Opinie o Whisky shop w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Whisky shop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Whisky shop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Whisky shop w Śrem

Dawid

Aplikuje w Jarocinie . Jak opiniujecie firme? po rozmowie z pracownikami pozytywnie ale tu masakra. Komu wierzyć? ?

Fan Pań z Whisky Shopu

Nie poddawajcie sie

Fan Pań z Whisky Shopu

Czy ktos kto pisze te opinie miał wgl jakiekolwiek doczynienia z praca z ludzmi?? Moim zdaniem liczy sie to, jakie kto ma checi do pracy. W kazdej firmie sa gorsze lub lepsze momenty. Gorsi lub lepsi przelozeni(chociaz zawsze sa gorsi bo to w koncu przelozeni... i tak juz jest) ludzie sie czepiaja szefa bo ma pieniadze. A co ma ich nie miec?? W koncu jest szefem!! Przelozeni od Was czegos wymagaja?? Po to sa!! Macie obowiazki?? Papierkowa robotę a do tego ogarnianie sklepu?? Straszne!! Pracujecie?? Zarabiacie?? Wiec o co Wam chodzi? Tak to jest wlasnie dorosle zycie, moze po prostu niektorzy nie rozumieja takich rzeczy. W kazdej pracy jest cos zle. Whisky shop moim zdaniem jest sklepem w ktorym przede wszystkim potrzeba tak milych osob jak niektorzy sprzadajacy, do ktorych wraca sie z mila checia. Ktorzy chetnie doradza, poswieca swoj czas. Za to dostają wyplate przede wszytkim. Moze czasami sie wiele wymaga od nich ale czy znacie prace w ktorej sie lezy i nic nie robi?? Pokazcie mi taka w ktorej sie moge polozyc i zarobic 3 tysiace to chetnie sie wymienie

Mija

o boziu jakie opinie.. :O a zastanawiałam się czy tam iść, bo pojawiło się ogłoszenie :-) chyba jednak nie skorzystam ;-)

Sprzedawca

Szybko, na stojąco między skrzynka mi z piwem bo brak zaplecza socjalnego.

Na poziomie przedszkola. Nie patrzą na kwalifikacje tylko na wygląd. Podstawa to młody wygląd i szczupła!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Pytając

Jaka jest tam praca w biurze. Mają ciekawe ofertę pracy.

Były klient

Witam. Zgadzam się z opinią ludzi którzy piszą tu prawdę o tym co dzieje się w tej firmie. Obraz nędzy i rozpaczy to mało powiedziane. Gdyż pracownicy tych sklepów są traktowani jak w obozach pracy. Świątek piątek czy niedziela ciągle w pracy bez względu na wszystko. A gdzie czas wolny dla siebie? Pracownicy pracują dwa miesiące w jednym że w tym wszystkim pieniądz jest ważniejszy od człowieka czyli chamstwo ponad wszystko. Piszę tu mianowicie o sklepie wishy shop w Krotoszynie gdzie przejeżdżające tam panie czyli p.Blondi i p. Ruda nie patrzące na to że klienci są w sklepie robią awantury i krzyczą na pracownice bez powodu to świadczy to tylko o ich kulturze i braku wychowaniu a pracownik to tylko przedmiot który można ustawiać na swój sposób.Te panie twierdzą że to tylko i wyłącznie wina pracownika że jest tak mało klientów ale gdy byłam świadkiem awantury odbywającej się w tym sklepie z winy tych obu pań to stwierdzam że ludzie słyszący to wszystko stwierdzili że nie chcą tam chodzić i robić jakich kolwiek zakupów ponieważ nie chcą być świadkami takich żenujących sytuacji z udziałem tych pań które najwyraźniej zapomniały że klienci są najważniejsi i powinny umieć się zachować jak na przełożonych przystało. No ale najwidoczniej te panie lubią zwracać na siebie uwagę i mają gdzieś to czy klient słyszy czy też nie. Jeśli chodzi tu o p.Rudą to gratuluję tej pani opini na swój temat gdyż panowie przychodzący tam na zakupy twierdzą że ta pani nie potrafi się ubrać stosownie jak na kobietę pełniącą taką funkcję ponieważ ciągle widzą jej majtki kolor i rodzaj bielizny którą ma ubraną na sobie i twierdzą że ubiera się jak pani lekkich obyczajów. Gratuluję gustu tej pani hehe żenujące. To już dziw...ma swoją klasę. Nie polecam tego miejsca osobą szukającym pracę. No chyba że pracodawcy zmienią swoje zachowanie w stosunku do pracowników. A nie traktują ich jak szmaty do podłogi bez żadnych praw. Kodeks pracy ma inny regulamin i warto sobie poczytać jakie prawa ma pracownik p.szefie i reszta pseudo szefów.

