Opinie o Telima Poland w Wrocław Tęczowa 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Telima Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Telima Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telima Poland w Wrocław Tęczowa 13

Na jakie benefity można liczyć w Telima Poland?

BAG Nowy wpis

Prywatne ubezpieczenie medyczne, wysokie dopłaty do karty sportowej, elastyczny tryb i w pewnym zakresie czas pracy.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Dyspozytor w firmie Telima Poland?

BAG Nowy wpis

Na tym stanowisku pracuje około 30 osób.

Na jakie wsparcie w Telima Poland mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

BAG

W Telima Poland przestrzegane są wszystkie przepisy prawa pracy, w tym te dotyczące kobiet w ciąży.

Wiecie, czy Telima Poland udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

BAG

Pracownicy w trybie zdalnym wyposażeni są w niezbędny sprzęt przez firmę.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Telima Poland.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Telima Poland? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Spawacz?

BAG

Telima Poland nie zatrudnia na stanowisku Spawacz.

Jan

Czy można pracować w systemie hybrydowym?

@Jan

Tak, tryb pracy ustalany jest indywidualnie z pracownikami chętnymi do wykonywania obowiązków w sposób inny niż stacjonarny w biurze.

Ilona
@BAG

naprawde? Super, a jakie jeszcze inne formy pracy są do wyboru, można pracować w pełni zdalnie? To dla mnie bardzo ważne

@Ilona

Tak, docelowo (po szkoleniu stacjonarnym) możliwa jest praca zdalna.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Telima Poland? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

BAG

Taki "problem" nie istnieje, a ewentualne godziny nadliczbowe rozliczane są zgodnie z przepisami prawa pracy.

Patryk

Macie jakieś ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę ?

@Patryk

Telima Poland oferuje prywatną opiekę medyczną w wysokim pakiecie, po spełnieniu warunku stażowego również w wariancie partnerskim lub rodzinnym.

Jacek
@BAG

Co to za warunek stażowy? Chodzi o to, żeby przejść okres próbny i dopiero przy zatrudnieniu na stałe można dostać benefit w postaci prywatnej opieki medycznej? Są też inne bonusy? Napisz jakie.

@Jacek

Dla pracowników prywatna opieka medyczna jest dostępna już w czasie okresu próbnego. Możliwość roszerzenia zakresu, o którym wspomniałem wcześniej, istnieje po zawarciu stałej umowy. Karta sportowa w większości finansowana przez pracodawcę również oferowana jest od początku współpracy.

Czy firma Telima Poland kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Oczywiście.

Matylda

@Toja czyli jest się odpowiednio wdrożonym i przygotowanym tak?

@Matylda

Tak. Szkolenia dostosowane są do obowiązków powierzanych nowym pracownikom. Również usamodzielnienie się na stanowisku podzielone jest na etapy, na każdym z nich pracownik może liczyć na pomoc trenera, lidera lub współpracowników.

Wiecie czy Telima Poland udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

BAG

Oczywiście, pracownikom w trybie zdalnym udostępniany jest służbowy sprzęt.

Anka

Hej, czy ktoś mógłby powiedzieć mi, czy podejście do szkoleń w tej firmie zmieniło się? Słyszałam (stan z początku tego roku), że praktycznie szkolenia nie ma, umożliwiają słuchanie rozmów innego pracownika, po czym po dniu/dwóch zaczynasz pracować sam. Czy to wynika z tego, że praca jest banalna czy z tego, że nie ma komu przeprowadzić szkolenia (bo zakladaja, ze jak nie umiesz samemu od poczatku, to nigdy sie nie nauczysz) lub po prostu nie wiedzą, że szkolenia są ważne?

Toja
@Anka

To nieprawda :) Najpierw jest szkolenie teoretyczne i oglądanie pracy innych. Potem jest się na stanowisku z osobą, która Cię uczy i przyglądasz się, jak ona pracuje, pomagasz jej. Potem dopiero pracujesz sama, ale pod nadzorem opiekuna. Nikt nie rzuci Cię na kontakt z klientem bez przygotowania. Sama zaczynasz pracować po około tygodniu, ale z każdą wątpliwościa możesz udać się do team leadera lub kogoś ze współpracowników.

NoName
@Anka

Są szkolenia i zależy jak szybko kumasz to cię dają sam pracować.

