Opinie o Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska w Wrocław

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska?

N.J. Nowy wpis

Atmosfera jest bardzo dobra. Jeśli chcesz tu pracować to na pewno musisz być pozytywną i wesołą osobą, tak jak pozostali.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska? Chętnie zatrudniają?

@Marta Nowy wpis

Zależy o jakim trybie studiowania mówimy. Przy studiach dziennych raczej ciężko pogodzić obowiązki z zajęciami/nauką, natomiast przy studiach w trybie zaocznym - nie ma takiego problemu. Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne. Na spokojnie można się dogadać, jeśli potrzeba czasu wolnego np. na naukę w tygodniu przed ciężkim kolokwium. Atmosfera w pracy jest naprawdę luźna, więc jeśli pracownik będzie fair to naprawdę da się ze wszystkim porozumieć. Pozdrawiam

Fiołek

jesteś osoba, która tam pracowała? Jeśli tak to prosze o kontakt. Nawet jak najbardziej anonimowo. Po przepracowaniu krótkiego czasu moje oczekiwania znacznie mijają się z tym co się zaczyna dziać:(

Napic
@Fiołek

Odezwij się na maila: Rolnikjojo@wp.pl

gratka
@Napic

Poszedł mail

da1

Czytajcie co piszecie bo masz cdeig i sobie najpierw zobacz. Figurantów nie widać na horyzoncie, ale wpisy konkurencji tak.Pozdrawiamy i zapraszamy na kawę.

da1

Na pewno nie tam. Nie wierzę. Kto ci coś takiego proponował? Podaj dane i idź do sądu a nie piszesz takie teksty. Niby cię nie znali i pod stołem proponowali. Coś tu nie pasuje. Ja pracowałam w rozliczaniu. Nie opłaca się dawać nic pod stołem bo sobie w koszty nie wrzucą, ale jak gdzieś dają to ja wezmę chętnie, szczególnie za nic. No wiesz na piękne oczy. Tusz sobie kupie bo mi się kończy.

@Fiołek

Tak byłam zadowolona, a co Ci nie pasuje? Może się nie nadawałaś to ciężki chleb. Jak chcesz gadać to odpisz.

AlfaRomeo
@da1

Dają dają pod stołem. Nie stać ich na utrzymanie podatków. Dlaczego nie było poprzednich pracowników? Wszyscy się w tym samym momencie wysypali. Z prostej przyczyny: 1. Atmosfera 2. Problemy wewnętrzne 3. Kasa słaba jak za 130-160 telefonów dziennie. Warunki gorsze niż w biedronce :)

Jędrzej

Podpowiedzcie jaką jest atmosfera w kancelarii i czy warto aplikować?

Pracownik44
@Jędrzej

Super jest, i to cenię mega. Jestem z nimi już kila lat jest -fajnie z wszystkimi się dogadasz, mały zespół, ale atmosfera na 10!

Firma Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy firma Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

pracownik47

Tak, nauczą Cię wszystkiego za nic nie płacisz. Parę dni masz szkolenie, żeby w ogóle z czymś ruszczyć. Wiedza prawna i marketing, to co potrzebujesz.

Karol

czy kancelaria często się integruje ?

alex

Atmosfera jest właśnie bardzo dobra luz spokój na równi traktują wszystkich, czasem klienci wkurzają, jak wszędzie. Na szczęście tylko czasem.Chcą wszytko na już. Są wypracowane techniki jak obsługiwać klienta poza tym oni dobrze obsługują klientów więc to sporadyczne przypadki ze klient czegoś nie wie. Jak się tego będziesz trzymał to będzie tylko fajnie, a jak nie to musisz iść do pracy bez udziału klientów. Tylko gdzie ?!::::::)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

da1

Atmosfera jest normalna, dużo śmiechu i bez stresu. Głowa paruje po 6 godzinach od pomysłów .Ale mi się podoba.

natka
@da1

To prawda, podpisuje się. Szczególnie jak dostajemy śmieszne pisma z sądu ubaw po pachy jakie mamy paradoksy w prawie.

K.Krak

A ja mam inną paczkę ale też fajna. I to prawda, że są w porządku. Wszyscy stajemy na głowie żeby klientom coś pomóc bo mają sprawy, nie raz siedzenie dłużej żeby lepiej zrobić sprawę było.

Tomasz
@K.Krak

Z twojej wypowiedzi wynika, że ta kancelaria dba zarówno o swoich klientów, jak i pracowników. Czy nadgodziny zdarzają się często i czy są one płatne? Jak kształtuje się wynagrodzenie w tej kancelarii - czy możesz polecić to miejsce młodym osobom po studiach?

natka
@Tomasz

Nie ma nadgodzin, szczególnie studenci nawet dzinnii dogadasz sie co do godzin czy egzaminow bez zadnych problemow. Idz pogadaj z nimi sama bo na prawdę fajni ludzie. Spokojna robota.

Natka

Ja pracowałam ponad dwa lata. Jest dużo papierkowej roboty i telefonów wcale nie ma tyle co piszą ja robiłam gdzieś 50/ 60. Mimo ze nie pracuję to mam kontakt czasem- kawa pogaduchy a... pomogli mi w dalszej rekrutacji. Gadali z urzędem gdzie aplikowałam i polecali. A Pani z urzędu mi wprost powiedziała, ze dali mi prace głównie przez rekomendacje od hautera. Fajnie wykładane szkolenie dużo się nauczysz, życiowe prawne tematy.

K.K.

Hauter był Świętym Mikołajem i pomógł Klientowi w potrzebie na same święta.Dostał przelew w dzień wigilii !!! Na prawdę radość wielka, że można tam pomagać, że robisz coś dla ludzi. W takich dniach wiesz, że Twoja praca mam sens. Emocje, że wow...

pablo13

Ja polecam. Pracuje się dobrze i nawet fajne paczki dali na Mikołaja. POZDRAWIAM MIKOŁAJA! ZAPRASZAMY CZĘŚCIEJ. Moje sugestie dla Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska: więcej mandarynek w paczkach na mikołaja:) Lubię atmosferę w Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska za: podoba mi się atmosfera i podejście- pomoc zawsze w gotowości

da1

Ja też tu pracuje i powiem krótko: pracują prawnicy i radcy; Szefowa starsza miła Pani; musisz mieć wiedzę, żeby tam pracować więc, albo po prawnie, albo cię najpierw przeszkolą bo nie ruszysz z niczym; wymagająco pochodzą obsługi; jest współpraca i nie ma opcji pod stołem bo za każdy chcą rachunek; Klienci zwykle życzliwi chyba dlatego, że jest dużo doradztwa i trzeba się postarać nie ma łatwo; praca mocno dla kreatywnych bo prawo kulawe i czasem to wkurza bo chcesz lepiej coś dla klienta a kodeks ogranicza. W każdym razie jest ok.

@da1

Macie fajnych ludzi i prawników. Tak trzymać.

WW

Pracuję w Kancelarii Hauter od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, można liczyć na wzajemną pomoc. Uważam, że to naprawdę rzetelna firma godna polecenia. Podchodzą do każdego klienta indywidualnie, nie boją się stosować niestandardowych rozwiązań, niewiele jest takich kancelarii. Szczerze polecam.

sta

Ja już tam nie pracuje i się podpisuje ze jest ok. Asia jest ok. pomaga. Nie placą super ale na czas i atmosfera ok. taka kasa to norma w tej branży.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska - Wrocław

Kancelaria Hauter Danuta Wojciechowska
  • Aleksandra Ostrowskiego 30 lok. 112