Opinie o Bialcon S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bialcon S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bialcon S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bialcon S.A. w Warszawa

Powiedzcie mi czy nie będą szukali kogoś nowego na szwalnie ? Czytałam ze biorą młodych i starszych a mama ma 50 lat i doświadczenie wiec chętnie by się zatrudniła tylko ze fajnie by było gdyby mogła pracować na 3/4 etatu, nie wiem czy tu jest preferowany tylko cały ?

Lunapl

Czy nadal jest jedna i ta sama regionalna na całą Polskę? Jak wyglądają warunki pracy ?

Jadzia Nowy wpis
@Lunapl

Nie ma. Przyszły zmiany na lepsze. Warunki pracy dobre. Płacą na czas, są solidni.

Magda Nowy wpis

Dobry pracodawca, fajne miejsce pracy. Dużo pozytywnych zmian i widać, że stawiają na rozwój. Polecam

Jak się pracuje z ludźmi z Bialcon S.A.?

Luna

Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Adrian

Na stronie firmy widziałem że nie ma aktualnych ofert pracy ale jest podany adres e-mailowy i zachęcają żeby wysłać CV Ktoś tak dostał pracę wysyłając papiery w ciemno? Warto zostawić CV i się odzywają?

Czy w Bialcon S.A. występują paczki/bony świąteczne?

jasia

Nie, nie ma od kilku lat. Odkąd władowali się w odbudowę pałacu w Cieleśnicy.

Bialconowski śpiewak

Coś tam jest. Ogólnie źle się dzieje, teraz wprowadzają całkowity zakaz palenia, głodowe pensje i totalny wyzysk. Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi. Pracownicy są super na produkcji. Nie idźcie tam pracować. Będziecie żałować.

Luna
@Bialconowski śpiewak

Pracuje pani w salonie czy szwalni? Czy wspominają regionalna nadal pracuje?

Pokrzywdzony

Ja mam bardzo nieprzyjemne doświadczenia z Chwesiukiem . Syn Jakub jest mi wanien kilkadziesiąt tysięcy złotych !!! Zamknął firmę , ogłosił upadłości i pokazał mi tym samym środkowy palec ....

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Bialcon S.A.?

Admin123

Standardowo 8-16 biuro, zakład produkcyjny 7-15

Łucja
@Admin123

Hej, chciałam dopytać właśnie o grafik pracy ale o branie wolnych dni. Czy jest taka możliwość gdy wypadnie komuś coś ważnego? Czy można w tej kwestii się dogadać z pracodawcą w Bialconie?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bialcon S.A.?

Anonimus

Cześć Opowiem wam krótką historię. Pracowałam w firmie Bialcon okolo 4 lat, moja kierowniczka lat 8. Jedyne co po firmie mi zostało to niesmak. Jako, że umowy kończyły nam się w czasie pierwszej fali epidemii firma rozwiązała z nami umowy przez e mail jednym zdaniem tydzień przed końcem- przykro mi ale Tobie i Tobie nie zostanie umowa przedłużona(to była wiadomość od kadrowej). Szef ani szefowa tej firmy w żaden sposób nie podziękowała nam za współpracę, za te lata, które poświęciłyśmy tej firmie. Oprócz atmosfery, którą tworzyłyśmy między sobą, a klientkami nic innego pozytywnego nie można stwierdzić, chyba, że wszystko jest na twojej głowie i firma nie interesuje się punktem? Przez 4 lata ja tylko raz spotkałam się z szefem i szefową... Jeśli chodzi o socjal to nie istnieje- opłatek, który z Białej Podlaskiej dociera po świętach i paczka z Manufaktury Cieleśnica do podziału na 3 osoby, do wyboru sok powidla lub herbata- jednymi słowy śmiech na sali. Odnośnie finansów, jeśli najniższa krajowa idzie w górę to i twoja pensja- premie to już zależy od miesięcy jak handel prosperuje ale wiecej niż na 400zł liczyć nie można, a pracuje się w systemie 12h i w soboty plus niedziele hadlowe. Dlatego drogi czytelniku zastanów się czy chcesz tu pracować...

Wojtek

@Admin123 nadgodziny?

Admin123
@Wojtek

Niepłatne, do odbioru po prostu sobie. Chodź zwykle nie ma potrzeby żadnych nadgodzin, raz na rok może się zdarzy

Kacper

@maska w jakich cenach?

