Opinie o Dreman Sp. z o. o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dreman Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dreman Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dreman Sp. z o. o. w Opole

Hej, chcę aplikować za ich pośrednictwem na stanowisko pracownika fizycznego w fabryce. Ktoś wspomniał niżej, że rekrutacja jest na niskim poziomie, powiedzcie jakie macie wrażenia z przebiegu tych rozmów. Ciężko o informację zwrotną czy o co chodzi? Chętnie też się dowiem jak oceniacie opiekę koordynatorów, bo taką wg oferty zapewniają.

oksi Nowy wpis

pracowałam przez tą agencji , niestety ale jest naj gorsza ze wszystkich moich poprzednich , pracownikom zawsze nie dopłacają prawidłowo ich wynagrodzenia i oni przez brak kontaktu ze swoimi koordynatorami wymuszone skarżyć się do kierowników i liderów w pracy , zawsze mają nie prawidłowe karę dla pracowników ( często 600 zł. za niby otwarte okno w pokoju itp. ) , przez takie częste skargi nasz zakład zrezygnował ze współpracy i ja wymuszona była szukać co innego

@oksi

Czy możesz wyjaśnić kwestie tych kar? Zastanawiam się po prostu czemu okno w pokoju nie może być otwarte, przynajmniej tak rozumiem to co piszesz. Czy po przyjedzie dostajesz jakiś regulamin, żeby moc poczytać co wolno a czego nie?

Ciekawe jak przy tym opisie z obsługi samych koordynatorów może wyglądać praca na tym stanowisku? jeszcze przez 2 tygodnie maja być prowadzone nabory w tym zakresie. jak oceniacie oferowane warunki? ile średnio w miesiącu osób się obsługuje? I jaka jest przy tym atmosfera? piszą w treści oferty dosłownie o częstych imprezach firmowych

rozliczenia faktur

współpracujemy z Dremanem od 2019 r ale takiego problemu z uzyskaniem prawidłowej faktury nie było nigdy...musimy tlumaczyc sie przed naszymi księgowymi dlaczego w każdym miesiacu są gafy i podmianki.Pracownicy tymczasowi narzekaja na wynagrodzenia i pelno bledow.....Bardzo milo wspominam wczesną wspołprace z firma ale teraz to jakis zart.....

@rozliczenia faktur

Pisze Pan, jako pracodawca, korzystający z usług pośrednictwa pracy tej firmy? Mógłby coś więcej dowiedzieć się, czego konkretnie dotyczą skargi pracowników tymczasowych, których ta firma zatrudnia? Pieniądze są płacone na czas, w umówionej kwocie? Pytam, gdyż jest kilka ogłoszeń, w tym dla osoby fizycznej do fabryki foteli samochodowych FIAT na zlecenie.

rozliczenia faktur

Tak, korzystamy z usług pośrednictwa pracy. Mamy małe zapotrzebowanie więc znamy wszystkich naszych delegowanych pracowników i z nimi rozmawiamy. Skargi dotycza głownie w bledow przy wynagordzeniach i niesłusznych potraceń. co prawda są robione wyrównania ale jak wiadomo to wszystko trwa. Widać zły przepływ informacji w firmie bo niekiedy osoba kontaktowa nie jest w stanie wyjasnić pracownikowi dlaczego i za co dostał potrącenie. Do tego dochodzi agresywny koordynator, którego pracownicy sie boją.

@rozliczenia faktur

dodam jeszcze ze na plus sa wynagrodzenia zawsze na czas czego nie można powiedzieć o wysyłaniu faktur i ich poprawianiu. Panie w dziale rozliczeń bardzo aroganckie.

Pracownik Biurowy

Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona w miłej atmosferze przez dwie Panie, co okazało się zupełnie zbędne, gdyż żadna z nich nie miała pojęcia jakie pytania zadawać potencjalnemu kandydatowi w odniesieniu do stanowiska pracy i merytorycznie o nim opowiedzieć. Dowiedziałam się przede wszystkim, że są "darmowe śniadania, owoce i firmowe imprezy". Fascynujące, ale nie należy tego traktować jak priorytet. Z przykrością stwierdzam że rozmowę przeprowadzały osoby z przypadku bez kompetencji do pracy w rekrutacji. Obecny był również Pan (jak się domyślam na stanowisku managerskim), który przysłuchiwał się rozmowie i czasem wtrącał swoje spostrzeżenia, co uważam za najciekawszy punkt całej rozmowy.

