logo Telima Poland

Telima Poland

Wrocław

Opinie o Telima Poland

zyx 2014-11-20 21:44:01
Zajrzyj na forum o 30solutions- Telima to chyba spółka 30 Solutions, oferty pracy były parę tygodni temu, teraz nie wiem wklep w google, nr tel. czy emalia też była. Można się wszystkiego dowiedzieć, ja się dowiedziałem co chciałem.
Pozdr.
boo 2014-11-25 15:29:59
od 1.12.14 w Aalen cos tam startuje. Tak jak wyżej,spółka 30 solutions
gość 1 2014-12-09 17:45:10
2900zl na rękę przy około 250h pracy...
pracownik1 2015-08-30 13:46:07
wszystkie wpisy zostały usunięte, to chyba mówi samo za siebie, a gowork schodzi na psy
xyz 2015-09-15 18:09:15
Pracownicy nie dajcie robić sobie wody z mózgu! Praca idealna ? -może kiedyś - w terrarium ślęczy obślizgły wąż, a morale będą sięgać jeszcze większego dna - mułu!!! Morale spadają ciągle . . . Gdyby nie to - praca byłaby bardzo przyjemna - zwłaszcza dla studentów, młodych osób i ludzi lubiących pracować w kontakcie z ludźmi ...
MKOP 2016-02-27 12:17:24
Ja pracuje w Telimie jako dysponentka i nie narzekam. :) Czy obecnie przyjmuja- nie wiem, ja znalazlam oferte na olx.pl. Nie mialam doswiadczenia zadnego, a zostalam przyjeta. Praca ok, czasami stresujaca. Zarobki ok. Dodatkowo kila benefitow, jak multisport. Pozdrawiam :)
MKOP 2016-09-09 13:45:50
Pracuje w trakcie roku akademickiego na pol etatu. (Do tej pory robilam okolo 25h)
FHG 2016-09-25 14:04:09
Pracowałem w firmie Telima przez dłuższy czas. Praca idealna dla studentów. Jeśli studiujesz dziennie, możesz grafik sobie dostosować do zajęć. Pod tym względem super. Poza tym mówisz praktycznie cały czas to samo. Ale nie jest to typowe call center. Tutaj planujesz też grafiki techników i szukasz im zleceń więc czasami się coś dzieje. Brak możliwości rozwoju. Wynagrodzenie jak na wykonywaną pracę to całkiem ok. Super praca na zdobycie pierwszego doświadczenia z językiem niemieckim.
aw 2016-09-30 14:43:33
@och jako pracownik szklarni? chyba nic na temat umowy niestety nie napisali ale za to wiem ze oferowane jest wynagrodznie o wysokosci 9,34 brutto euro i oferowana jest tez tutaj praca stała wiec jakbyś był zainteresowany to w sumie mozna by bylo sprobowac
Zostaw swoją opinię o Telima Poland - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telima Poland