Opinie o Solarek sp.k. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solarek sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solarek sp.k. o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solarek sp.k. w Bydgoszcz

czarny PR

Pięknie się ktoś wypocił przez 1,5 godziny wystawiając kilkanaście negatywów. rzeczywiście nie każdy patrzy na godziny wpisów, więc może się wydawać, że to tylu niezadowolonych pod rząd było... Ja tu pracuję już pół roku i jestem BARDZO ZADOWOLONA! Chętnie te wszystkie kłamstwa sprostuję, bo uważam, że można dużo stracić idąc do innych CC, zamiast tutaj! Co do baz z kontaktami - są aktualizowane! Jasne, że się czasem zdarzy, że firma już nie istanieje (albo tak mówią klienci, żeby zakończyć szybko rozmowę). Czasem ktoś nie odbiera, ale dla normalnego człowieka to nie problem, bo dzwoni pod kolejny nr i tyle. Dwóch konsultantów ma tę samą bazę?? No tu to już trochę poprzedniczka pojechała... Nie słyszałam jeszcze o takim przypadku, a pracuję zdecydowanie dłużej niż ona. Nie słyszałam też, żeby ktoś wyzywał klientów od buraków. Jestem u koordynatorki A.i ona się w ten sposób na pewno nie wypowiada. "to prawda mnie zwolnil trener po nie calych 2 tygodniach, a od razu tak nie zwalniaja szybko . gdy przebywa sie na okresie probnym do 3 miesiecy, gdy nie podpisze sie umow." - no tu sama sobie odpowiedziałaś, normalnie tak szybko nie zwalniają, trzeba się naprawdę do tego nie nadawać! Zdecydowana większość konsultantów dobija do 3 miesięcy i albo przechodzą na umowę o pracę, albo kończą współpracę.

@czarny PR

Tu mowa o koordynatorze K. który nazywa klientów od buraków a klientki od buraczków. Takich rzeczy się nie zapomina.

@czarny PR

pech

ta praca jest nudna. Codziennie robisz to samo. Call center to nie jest praca ambitna. gdy wykonujesz polaczenia nie wiesz jaka jest po drugiej stronie osoba. Mnie czesto wlasciciel firmy rozlaczal sie, mowil ze nie ma czasu, przeklinal i mowil ze poda do Sadu bo orange go neka i codziennie dzwoni. Ta praca jest trudna.

Zalamanie

ja tak samo odradzam te firme, mnie trener zwolnil z pracy i nie podal przyczyny uzasadnionej,dlaczego nie nadaje sie do pracy. Pozbawil mnie srodkow do zycia. Wypowiedzenie umowy zlecenia nastepuje w ciagu 3 dni roboczych. Solarek to zmuszanie innych ludzi , wciskanie kitow by sprzedac najgorszy i najdrozszy produkt.

Czapla

nikt nie drze sie. ale trener zwraca uwage jak nie dzwonisz i rozmawiasz z kolezanka obok. Trener pilnuje czasy polaczen i slucha Twoje rozmowy z klientem, ktore sa rejestrowane, nagrywane. Pozniej trener poprawia Twoje bledy w rozmowie i ma pretensje ze nie podpisales umowy.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Duch

Nie da sie nauczyc sprzedawac produktow orange, jesli klienci do ktorych dzwonisz nie sa zainteresowani oferta i maja podpisane umowy z innym operatorem. Ja nie potrafilem przekonac firm by przeniesli swoj numer do orange. Orange to droga siec, np. zabrania sprzedawac abonament za 20 zl , tylko za 40, 80 zl, by zarobic jak najwiecej pieniedzy. Firma Solarek wspolpracuje z operatorem orange, tylko podpisuje umowy na 30 miesiecy, a podpisywanie umow na 24 miesiecy jest nie olacalne dla firmy i konsultanta,

prawda

zanim dostalem umowe bylo szkolenie , ktore trwalo od 3 do 5 dni, za to szkolenie nie zaplacili. Po szkoleniu dostalem umowe na zlecenie na okres probny. Kazda nowa zatrudniona osoba jest przydzielona do grupy i dostaje swojego trenera. Trenerzy nie rowno traktuja swoich konsultantow. Najlepiej maja konsultanci ktorzy dluga pracuja i maja dobre wyniki w sprzedazy od tych nowych , ktorzy sa bez doswiadczenia.

