Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

opolanin

czy dalej p.Igor jest na verpackungu tzw zielonym

Igor
@opolanin

Tak jestem. Ale spokojnie, nie ma się czego bać. Każdy tutaj w Wietze wie, że jestem w porządku. Wszystko co tu było napisane na mój temat, to sprawka jednego osobnika, który tak migał się od pracy, że posunął się do czegoś takiego. Pozdrawiam i od siebie polecam pracę i firmę Concept Plus. Na początku wypłaty nie powalają ale jak ktoś chce pracować to może się tu ustawić.

@Igor

masz rację ja już dwa razy pracowałem na verpakungu raz ka krzysiek był zielonym a w tym roku to byłeś zielony z ALEKSEM jego ojcec pracował ze mną w 2018r pozdrawiam cię igor i napewno w przyszłym roku chciałbym wpaść do ciebie na zmianę tam może ktoś znajomy został jak na brutus co zawsze na filetach stał

Witam byłam tam 2 i pół tyg pracowałam na kurczakach w haren po odjeciu zaliczki 50 euro mieszkania i podatku wypłacono mi 32 euro nigdy w życiu nikomu nie polecę tej agencji

Krystyna

Dobrze, że podzieliłaś się tym na forum. Dwa i pół tygodnia to ca prawda bardzo krótki czas pracy, ale wynagrodzenie, które otrzymałaś faktycznie, wydaję się za małe. Czy próbowałaś rozmawiać o tym bezpośrednio z jakimś Przedstawicielem Concept?

Śmieszne

To nie wiem jak pracowałeś/aś jak ja za 4 dni dostałam 150 doliczając jeszcze auto ;)

opolanin

WITAM CHYBA TO PYTANIE DO PANI KAMILI LUB PANA PATRYKA JAKIE SĄ SZANSE NA WYJAZD DO NIEMIEC DO WIETZE W LISTOPADZIE I EWENTUALNIE NA JAKIE MOŻNA LICZYĆ ZAKWATEROWANIE CHODZI LU O ODLEGŁOŚĆ OD ZAKŁADU PRACY Z POWAŻANIEM OPOLANIN

opolanin

MAM DUŻĄ NADZIEJĘ ,ŻE W PRZYSZŁYM ROKU SKORZYSTAM Z FIRMY PO RAZ KOLEJNY I MAM NADZIEJĘ ,ŻE LOKALIZACJA BĘDZIE NIE ZA DALEKO OD WIETZE.POZDRAWIAM

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

opolanin

WITAM JA BYŁEM Z TEJ FIRMY DWA RAZY RAZ CAŁY KONTRAKT DRUGI RAZ NA ILE MIAŁEM CZASU CZYTAM TE OPINIE I CZASAMI SIĘ DZIWIĘ TZN 800 EURO NA MIESIĄC DO TEGO DODAĆ OPŁATĘ ZA TZW ZAKWATEROWANIE RAZ LEPRZE RAZ GORSZE TJ 250 EURO TO CHYBA OK JESZCZE JAK WPADNIESZ NA FAJNY DZIAŁ NP VERPACKUNG TO TAM SZYBKO NAZBIERASZ GODZINY DO ZAIT CONTA CO TO AUTA OK SWOJE DAJE DUŻO SWOBODY ALE Z DRUGIEJ STRONY STAWIA CIE W DZIWNEJ SYTUACJI JAK MIESZKASZ Z KIMŚ I KTOŚ CI NIE PASI I CHCESZ SAM JEŻDZIĆ MOŻE STWORZYĆ SIĘ DZIWNA ATMOSFERA TYM BARDZIEJ Z TYM KIMŚ MOŻESZ DZIELIĆ POKÓJ.PLUS FIRMY TU NIKT NIE WSPOMINA ŻE PIENIĄDZE DOCIERAJĄ NA CZAS NAWET PO ZAKOŃCZENIU POBYTU WSZYSTKO JEST WYPŁACANE POCZĄWSZY OD ZAIT KONTA JAK I DNI URLOPOWYCH JAK KTOŚ POSIADA POZDRAWIAM KAMILĘ.MAJĘ .PATRYKA ORAZ RAFAŁA .POZDRAWIAM OPOLANIN

Beti

Mieszkanie super praca jak na razie bardzo mi odpowiada jestem zadowolona

staszek40

Jedźcie do tej roboty, kasa jest, godziny dają, przerwy macie. Nawet na obiad da się skoczyć. Robota jak robota, trochę zimna, wymagań nie mają. Przyjmują ludzi od razu. Mieszkanie fajne.