Ola

@Ania a to wraz z przenosinami biura się zmieniła ekipa?

zażenowany

Zaczynając od samej rozmowy kwalifikacyjnej chciałabym wyrazić pogardę. Osoby które ją przeprowadzają ledwo co mówią po niemiecku( co od razu daje do myślenia). Następnie jest proponowana nędzna stawka 2500 netto niezależnie czy potrafisz dobrze język czy tylko się potrafisz przedstawiać. Dlatego nie należy się dziwić, że większość zespołu nie ma czym się popisać i ich słaba znajomość języka prowadzi tylko do licznych nieporozumień a następnie eskalacji. Najgorsza jest jednakże atmosfera pracy. Częsta zmiana kierownictwa (w ogóle całe kierownictwo pozostawia wiele do życzenia) i zespołu tylko pogarszają sytuację. Pracownicy z długim stażem są traktowani jak powietrze. Proszę Państwa ja z całego serca nie polecam! Należy szukać miejsca gdzie doceniają wieloletnią ciężką pracę nad językiem.

Smutne

Atmosfera firmy daleka od ideału.. to smutne jak traktują pracowników.. gdy przygladałem sie jak traktuje się pracowników nawet z bardzo długim stażem to wypowiedzenie samo pisze się na biurku, niestety nie są ważne umiejętności językowe ani wysoki poziom soft skills, wystarczy ze potrafisz sie przedstawic i masz jako tako pojecie w jezyku I zgodzisz sie na smieszne pieniadze to jestes Arbeiter des Jahres. Pozdrawiam ;)

W ubiegłym roku byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Pani z Panem maglowali mnie dobrą godzinę (w tym zadania logistyczne po niemiecku) by na koniec zakomunikować mi, że stawka jaką mogą zaproponować to 2300zł netto a po okresie próbnym 2500zł netto. Gdybym od razu dostała taką informację w życiu nie marnowałabym czasu na tą rozmowę. Straszne, że jeszcze w dzisiejszych czasach pracodawcy mają tupet proponować takie nędzne pieniądze za pracę z językiem, którego trzeba uczyć się latami często także zagranicą dodatkowo osobom bardzo dobrze doświadczonym zawodowo. Firma wypełniona po brzegi bardzo młodymi ludźmi, zakładam że z 90% to zupełnie nieświadomi rynku pracy studenci. Niech ich dalej wykorzystują za jałmużnę.

????
@Ewa

Sto procent racji

:))

Praca dla studenta na maks rok, dluzej nie da sie wytrzymac, jak zostaniesz dluzej zycie zaczyna cie nudzic, codziennie robist to samo, codziennie mowisz to samo, nie polecam na dluzszy okres, mozna zanudzic sie na smierc, zero mozliwosci rozwoju, brak jakichkolwiek szkolen, wynagrodzenie marne 2500 brutto przy umowie o prace

@:))

Dziękujemy za opinię i poświęcenie swojego czasu na jej wystawienie! Szkoda, że praca u nas tak szybko Ci się znudziła. Dla chętnych zawsze znajdą się u nas dodatkowe, ciekawe obowiązki. Oferujemy też dofinansowania szkoleń, kursów językowych. Poziom wynagrodzeń rzeczywiście zaczyna sie u nas od 2500 zł, ale NETTO, na okres próbny. Potem kwota wzrasta. Pozdrawiamy :)

Rozbawiona
@Marta

Widac ze sama nie pracujesz przy biurku w tej firmie, bo nie wiem, ktore ciekawe obowiazki masz na mysli. Dofinansowanie nie za darmo lojalnosciowka pewnie na 10 lat w zamian. Nie polecam

Jasiek

Fajna firma tylko jak wszędzie trzeba pracować a chyba nie wszyscy z takim założeniem idą do pracy?

Paulina

@Niko, przedstawiłeś swoją opinię z perspektywy Ciebie jako klienta Telima Poland? Jeżeli tak, to rozumiem, że możesz być niezadowolony z tego co zaobserwowałeś. Jednak to forum służy wymianie między użytkownikami wszystkich uwag i spostrzeżeń dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Zachęcam osoby zatrudnione w Telima Poland o opisanie pokrótce aktualnej sytuacji jaka występuje u tego pracodawcy i tego jakie warunki zatrudnienia mogą teraz zostać zaproponowane potencjalnym pracownikom firmy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Paulina

@FHG, czyli uważasz, że praca w Telima Poland jest świetnym miejscem na rozpoczęcie kariery zawodowej?

Zostaw merytoryczną opinię o Telima Poland - Wrocław

• Jak się pracuje w Telima Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Telima Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Telima Poland