Były klient

Pracownik ale juz niedługo

Witam , nikt z osób piszących negatywne komentarze nie zmysla taka jest szczera prawda. A jak widać to boli i bedzie juz tylko gorzej, bo tam juz lepiej napewno nie bedzie. No ale jak cala firm prawie cala a zwłaszcza w tz biurze razem z Łysym szefem ma zawodowe wykształcenie i to ledwo skończone to lepiej być nie może. Chodzi mi tutaj o szefa, izke i panią dyrektor.

asertywna
@Pracownik ale juz niedługo

Witam, Zastanawiam się jak ktoś, kto ma tak wiele do powiedzenia używa słów "sama prawda", a pisze bzdury.!!! Ja też tam pracuje i wcale nie jestem z wykształcenia po zawodówce.... Wiec chociażby w tym przypadku już mam podstawę do tego, żeby mówić o tym, że ktoś jest nie poważny oceniając wszystkich i wrzucając do jednego wora.... Poza tym jak w każdej firmie są wzloty i upadki. Dlaczego piszą osoby, które mają tak wiele do powiedzenia wyłącznie na forum, a nie potrafią przyjść na rozmowę do swojego pracodawcy i powiedzieć o co konkretnie im chodzi, co się nie podoba?? Za plecami każdy potrafi gadać, ale żeby zmierzyć się z wyzwaniem to już nie ma komu... brak odwagi, brak chęci, strach czy może po prostu łatwiej jest wyżyć się na klawiaturze niż zawalczyć o siebie.... Zgadzam się z tym, że czasem atmosfera jest nerwowa, ale wcale się nie dziwie skoro czasem powtarza się po pięć razy przypomina a i tak ludzie robią swoje. Gdyby każdy pilnował swoich obowiązków nie było by takich scen, o których mowa wyżej. Co do zarobków.... każdy jest Panem własnego losu. Jeśli chcesz pracować, wykażesz się jesteś doceniony możesz liczyć na premie. Jeśli jesteś tylko po to żeby odbębnić swoje godziny a kolejna zmiana i tak po tobie poprawia no to sorry daleko nie zajdziesz z takim podejściem nie tylko w tej firmie. Reasumując każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie pod warunkiem, że jest się obiektywnym i potrafi się spojrzeć z każdego punktu widzenia nie tylko swojego "ego" które nie znając realiów pisze "szczera prawda" klasyfikując wszystkich do jednego wora....

kazik z poznania :)
@asertywna

skoro już tak został poruszony temat i widzę jest to linia obrony WS, to dlaczego Pan/Pani nie ustosunkowała się do innych zarzutów? typu płacenia pracowników za terminy... wypłata pod stołem... praca w świeta na innych umowach... szczególne traktowanie dla dupowłazów?? brak respektowania kodeksu pracy który mówi jasno ile należy się odpoczynku po pracy... dotyczy się to np konczenia o 24 a zaczynania o 7... co zostaje 4-5h snu... co nie wygodne pytania prawda? lepiej udać że się ich nid widzi albo nie chcieć widziec...

Asertywna
@kazik z poznania :)

Kaziku z Poznania napisałam jak uważam .... kłania się czytanie ze zrozumieniem!!! Co do warunków, które przedstawiasz również skomentowałam pisząc że, "każdy jest Panem własnego losu i należy zawalczyć o siebie normalną rozmową zamiast wypisywać brednie." Ja tak zrobiłam i nie żałuje. Skoro większość ludzi woli zgrywać pokrzywdzonych na forum to ich problem. Gdyby mieli odwagę i chęci do dalszej współpracy nie jazgotali by jak opętani z zawiści tylko wyjaśnili co ich boli.

kaziu
@Asertywna

powiem krótko i kończę tą debilną dyskusje :) "Karma" Karma wróci los rozliczy pozostanie tylko smak goryczy :)

SZCZERY DO BÓLU !!!