"Czy wie Pani czym się zajmujemy?". :D

logo firmy Serwisant rowerowy

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Pracownik Fizyczny do pracy w Karczew. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Dreman Sp. z o. o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

A to dlatego nie ma awansów na stanowiska liderskie? Żeby nie było czegoś po znajomości i tak dalej? tak rozumiem z tej ostatniej odpowiedzi przynajmniej. To ciekawi mnie przy tym jak zespół wita taka nowa osobę, która będzie pełnić te funkcje? I czy na tym stanowisku 8,500 zł to max? A na jakich z 10,000 zł się zarobi?

Do dziś obsługa taka jest ze to taki pełen pakiet jak ktoś opisał? Chodzi mi o zawożenie i tym podobne? oferta dla lidera produkcji po prostu mnie zainteresowała, z dwóch przyczyn. po pierwsze to ze względu na zarobki, bo podają je jako ok 7 do 8,5 tys (od czego zależą??) druga sprawa to awanse, czemu ktoś z zewnątrz jest poszukiwany?

Tak, generalnie pracownicy są zaopiekowani. Sa darmowe dojazdy organizowane przez firmę, zdarza się nawet, że grupa pracowników, którzy mieszkają razem, dostaje auto służbowe i wspólnie dojeżdżają do pracy. Można też liczyć na dobrą kasę i odpowiednio dużo godzin. co do pracy lidera, ciężko mi się odnieść, ale to całkiem częste, że firma zatrudnia przez agencję kogoś z zewnątrz, choćby po to, by uciąć jakieś kolesiostwo.

Ruslana

Bardzo odpowiedzialna firma. Odebrali mnie z PKP, odwieźli do firmę osobiście. Poczęstowali kawą. Również sami odwiedli mnie na badanie medycyny pracy i z powrotem. Jestem bardzo zadowolona ich praca.

Alicja

Jaka jest kasa na posadzie Magazyniera? Firma szukała kogoś w necie na tę posadę jakiś czas temu. Ale chcę wiedzieć, na jaką pensję można liczyć? Ile płacą na początek pracy i kiedy ta pensja urośnie? Po okresie próbnym ta kwota urośnie?

Współpracująca

Panie z działu rozliczeń bardzo niesympatyczne. Od pewnego czasu jest problem zeby ustalić kwestie związane z wystawianymi fakturami i notorycznie występują błędy. Pogorszenie w jakości usług na przestrzeni kilku miesięcy. Nasza opiekunka klienta wspaniała, niestety księgowość w tej firmie leży

AM

Nie rozumiem tej niskiej oceny - satysfakcjonująca praca od 8-16 (pracuję w biurze), wypłata na czas, fajne bonusy i benefity w pakiecie. Zgrany zespół (to chyba największa zaleta, bo spędzamy ze sobą sporo czasu) i szefostwo, które naprawdę da się lubić.

Tomasz

Mogę polecić z czystym sumieniem! Praca wymagająca, jak zresztą każda, której szukam, ale kierownictwo zdecydowanie wynagradza włożony trud i wspiera na każdym kroku. Ludzie, z którymi pracowałem to naprawdę zgrana ekipa i szkoda było się rozstawać (wyprowadziłem się z Opola)

Lena

Nie polecam, same chamstwo - obiecują pracę w jednym miejscu,a później odwożą do innego miejsca pracy (gdzie mało godzin)

@Lena

To tak jakby miejsce pracy nie jest na umowie? w tych kilku miejscach zakwaterowanie chociaż dobre było?

Yuliia
@Lena

A ja polecam, zanim przyjechała do Polski rozmawialiśmy o innej firmie, ale zanim dojechała to już się skończyła rekrutacja tam. Bez problemu dostała inne oferty i wybrała dla siebie. Darmowe mieszkanie i opieka od początku, pieniądze też na czas. Polecam!