@staszek40

Jeżeli satysfakcjonuje Cię 900 euro na rękę za cały miesiąc pracy od poniedziałku do soboty po 10 h dziennie to gratuluję. Przerwy trwają po 15 min i są dwie i jedna 30min w praktyce wygląda to tak że jest to bieg z hali do wc gdzie zawsze jest kolejka i na palarnie a między czasie musisz zjeść śniadanie. Teraz nie ma studentów i pracujesz za dwóch.

Ona

Czy ktoś jedzie jutro do Meppen ?Jak tam jest

Filip

Zdecydowanie polecam Concept plus. Byłem rok temu oraz w tym roku, jednak muszę ostrzec. Na pewno nie wrocimy razem z moimi znajomymi do Haren. W tamtym roku koordynatorzy byli o wiele lepsi. W tym roku zostaliśmy bezczelnie potraktowani przez nowych koordynatorów, którzy chcieli naciągnąć nas na dodatkowe koszta związane ze sprzątaniem naszego domu. Ja oraz moi znajomi jesteśmy pociągnięci do zapłacenia za szkodę, która była już przed naszym przyjazdem więc nawet zdjęcia które macie wam nie pomogą :) . Zdecydowanie pozdrawiam Dawida, jedyny koordynator, którego obchodzi cokolwiek co macie do powiedzenia a reszty nie pozdrawiam szczególnie Pana Artura ;) . Co do samego biura nie mam zastrzeżeń jednak pracy w Haren już nikomu nie polecę tylko i wyłącznie ze względu na koordynatorów.

Filip
@Filip

Właśnie dostaliśmy wypłaty. Odjęli każdemu z naszego domku po 75 euro za sprzątanie mimo tego że ja wraz z kolega posprzątaliśmy za siebie przed naszym wyjazdem gdzie reszta była jeszcze przez 4 dni po naszym wyjeździe. Mieszkało nas 6 osób wiec tak czy siak 450 euro za sprzątanie w połowie posprzatanego domku?! Śmiech na sali! Odradzam każdemu wyjazd do Haren! Naszym znajomym z innego domku poodejmowali za czujniki dymu, które rzekomo zniknęły po 30 euro XD. Istna patologia w kadrze która teraz pracuje w Haren. Jak wspomniałem wyzej byłem rok temu i zdexydowanie było lepiej. Po tym co widze będzie tam teraz tylko gorzej wiec sam concept mogę polecić ale na pewno nie Haren!

Radek

Praca była moja najgorsza w życiu liderzy wyzywaja pracownikow pod nimi wypłata 700 euro miesięcznie koordynator pomoze jak nie musi (usunięte przez administratora) z krzesełka podnieść żenada nie polecam

@Radek

Muszę powiedzieć, że trochę zaniepokoił mnie Twój komentarz. Pracownicy nie powinny się wzajemnie wyzywać - nawet jeśli mówimy o pracownikach wyższego szczebla. Nie zgłaszałeś tego faktu bezpośrednio Dyrektorowi firmy Concept?

Malina

Bardzo polecam firmę Concept plus! Jestem mega zadowolona z zakwaterowania, jak i z pracy. Koordynatorzy bardzo kontaktowi i zawsze pomocni,z wielką chęcią pojadę ponownie w przyszłym roku :)

Zadowolona

Witam! Pracowałam w Wietze już nie raz. Przyjeżdżam co roku z chęcią, jako studentka udało mi się naprawdę fajne pieniądze odłożyć. Praca jest w porzadku, jest tyle stanowisk, ze każdy znajdzie tam jakieś miejsce dla siebie.. wystarczy chcieć pracować. Koordynatorzy starają się jak najbardziej pomoc. Stawka 10e na godzinę, zakwaterowanie zapewnione, warunki zamieszkania bardzo dobre. Ja bardzo polecam! W przyszłym roku zamierzam wybrać się na dłuższy okres :)

@Zadowolona

Super, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Concept Sp. z o.o.. Jednak Twoja opinia kontrastuje z doświadczeniami innych osób wypowiadających się na forum. Jak oceniasz warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę? Katarzyna twierdzi, że były "skandaliczne", jakie jest Twoje zdanie?

Aga

Witam. Polecam wyjazd do Wietze. Ja nie mialam zadnych problemow a ci co je maja to mysleli ze sa na wakacjach. Przyjechac i zarobic a sie nie narobic???? tylko miejsca zajmują osoba ktore naprawde chca pracowac.

Kasiek
@Aga

Aga możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy tam? :)

@Aga

Cześć Aga. Zamierzam wyjechać we wrześniu do pracy w Wietze. Czy mogłabyś więcej napisać o warunkach zarówno mieszkaniowych jak i płacowych? Byłabym ogromnie wdzięczna Pozdrawiam

@Milka

Witam. Ja również mam zamiar wyjechać we wrześniu i też bym chciała coś więcej się dowiedzieć :)

P
@Patka

Ja tez wyjezdżam z chłopakiem we wrześniu. Czy tez dostaliście zdjęcia na emaila przykladowych mieszkań?