Również odradzam pracę w tej firmie !!! Jak już kilka osób wspomniało to " (usunięte przez administratora) quot;, dyspozycyjność 24 h/ dobę i najlepiej jakbyś pracował za najniższą. O chorobowym nie ma mowy, bo kto to widział chorować !!! Wstyd to mało powiedziane, jak człowiek może traktować tak drugiego człowieka !!! pani dyrektor blondi ( z małej litery bo na duża nie zasługuje ) największa s... w całej firmie. Nic dziwnego, że nie zna ortografii ani języka polskiego , bo z tego co słyszałam nawet w zawodówce powtarzała klasę ( hmm no do mądrych osób to ona raczej nie należy więc sami odpowiedzmy sobie na pytanie, dlaczego pełni takie a nie inne stanowisko i jak je zdobyła !!! ) Poniżać innych potrafi, choć sama jest " (usunięte przez administratora) quot;warta. Zero szacunku dla innych , ale jak się nie ma szacunku dla samego siebie to nic dziwnego. Nawet stanowiska "konserwatora powierzchni płaskich " ( oczywiście z całym szacunkiem dla osób, które pracują w tym zawodzie) nie mogłaby pracować bo brak jej odpowiedniego wykształcenia. Kolej na drugą panią , która odpowiada za rekrutację. Fakt uroda to nie wszystko, ale inteligencją ona również nie grzeszy. Ale znając życie zapewne jak w/w osoba dostała takie a nie inne stanowisko wiadomo za co. :) Sprzedawcy, którzy tam pracują na prawdę są to fajni ludzie ( oczywiście dupowłazów nie brak i trochę ich tam jest . Można policzyć na palcach jednej ręki ha ha ). Dziwię się niektórym osobą , że jeszcze tam pracują. Na prawdę psychika siada. Non stop pod kontrolą jakby wszyscy byli ułomni, niedorozwinięci itp. Nie mam nic do monitoringu sklepów, bo wiadomo co niektórzy mają lepkie "łapki", Ale w tym przypadku tak się nie sprawdza bo i tak jak ktoś coś ukradnie to pracownik musi zapłacić, bo sklep nie może mieć przecież żadnych strat. Bardziej monitoring jest do kontrolowania pracowników, nawet na 10 min nie możesz usiąść bo już telefon co robisz , dlaczego siedzisz ble ble ble .Pomijając jedzenie w locie, ale to już swoją drogą wiadomo klient nasz Pan, ale My też jesteśmy ludźmi i mamy swoje potrzeby. Następna uwaga dotyczy "dźwigania" skrzynek przez kobiety. Rozumiem sięganie z odpowiedniej wysokość czy przenoszenia z jednego miejsca na drugie, ale nie "zapierdzielanie " ze skrzynkami po schodach. Jedną, dwie skrzynki można przynieść a nie 50-100 skrzynek głównie w weekendy w sezonie. Z całym szacunkiem, owszem są dziewczyny, które dają radę, ale bez przesady to raczej należy do płci przeciwnej (mam na myśli sklep na powstańców Śrem) ,albo układanie 10 skrzynek w słupek i skakanie po skrzynkach , żeby było więcej miejsca a później jak potrzeba to ściąganie ich, co My jakieś małpy???Wszyscy mierzeni są jedną miarką ( pomijając dupowłazów mających ulgi ), ale jak wiadomo ludzie są różni. Ale jakby nie było szacunek należy się każdemu. Wg. szefa wszyscy są debilami,głupkami itp. Skoro nikt się nie nadaje to niech sam stanie za kasą , niech postawi też swoich dupowłazów i resztę tych wszechwiedzących osób to wtedy na pewno utargi mu spadną. Niech zacznie szanować i doceniać swoich sprzedawców bo tylko dzięki nim ma tyle sklepów. Tylko w jego przypadku to będzie ciężko , bo ten człowiek ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Kilka osób tam pracujących wyżej " (usunięte przez administratora) quot; niż " (usunięte przez administratora) quot; mają !!!! Owszem ciężka praca popłaca,ale tylko wtedy gdy inni szanują Ciebie i pracę , którą wykonujesz. W tym przypadku jest odwrotnie brak szacunku dla pracownika , może i zarobisz te 2000, może i nawet więcej , ale przy wypłacie masz tak to wypomniane że taką duża wypłatę masz !!! to tylko później wkurza człowieka naginasz 200 h nieraz więcej no to chyba logiczne, że wypłatę masz większą. I zamiast się cieszyć z tego ze pracownicy starają się , żeby utargi były większe bo od tego zależą też ich wypłaty to nie . Jeszcze Ci "dogryzają". Decyzja należy do Was, ale wiem że stać Was wszystkich na więcej, niezależnie od tego jakie macie wykształcenie i kim jesteście. Szanujcie siebie i wierzcie, że możecie znaleźć lepszą pracę. Może mniej zarobicie, ale przynajmniej będą Was szanować, bo nie znam drugiej takiej firmy gdzie traktują ludzi gorzej niż tutaj . Powodzenia TEJ FIRMY NIE POLECAM !!!

Mari

zgadzam się z opinią wyżej trafiłeś w sedno sprawy !! Traktują pracowników gorzej jak zle :( zero wdzięczności tylko tok myślenia płace to rób... niby tak ale szacunek się należy taki sam prezesowi wielkiej firmy jak i bezdomnemu...

