Opinie o M CHOICE w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie M CHOICE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie M CHOICE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M CHOICE w Katowice

zadowolona

Z mchoice współpracuję już dłuższy czas. Podoba mi się, że umowy są zawierane na rok, dzięki czemi nie trzeba za każdym zleceniem podpisywać nowej. Super jest wysylanie ofert bezpośrednio na pocztę jak i SMS. Fakt, kiedyś wyplaty były wypłacane w dość odległych terminach, ale teraz jest to około 7 dni (o zmianach informuje koordynator). Atmosfera w współpracy z Marcinem super (tylko z nim póki co współpracowałam). Ogólnie agencja jest dobrze prowadzona, w porównaniu do innych firm na rynku. Stawka za godzinę waha się 8-10 zł/godzinę, czyli nie ma też najgorzej. Dla mnie wszystko ok, POLECAM !!

Współpraca według mnie była na dobrym poziomie. Koordynator odpowiadał na wszystkie zagadnienia i łatwo było się skontaktować z jakimkolwiek problemem, pytaniem. Lekkie opóźnienie w przelewie było od razu wytłumaczone i wypłata wpłynęła w krótkim czasie na konto. Nie było żadnych niedomówień :)

Wiola J.

Agencja jest w porządku, co prawda stawki średnie(chociaż czasami mają nawet dość wysokie), ale przynajmniej koordynatorzy odpowiadają na wszystkie pytania. Wypłata dość szybko- często nawet kilka dni po akcji.

Magda

Polecam! Wszystkie informacje jasno przedstawione przed rozpoczęciem pracy, w razie wątpliwości można się łatwo skontaktować z koordynatorem, przy terminowym i poprawnym wysłaniu raportu, wypłata pojawia się na koncie kilka dni po zakończeniu akcji.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie M CHOICE? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Martyna

Uważam, że firma M CHOICE jest jak najbardziej rzetelną firmą. Pracuje już któryś raz, nie mam nic do zarzucenia. Wypłaty najczęściej wypłacane są do tygodnia, stend odpowiednio wcześniej jest dostarczony, a więc nie trzeba się o to martwić.Jeśli czegoś nie wiem kordynator zawsze odpowiada na moje telefony, smsy i szybko uzyskuje odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona ze wspołpracy z tą firmą, za każdym razem przebiega ona w miłej atmosferze. Gorąco polecam i zachęcam do współpracy.

a

Firma beznadziejna, młody chłopaczek jeszcze nieumiejący ogarnąć wszystkiego i zorganizować. Wypłaty nie w terminie, trzeba się wręcz prosić o pieniądze. Trudno się współpracuje z kimś takim. Ale tak jest jak dzieci biorą się za biznes.

@a

Ciężko się ustosunkować do komentarza anonimowego bez żadnych konstruktywnych wypowiedzi. Wszystkie płatności są regulowane na bieżąco w przypadku dopełnienia wszelkich formalności. Łatwo ocenić kogoś anonimowo:) Pan Marcin posiada 8 letnie doświadczenie i z naszych informacji wynika, że nie jest już taki młody :) w przypadku pytań wszystkie namiary na naszą agencją są na stronie internetowej.

Korczyńska Izabela

Z firmą MCHOICE współpracuję już jakiś dłuższy czas, jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy, jest bardzo dużo ofert, dla osób zarówno z książeczką jak i bez. Szkolenie czasem w formie prezentacji, tekstu, pliku pdf, z którego już nieraz się uczyłam i wszystko wiedziałam (więc bez sensowne są komentarze, że takie szkolenia to nie szkolenia, bo jeśli ktoś chce sumiennie wykonywać swoją pracę to z takiego czegoś bez problemu się nauczy tym bardziej, że nie każdy ma też czas jechać na jakieś szkolenie zorganizowane w grupie), a czasem w grupie zorganizowanej. Wypłaty w terminie. Uważam, że kara za nie przyjście do pracy w regulaminie jest bardzo dobra, bo oznacza to że nie można sobie od tak zrezygnować, no dzisiaj pójdę do pracy a jutro nie i nie dam nikomu znać. Bo później firma ma kłopoty za nieodpowiedzialność pracownicy. Najbardziej podoba mi się to, że bez względu na to czy mam do zadania 10 czy 100 pytań nawet bez sensownych (które są oczywiste, ale wiadomo że jesteśmy tylko ludźmi i czegoś można nie wiedzieć) zawsze otrzymam odpowiedź. Polecam

