Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Rambo

Nie polecam tam gdzie potrzeba papiery kpof obstawianie są emeryci bez uprawnień,nie można zapisać się do ppk ,dwie umowy żeby omijać nadgodziny,małe stawki godzinowe minimum co muszą dać

Nikola

Koniec umowy 31.12.2022 mamy 23.01.2023 pracuję bez umowy, Rzekomo w kadrach "robią",na innych budynkach mowią że miesiac/dwa i bedą umowy. Zero kontaktu i wyjaśnienia sytuacji

Ela
@Nikola

Wrocław podobnie. Brak umowy od 1 stycznia

MIK
@Nikola

prawda, była podwyżka , nikt nie dał nowych angazy lyb aneksów do umów. NIE PŁACĄ ZA PRANIE ODZIEZY

@MIK

To prawda kanciarze okropni,nie płacą za pranie odzieży,wypłaty z opóźnieniem.Ta firma to dramat.Nadgodziny tną niemiłosiernie.

Iza
@Ewa

A na początku przy omawianiu warunków wspominali o praniu odzieży roboczej i zwrotach kosztów? :/ Bardzo słabo, jeszcze jak piszesz tak na temat tych nadgodzin. Nie ma prowadzonej ewidencji czasu pracy? Syn chce się tu przyjąć mimo wszystko, moze jednak znajda sie plusy firmy? Podstawa dobrze wychodzi?

Remik

Kolejny miesiąc nie dostaję pieniędzy w terminie ! Prowadzi nas oddział w Gdyni i wiecie co, właśnie się dowiedziałem że wypłacą mi w delegacji zaległą wypłatę. Nie dość że po czasie a robię jak (usunięte przez administratora) to jeszcze na składkach mnie i państwo chcą w konia zrobić. Ciekawe kiedy w końcu urząd kontroli skarbowej weźmie im się za tyłki i tą bandę nieudaczników pogoni. I u mnie na pisaniu tu się nie skończy. Uważajcie na tą Ekotragedię bo na naszej ciężkiej pracy ktoś się bogaci a pracowników szmaci.

Żuk

Macie rację.Firma o kant (usunięte przez administratora) rozbić. W czerwcu miałem 5 służb,to jeszcze jedną nockę zawinęli.(usunięte przez administratora).Co chwilę jakieś (usunięte przez administratora)...kontrole.O wszystko się czepiają. Nie aplikujcie do tego (usunięte przez administratora) zwanego Ekotrade.

@Żuk

Jak to zawinęli? Nie miałeś udokumentowane że byłeś wtedy w pracy. Bo to przecież spora srata dla ciebie. A za te pozostałe służby zapłacili?

Żuk

Miałem,gdyż muszę się meldować tel na monitoringu jak zaczynam służbe.Oprócz tego są wpisy do ksiązki służb.A jednak zawinęli.za pozostałe 4 zaplacili

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Stanisław

Jakość usług marna, nieprofesjonalna kadra, która przypomina osiedlowy gang a nie poważną ochronę. Strata pieniędzy. Nie ma co się dziwić, warunki pracy ciężkie, stawki dla osób z papierami i doświadczeniem jak dla ciecia rencisty. Masakra

Wróżka morki zefirek

A ja wam powiem, że Przedstawicielstwo w Gdyni tym co ostatnio robi na Porcie w Gdańsku może położyć całą tą marną firmę. Słyszałam co się tam wyrabia i idę o zakład, że za lipiec 23r posypią się milionowe comiesięczne kary obstawiam od 1 mln do 3 mln jak nie więcej i utratę koncesji w najlepszej sytuacji zerwanie umowy i ponad 5 mln kary, nie mało co. Do tego czuję że już ktoś inny szykuje się do awaryjnego wejścia za kosmiczne stawki ale to efekt tragicznego zarządzania, ignorancji, oszukiwania pracowników łącznie z ich okradaniem bo tym jest niewypłacanie wynagrodzenia w pełni. Poczekamy maksymalnie do sierpnia, ruletka rusza od wejścia przetargu z dniem 1 lipca :)) Kwoty kar są ogólnodostępne i dokumentacja jest na stronie Portu, a jak ktoś tam pracuje to wie że już teraz jest tam bardzo nieciekawa sytuacja. Ale spokojnie, cały zarząd zna sytuację, chociaż mogło się zdarzyć że był wprowadzany w błąd przez Gdynię ale to nie zmienia sytuacji że bierze za to realną odpowiedzialność. Ciekawe co zrobi właściciel ale duże kłopoty przed nimi. Jak to padnie to zapomnijcie o wypłatach i nie mam na myśli że na czas ale w ogóle. I uwaga, to nie jest straszenie a realna sytuacja ;)

Kazek
@Wróżka morki zefirek

Dobrze wróżko trafiłaś :) Już się zaczęło !!!. Kumpel tam poszedł i mają ogromne problemy z ludźmi też, on nie ma kwalifikacji i czasem dostaje 30-40 zł za godzinę i się z nich śmieje bo z wpisem na kwalifikowanego zarabiają dużo mniej :)) i nie dość że płacą mu taką kasę to i kary bo stoi tam gdzie powinien być pracownik uzbrojony więc płacą podwójnie. Nie wiem kto tam rządzi ale z pewnością to debil,używając języka medycznego lub niedouk, tak czy siak tragedia.

