Opinie o Getinge Group Shared Services sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Getinge Group Shared Services sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Getinge Group Shared Services sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getinge Group Shared Services sp. z o.o. w Kraków

Lidia

@pozdro, długo już pracujesz w Getinge Group Shared Services? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak atmosfera? @Pytanie techniczne, pytałeś, bo byłeś zainteresowany pracą w Getinge Group Shared Services? A może już pracujesz w tym miejscu?

Migotka
@Lidia

Zalezy od działu.. jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana ? :-)

Pytanie techniczne

Witam wszystkich, mam takie pytanie techniczne : jaka jest wielkość obecnie firmy ? Ilu pracowników pracuje w Getinge SSC?

Getinge2

Pracowałam w Getinge i w 100% zgadzam się z przedmówcą o Nicku „Kilkuletni pracownik”. Od siebie mogę dodać: In minus - od września do chyba teraz mierzony jest czas pracy: Czy leci z nami jeszcze pilot? - wolnodziałający/często psujący się system ERP: zdecydowana większość centrum nie używa Oracle czy SAP-a - niefunkcjonalna oraz wolnochodząca skrzynka pocztowa- dawała się we znaki w szczególności przy zamknięciach - słaba jakość procesów. Z ciekawostek jak się firma troszczy o pracowników: - wadliwa klimatyzacja nie chodziła ok. 3 tygodni w grudniu i z tego co się dowiedziałam ponad 2 tygodnie minęło zanim została wymieniona pęknięta w pół deska sedesowa i pokrywa w ubikacji męskiej (!!!!) Neutralnie: - socjal standardowy jak w korpo In plus… Szkoda cennego czasu 

pawlak i kargul

pracowałem w geting przez rok, trafiłem na okres gdy firma startowała. Było super, fajna atmosfera, szkolenia, potem migracja, powrót do Krakowa, potem znowu jakieś krótsze wyjazdy do "biznesu". Odszedłem gdyż dostałem finansowo lepszą ofertę. Okres pracy w geting wspominam znakomicie, to była fajna przygoda. Nie wiem jak jest teraz. Biuro tez nawet fajne, na dole fajne patio, w olimpie dobre jedzenie, dojazd tramwajem albo rowerem dobry. Moge porownac do innych korpo w ktorych pracowalem i getinge wypada bardzo dobrze i nie porownuje tu do capgemini czy innych takich, ale do innych uwazanych za dobre shared service center. Pracowalem jako senior GL accountant, 7k

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Getinge Group Shared Services sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Team Leader RtR?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kilkuletni pracownik

Firma miała bardzo dobry początek, konkurencyjne wynagrodzenie, dobra atmosfera, dbanie o pracowników - startowali, potrzebowali reklamy, i ją sobie zrobili. Z czasem jednak pani dyrektor chciała coraz bardziej zaimponować swoim szwedzkim przełożonym i rozpoczęła cięcie kosztów. Zaczęło się od sztucznego stworzenia dodatkowych stanowiskach i teraz nie awansuje się w systemie Junior - Accountant- Senior, tylko Junior - Experienced Junior - Accountant - Exp Accountant - Senior. Wydłuża to czas awansu, a jednocześnie obniża koszty pracownika - zmyślny fortel! Awansu nie dostaje się za zaangażowanie i wiedzę, a znajomości z kierownictwem i staż pracy. Osoby bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego czy kursów, klepiące tylko kilka lat faktury AP potrafią awansować i zarabiać więcej niż ci wykształceni i zasługujący na to. Jeżeli jednak do awansu dochodzi, to kwoty są śmieszne. Organizowane są co prawda szkolenia, ale pracownicy wysyłani są na nie bezmyślnie. Np. szkolenia z rachunkowości - zrobiono jeden poziom, na który obowiązkowo poszli wszyscy, więc połowa osób (ci po studiach finansowych) się nudziła, a połowa nie miała pojęcia o czym jest mowa. Ale kasa na kurs poszła, więc pracownik powinien się cieszyć, że był, że firma stwarza możliwości! Jeśli chodzi o same procesy, to z kilkoma wyjątkami, do Polski przeniesiono "linię produkcyjną" księgowości. Głównie działy AP i część obszarów AR. Praca na GL wygląda głównie tak, że klepie się księgowania na zlecenie biznesu, a na zamknięcie wklepuje się do systemu raporty, również przygotowane przez biznes, a wkład intelektualny pracownika ogranicza się do uzgadniania kont. Do tego dochodzą kolejne pomysły usprawniające kierownictwa: mierzenie czasu procesów, kontrola każdego księgowania przez TL (nawet wykonywanego przez Seniora...), itd. Firmę można polecić z pewnością stażystom (konkurencyjne stawki na umowie zlecenie) i juniorom, ale osoby chcące pracować na wyższych stanowiskach nie mają tutaj czego szukać.

