MM Work Force Sp. z o.o.

Opole

Opinie o MM Work Force Sp. z o.o.

Bormiński 2015-07-23 00:58
Czy ktoś kiedykolwiek współpracował z MM Work Force czy mogę się spodziewać jakiejś fachowej opinii na ich temat, bo potrzebuję firmy ,która zapewni jakieś dobre i stabilne warunki pracy mi i mojemu koledze. Co prawda rozważaliśmy też wyjazd zagraniczny. Dajcie proszę znać, będziemy razem zobowiązani
lako 2015-07-24 23:52
Przejrzyj sobie ich oferty pracy - według mnie są naprawdę interesujące i ciekawe. Ale warto uważać na chudego...
jurek 2015-08-22 15:19
Jeśli mam wspominać o tym co w firmie mi się podobało to była to głównie atmosfera dzięki której każdy z nas mógł poczuć trochę swobody. Momentami jakby to w ogóle nie była praca. A przynajmniej wydawała się ona duzo dużo lżejsza, nawet pomimo tego , że pracowałem na fizycznym stanowisku operatora maszyn.
Un... 2015-09-14 20:43
Pracowałem na produkcji, płacą jak wszędzie ale wypłaty! miałem nie później niż przed 5-tym.
wanddda 2015-09-21 18:33
no ale tutaj apel do wszystkich, którzy boją się z nimi wyjechać do Holandii do pracy. przecież nie musicie iść od razu na typowo fizyczną robotę na produkcję. przecież teraz szukają także kierowników produkcji w branży metalowej więcv stanowisko wyżej, fizycznie się tak nie natyracie, ale wiadomo że odpowiedzialność większa
lulu 2016-01-08 23:38
skoro ludzie boją się jechać, to nie dlatego, że boją się zmęczenia, ale ogólnie.. wyjazd zawsze może przynieść rozczarowanie. Według mnie warto, ale chyba każdy sam powinien to ocenić.
jurek 2016-02-05 21:43
moim zdaniem nie tyle boją się wyjeżdżać na stanowiska typu pracownik pralni czy tapicer, ale po prostu nie chcą zostawiać swoich bliskich samych w kraju
345yui 2016-02-14 17:57
jesli ktos jest zainteresowany prac au nich to widzialem ze pare dni temu wstawili oferty pracy na przedstawiecila handlowego w Raciborzu, trzeba znac jezyk czeski
kolia 2016-02-16 21:12
to nie jedyna oferta od nich. warto spojrzeć na inne, bo mało kto zna czeski. szukają pracowników fizycznych do pralni i spawacza oraz managera produkcji.
olala 2016-02-22 21:57
ale jeszcze o jednej ofercie kolego zapomniałeś, bo szukają kogoś jako Przedstawiciel handlowy, tylko, ze trzeba znać i angielski i rosyjski tak samo dobrze.
mizer 2016-03-04 13:07
olala, a tak się zastanawiam gdzie się wykorzystuje ten język rosyjski, skoro niemalże cały rynek rosyjski się zamyka dla polksich przewoźników? Kogogś już zaprosili na rozmowę?
anaks 2016-05-05 21:09
fakt, ale sądzę że stosunki z Rosją się poprawią. poza tym, poszukiwany jest tutaj Operator wielopiły tarczowej, polecam, dobre warunki
Iza 2017-03-11 15:57
MM Work Force Sp. z o.o. to pośrednik pracy z dużym doświadczeniem na rynku holenderskim, rozwijający swoją firmę na terenie Polski.
Zostaw swoją opinię o MM Work Force Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Work Force Sp. z o.o.