Opinie o Druk Center Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Druk Center Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Druk Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Druk Center Sp. z o.o. w Częstochowa

Hanna Nowy wpis

@Pr8 na fanpage'u co jakiś czas zamieszczają nowe zdjęcia - https://www.facebook.com/pg/drukarniacenter/about/?ref=page_internal więc nic nie wskazuje na to, że firma nie funkcjonuje. Jest tu jakiś pracownik?

Ka Nowy wpis
@Hanna

A czy konto na facebooku świadczy o istnieniu firmy? Każdy może sobie założyć fanpage i wrzucać zdjęcia, zachęcam do przejechania się do niby siedziby tej drukarni i przekonania się na własne oczy.

Pr8 Nowy wpis

Chyba juz nie funkcjonuje, bo od dawna nie słyszało się, że tam pracuje ktokolwiek, ofert pracy też od lat nie było.

jasiek Nowy wpis

Hej, a wiadomo czy oferta pracy na specjalistę ds. bhp jest jeszcze aktualna? Chętnie bym się załapał, bo sam posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, a na brak obowiązków nie ma co narzekać.

Wiadomość

Czyli są pracownicy? To trzeba teraz skontrolowac czy legalnie zatrudnieni

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Druk Center Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Ale ktoś ściemnia

A gdzie te oferty pracy są i dlaczego polska firma w euro?

ciekawe

No właśnie, czy Druk Center Sp. z o.o organizuje legalne płatne staże i odprowadza od nich podatki?

Rnu

"Podobno"...zastanów się co piszesz!

Posto

Pewnie że atmosfera dopisuje (zwłaszcza właścicielowi) gdy pracowników nie ma. Kim jest ten @Jasiek - klientem? Pracownikiem? Kandydatem na pracownika? Czy właścicielem? Bo jego opinia jest wyrażona jakby w imieniu tych kilku osób. Od kilku miesięcy nikt tu nie napisał czy faktycznie ktoś tam jest zatrudniony więc zakładam że nie.

ohshoostoes

A wiecie czy w ostatnim czasie pracował lub pracuje tam ktoś?

^lego

A co to za konsekwencje o których pisałeś?

^lego

Znam kogoś kto ma takie dowody. Chyba jednak mu sie oplacalo. Ostre konsekwencje? A jakie niby konsekwencje?

^lego

A kto zapewnia ten samochód służbowy?

Green

Tak, wiem. Z tego co słyszałem to nigdy nie jest na czas. Zawsze z wielką łaską po dużych trudach z olbrzymim- kilkutygodniowym opóźnieniem.

M&m

Informacja poufna ? Chyba tylko dlatego ze jeśli już zatrudnia to bez jakiejkolwiek umowy....

Pol332

Brak rotacji? Może dlatego, że od dawna nikogo nie zatrudniaja i dlatego informacja o zatrudnieniu jest jak to nazywasz "poufna"?

Pol332

A czy ktoś może napisać ile osób zatrudnia ta firma? Może właściciel się pochwali, widzę iż taki aktywny na tym forum.

Tre

@Wielek o jakich konkretnie premiach piszesz i skąd masz takie informacje?

Masło14

Takie premie to raczej nie u drobnych częstochowskich prywaciarzy...

wronka

jak ja pracowałam to nawet podstawe nie za wszystkie miesiące dostałam więc nie wiem skąd miałaby się premia wziąć. Wydaje mi się że jak poprzednik napisał że obiecanego wynagrodzenia nie dostawał to i o premi mowy nie było

tommy

Też tak sądze - właściciel sam sobie pisze przychylne opinie - żałosne!

Zostaw merytoryczną opinię o Druk Center Sp. z o.o. - Częstochowa

Druk Center Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Brzegowa 41/47
    42-200 Częstochowa