@P

Ja jadę bardziej prywatnie więc nawet nie kontaktowałam się z nimi mailowo. A wiecie gdzie już będziecie mieć zakwaterowanie?

@P

Ma ktoś planowany wyjazd na za tydzień?

Mirek

Nie jestem jeszcze pracownikiem Cocept plus i nigdy niczym nie będę, jedynie na zasadzie współpracy mogę działać. Dziwię się ludziom że coś takiego tolerują jak jakiś burak Igor.W pierwszym dniu, przy pierwszym jego wyskoku należy zrobić z nim porządek, oczywiście nie chodzi o przemoc fizyczną. Telefon do Concept, jak by nie reagował należy ich prawnie ukarać i zadać zwrotu kosztów dojazdu i zadośćuczynienie, zapłatę za czas związany z pobytem. Bez względu na to czy w Polsce, cze gdzie indziej mamy mieć zapewnione warunki mieszkaniowe w odpowiednim standardzie i w pracy należyty szacunek. W przeciwnym razie Agencja może bardzo wiele stracić, gdyż w całości odpowiada za swoich pracowników i może ją drogo kosztować pozew zbiorowy. Tylko nie wolno się obawiać i dać się zastraszyć.

UWAGA

Chcę ostrzec osoby, które wyjeżdżają do pracy na kurczaki do Wietze. Czytając poprzednie komentarze chcę dodać coś od siebie w temacie werpakungu i brygadzisty Igora. Może nasza firma się wypowie w temacie tego że Igor ZMUSZA PRACOWNIKÓW BEZ UPRAWNIEŃ NA WÓZKI WIDŁOWE PRACOWAĆ NA TYCH WÓZKACH. Problem był zgłaszany do biura ale temat został bez echa a kolega, który to zgłaszał teraz jest nękany przez Igora. Gdzie ta pomoc biura? Igor nie dość że zmusza ludzi to pracy w takich warunkach to grozi wyrzuceniem z pracy, wyzywa ludzi a poniżanie innych sprawia mu satysfakcję. Może trzeba nagrać filmik ukrytą kamerą i puścić do internetu?

@UWAGA

Pan Igon nie jest właścicielem ani managerem firmy. Nie może zatrudniać ani zwalniać ludzi. Nie może też zmuszać ludzi bez uprawnień do pracy na wózkach widłowych. Takie jest moje zdanie...

Zdegustowany

Witam Pracowałem w Wietze na dziale Verpackung. Na zmianie gdzie pracowałem brygadzistą był i nadal pewnie jest Igor. Chciałbym powiedzieć że NIE PRACUJCIE TAM !!! Igor daje swoim rodakom najcięższe prace, które są na jego dziale. Wszyscy liżą mu d__pe ale w większości każdy mówi tak samo że nie nadaje się do tej pracy i gnębi ludzi. Jak widzi kogoś z Conceptu to od razu dostaje najcięższe prace bo my to mięso armatnie a cała reszta sobie chodzi i nic nie robią albo ich praca polega na np. wycieraniu szalek a my z Concepru musimy dźwigać kartony po 10 kg i brać po dwa na raz i tak cały czas przez 10 godzin bo jak nie to Igor mówi: "Jak nie pasuje to dowidzenia na twoje miejsce mam kilku innych są wakacje i dużo jest studentów" Co do poprzednich komentarzy dotyczących koordynatorów to żadnych negatywnych kwestii nie ma. Wszystko na czas, wszystko, zawsze wyjaśnione. Pani Maja i Patryk są bardzo spoko i uczciwi. W innych agencjach jest koszmar z koordynatorami.

@Zdegustowany

Dzień dobry! Dziękujemy za zgłoszenie zaistniałej sytuacji. Postaramy się z naszej strony zgłosić sprawę bezpośrednio w zakładzie i interweniować. W takich sytuacjach bardzo prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do koordynatorów lub drogą mailową na adres: kontakt@cp-personal.com jak najszybciej po dostrzeżeniu nieprawidłowości.

odp
@Concept Sp. z o.o.

