Opinie o Whisky shop w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Whisky shop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Whisky shop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Whisky shop w Śrem

czy ten sklep to jeszcze działa? Opinie tutaj od dwóch lat już się urwały, chociaż i tak większość była napisana przez klientów. Na FB postów aktualnych brak, strona WWW nie działa… co w takim razie z pracownikami się stało?

klient niezadowolony Nowy wpis

dnia 13.03.2022 dokonałem zakupu , zakup miał być priorytetowy, gdyż potrzebowałem zakup dla na prezent niestety do dziś dzień 23.03.2022 nie została mi dotarczona przesyłka. Od sklepu dzieli mnie 50 km więc nie jest daleko. Nie mozna się dodzonić do sklepu sklep-domwhisky.pl . jedynie odpisują lakoniczne maile z przekierowaniem do kuriera, do którego nie można w zaden sposób sie dodzownić. Niestety dalej nie ma mojego zamówienia za prawie 1000 pln....

MAX Nowy wpis

Wprowadzili kartę, na którą za zakupy w tej sieci można było uzyskać punkty. Od początku kupowałem u nich, bo alkohol wszędzie tak samo smakuje a cena jest podobna, jednak tutaj miałem punkty. Po bardzo długim czasie miałem bardzo dużą ilość punktów, upomniałem się chociaż o jakąś flaszkę. Pani stwierdziła, że karty są już nie ważne a informacja o tym wisiała na sklepie. Jeśli przyciągacie klientów kartami a oni ze względu na punkty robią zakupy tylko i wyłącznie w waszym sklepie to po prostu je realizujcie. Efekt jest taki, że zyskaliście na kliencie sporo a on nie otrzymał za to nawet jednego piwa. Taka wielka sieć a zeszmaciła się kosztem jednej butelki. NIE WEJDĘ WIĘCEJ DO TEGO SKLEPU!!!

Edyta Nowy wpis
@MAX

No ale każda oferta czy też promocja ma swój koniec ... Więc nie rozumiem skąd Twój żal. Znaczy to że przegapiłes to wiem, zdarza się najlepszym

Ktoś

Nie polecam nikomu pracy w tej sieci sklepow.Totalne (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Szybko, na stojąco między skrzynka mi z piwem bo brak zaplecza socjalnego.

Na poziomie przedszkola. Nie patrzą na kwalifikacje tylko na wygląd. Podstawa to młody wygląd i szczupła!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Chris

Mogę w 100% polecić sklep, umowa franczyzowa jest ok. Dogadanie z właścicielem sieci, a franczyzobiorcą jest bezproblemowe.

Edziu
@Chris

Haha sam sobie opinie napisałeś? Czy kolege poprosiłeś

Robi
@Chris

Tak super po emisji w TVP gdzie franczyzobiorcy podali wlasciciela do Sądu

@Chris

Uwaga. Program TVP pokazuje jak wyglada franczyza tej firmy.

Renatka

No szkoda ze nie pokazuje jak Renatka najpierw okradła na grube pieniądze firmę a potem płacze do kamery ???? ci co ja znają to wiedza swoje co to za gwiazda jest .

Ktos
@Renatka

Jak mogla okrasc wlasna firme jak niemiala z czego dla siebie miec hehe

Mała

Może: Słyszałam że można sobie taki dzialajacy sklepik wziąść we franczyzę i trzepać nieźle siano????

Gjj
@Mała

Ha ha ha nizle siano to ma jedynie Łysy franczyozbiorcy to jelenie. Praca 365 dni w roku a wielkie siano z tego to mit. Zero życia prywatnego ale chcesz to bierz jak wierzysz w karteczkę z kwotami do zarobienia.

Marysia
@Gjj

Ja słyszałam, że mają dogodne warunki umowy i wynagrodzenia, a siedząc w domu to raczej się nie dorobisz nigdzie. Proste żeby zarobić trzeba robić!

Byly klient
@Mała

Chyba z zbankrutować. Polecam obejrzeć program Uwaga TVP. Pokazuje (usunięte przez administratora) tej sieci.

Leo

On tylko umie się panoszyć i udawać biznesmena, a powinien zostać potraktowany tak jak pracownikow traktuje czyli jak zwykły lumpow. Wolał bym iść na kasę do biedronki niż pracować u tego pseudo przedsiębiorcy bez wolnego bez żadnych praw z sianem pod stołem tam tylko wpuścić pip nic więcej nie potrzeba.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Noname

Nie ma takiej opcji. Przez ponad pół roku nie dostałam, aż odeszłam.

Aż niemożliwe
@Noname

Akurat w tej kwesti się nie zgodzę ponieważ od pierwszego dnia dostałam umowę zlecenie na miesiąc i potem odrazu umowę o prace. I nawet siła wyganiają na badania żeby się wyrobić w ostatnim tygodniu co się jest na zleceniu aby od nowego miesiąca była umowa o prace .

Profesor

Tokio ? Mirek ? Hehehe, żart ? Jak cała ta firma i pani Daria ? Sami sobie piszą oceny i komentarze brawo wy ! Kreatywność nie jest waszą mocną stroną ,

Ktos
@Profesor

Mozna kontakt do ciebie

Hania

Polecam sklep w Lesznie przy ul Niepodległości . Miła i profesjonalna obsługa.

Fajna sprawa. Bogaty wybor asortymentu. Od dzisiaj wierna klientka.

Lilka

Była czy obecna nie wiem w czym masz problem... brałam asortyment na wesele ze sklepu i byłam pod wrażeniem organizacji i doradztwa! Ja jestem na tak polecam Jarocin góra brawo !

Byla

Bez komentarza. Porażka z każdym sklepem w jaro

Lilka

Pozdrawiam panią ze Środy wlkp która świetnie doradziła mi wyborze whisky! Jestem pod wrażeniem wiedzy asortymentowej !

Jakie są warunki zatrudnienia w Whisky shop?

Eliza

praca do późnych godzin ale ogólnie spoko

Czy we wszystkich whisky jest tak gorąco? Czy tylko w niektórych, jak się wchodzi to można zdechnąć taka parowa! To mają być oszczędności? Trochę wstyd dla właściciela, niby taki prestiż a czuć jakbyś byl w stodole.

Edziu

pozdrawiam panią ze sklepu w Jarocinie bogata wiedza świetne doradztwo polecam

Nairobi ????

Polecam sklep w Kościanie. Super obsługa, bogaty asortyment !!!!

Tokio

Kiedyś tam pracowałam i bylo spoko duzo pracy bylo nie było czasu na nudę, kasa tez byla przyzwoita.

Mirek

Ogólnie spoko można się wiele nauczyć o trunkach

Zostaw merytoryczną opinię o Whisky shop - Śrem

• Jak się pracuje w Whisky shop?

Zobacz opinie na temat firmy Whisky shop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whisky shop?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whisky shop?

Kandydaci do pracy w Whisky shop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whisky shop
3.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • święty Marcin 29 lok. 8
    61-806 Śrem