Aferystic

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z ta firma. Wyplata w terminie, dobry kotakt z organizatorem tanej akcji, nawet koszlke sobie moglam z akcji zostawic. Mozliwosci dostania premii. Szkolenia raz z pdf raz w zorganizowanej grupie. Ja osobiscie mialam przypadek ze szkolenie z pdf a pozniej koordyntaor dommniemprzyjechal i mi jeszcze pomogl jak najlepiej to robic. Nie ma na co narzekac, firma godna polecenia. A 400zl w regulaminie za nieuzasadnione nie przyjscie moim zdaniem jest zrozumiale, wszystkich to mobilizuje. Zasluguje na 5 gwiazdek

hostessa

Firma niezorganizowana. Wypłata przez niekompetencję pracowników została wysłana z nadpłatą oczywiście po tygodniu zostałam poproszona o zwrot. Bałagan i tyle ! Umowa działająca w większości na korzyść tylko firmy ! Za nie przyjście do pracy 400 zł kary ! Koszulki do zwrotu w przeciwnym razie kara. A propos przeszkolenia jest to tylko prezentacja w pdf nic więcej!

@hostessa

Witam! Niestety komentarz jest prawdziwy, osoba, która była odpowiedzialna za projekt (domyślamy się o który chodzi) niestety się nie sprawdziła i już nie prowadzi projektów. Jeśli chodzi o materiały staraliśmy się aby wszystko było jak najdokładniej wytłumaczone i przygotowaliśmy odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania:) Umowa działająca w większości na korzyść tylko firmy !Ciężko mi odpowiedzieć na ten zarzut, bez konkretnych punktów:( Za nie przyjście do pracy 400 zł kary ! z uwagi, że z roku na rok co raz więcej osób pomimo obietnic"olewa" pracę jest to standard w większości agencji. Koszulki do zwrotu w przeciwnym razie kara. Strój do zwrotu jest z uwagi, że my również płacimy za zaginione materiały- własnością są klienta, nie agencji oraz nie hostess. Klient użycza materiały do akcji i wymaga ich zwrotu:) w przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu poprzez naszą stronę lub portal FB. Zawsze staramy się odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości aby współpraca układała się jak najlepiej.

mstr Barlinek

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Wypłaty są zawsze w terminie, a kwoty zgodne, natomiast obiecywane premie, jeśli jest szansa ich uzyskania, są wypłacane. Niemalże codziennie (a nawet kilka razy w ciągu dnia) firmie rozsyła mailem i smsem aktualne oferty, tak więc zarówno dziewczęta, jak i chłopaki znajdą coś dla siebie. Kontakt bezproblemowy, zarówno telefoniczny, jak i drogą mailową. Można pisać nawet z najmniejszą wątpliwością, po drugiej stronie zawsze cierpliwie odpowiedzą na nurtujące nas pytania. Stawiają jasne wymagania, zapewniają przeszkolenie.

Paula

Gorąco polecam zawsze szybki kontakt z koordynatorem i zero problemów z wypłatami

hostessa

Bardzo podobała mi się praca w firmie M Choice. Szybka wypłata, dużo ofert, zero problemów. Polecam !

patrycja

współpraca z tą firmą jest na prawdę czystą przyjemnością. Nigdy nie zawiodłam się w żadnym aspekcie. :) polecam !

hostessaa

Nigdy się nie zawiodłam na firmie, rzetelna, bardzo dużo ofert, bezproblemowy kontakt, wypłaty na czas, a nawet wcześniej. Polecam! :-)

hostessa

Firma bardzo rzetelna, zorganizowana, bardzo dużo ofert pracy nie tylko z książeczką sanepidowską, wypłaty w terminie, polecam :)

hostessa m

Wypłaty w terminie i ciągle nowe propozycje pracy, polecam ;)

hosessa

Ogólnie spoko firma, posiada wiele ciekawych ofert, jest bez problemowy kontakt, wypłaty są w terminie, zapewniają przeszkolenie i mają jasne wymagania.

Zostaw merytoryczną opinię o M CHOICE - Katowice

• Jak się pracuje w M CHOICE?

Zobacz opinie na temat firmy M CHOICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• ul. Staromiejska 6/10D
    40-013 Katowice