednak unikać takich sytuacji i wysyłać w miarę możliwości Pracowników na inne działy, więc absolutnie nie jest tak, że Pracownik więcej siedzi na zakwaterowaniu niż pracuje.

gosc
@Tm

Pewnie od tego nalezy odjąc wyjazdy do pracy (paliwo własne )

Katarzyna

Warunki są skandaliczne!!! Takie jak w Rosji za cara! Łóżka dwupiętrowe, małe i ciasne pokoje i (usunięte przez administratora) Są też pokoje które nie mają okien. Praca bardzo ciężka i maksymalnie ile można zarobić to 900 euro na czysto! Nie jedźcie tam!

@Katarzyna

Może Concept Plus niech się wypowie na temat warunków mieszkaniowych w Wietze? Potwierdzacie to co napisała Kasia?

Maja
@Katarzyna

To prawda co napisała Kasia. Pracowałam dwa miesiące w Wietze. Mieszkałam koło Hanoveru. Lokacja beznadziejna. Warunki wołały o pomstę do nieba! Jak można ludzi kwaterowac w takich warunkach i brać od nich 250 euro miesięcznie!! Nie polecam!

@Maja

Masz może jakieś zdjęcia pokoju żeby pokazać? Coraz większe mam obawy przed wyjazdem tam.

Maria
@Katarzyna

Byłam za 220 godzin dostałam 800 euro po odliczeniu zaliczki i mieszkania mam teraz pracę też w Niemczech i za 130 godz dostaje 1200 euro warunki mieszkaniowe super i praca lekka jak coś to na priv pozdrawiam

P
@Ola

Nie dostałas przykładowych zakwaterowań na zdjęciu na email ?

@P

Dostałam ale nie wiem czy są zgodne z rzeczywistością

@Maria

Jak można się z Tobą skontaktować? Chciałabym popytać więcej o Twojej pracy :)

Janek
@Maria

Prosze o kontakt na ta prace (usunięte przez administratora) dziekuje.

jacek
@Maria

Jak można się z Panią skontaktować na wszelki wypadek mój (usunięte przez administratora)

Sandra
@Maria

Czy można prosić Panią o kontakt? Nie wiem gdzie tu mozna napisać „na priv”. Jakby co mój adres e-mail to (usunięte przez administratora) (ale be spacji). Błagam o odpowiedź z Pani strony :( pozdrawiam

Darek
@Maria

Mają dała byś jakieś namiary na tą pracę

Mopi
@Maria

Możesz dać namiar na ta lepszą pracę mam dość już kurczaków .

@Maria

Obawiam się że niestety to tylko blef ze strony Pani Marii....i takiej pracy nie ma... bo gdyby miała to podzieliłaby się informacją :(

@Milka

Nie jedź tam. Warunki pracy bardzo ciężkie pracujesz po 10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku będziesz nowa więc będziesz miała najcięższe prace do wykonania bo starsi pracownicy odrazu będą kazali Ci tam iść bo oni oczywiście biorą lekką pracę. Jak ktoś pisze że 800 euro miesięcznie to duże pieniądze to chyba mają nie równo pod sufitem. TO SĄ GROSZE. Zakwaterowanie fatalne. Często kwaterują z alkoholikami i ćpunami bo w większości za takie pieniądze ludzie z tego pokroju tu pracują. Wiem to z własnego doświadczenia. W nocy awantury i policja musi przyjeżdżać.

@Maria

Praca lekka ? Chyba nie wiesz o czym piszesz. Praca w zimnym i to bardzo ciężka praca a ty piszesz że jest ona lekka ? 220 godzin miesięcznie za 800 euro?? TO SĄ ŚMIESZNE PIENIĄDZE.