Biuro'kratka

Nie rozumiem tych niskich ocen, chyba tylko Ci agencyjni mają jakieś pretensje, choć na taką ilość pracowników to tylko malutki odsetek. Firma jak firma - niczego jej nie brakuje i dobrze się pracuje. Mam też wrażenie, że wypłaty są u nas w górnym przedziale jeśli chodzi o Opole (podpytywałam koleżanki z innych firm na podobnych stanowiskach). Super imprezy integracyjne i fajne warunki socjalne, ostatnio doszły nawet masaże ramion i karku, szczególnie przydatne gdy spędzamy cały czas przy komputerze. Znajomym polecam, zresztą rotacja w firmie jest jakąś rzadkością, a co jakiś czas widzę maila, że ktoś nowy doszedł do jakiegoś zespołu, czyli innym też pasuje.

Olga

Mogę polecić pracę z tą agencją, pieniążki zawsze w czasie. Dobre warunki w mieszkaniu, legalna praca. Po przyjeździe zaopiekowali się nami i pomogli wypełnić wszystkie aplikacje i załatwić w urzędzie.

S

Starałam się o stanowisko w dziale marketingu. Sama rekrutacja przebiegała bardzo szybko i sprawnie. Nie było piętrzących się etapów, czy jakiś specjalnie wymyślanych zadań do wykonania, po prostu - po złożeniu CV, w ciągu kilku dni nastąpił kontakt telefoniczny i po paru wstępnych pytaniach umówienie na spotkanie w biurze. Podczas rozmowy panowała przyjemna atmosfera i od samego początku udało się nawiązać dobry kontakt z osobą rekrutującą (dyrektor działu). Zadawane pytania były rzeczowe i bardzo konkretne, sporo czasu poświęcono też na moje pytania by rozwiać ewentualną niepewność. Mimo, iż nie otrzymałam tej posady, to po rozmowie nastąpił kontakt telefoniczny i czego się nie spodziewałam, również i dokładny feedback z rozmowy za co dziękuję. Po tym doświadczeniu mogę przypuszczać, że fajnie się tam pracuje (a przynajmniej w dziale marketingu). Czekając na rozmowę widziałam też sporo młodych i uśmiechniętych pracowników z innego działu, który sąsiaduje z biurem, w którym odbywała się rekrutacja.

T

Uczestniczyłem w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko junior .NET Developer. Proces rekrutacji zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Wszystko było przeprowadzone profesjonalnie, a sama rozmowa przebiegała w luźnej atmosferze.

Honorata
@T

Możesz powiedzieć coś więcej na temat rozmowy? Jakie pytania zostały Ci zadane? I czy udało się dostać pracę?

@T

A czy miałeś zadanie rekrutacyjne sprawdzające umiejętności czy znajomość jakiś technik obsługi narzędzi?

@T

Czy podczas tej rozmowy był obecny ktoś z HR czy była to rozmowa z przyszłym przełożonym z tego działu?

@Alicja

Była pani z HR oraz przełożony :)

@Alicja

Oba, bardziej praktyka, niż teoria :)

Natalia
@T

dostałeś tą pracę i mozesz napisać jak jest już będąc pracownikiem firmy ?

Ivan

Polecam pracę w Dremanie - uczciwe podejście do pracownika.

Helena
@Ivan

Co rozumiesz przez uczciwe podejście? Wypłacają na czas pieniądze czy o coś innego Ci chodzi?

Taras

Работаем на фурнитуре. Подали на карту побыта Алина сказала что документы готовятся и будут подоваться. К Работе привыкаем работа она и в Африке работа как говориться Есть конечно и свои какие то недовольствие но это работа и мы не начальство )) Жилье хорошее

Firma OK, ale Pani rekrutująca bardzo dziwna. Mianowicie chodzi o utrudniony kontakt z rekruterem. Próbuję się skontaktować od tygodnia i nie uzyskuję żadnej informacji zwrotnej. Ani w stosunku do pracy ani prywatnie. Nie polecam, totalny brak profesjonalizmu i tragiczne podejście do ludzi. Oceniam 1,5/10.

@Piotr

Ale w jakim sensie próbujesz się skontaktować? Dzwonisz od tygodnia i nie odbierają? Bo jak Cię tak olewają to się dziwię, że dajesz te 1,5 w ocenie

Zostaw merytoryczną opinię o Dreman Sp. z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Dreman Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dreman Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dreman Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dreman Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Dreman Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dreman Sp. z o. o.
2.3/5 Na podstawie 94 ocen.

Dreman Sp. z o. o.