Szczery chłopak

W tej pseudo firmie jest burdel jak za komuny.... pracownik to śmieć i niewolnik dla nich... głupie sznatarze odnośnie sprzedaży ci którzy w dupe wlaza temu w okularach pseudo menadżerowi no i blondi są traktowani lepiej czy to nie czasami mobing się nazywa panie hofmmann? Nawet nie zasługujesz na to żeby twoje nazwisko pisać z dużej litery na papierze minimalna reszta na co na gębę? Potracenia za przeterminowane produkty ? Sam sobie plac...praca w święta na innych umowach myślę że to wszystko pora skończyć i pora żeby zainteresował się wami pip i us bo to nie jest 19 wiek żeby tak ludzi traktować.. gdyby nie oni nie było by nic... pozdro dla was antyludzkie istoty ale pamiętajcie jeden z drugim i szefostwem karma wraca dziś hajs jest jutro go niema a jakim cie zapamietaja takim zostaniesz nie liczy się hajs tylko człowiek ale oto kolejny przykład gdzie widać że są nadal tak biedni ludzie którzy jedyne co mają to pieniądze

Nie ma co tylko pogratulować osobom piszącym te bzdurne komentarze wybujałej wyobraźni. Pracowałam tam i naprawde moge zagwarantować ze podstawą wynagrodzenia nie jest 1300 a 2000 minimum Ciężka praca popłaca. Dyspozycyjność ?! Owszem jak w każdej firmie wkońcu wypadki chodzą po ludziach i czasami trzeba przyjść ale oczywiście za prośbą przełożonych!!! Szef jest bardzo sympatyczną osobą tak samo ja pozostali przełożeni . Ale i tak bedziecie pisać o nim źle z zazdrości że ciężką pracą coś dużego osiągną. SERDECZNIE POLECAM !!! Przełożeni i współpracownicy sa wspaniałymi ludźmi.

edik

Albo pisze to ktoś kto jest po dopalaczach albo zaplacili Ci za ten komentarz :)

coś

Masakra dziś widziałem waszego Szefa, był żywą reklamą firmy nawalony już od samego rano i to w pracy. Pogratulować tylko. Chamstwo i penerstwo.

wdwm

Witam, to co dzieje się w tej firmie jakaś masakra ,dyspzycyjność 24H i na każde zawołanie nawet jak się ma już jakiekolwiek wolne, bo po co komu wolne jak " można" (trzeba) pracować . Olejcie prace tutaj każdy pracodawca szanuje już pracowników, a Ten żyje jeszcze chyba w poprzedniej epoce.

Witam, ciesze się że już uwolniłem się od tej pracy w ZOO. Wyzysk i dyzpozycyjność 24h to za mało dla Szefostwa najlepiej jakby pracownicy dokładali ze swoich pieniędzy do firmy . Masakra. To co tam się dzieje przechodzi jakiekolwiek moralne zasady traktowania pracowników przez pracodawce. SZCZERZE NIE POLECAM. A pieniądze to nie wszystko drogi Szefie.

Pełno sklepów ale brak chętnych do pracy. Wytrzymują tylko zdesperowani... Płaca jak płaca ale traktowanie ludzi to gruba przesada. W ich rozumieniu pracownik to totalne zero do pomiatania.

pato pato

Patologia!!!

klient

Witam , muszę przyznać że coś musi być na rzeczy z tym co się tam dzieje bo widząc niekiedy tych pracowników rozczęsionych i zapłakanych to wiadomo ze to musi być Szefostwo. Pogratulować takiego traktowania no i super wizytówki oraz "reklamy" AŻ CHCE SIĘ WRACAĆ.

ktoś

Firma która chce być liderem sprzedaży alkoholi pisze o sobie pod pseudonimem Marysienka, bo baranami to tylko szefostwo wszystkich nazywa .a szczelać sobie pensja 2000 lub więcej choć płaci się minimum krajowe.Gratulacje. Skarbówka tylko na to czeka. Firma w której pani z biura nie zna ortografi ,a może nawet jeżyka polskiego no i pani od rekrutacji totalna pomyłka uroda nie równa się inteligencji.Super. Który mądry biznesmen pracuje jak robol 7 dni w tygodniu (tylko ten szef)no ale trzeba wszystkiego pilnować samemu jak się barany zatrudnia i ma się ich gdzieś. Pracownicy maja tyrać świątki piątki i reszta w (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam. Chyba ze lubicie jak się wami pomiata i ma gdzieś.

domino

Szczerze odradzam pracy w tym miejscu. Właściciele bardzo niemili, brak poprostu jakiejkolwiek kultury osobistej... istne chamstwo! Traktują ludzi jak idiot*w. Naprawde pierwszy raz spotkałem się z takim traktowaniem w pracy!!! NIE POLECAM - chyba że chcecie być popychadłem i lubicie jak wam ubliżają.

Zostaw merytoryczną opinię o Whisky shop - Śrem

• Jak się pracuje w Whisky shop?

Zobacz opinie na temat firmy Whisky shop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whisky shop?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whisky shop?

Kandydaci do pracy w Whisky shop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whisky shop
3.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • święty Marcin 29 lok. 8
    61-806 Śrem