Beznadzieja88
@Mopi

Nie dziwie sie xD

Beznadzieja88

zgadzam sie, wiem cos o tym z włąsnego doswiadczenia

Milka

Nie jest tak jak opisujesz. Pracuje ju tam miesiąc i mogę zgodzić się tylko z tym że faktycznie jest tam zimno i trochę człowiek marznie. Nie jest to ciężka praca fizyczna ale trzeba być sprawnym manualnie żeby nadążyć wkładać mięso do pojemników. Co do godzin to niewiem czy będę miała 150 w miesiącu bo dużo ludzi poprzyjmowali a nie ma aż tak dużo pracy. Nie jest to wymarzona praca ale też nie jest aż tak źle...

Odp
@Milka

Jak zobaczysz 800 euro na kącie za cały miesiąc pracy to oczy ci się otworzą

@Odp

To oczywiste że im mniej godzin pracuje tym mniej pieniędzy dostaje...

Marzena
@Maria

Mogę prosić do pani priv

Huzar

Odezwij się na maila (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Klaudia
@Maria

Proszę o wiadomość.(usunięte przez administratora)

Agata
@Maria

Witam, możesz napisać coś więcej gdzie pracujesz teraz? Pozdrawiam Agata ????

Dorota
@Maria

Możesz powiedzieć gdzie pracujesz? Ja obecnie jestem w tym concept i po 3 dniach wiem że nie ma sensu tu siedziec.

Meloneum
@Maria

Mario możesz podpowiedziec mi w stawie Twojej pracy ??(usunięte przez administratora)

Sylwia
@Katarzyna

Cześć. Czy możesz mi podpowiedzieć coś na temat gdzie szukać dobrej pracy i zakwaterowania?

Barbara
@Maria

Witam Pania, mam pytanie do Pani Szukam pracy dla siebie w okolicy Frankfurcie nad menem. Mam swoje mieszkanie w Neu isenburg. Praca bez jezyka. Pozdrawiam

Paulina
@Maria

Witam można coś więcej o pracy??

@Maria

Hej. A dokładniej gdzie pracujesz? Podasz do siebie jakiś namiar? Może na FB będzie najlepszy. Chyba, że masz Polski numer to podaj to chętnie do Ciebie zadzwonię. Moj nr to 538-02-8888 (jak coś to SMS, a ja oddzwonię).

Priv

Egoista1985
@Maria

Jaka praca i agencja która oferuje takie warunki?

Magdalena
@Maria

Hej mozna cos wiecej wiedziec, obecnie szukam pracy w Niemczech, podaje emeil (usunięte przez administratora)

Maciej
@Maria

Maria to daj jakieś na miary do tej pracy albo zostaw jakiś kontakt do siebie żeby na pisać priv!? Z góry dziękuję!

Iwona
@Maria

Witam moge prosic o inf. odnosnie pracy w Niemczech, dziekuje i pozdrawiam Iwona mail balliwona1@gmail.com

Magda
@Maria

W planach mam wyjechac z tą agencja ale czytając komentarze się boję czy masz jakąś ofertę, informacje i możemy się skontaktować choćby poprzez email. Odezwij się jeśli możesz (usunięte przez administratora)z góry dziękuję

Wowwow
@Katarzyna

Ty chyba jesteś nie z tego świata. Concept ma bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Pracuję tu 8 miesięcy. Nigdy nie narzekałam na mieszkanie i nie mogę narzekać. Znajomi tak samo.Praca ok. W burgwedel. Kasa mogłaby być większa. Ale ogólnie concept plus polecam

Jaras
@Maria

Cześć szukam pracy (usunięte przez administratora)miała może byś coś

@Odp

Ja zobaczyłam 270euro bo brałam 50 euro zaliczki. Na dzień dobry wysłali mnie na 10dni kwarantanny bo test mu wyszedł pozytywnie (usunięte przez administratora)najlepsze w tym wszystkim ze nikt z domowników się nie zaraził. (usunięte przez administratora)Nie polecam ❗❗❗