Cześć, chcę do nich aplikować na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, wymagają posiadania własnego samochodu, a czy zwracają za paliwo? W ogóle przedstawiciel handlowy u nich poza podstawą ma premie?

Wróżka

Jest możliwość, że zaproponują 1/2 stawki która obecnie wynosi 1,15 zł chyba że masz małą pojemność silnika. Podobno jest prowizja ale jak trafisz na dyrektora (usunięte przez administratora)to złotówki nie zobaczysz. Lepiej się tam nie pchaj bo mają duże problemy finansowe a będą mieli jeszcze większe chyba że właściciel kilka milionów wyciągnie.

On

Wszystko co przeczytałem to smutna prawda . Wypłaty wypłacane są tak jak by mieli to robić za jakąś karę... Na zasadzie ,a może dzisiaj sobie wyśle a moze nie bezczelność do kwadratu.

Czy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Remik

Na szczęście już nie pracuję w tej firmie, kolejny raz dopuścili się przestępstwa karno skarbowego i nie odprowadzali zaliczek na podatek. Po majówce wybieram się do Urzędu Skarbowego, ciekawe jak na to zareagują :)) Ściemniali pracownikom, że stawki są niskie ale ludzie zwroty duże dostaną i właśnie ich wykolegowali - dla mnie to złodziejstwo. Ogólnie ta "firma" nawet zaświadczeń o niezaleganiu ze skarbówki i ZUS już nie dostaje i nie może do przetargów stawać. Kombinują i starają się o zaświadczenia na swoje inne spółki. Ciekawe czy właściciel wie co zarząd odstawia i że zaraz będą musieli w stan likwidacji główną spółkę postawić :)) Co do niedopłacania do wynagrodzenia, jest to notoryczne i liczą że ludzie się nie doliczą, a sprawa wygląda tak: Nie dopłacą 8.000 osób po 200 zł i mają 1.600.000 zł co miesiąc w kieszeni. Dla tego z premedytacją i w złej wierze to robią notorycznie więc nie wierzcie że to błędy systemu lub ktoś gdzieś źle w grafikach wstawił. Jak któryś pracownik się dopatrzy że go (usunięte przez administratora) to wtedy szybko wypłacają najczęściej delegacją - i kolejne przestępstwo :)) Nie tylko pracowników na posterunkach (usunięte przez administratora) bo robią to też z pracownikami wyższego szczebla i wielu już wieje z tej ekotragedii. Ja osobiście spotkam się z nimi w Sądzie bo prawnik przeliczył ile mi nie dopłacali i będą mieli niezłą batalię oczywiście nie zapomną o odsetkach. No ale skoro główna księgowa czy kim ona tam jest prowadzi kreatywną księgowość to takie są efekty, ta którą z Konsalnetu za mobbing wywalili. Na szczęście pracując na posterunkach w różnych firmach można dowiedzieć się wielu ciekawych tematów. Oddział w Gdyni przoduje w oszukiwaniu pracowników ale już tym zajmują się odpowiednie służby i znowu mogą kogoś wyprowadzić skutego z biura - wystarczy poszukać w internecie, sprawa z Impela. Jak się pracuje i czy jest porządek głównie zależy od dyrektorów i w innych oddziałach może być całkiem dobrze. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem bo któregoś dnia ani złotówki nie zobaczycie, a na rynku jest wiele fajnych i stabilnych firm.

Wiola i inni oszukiwani prac.

Firma Ekotrade to (usunięte przez administratora) Wygrali przetarg na ochronę obiektów Uniwersytetu Łódzkiego. Po prawie dwóch miesiącach pracy w tej firmie, na obiekcie UŁ mogę z czystym sumieniem napisać, że ta firma to (usunięte przez administratora) i krętacze. (usunięte przez administratora) wszystkie osoby pracujące na portierniach o średnio 300, 350 złotych, w pierwszej wypłacie. Dodzwonić się do ich siedziby w Łodzi, aby wyjaśnić sprawę z wypłatami to istny cud. Nie odbierają telefonów. Główna księgowa Pani Dorotka tak kręci i kłamie podczas rozmowy, że włosy stoją dęba. Koordynator, Pan Wilk, oczywiście nic nie wie i mówi, że się nie zna, albo, że na takie umowy się zgodziliśmy. Po czym zastrasza Nas, starsze osoby, że nas zwolni i zastąpi innymi osobami, bo niby masa ludzi czeka na te "posady". Poza tym nie odprowadzone zostały składki zusowskie za miesiąc marzec. Jednym słowem EKOTRADE TO SĄ (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że władze Uniwersytetu Łódzkiego zainteresują się tematem wykorzystywania nas, starszych ludzi przez tą złodziejską firmę. Liczę również na reakcję Państwowej Inspekcji Pracy.