Takie sytuacje są zgłaszane i nic nie robicie w tym kierunku np. jeden chłopak zgłaszał że Igor zmusza go do pracy na wózku widłowym w sytuacji gdzie NIE MA UPRAWNIEŃ i wszystko bez echa. Chłopak nadal jeździ na wózku widłowym bez uprawnień i ma często wypadki np. ciężką paletą wjedzie komuś na nogę - zrobił już to z 17 razy i nikt nie reaguje,. Swoją droga Igor teraz mści się na nim :) TAKA POMOC BIURA

Pracownica Veprakungu

Chciałam dodać opinie na temat Igora z Wietze. Widzę że ktoś już dodał opinię na ten temat, chociaż odrazu Gotwork.pl wyfejsował dwie opinie stare z 2018 roku żeby było one widoczne jako pierwsze. Moja mama pracowała w Wietze na verpagungu u Igora. Pod koniec pracy miała problemy z nogą a głównie z kolanem to zamiast dać moją mamę na jakieś mniej obciążające prace np jakaś praca, gdzie się stoi w miejscu to celowo dawał takie, w których się dużo chodzi. Igor widział że moja mama na koniec kuleje już ale on specjalnie dawał ją na najcięższe prace a młodzi studenci, którzy przyjechali tam do pracy na miesiąc lub dwa nie robili nic bo np. w weekend pili wódeczkę z Igorem. Ten człowiek nie nadaje się na to stanowisko. Moja mama tam już nie pracuje bo miała dość upokarzania przez tego małego człowieczka. Karma wraca.

@Pracownica Veprakungu

Cześć. Czy możesz napisać jak dawno temu Twoja mama pracowała?

Pan Z

Cześć. Czy ktoś z Was orientuje się czy np po 2 miesiącach pracy (jeżeli jadę pierwszy raz) mogę dostać tydzień bezpłatnego urlopu?

@Pan Z

Dzień dobry! Bardzo prosimy w sprawach urlopu zgłaszać się bezpośrednio do nas, ponieważ to pracodawca ustala indywidualnie, czy w danym terminie dany Pracownik może wziąć urlop. Musimy rozpatrzyć szereg kwestii - czy mamy osobę na zastępstwo, czy danemu Pracownikowi przysługuje już pełne prawo do korzystania z urlopu, czy jeszcze jest na okresie próbnym i nie wystarczy mu dni urlopu na zjazd do Polski itp. Pełne prawo do urlopu nabywa się po 6 miesiącach, czyli po upływie okresu próbnego. Podczas okresu próbnego Pracownik wypracowuje sobie 1,67 dnia za każdy pełny przepracowany miesiąc. Generalnie przyjmujemy zasadę, że ze względu na to, że pracują Państwo często z dala od rodzin i stałego miejsca zamieszkania zezwalamy na urlopy po przepracowanych 3 miesiącach. Ale są także wyjątki od tej reguły, jeżeli pracownicy nie mają dostatecznej liczby godzin na tzw. "Zeitkoncie". Aby uzyskać urlop bezpłatny trzeba przedstawić konkretny powód, z jakiego się wnioskuje o ten typ urlopu. Jak Państwo widzą jest to kwestia bardzo indywidualna, dlatego prosimy o zgłaszanie wniosków z odpowiednim wyprzedzeniem naszym koordynatorom. W razie pytań w tym zakresie zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: kontakt@cp-personal.com

pdj

Firma zatrudnia na sezon o wiele za dużo ludzi przez co jest dużo wolnego i traci się tylko swój czas i pieniądze. Koordynatorzy nie nadają się do swojej pracy ani trochę, co chwilę są nowi i nic nie wiedzą, żeby coś załatwić trzeba się dopominać po kilka razy.

@pdj

Dzień dobry! Bardzo proszę o podanie informacji, w którym zakładzie jest Pan/i zatrudniony/a i jakie konkretne zarzuty ma Pan/i do pracy naszych koordynatorów, ponieważ w ostatnim czasie mamy stałą obsadę koordynatorów na wszystkich zakładach. W sezonie może się zdarzyć, że pojawią się przestoje lub nie wszyscy pracownicy są danego dnia wzywani na daną linię. Proszę wziąć jednakże pod uwagę, że to nie nasza agencja planuje pracowników, a zakład docelowy. Koordynatorzy informują tylko Państwa o tym danym z góry planie. Czasem udaje im się wynegocjować lub pozamieniać pracowników, aby jak najbardziej dopasować plan do Państwa oczekiwań, co leży także w naszym interesie, ale proszę nas zrozumieć - nie zawsze jest to możliwe. Produkcja jest także zależna od pogody, dlatego tak trudno jest to przewidzieć i jest nieustannie zmienne zapotrzebowanie. W sezonie koordynatorzy mają bardzo dużo pracy, dlatego prosimy o wyrozumiałość i przypominanie im o zgłoszonych sprawach, bo przy natłoku zadań rzeczywiście mogą o czymś "po ludzku" zapomnieć. Jeżeli chcieliby Państwo zgłosić jakieś nieprawidłości, to proszę wysłać maila na adres: kontakt@cp-personal.com

cvb

Pracowałem we Wietze. Na początek masz 300 euro zaliczki oraz wynagrodzenie max 650 euro i to wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.