Opinie o Persona-Direktservice GmbH w Wrocław

Persona-Direktservice to certyfikowana agencja pracy (nr 10965), specjalizująca się w rekrutacji pracowników do branży przemysłowej, produkcyjnej i budowlanej. Dla swojego klienta - generalnego wykonawcy realizującego kontrakty budowlane na terenie Niemiec, poszukuje podwykonawców na stanowisko:

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persona-Direktservice GmbH w Wrocław

HotDog

Po odbiciu mieszkania zostaje wam jakieś 1100 . Ogólnie jak ktoś się ceni w zawodzie to tu nie przyjedzie. Pomocnikiem produkcyjnym zostaniesz na stałe. Powiedzą wam wszystko tylko żebyś się podjął pracy.

Beny

Szyman! To ile zarobi się przy normalnym systemie zmian z nockami bez nadgodzin i sobót po opłaceniu noclegów?

Szaman
@Beny

Zarobisz tak jak kolega napisał na pierwszej klasie podatkowej 1100ojro

szaman

W Reichenbach jest spokojnie nie ma obozu z ciapatymi ale w tej drugiej miejscowości kolo Frankfurtu jest zoo z capatymi nie ma możliwości awansu na ustawiacza robiszJako tokarz ale na umowie tego nie masz bo stawka by się zmienila na twoja korzyść

Ritchie
@szaman

Jestem od niedawna emerytem, cienka emeryturka, chciałbym coś dorobić zagranicą, czy warto podjąć pracę i działać z dużo młodszymi. Doświadczenie w tokarstwie mam duże. Pozdrawiam Wszystkich! Ritchie

szaman

1250 to z nadgodzinami chyba i w najlepszym miesiącu jak mam dwa razy nocki i niedziele robie i soboty

Beny

Też mam taką informację o Reichenbach, ale nic więcej nie wiem.

Beny

Rozwój w takim przypadku to znikomy...jak w fabryce na taśmie, a płaca jeżeli po opłaceniu kwatery zostaje 1250 EUR to w miarę jak na guzikowego! Ale brak diet to nie fer!!!

@Beny

ta miejscowość to bodajże reichenbach koło zwickau i to jest dwie godz jazdy od granicy.a jak panowie warunki mieszkalne? daleki jest dojazd do pracy?

jesli chodzi o rozwój zawodowy to.....nie ma rozwoju .... nie ustawiacie nie programujecie ....wciskacie tylko guzik i korygujecie.... małpie roboty

to zalezy od miesiaca

Beny

a językowo idzie się podszkolić, czy sami Polacy wokoło i czy po opłaceniu kwatery zostaje 1250 EUR jak pisał wcześniej kolega?

nadgodziny sa ale to idzie na zeitkonto pierwszy raz slysze zeby byla jakas praca kolo Drezna lub we Frankfurcie.....w tej firmie

spin

Witam.jade na spotkanie do siedziby w/w firmy.prawdopodobnie takze wyjadę do pracy z ramienia tej firmy.jak "kolega" takze mam żonę i dzieciaki.Zaproponowali mi dwie miejscowości Frankfurt nad menem lub lokalizacja nieopodal drezna( 2h).czy może ktos ma informacje dotyczace bezpieczeńswa w tych miejscowościach (okolicach) czy nie ma tam w pobliżu obozu dla ciapatych etc ...mam takze pytanie czy jezeli juz jesteś tym hilferem produkcji lub tokarza to czy jest możliwość poduczyc sie czegos by np zmienic angaż z pomocnika na tokarza?przez Tel. Kobieta z biura powiedziała ze tak możliwy jest rozwój zawodowy etc.jak maja sie jej słowa do rzeczywistosci?dzieki za informacje z gory

mały

można chociaż zarobić ?mam żonę i dzieci .a jak z nadgodzinami,można pracowac więcęj?dziękuje za odp kolego.

@mały

Przyłączam się do pytania kolegi wyżej odnośnie pracy w nadgodzinach. Czy faktycznie można pracować i jak to wygląda?

az tak moze nie ale w kazdej historii jest ziarno prawdy....faktem jest to co napisalem o umowie i o geldach....jesli jestes doswiadczonym tokarzem cnc .... szukaj co innego....a jesli chcesz to przyjedz i sam sie przekonaj

mały

witam.chcę zacząc prace przez tą firme.aż tak jest źle ?proszę o prawdziwe opinię.

HotDog

To przyjedź i się przekonaj jak jest. Jeden przyjechał to po dwóch dniach pojechał do domu. Stwierdził że go oszukali i że za darmo pracować nie będzie

jakie dobre pieniądze?? to żenada.....inne firmy wypłacaja nawet diete i to na niemieckiej umowie ..... a tu..... nic.....gołe geldy..... zakwaterowanie jest ok .... ale jesli nic nie zrobi z wynagrodzeniem ludzie będą powoli odchodzic ponieważ teraz jak idzie wiosna jest więcej ofert pracy z lepszym wynagrodzeniem dla operatorów cnc z doświadczeniem .... aha tutaj szukaja tokarzy albo pomocników tokarzy a na umowie co dostaniecie....POMOCNIK PRODUKCYJNY.....to jest oszukiwanie ludzi

HotDog

Panie Mat z tego co pamiętam to pierwszy dzwoniłeś do szefa i kablowałeś na kolegów. Przez ciebie dwie osoby wyleciały. Co do dobrych opin o przelozonych i o umowach to są to same kłamstwa zapewne piszą je osoby podstawione przez personę. Jest na odwrót.

byly
@HotDog

witam panie hotdog widze wszystko wiesz co bylo, poza tym jednym kapem byl jeszcze ten niemieckojezyczny..... jestem jednym z dwoch, znczy sie tych co zostali z podp..... , ale ponoc ten drugi podp..., a w sumie to pierwszy to go w koncu przypadkiem spotka gdzies kiedys gdzies pozdrawiam

mat

pracowałem w tej firmie.Ze względów rodzinnych zrezygnowałem z pracy.Uważam jednak ze nie było źle.wynagrodzenie dla mnie stysfakcjonujace.Koledzy z pracy w porządku.Firma pomogła załatwić formalności takie jak konto i meldunek. Nie mogłem narzekać pozdrawiam

dodeck

Też tak myślę nokol że pieniądze są w porządku nie daleko od granicy a więc możliwość częstych zjazdów do Polski moim zdaniem ciekawą ofertą pracy

dodeck

Polecam firma rzetelna

Zostaw merytoryczną opinię o Persona-Direktservice GmbH - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persona-Direktservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Persona-Direktservice GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persona-Direktservice GmbH