@Gość

Szanowna Pani Katarzyno! Rozpoczęła Pani pracę dopiero pod sam koniec miesiąca, więc podane przez Panią kwoty nie odnoszą się do pełnego miesiąca! Jeszcze na etapie rekrutacji informujemy o konieczności przejścia testów na koronawirusa. Testy te są przeprowadzane przez zewnętrzne laboratorium i skoro pisze Pani, że miała Pani wynik pozytywny, to musiała Pani zostać skierowana na kwarantannę wraz z pozostałymi współlokatorami. O tym nie decycuje pracodawca tylko sanepid. To dobrze, że pozostali współlokatorzy się nie zarazili. Nie podważa to konieczności odbycia kwarantanny, za którą i tak zostały Pani wypłacone pieniądze. Przykro nam, że stwierdzono u Pani koronawirusa. Życzymy wszystkim zdrowia i prosimy o zachowywanie wszelkich środków ostrożności w celu uniknięcia zakażenia.

Katarzyna
@Wowwow

Pewnie ten komentarz pisał ktoś z biura. Uważajcie na tych (usunięte przez administratora)!!! Warunki i kasa w tej firmie to dramat. Omijajcie tą zakłamaną firmę z daleka!!!

daniel1369@interia.eu
@Maria

Hej. Czy nadal pracujesz tam gdzie mowa w poście? Jeśli tak będę wdzięczny za kontakt jaka praca i gdzie, mój mail: daniel1369@interia.eu

gosc
@Maria

odezwij sie na priv (usunięte przez administratora)

Serio?

Pracuję już 8 miesięcy przez concept i jestem mega zadowolony. Gdyby tak nie było, dawno bym zrezygnował. Mieszkanie super. Koordynator w porządku. Z niczym nie ma problemów. Polecam

daniel1369@interia.eu
@Serio?

Hej. Jesteś w stanie napisać jaka to oferta itp

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

Pytam

Komisjonowanie koło Berlina jak wygląda zakwaterowanie?

Pytam
@Pytam

Ktoś wie?

Czesiek

Wie ktos może jak jest na mięsie w Haren ? I jak. Mniej więcej wyglądają wypłaty?

MT

Bardzo polecam Concept Plus. Warunki mieszkaniowe naprawdę rewelacyjne. Koordynator Aristotelis zawsze pomocny i bardzo miły, nie ma żadnych problemów. Wypłata zawsze na czas. Najlepsza firma w jakiej byłem

Oni nawet na jedną gwiazdkę nie zasługują! (usunięte przez administratora) przy wypłatach i za nic mają zdrowie pracownika! Mieszkania to dramat, świnie w chlewie mają lepiej niż pracownicy concept plus! Odradzam wszystkim tą dziadowską firmę i trzeba będzie wobec nich zebrać podpisy i zrobić jakiś pozew zbiorowy. Przez telefon wszystko wygląda ładnie ale rzeczywistość jest przerażająca jak jedzie się z tą firmą! Odradzam z całego serca!!!!

Kamil

Pracowałem w Burgwedel w firmie Figę. Miałem umowę na 9 miesiecy. Warunki mieszkaniowe super, nigdy nie było problemów z wypłatą zawsze byla na czas, a mój koordynator Arystoteles był zawsze bardzo w porządku nigdy nie odmówił pomocy i był zawsze z nim dobry kontakt. Naprawdę jestem bardzo zadowolony z współpracą z firmą Concept Plus

Witam bardzo polecam firmę Concept Plus! Najbardziej polecam koordynatorów panią Karolinę i pana Patryka. Z pozostałymi koordynatorami nie miałam do czynienia. Ale ci dwoje są naprawdę super!!!! Działają profesjonalnie rozwiązują problemy szybko jednym cięciem chirurgicznym. Zawsze można na nich liczyć! Owszem dla chamów, pijaków i leserów może są i nietaktyczni ale to wynika z ich pracy. Z bydłem trzeba tak postępować! Nie przyjadą do pracy tylko pochlać, obrzygać kwaterę powyrywać drzwi itd. Widać to po jadzie jaki jest w wpisach! Ktoś kto przyjechał tu naprawdę pracować niema czasu na pisanie o głupotach czy obgadywanie koordynatorów nie patrząc na to że może wina jest po ich stronie! Wiem to z własnej autopsji gdyż miałam taką lokatorkę która była tylko na zwolnieniach lekarskich, piła i ubliżała lokatorom. Paliła w pokoju itd. Kiedy zgłosiliśmy do koordynatorów pan Patryk był późnym wieczorem mimo że miał urlop) u nas na kwaterze aby pomóc z pijaczką a p. Karolina na drugi dzień eliminowała chwasta i mamy teraz spokój. Warónki mieszkaniowe super! Naprawdę jeżeli będziecie tu pracować to polecam tych dwoje koordynatorów. Wszystko będziecie mieli załatwione profesjonalnie i szybko. Ja tu obecnie pracuję i niechcę innych koordynatorów.