@prawda

Tak zgadzam się, też pracowałam w tej firmie. Pracownicy nie sa równo traktowani. Pan Ch. bo jest najlepszy miał przerwy jak długo chciał i chodził bez celu po sali nawet jak nie miał zrobionej umowy. Pani Sz. to samo... a trenerzy pomagali tylko tym którym chcieli. Niektórzy nowi co przychodzili ze szkolenia to nic nie wiedzieli. Trenerzy powinni pomagać takim konsultantom,a nie stali pracownicy. Odnoszę wrażenie że trenerzy tam nic nie robią, no nic.

byc tam

oczywiscie ta firma Solarek jest mala, bo pomieszczenia byly male. Tak mysle ze konsultantow bylo zatrudnionych okolo 40. najbardziej przeszkadzal mi halas, bo gdy rozmawialo sie z klientem, to slyszalo sie innych konsultantow, a osoba ktora rozmawiala z Toba zwracala na to uwage. Przez 8 godzin pracy , miec sluchawki na uszach, glowa mnie bolala przy tej pracy az szumialo w uszach. Dziwne w tej pracy mozna uszkodzic sobie sluch.

pan

to prawda ze za kazda umowe dostaje sie punkty. Ale to zalezy, czy sprzeda sie laptopa z internetem mobilnym, czy karte sim, czy terminal na raty. Czasy polaczen kazdego dnia musza byc wyniesc 3 godziny. I trener codziennie wydrukuje taki raport z czasem polaczen,

zycie

w tej firmie pracuja osoby zadowolone z pracy, te osoby ktore maja szczescie i potrafia sprzedac produkty. I pomoze im skrypt z rozmowy sprzedazowej, czesto klienci rozlaczaja sie, nie sa zainteresowani orange, mowia ze orange nie ma zasiegu, ze orange neka itp.

Fakt

prawda w tej firmie konsultant telefoniczny otrzymuje wynagrodzenie podstawowe 10 zl brutto za godz, a jak sprzeda umowy to prowizje i nagrody

oczywiscie w firmie Solarek pracuja mlodzi ludzie, atmosfera jest fajna. Lecz na 8 godzin pracy od 8 do 16.00 jest tylko 35 minut przerwy w pracy. Pierwsza przerwa jest o 10.00 trwa 10 minut, druga przerwa o 12 trwa 15 minut, a trzecia przerwa o 14 trwa 10 minut. To za malo, by czlowiek odpoczal i zjadl sniadanie.

Pan

lipa

oczywiscie ze konsultant telefoniczny ma kontakt z klientami biznesowymi, firmami. W firmie Solarek nie podobalo mi sie, ze baze kontaktow ( 300 ich bylo) dostaje konsultant i ta baza przez orange i Solarek nie jest aktualizowana, np. firmy nie istnieja , bledne nazwy o firmie, czesto poczta glosowa sie wlacza. Czesto te dana firme taka sama ma dwoch konsultantow. itp. nie polecam tej firmy, by w niej pracowac.

nie zadowolony

to prawda jeden z trenerow, koordynatorow okreslal klientow biznesowych jako burakow, by z nich wyciagac kase

nie zadowolony

To prawda, caly czas trwa rekrutacja i przyjmuja nowych.

5+!

Polecam te firme ze wzgledu na dobra atmosfere i podejscie pracodawcy do pracownika. Warunki takie, jak przedstawiane w ogłoszeniu,a potem w umowie. Praca na poczatku niełatwa, ale można się nauczyć i robić ładne wyniki. Dobra atmosfera bo fajni ludzie pracują. Chce sie wstawac do pracy!!

do studenta

student - szkoda, że nie napisałaś, że dostałaś od szefa drugą szansę... Wszyscy w firmie wiedzą, kto jest autorką komentarza powyżej, bo nieczęsto zdarza się, że dziękują komuś po kilku dniacvh. Zapomniałaś dodać, że podczas 9 dni pracy nie tylko nic nie sprzedałaś, olewałaś, co się do Ciebie mówi, widać, że przyszłaś tylko i wyłącznie dla godzinówki, aa tu nie do konca o to chodzi. Wypadałoby napisać, że wróciłaś do pracy, bo przekonałaś szefa, że potrafisz sprzedawać. Niestety okazało się, że jednak nie potrafisz. rzeczywiście przychodzą do firmy osoby bez doświadczenia, ale każdy po kilku dniach ogarnia już, o co chodzi. Od tego jest też szkolenie i praca z trenrem. Każdy przyzna, że na początku lekko nie jest, ale wystarczy trochę chcieć. Tobie chęci zabrakło. Osobiście POLECAM tę firmę za względu na fajną atmosferę, realne cele i dobre warunki. W porównaniu z wcześniejszym CC, gdzie miałem wątpliwą przyjemność pracować - to tu jest bajka :D

aszka

zrezygnowałam już na szkoleniu, kiedy pewien Pan - ponoć najlepszy pracownik - klientów określał mianem "buraki", może to pierdoła, ale daje do myślenia...

student

jeśli nie masz doswiadczenia to szczerze odradzam, ja szukałam jako studentka pracy na wakacje i dostałam się tam. Po 9- dniach podziękowali mi za współpracę ze względu na to, że przez 9- dni nie podpisałam umowy z klientem. co chwile jest tam ktoś nowy. Cały czas przeprowadzają szkolenia żeby zatrudniać innych i nie wypłacać im za cały miesiąc. Najgorsza firma jaka może być

student

Zostaw merytoryczną opinię o Solarek sp.k. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solarek sp.k.?

Kandydaci do pracy w Solarek sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solarek sp.k.
3.6/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Gdańska 123 lok. 2
    85-022 Bydgoszcz