Maska

Fajne ceny masek macie . Skandal .

Olka

Czy ta kierowniczka z grzywką dalej pracuje?

ktosiek

jak to jest ze oby z komornikiem sa zwalniane a sam bialkon ma mornika kazdy wie ze sa problemy z platnosciami na bieżąco to jeszcze ciągły mobing przez "pania" którą nazywają księgową czy to nie ojaw oihpokryzji zupelnie jak w pisie

Jasiek

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Maybe

Pracowałam ale w Białymstoku - masakra. Nie polecam, kierowniczką była osoba która kompletnie się do tego nie nadawała, nie ogarniała nawet systemu - blondyna z grzywą. (usunięte przez administratora) z każdej strony, naloty na sklep w celu kontroli, wysyłanie koleżanek żeby kontrolowały. Z górą też nie da sie dogadać, mają każdego w poważaniu. Z jednego sklepu odeszło tyle dziewczyn, były pisane pisma i skargi na kierowniczkę i co? Nic, olewka po calości.

Edyta

@prawdziwa opinia - jestem moderatorem serwisu GoWork.pl - dbam, aby na forum pojawiały się rzetelne i merytoryczne informacje o pracodawcy - stąd moje pytania dotyczące sytuacji w BIALCON. Czy opisywane przez Ciebie sytuacje były zgłaszane do właściciela firmy?

Bial
@Edyta

Właściciela nic nie interesuje

@Bial

Rozmowy sie nie można doprosić Prezesa :) a jesli nawet to on i tak wie swoje i jest ona całkowicie bezsensu

@administrator

Uprzejmie Cię proszę, abyś w przyszłości nie używał nicku, który mógłby sugerować, że jesteś administratorem tego forum, ponieważ wprowadza to innych użytkowników w błąd. Czy mógłbyś proszę doprecyzować, o jakiej rozmowie mówisz? Chodzi Ci o rozmowę kwalifikacyjną, czy może rozmowę na temat konkretnego aspektu pracy? Chodzi Ci o kontakt z przełożonym? Jestem bardzo tego ciekaw.

administrator

Nie rozumiem tych negatywnych opini, konkurencja sie nudzi? ja pracuje pracuje w Bialconie i jest dosc dobra atmosfera jak na tak duza firme :) Kim jest pani M konkretnie?

Prawdziwa opinia
@administrator

Kazdy kto pracuje w Bialconie doskonale wie kim jest Pani M ;)

ktosiek
@administrator

To nie konkurencja, każdy sklep ma swoich stałych klientów także... To owa J jest małym dyktatorkiem której nic nie interesuje polega tylko na opinii osób które wchodzą jej w zad bez wazeliny, nikogo nie interesuje stan faktyczny, także odradzam prace w tym sklepie osobą z ambicjami no chyba że ktoś lubi konspiracje i nieczyste zagrania. Pozdrawiam

@ktosiek

Troche czasu mineło i jednak masz racje, pozdrawiam

Zirytowana

Witam, pracowałam w Bialcon ale akurat nie w Warszawie Tyle ile jest na umowie napisane to oczywscie wypłaca, gorzej z premiami.... targety ciężkie do wyrobienia wiec mozna zapomniec o czymś wiecej. Jedyny plus że dostawy niewielkie. Gorzej tam z papierami itp. System na którym pracowałam okropny, nie do ogrniecia trzeba sie dlugo na nim uczyc, ile nerwów sie naszarpałam to moje. Jeśli ktos jest słaby psychicznie to nie polecam.... średnio wspominam współpracę z tą firmą zwlaszcza że o wszystko trzeba było sie tam z wielką łaską prosić

Edyta

@Stokrotkaqa, czy zdecydowałaś się aplikować do firmy BIALCON? A może jesteś już jej pracownikiem? Jeśli tak, możesz powiedzieć nam coś na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego w firmie? @Jalanta, jesteś pracownikiem firmy BIALCON? Posiadasz wiedzę dotycząca benefitów pozapłacowych w firmie? @Hania, jak rozumiem odbyłaś już swoją rozmowę kwalifikacyjną? Podzielisz się z nami informacjami na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Bialcon S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bialcon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bialcon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bialcon S.A.?

Kandydaci do pracy w Bialcon S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bialcon S.A.