Marta G.

Pracowałam tutaj 18 miesięcy, kordynatorzy jak najbardziej na plus. Każdy problem rozwiązany i dogadany, za każdym razem otrzymałam pomoc, kiedy jej potrzebowałam. ???? Nie mam nic do zarzucenia na temat mieszkań, to że ludzie nie potrafią czegoś poszanowac mimo iż jest to nowe, to już chyba nie jest wina tej firmy. Miałam okazję mieszkać w świeżo wyremontowannym mieszkaniu z ludźmi, którzy nie potrafili tego docenić ????????‍♀️ dodam jeszcze, że człowiek który chce sobie zarobić to sobie zarobi. Praca nie jest ciężka, ale jeżeli ktoś myśli, że coś przyjdzie za darmo to inna kwestia. Jak najbardziej polecam!!! ????????

Jaaa

A ktos pracował na magazynie z obówiem jakie macie opinie na ten temat?

Wiem co mowie.

W tym jest sek ze 90% firm posredniczacych w ofertach to : prawda mija sie z zeczywistoscia . Bo albo warunki mieszkaniowe uragaja godnego pobytu po ciezkiej pracy kiedy człowiek chce odpoczac tyle albo az tyle . Co do wypłaty jest podawana w brutto bo jest jej wiecej ;) ale jak ci odtraca podatek ,mieszkanie , prowizje, musisz miec na zycie wtedy ci zostaje NETTO :( Dlatego lepiej omijac te agencje z dala! Normalnie pensje powinienes wziac jak Niemiec (robotnik) czyli 1600-2500 netto a nie K...WA 1200-1500 gdzie jest reszta a no poszła wpi..du. Wziac auto i jechac w ciemno jak chcecie miec GELD to RYZYKOWAC ! A ryzyko sie opłaca ;) Pozdrawiam Rodakow.

@Wiem co mowie.

nie rozumiem oburzenia, przeciez ZAWSZE czy to w Pl czy w niemczech dostaje sie informacje o zarobkach brutto, taki bywalec swiata a podstaw nie ogarnia.. ;)

Lenon

Taaa na niego to uwazajcie lepiej...widac ze z biurem dobrze zyje jesli wiecie o czym mowie

oli

Agnieszka
@oli

Motywuje. Obietnica premii po 3 mcach, której nie wypłaca

Aga

A ja stanowczo odradzam. Na wstępnym szkoleniu oraz w ogłoszeniach obiecywali po 200e po przepracowaniu 3 mcy. Kiedy ludzie zaczęli się upominać bronili się, ze to już nieaktualne i księgowość ich o tym nie poinformowala????. Wielu wytrzymywalo tam te 3 mce po to, aby te obiecane pieniądze dostać. Baaaaardzo niskie pensje