gg

firma spoko, korpo jakich w KRK wiele (oczywiście jest w KRK sporo gorszych, znajdą się pewnie i lepsze), płaca przyzwoita (ale bez szału), że tak powiem "średnia półka", socjal taki sobie (standardowy pakiet), stanowiska normalne jak to w księgowości - zależy gdzie trafisz to będziesz mieć sporo pracy albo i luz przez pół miesiąca z kilkoma dniami zamknięcia, które trzeba przetrwać. Atmosfera też zależy od teamu: w jednym jest spoko, w innym trochę sztywno (bo np. mają tyle roboty że nie mają czasu na fun), no ale zależy co komu pasuje. HR nie odpowiadają bo pewnie nie nadążają z robotą... może nie chcą mówić NIE, jeśli za miesiąc będą potrzebować kolejną osobę na podobne stanowisko (?) i jeszcze się odezwą. Ogólnie - polecam, sama jestem zadowolona.

Migotka
@gg

Hej, a mogę wiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz ?

@gość no ale przecież jest tak ze oni z firmy z cala pewnoscia odzywaja się tylko do wybranych osob do tych z którymi chcą podjąć wspolprace tak mi się przynajmniej wydaje nie sadze żeby odzywali się do każdej ososby która wziela udział w procesie rekrutacji

A.

Strasznie mnie wkurza, jak wchodzę znaleźć opinie na temat jakiejś firmy i przeszło połowa jest pisana przez hr-owców tej firmy, udających niby zainteresowanych kandydatów z wyjątkowo szeroką wiedzą na temat wszystkich stanowisk, na które obecnie trwają rekrutacje. Co druga strona z opiniami na goworku to ma, to jakiś pieroński trend - robić firmie sztuczny pozytywny image. Jak ktoś jest wystarczająco kumaty i sprawdził na goworku niejedną firmę, to wyhacza takie fejki bez większego problemu. Koszmarek. Tutaj oczywiście też tak jest.

gosc

dzial HR-brak informacji zwrotnej-srednio profesjonalne podejscie-bralam udzial w procesie rekrutacyjnym w kwietniu i do tej pory zero odpowiedzi

Gosc

Ja dostałam maila z informacja o negatywnym wyniku procesu rekrutacji ale dopiero po miesiacu.

Milena

Po rozmowie kwalifikacyjnej brak kontaktu z działem HR, głucha cisza, zero informacji.

ad

Ktoś wie, ile można zarobić na stanowisku AP Accountant?

Ak

Czy ktoś miał okazję odbywać praktyki/staż w tej firmie? Na jakim poziomie są mniej-więcej zarobki (nie tylko jeśli chodzi o staż, ale też o stanowisko specjalisty)?

Gosc

Jakie pytania pojawiaja sie na rozmowie rekrutacyjnej?

Kompletny brak profesjonalizmu ze strony działu HR... poinformowanie o wyniku rekrutacji , rowniez negatywnym, powinno być standardem dla każdej firmy chcącej mieć jakikolwiek prestiż wśród pracodawców na rynku. Zwłaszcza, że konkurencja na rynku centrów świadczących podobne usługi jest spora i sądząc po rozmiarach rekrutacji, która prowadzą od paru miesięcy, wcale nie są tak obleganą przez potencjalnych pracowników firmą... co do samej rozmowy: wyjątkowo niepozytywne wrażenie, atmosfera najgorsza ze wszystkich rozmów rekrutacyjnych, na których byłam w swoim życiu, niektóre pytania niemajace związku z pracą. W skrócie, odradzam zatrudnianie się w tej firmie, jeśli tak ma wyglądać ich podejście do pracownika.

ola

Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda atmosfera w firmie w Krakowie? Jakie są zarobki, jak wygląda proces rekrutacji?

admin

Wiesz coś na temat firmy Getinge Group Shared Services sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Getinge Group Shared Services sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Getinge Group Shared Services sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Getinge Group Shared Services sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getinge Group Shared Services sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Getinge Group Shared Services sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Stanisława Klimeckiego 1
    30-705 Kraków

Getinge Group Shared Services sp. z o.o.