Edzio

Ja należę pod oddział wielkopolski, słaba firma, nastawiona typowo na zyski, prezes przepija pewnie nadmiar kasy a ja jako pracownik otrzymuje najniższe pobory w śmieciowej umowie. Wypłatę otrzymuje 26-27 za poprzedni miesiąc, jakby mogli to by nie płacili w ogóle. To firma Krzak, adres: Piła, ulica zgniła, dom podparty, numer zdarty. To relikt przeszłości, powstał bo w tym kraju umożliwiają takim cwaniakom egzystencję.

Weronika
@Edzio

Na jakim stanowisku pracujesz? Jak z rotacją, ludzie pracują za najniższa krajową, czy jednak dużo osób rezygnuje? :/ Kurcze, chyba jakies plusy pracy w firmie muszą być, skoro coś cię trzyma w firmie?

Elektronik

Witam Wszystkich. Pojawiło się ogłoszenie o pracę kierownik produkcji w Warszawie.Czy ktoś z Państwa jest z Warszawy i może coś napisać i tym oddziale?Czytając opinie trudno się zdecydować.Jaka jest z firmie atmosfera.Czy wynagrodzenie jest terminowe.Prosze o info.

Marszałek Korwus

Mam mozliwość podjecia pracy na dworcu PKP w Tczewie. Pracował tam ktos ? jak z wynagrodzeniami płacą na czas ? Kotakt z szefem ochrony sumienny czy moze stale eho w telefonie. Umundurowanie kompletne daja czy samemu trzeba sie domundurowac . Za kazdą cenną sugestie bedę wdzieczny

@Marszałek Korwus

W Tczewie OK ale wynagrodzenia nie płacą na czas i chyba za pracowników w tym miesiącu nie odprowadzili składek do ZUS - warto sprawdzić. Umundurowanie może niekompletne od razu ale dostaniesz.

@Marszałek Korwus

W Tczewie polecam bo jest super Kierownik.

Johny

Ta firma to jedno wielkie dno. 14 luty i nadal brak kasy za umowę o prace (może wypłaca do końca miesiąc) zreszta kolejny miesiąc gdzie są opóźnienia. Ludzie uciekajcie z tej firmy krzak póki ekoTRAGEDIA nie ogłosi upadłości a to nastąpi. (usunięte przez administratora)

Fref

W tej firmie było w miarę 17 lat temu. Teraz to jest stan umysłu.

BARDZO DUŻE OPÓŹNIENIA W WYPŁACIE WYNAGRODZENIA!!! Pracuje w Inowrocławiu na umowę zlecenie, nikomu nie polecam tego pracodawcy

Czy Ekotrade Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

elza

Akurat Przedstawicielstwo Olsztyn inwestuje w dobrych pracowników i pomaga podniesc kwalifikacje.

Bartosz

BZDURA!! Firma nie oferuje nic

Remik

Dobry żart :)) Ta firma to pomyłka zamiast kwalifikowanych stawiają niekwalifikowanych nawet tam gdzie z bronią powinni być. Gdynia przoduje w takich wałach.

zona

zmarl moj maz od 6 miesiecy czekam na wyplate pomimo dostarczenia dokumentow z sadu o podziale czekamy.Pani ktora tym sie zajmuje jest arogancka pozbawiona wszelkich uczuc totalna znieczulica.Firma (usunięte przez administratora) pracownikow zaniza pensje.aby wejsc na jakis obiekt zaniza stawki aby tylko wejsc ,a potem sie zaczyna ,ladnie jest na poczatku,biora emerytow ,niepelnosprawnych,kretacze znam to wszystko od podstaw.Nie polecam jej do ochrony ani w niej pracowac.

Osobiście polecam firmę, wypłaca na czas, koordynator w moim przypadku to poztywna osoba, świetny zespół na obiekcie. Pieniądze mam na czas i nie miałem z tym problemu. Tak samo firma mnie nigdy nie (usunięte przez administratora) nawet na grosz. Polecam firmę pracownikom co nie walą w (usunięte przez administratora) w pracy.

Kris

Badz uczciwy i napisz z którego obiektu jestes. Bo ty jakiś uduchowiony eko jestes. Najgorsza firma w polsce (usunięte przez administratora)

Pracownik.
@Kris

Nie widzę sensu bym miał to napisać. Rób swoje i wsjo.

Sebek

Skoro tak chwalisz to podpisz sie imieniem i nazwiskiem. Pewnie którys z biura pisze. Moze Jesion

aa

bom to bzdury

Bubu

Chyba loda zrobili Tobie za takie bzdety

Szef

Firma robi umowy pod umowy nie płaci na czas (usunięte przez administratora) ludzi za urlopy firma lipa

Nie polecam tej firmy, wypłaty nigdy niema w terminie,wczoraj 10-ty,a nie widać jej na koncie.Z dala od tego bagna.

Jak można takie kłamstwa pisać? Pracownicy nie otrzymują wypłat na czas,zawsze z ogromnym opóźnieniem.Jesli ktoś chce rozpocząć pracę w Ekotrade to odradzam po stokroć.Chyba,że chcesz pracować za 5,a wypłaty nie dostać nawet za jednego.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 7 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.