@Aga

Szanowna Pani Agnieszko! Akcja 200 € premii po przepracowaniu 3 miesięcy trwała od 22.08.2019 do 31.12.2019 roku. Jeżeli osoba została zrekrutowana i podjęła (!) pracę w tym okresie, wówczas po przepracowanych 3 miesiącach otrzymywała premię. Jeżeli jednak wzięła udział w rekrutacji w drugiej połowie 2019, a podjęła pracę w 2020 roku, wówczas już ta premia nie przysługiwała i biura rekrutacyjne na pewno nie wspominały o niej już na etapie rekrutacji. Informacja została także usunięta z ogłoszeń. Oczywiście, nie możemy wykluczyć, że dany kandydat znalazł nasze stare ogłoszenie w Internecie (nie wszystkie można edytować) i nie dopytał w biurze, ale wówczas należało sprawdzić co jest napisane w umowie wstępnej, bo wszystkie przysługujące zwroty lub premie są zawsze wypunktowane w umowie. Księgowość z pewnością wszystkich poinformowała o zakończeniu akcji w odpowiednim czasie. Jeżeli chodzi o wysokość pensji, to stawka 10,15 € na godzinę jest wyższa od określonej ustawowo minimalnej stawki za godzinę, która w 2020 roku wynosi 9,35 €.

Agnieszka
@Concept Sp. z o.o.

Z przykrością stwierdzam, ze nie jest prawda co Państwo piszecie. O 200e informowała Pani K (usunięte przez administratora) na szkoleniu rekrutacyjnym. A miało to miejsce już w 2000 roku ( i nie był to styczeń). Ta sama osoba 3 mce później tłumaczyła brak wypłat niedoinfoimowaniem ze strony księgowości. A ludzie na te pieniądze czekali. Wiec???

Miski89

Pracowalśmy na kurczakach kilka miesięcy. Praca nie należy do lekkiej, ale jak ktoś chce pracować, to daje radę. Koordynatorzy z Conceptu sympatyczni i pomocni poza jednym wyjątkiem. W biurze mieszczącym się na terenie zakładu siedzi pani K, na ktorą trzeba bardzo uważać. Potrafi byc bardzo niesympatyczna, niekulturalnie wypraszać ludzi z biura i przysparzać im problemy na każdym kroku. Traktuje ludzi z góry, zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy i na dodatek jest wulgarna. Byliśmy grupą 6 osób i ze względu na jej zachowanie i przysparzane przez nią problemy musielismy zrezygnować. Wszyscy jesteśmy zdania, że wiele innych osób będzie miało te same przeżycia co my i tez długo nie zostaną.

@Miski89

z tego co zauwazylam wyprasza tylko te osoby, ktore czekaja w srodku na swoja kolej, a tam czesto ludzie gadaja o prywatnych sprawach albo biora pieniadze do reki. Troche prywatnosci! Ja dalej pracuje i nigdy nie mialam z nia problemu. polecam! :)

Robol

Prace z agencja ConceptPlus uważam za udana. Zakwaterowanie w zadbanym i czystym hotelu. Na lokacji głównie studenci, co osobiście uważam za ogromny plus. Praca na komisjonowaniu bardzo spoko, nic ciężkiego. Ponadto firma zapewnia zawsze w tygodniu min. 35 h pracy w tygodniu, także o godziny nie ma co się martwić. Koordynator mega bezproblemowy, w razie jakiś pytań badz problemu zawsze pod telefonem. Szczerze polecam MALTZAJT

Mateusz

Polecam! Praca dla uczniów na komisjonowaniu była lekka i przyjemna. Agencja wypłaca w terminie i nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.Hotel do którego Byłem przydzielony był w bardzo dobrym stanie a co do warunków w pokoju byłem bardzo miło zaskoczony. Agencja godna zaufania :)

Omijaj szerokim łukiem

Śmieszne pieniądze, szkoda nawet przyjeżdżać. Jesli chodzi o traktowanie ludzi przez koordynatorów to jest kpina. Traktowanie ludzi jak śmieci a my pracujemy jak glupi i po odliczeniu wszystkiego zostaje 850euro. NIE POLECAM. Szczegolnie uwaga na kordynatora A. greka mowiacego po polsku.

Wowwow
@Omijaj szerokim łukiem

Co ty chcesz od G (usunięte przez administratora)? W porządku koleś. Wszystko można z nim załatwić. Nigdy nie było problemu

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.